СЛАВА МОГИЛІВЧАНАМ, ЩО ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС АТО!

Блажко Володимир Олексійович (25.06.1982-27.07.2014) прапорщик Могилів-Подільського прикордонного загону

Дмитренко Павло Петрович (10.08.1970-27.07.2014) — старший солдат Могилів-Подільського прикордонного загону

Дзюбелюк Олександр Миколайович (23.07.1990-27.07.2014) — старший лейтенант Могилів-Подільського прикордонного загону

Соколовський Віктор Іванович (24.12.1986-27.07.2014) — старший сержант Могилів-Подільського прикордонного загону

Блажко В.О.                                                        Дмитренко П.П.

Дзюбелюк О.М.                                                    Соколовський В.І.

 

Коврига Сергій Володимирович

(17.04.1962 р.-28.07.2014 р.)

Уродженець м.Могилева-Подільського, підполковник в запасі, боєць батальйону «Айдар», загинув в боях за м. Лутугино (Луганська область), захищаючи незалежність України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 липня 2014 р. на площі Шевченка орієнтовно о 13.30 год. відбудеться траурний мітинг-прощання за загиблими.


Висловлюємо глибокі співчуття родичам та близьким!

 

 

 

Петиція до США визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами. ПРИЄДНУЙСЯ

http://demotivation.me/images/20110217/jo1a03xtq2xz.jpgТЕКСТ ПЕТИЦІЇ:

У квітні 2014 року в Донецькій і Луганській областях України, незаконні військові формування проголосили так звану Донецьку та Луганську народні  республіки (DPR і LPR).

З цього часу число жертв перевищило 1000 чоловік, дві великі промислові регіони були значно зруйновані, 10 000 чоловік вже залишили зону конфлікту.

17 липня на території, яка контролюється ДПР і LPR  було збито Малайзійський Airlines Boeing.Майже 300 чоловік з різних країн загинули.

Географічно Україна знаходиться в центрі Європи. Таким чином, у центрі Європи, виникло найпотужніше джерело напруженості за останні 60 років.

Я звертаюся до Державного департаменту про внесення   Донецької і Луганської народних республік  у список терористичних організацій.

 

АДРЕСА САЙТУ:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/recognize-donetsk-and-luhansk-peoples-republics-terrorist-organizations/htwCWwCG

Євросоюз прийняв рішення про введення санкцій третього рівня проти Росії

http://images.unian.net/photos/2014_04/1398702616-9529-evroparlament-evrosoyuz-reuters.jpeg

Згідно з оцінками європейських видань Росія через санкції ЄС і США може втратити до 1 трлн доларів.

Європейські експерти видання EUobserver оцінюють ймовірні втрати Росії від європейських санкцій в 23 млрд євро (близько 1 трлн рублів, або 1,5% ВВП) в 2014 році і 75 млрд євро (близько 3,5 трлн руб., або 4,4% ВВП, згідно з бюджетними проектами) у 2015 році, передає РБК.

У той же час журнал The Economist підрахував, що сукупні втрати Росії складуть 1 трлн доларів.

В ЄС оцінюють можливі втрати від санкцій для Європи в 40 млрд євро (0,3% ВВП ЄС) цього року, а в 2015 році — до 50 млрд євро (0,4% ВВП ЄС).

Збитки для виробників очікуються у зв’язку з тим, що Росія може вжити заходів у відповідь на санкції, пише EUobserver. «У будь-якому випадку, санкції, які накладаються на європейському рівні, мають більш відчутний негативний ефект, ніж американські — взаємозв’язок з європейською банківською системою в російської значно вищий. Навіть якщо обмеження поширюються тільки на держбанки, під негативним впливом може опинитися вся російська банківська система, в тому числі і опосередковано — через нестабільність на валютному і фондовому ринках», — вважає провідний кредитний аналітик S&P Ірина Велієва.

Зазначимо також, що за даними Міненерго і Мінпромторгу, 25% обладнання, яке використовують у нафтогазовій галузі, купується російськими компаніями за кордоном. У зв’язку із забороною на постачання обладнання і технологій для нафтової промисловості, видобуток нафти може знизитися на 5-10%, або на 26-52 млн т в рік.

Як повідомляв УНІАН, Євросоюз прийняв рішення про введення санкцій третього рівня проти Росії.

Санкції стосуватимуться енергетичного, фінансового секторів і продукції військового та подвійного призначення. ЄС, зокрема, вводить заборону на продаж російськими банками облігацій і акцій нового випуску, також вводиться заборона на їх фінансування. Крім того, ЄС вводить заборону на імпорт сучасних технологій, які необхідні для буріння в морі, розвідки в Арктиці і «сланцевих» проектів. Також ЄС вводить ембарго на поставки зброї і товарів подвійного призначення.

Читайте також: Нові санкції США і ЄС зроблять Росію ще слабшою — Обама.

США ввели нові економічні санкції проти Росії.

Вони стосуються трьох російських банків — «Банку Москви», Російського сільськогосподарського банку і «ВТБ-банку», а також «Об’єднаної суднобудівної корпорації».

Читайте також: Канада оголосила про нові санкції проти Росії

Євросоюз прийняв рішення про введення санкцій третього рівня проти Росії СМИ: Ущерб России от санкций может достигнуть $1 трлн / Фото УНИАН ЗМІ: Збитки Росії від санкцій може досягти $1 трлн / Фото УНІАН Згідно з оцінками європейських видань Росія через санкції ЄС і США може втратити до 1 трлн доларів. Європейські експерти видання EUobserver оцінюють ймовірні втрати Росії від європейських санкцій в 23 млрд євро (близько 1 трлн рублів, або 1,5% ВВП) в 2014 році і 75 млрд євро (близько 3,5 трлн руб., або 4,4% ВВП, згідно з бюджетними проектами) у 2015 році, передає РБК. У той же час журнал The Economist підрахував, що сукупні втрати Росії складуть 1 трлн доларів. В ЄС оцінюють можливі втрати від санкцій для Європи в 40 млрд євро (0,3% ВВП ЄС) цього року, а в 2015 році — до 50 млрд євро (0,4% ВВП ЄС). Збитки для виробників очікуються у зв’язку з тим, що Росія може вжити заходів у відповідь на санкції, пише EUobserver. «У будь-якому випадку, санкції, які накладаються на європейському рівні, мають більш відчутний негативний ефект, ніж американські — взаємозв’язок з європейською банківською системою в російської значно вищий. Навіть якщо обмеження поширюються тільки на держбанки, під негативним впливом може опинитися вся російська банківська система, в тому числі і опосередковано — через нестабільність на валютному і фондовому ринках», — вважає провідний кредитний аналітик S&P Ірина Велієва. Зазначимо також, що за даними Міненерго і Мінпромторгу, 25% обладнання, яке використовують у нафтогазовій галузі, купується російськими компаніями за кордоном. У зв’язку із забороною на постачання обладнання і технологій для нафтової промисловості, видобуток нафти може знизитися на 5-10%, або на 26-52 млн т в рік. Як повідомляв УНІАН, Євросоюз прийняв рішення про введення санкцій третього рівня проти Росії. Санкції стосуватимуться енергетичного, фінансового секторів і продукції військового та подвійного призначення. ЄС, зокрема, вводить заборону на продаж російськими банками облігацій і акцій нового випуску, також вводиться заборона на їх фінансування. Крім того, ЄС вводить заборону на імпорт сучасних технологій, які необхідні для буріння в морі, розвідки в Арктиці і «сланцевих» проектів. Також ЄС вводить ембарго на поставки зброї і товарів подвійного призначення. Читайте такожНові санкції США і ЄС зроблять Росію ще слабшою — Обама США ввели нові економічні санкції проти Росії. Вони стосуються трьох російських банків — «Банку Москви», Російського сільськогосподарського банку і «ВТБ-банку», а також «Об’єднаної суднобудівної корпорації». Читайте такожКанада оголосила про нові санкції проти Росії
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/finance/945355-zmi-zbitki-rosiji-vid-sanktsiy-mojut-dosyagti-1-trln.html

ОДНІ БЛОКУЮТЬ, А ІНШІ ДІЮТЬ!

Як пише сам пан Кзка на своїй сторінці в соціальній павутині: «В першій половині дня 27 липня, після двох тижнів пошуків, у Дзигівці я знайшов добрих людей, які пожертвували на замовлення наших воїнів, які воюють за незалежність України в зоні АТО, два хороших німецьких спальних мішки. Це син і батько Капелісті.

фотография Василий Кизка.

 


У другій половині дня один із цих спальних мішків передав дружині прикордонника П., який на днях разом з іншими відправляється в найпекельнішу точку україно-російського кордону.

фотография Василий Кизка.

 

 

 

 

 

 

На заміну, зокрема, тим чотирьом прикордонникам, Могилів-Подільського прикордонного загону, котрі загинули там цього ж 27 липня за Україну.

Спальний мішок допоможе бійцеві вижити, не користуючись помітним ворогу здалеку наметом. Слава Україні! Героям слава!»

 

Але при цьому Василь Кізка чомусь скромно замовчує, що нарешті, після кілька- місячної епопеї із збором коштів для придбання тепловізора бійцям розвідки Нацгвардії, йому вдалось цей, вкрай необхідний для бійців прилад, придбати. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStHB4ZhXbF3cn0KP6HyUpxESxA0Et3yjF2rkjHEQxZbJXBW46f

Тим самим буде збережено не один десяток життів патріотів Україні на передовій.

Усім би так…..

Прийміть пане Василю найщирішу подяку від бійців Нацгвардії та інших учасників бойових дій в зоні АТО.

 

Усіх інших, хто не на словах, а на ділі хоче допомогти бійцям в зоні АТО, просимо також підключитись до В.Кізки (тел. 067 7534708,  096-464-17-90)

МИКОЛАЇВ ТА МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ БЛОКУЮТЬ МОСТИ!

Так, у Миколаєві матері та дружини військовослужбовців 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, які другий тиждень заблоковані в зоні АТО, майже на 12 годин перекрили рух автотранспорту по мосту через річку Південний Буг.

Як повідомили УНІАН у Миколаївському міському управлінні міліції, жінки перекрили міст 25 липня близько 18.30 та розблокували 26 липня близько 6.00. Вони вимагали надати дієву допомогу їхнім родичам — військовослужбовцям, які майже 2 тижні перебувають під обстрілом, не маючи при цьому боєприпасів, провізії, води і підтримки з боку Генштабу.

Під час проведення заходу грубих порушень громадського порядку не допущено.

Цю подію, за погодженням з органами прокуратури, було внесено до журналу єдиного обліку, проводиться перевірка.

Крім того, ДАІ Миколаївської області попереджає, що ввечері 26 липня можливе перекриття мосту, якщо Міністерство оборони і керівництво АТО не вживе заходів щодо виведення з «котла» миколаївських десантників. Через перекриття мосту майже на 12 годин були заблоковані міжнародний автотранспортний коридор «Відень-Будапешт-Одеса-Мелітополь-Ростов-на-Дону».

При дивному  збігу обставин,  за аналогічним сценарієм розвиваються події і в Могилеві-Подільському. Тут ті ж самі вимоги — повернути додому  із зони АТО військовослужбовців-прикордонників в\ч 2193. Щоправда думки протестующих дещо розбіглись, так як одні учасники пікету вимагають повернення військовослужбовців додому, а інші зміни їх дислокації, щоб вивести із-під артилерійського вогню РФ.

Пікет мосту через р. Дністер розпочався звечора 27.07.2014 р. і продовжується до  ранку 28.07.2014 р.

Перед ранком людей значно поменшало і залишилось  біля 2-х десятків. Проте,  серед нічних протестуючих помічено  і явних провокаторів (жінка років 30-ти та мужчина років 45-ти, кавказської зовнішності), які на російській мові намагались схилити людей до більш радикальних дій та навіть погрожували физичним насильством людям, які не підтримують ідею блокування мосту, на підступах до якого  зконцентрувалось  десятки автобусівз людьми  та автомобілів з вантажем. Мало не дісталось на горіхи і журналісту Василю Кізці від одного із пікутувальників, який дуже вже не хотів, щоб журналіст його фотографував на місці пікету.

До речі, до самого ранку пікетувальники ніяк не могли  письмово сформулювати свої вимоги та не знали до кого саме їх адресувати, а командир військової частини, до якого звернулись протестувальники — відмовився, як стверджують люди, їм допомагати.

Лише біля 7-00 год. ранку текст звернення було підготовлено завдяки допомозі правозахисників та направлено адресатам — Президенту України та керівнику Антитерористичного центру.


Президенту України Петру Порошенку

————————————————- ————————-

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11. Тел. (044) 226-20-77, 255-73-33. Сайт: http://www.president.gov.ua/

Керівнику Антитерористичного центру Василю Грицаку

————————————————-—————————-

044-503-05-21, 288-60-29, atc@ssu.gov.ua

Т Е Р М І Н О В О

З В Е Р Н Е Н Н Я

Ми, родичі військовослужбовців в\ч 2193 м. Могилева-Подільського, які в даний час  приймають участь в бойових діях  на  КП Довжанський в складі 24 бригади мобільних військ, заявляємо , що  нам відомо із телефонних розмов з нашими бійцями,  про те, що  на протязі  останніх  днів  їх позиції  регулярно обстрілюють з важкої артилерії.

За їх словами,  обстріли ведуться  з російського напрямку, а тому бійці не можуть  відповідати  вогнем у відповідь.  Серед бійців є поранені та вбиті. Частина поранених передана на територію РФ.

Крім того  через постійні обстріли «Градами», мінометами та важкою артилерією знищено досить велику кількість одиниць української військової техніки, а тому практично немає чим захищатись від ворога.

До втрат серед особового складу призвело ще й те, що при відправці військовослужбовців з м. Могилева-Подільського в зону АТО, по вини керівництва військової частини, їх не було забезпечено індивідуальними засобами захисту,  спорядженням та справними засобами пересування.

При зверненні 27.07.2014 р. до командира   в\ч 2193 Алієва Р.В. з проханням роз’яснити, що ми можемо зробити, щоб допомогти  нашим військовим  на КП Довжанський, останній в грубій    формі відповів, що тепер основною  зброєю  наших військових  є лопати, а індивідуальні засоби захисту — це земляні окопи.  Така хамська поведінка командира в\ч 2193 Алієва Р.В. змусила нас вдатись до такого виду громадського  протесту, як блокування  дороги  та пункту пропуску «Могилів-Подільський- Отачь».

Подальше перебування  бійців під  постійним вогнем  важкої артилерії  може призвести  до невиправданих чисельних жертв, а тому вимагаємо від керівництва держави та АТО:

1. Негайно провести ротацію та передислокувати   бійців 24  мобільної  бригади  із зони обстрілу  важкою артилерією з російського напрямку;

2.  забезпечити бійців 24  мобільної  бригади  необхідним боєкомплектом, військовою технікою та продовольством;

3.  за  фактами   обстрілу  бійців 24  мобільної  бригади  важкою артилерією з російського напрямку звернутись до РФ з Нотою протесту та зажадати припинення вогню, а також   до міжнародної спільноти  з метою впливу на РФ;

4. зобов’язати керівництво Вінницької області  взяти на особливий  контроль  відправку військовослужбовців в зону АТО з метою недопущення неналежного забезпечення військовослужбовців спорядженням, засобами індивідуального захисту та ін.

Також заявляємо, що надалі ми будемо вдаватись до акцій масової непокори та будемо блокувати дороги з метою недопущення відправки в зону АТО жителів Могилева-Подільського, якщо їх не буде забезпечено належними засобами індивідуального захисту (бронежилети, каски), медикаментами,  військовим спорядженням та озброєнням.

З повагою, родичі військовослужбовців в\ч 2193 та громадськість міста

28.07.2014 р.

Відповідь просимо надати на адресу: 24000 Вінницька обл., м.Могилів-Подільський, вул. Зарічна, 84. тел. 096-429-44-34

 

Подібні матеріали:

На Вінниччині жителі МогилівПодільського

У Миколаєві матері та дружини військовослужбовців 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, які другий тиждень заблоковані в зоні АТО, майже на 12 годин перекрили рух автотранспорту по мосту через річку Південний Буг. Матері та дружини учасників АТО перекрили рух Матері та дружини учасників АТО перекрили рух / МВС Миколаївська область Як повідомили УНІАН у Миколаївському міському управлінні міліції, жінки перекрили міст 25 липня близько 18.30 та розблокували 26 липня близько 6.00. Вони вимагали надати дієву допомогу їхнім родичам — військовослужбовцям, які майже 2 тижні перебувають під обстрілом, не маючи при цьому боєприпасів, провізії, води і підтримки з боку Генштабу. «Охорону громадського порядку здійснювали співробітники Центрального райвідділу міліції, батальйону патрульної служби. Безпека на дорогах забезпечували працівники ДАІ, які керували рухом автотранспорту», — повідомили в міліції. Читайте такожРодичі учасників АТО пікетують Адміністрацію президентаПід час проведення заходу грубих порушень громадського порядку не допущено. Цю подію, за погодженням з органами прокуратури, було внесено до журналу єдиного обліку, проводиться перевірка. Крім того, ДАІ Миколаївської області попереджає, що ввечері 26 липня можливе перекриття мосту, якщо Міністерство оборони і керівництво АТО не вживе заходів щодо виведення з «котла» миколаївських десантників. Через перекриття мосту майже на 12 годин були заблоковані міжнародний автотранспортний коридор «Відень-Будапешт-Одеса-Мелітополь-Ростов-на-Дону».
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/944254-u-mikolaevi-materi-ta-drujini-desantnikiv-perekrivali-mist-cherez-pivdenniy-bug.html

У Миколаєві матері та дружини десантників перекривали міст через Південний Буг 27.07.2014 | 04:47 У Миколаєві матері та дружини військовослужбовців 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, які другий тиждень заблоковані в зоні АТО, майже на 12 годин перекрили рух автотранспорту по мосту через річку Південний Буг. Матері та дружини учасників АТО перекрили рух Матері та дружини учасників АТО перекрили рух / МВС Миколаївська область Як повідомили УНІАН у Миколаївському міському управлінні міліції, жінки перекрили міст 25 липня близько 18.30 та розблокували 26 липня близько 6.00. Вони вимагали надати дієву допомогу їхнім родичам — військовослужбовцям, які майже 2 тижні перебувають під обстрілом, не маючи при цьому боєприпасів, провізії, води і підтримки з боку Генштабу. «Охорону громадського порядку здійснювали співробітники Центрального райвідділу міліції, батальйону патрульної служби. Безпека на дорогах забезпечували працівники ДАІ, які керували рухом автотранспорту», — повідомили в міліції. Читайте такожРодичі учасників АТО пікетують Адміністрацію президентаПід час проведення заходу грубих порушень громадського порядку не допущено. Цю подію, за погодженням з органами прокуратури, було внесено до журналу єдиного обліку, проводиться перевірка. Крім того, ДАІ Миколаївської області попереджає, що ввечері 26 липня можливе перекриття мосту, якщо Міністерство оборони і керівництво АТО не вживе заходів щодо виведення з «котла» миколаївських десантників. Через перекриття мосту майже на 12 годин були заблоковані міжнародний автотранспортний коридор «Відень-Будапешт-Одеса-Мелітополь-Ростов-на-Дону».
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/944254-u-mikolaevi-materi-ta-drujini-desantnikiv-perekrivali-mist-cherez-pivdenniy-bug.html

У Миколаєві матері та дружини десантників перекривали міст через Південний Буг 27.07.2014 | 04:47 У Миколаєві матері та дружини військовослужбовців 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, які другий тиждень заблоковані в зоні АТО, майже на 12 годин перекрили рух автотранспорту по мосту через річку Південний Буг. Матері та дружини учасників АТО перекрили рух Матері та дружини учасників АТО перекрили рух / МВС Миколаївська область Як повідомили УНІАН у Миколаївському міському управлінні міліції, жінки перекрили міст 25 липня близько 18.30 та розблокували 26 липня близько 6.00. Вони вимагали надати дієву допомогу їхнім родичам — військовослужбовцям, які майже 2 тижні перебувають під обстрілом, не маючи при цьому боєприпасів, провізії, води і підтримки з боку Генштабу. «Охорону громадського порядку здійснювали співробітники Центрального райвідділу міліції, батальйону патрульної служби. Безпека на дорогах забезпечували працівники ДАІ, які керували рухом автотранспорту», — повідомили в міліції. Читайте такожРодичі учасників АТО пікетують Адміністрацію президентаПід час проведення заходу грубих порушень громадського порядку не допущено. Цю подію, за погодженням з органами прокуратури, було внесено до журналу єдиного обліку, проводиться перевірка. Крім того, ДАІ Миколаївської області попереджає, що ввечері 26 липня можливе перекриття мосту, якщо Міністерство оборони і керівництво АТО не вживе заходів щодо виведення з «котла» миколаївських десантників. Через перекриття мосту майже на 12 годин були заблоковані міжнародний автотранспортний коридор «Відень-Будапешт-Одеса-Мелітополь-Ростов-на-Дону».
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/944254-u-mikolaevi-materi-ta-drujini-desantnikiv-perekrivali-mist-cherez-pivdenniy-bug.html

У Москві ОМОН затримав учасників прогулянки на підтримку України

У Москві ОМОН затримав учасників прогулянки на підтримку України
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/944397-u-moskvi-omon-zatrimav-uchasnikiv-progulyanki-na-pidtrimku-ukrajini.html

Могилів-подільська влада продала пам’ятник М.Буянову під бензоколонку!?

Вірніше, міські чиновники вирішили продати поки що не сам пам’ятник, а лише земельну ділянку площею 0,10 га біля монументу юному герою Італії.

Про намір теперішнього, нелегітимного мера Могилева-Подільського  Петра Бровка продати землю біля памятника герою війни Миколі Буянову  під бензоколонку нам стало   відомо від небайдужих депутатів Могилів-подільської міської ради, яких  там так  мало залишилось.

Изображение

Останні   змогли самі  «дістати» та поділитись проектом рішення міської ради за № 21, що  розглядався на черговій сесії 4 липня 2013 р. В даному проекті  земельна ділянка закодована під адресою вул. Стависька, 60-а.

Від змісту  цього документу на сотні метрів віддає гнилим запахом нічим не прикритої корупції та найвищим ступенем цинізму місцевих чиновників.

Це ж треба додуматись до такого абсурду, як продажа землі під пам’ятниками. Мабуть тут працювала дуже хвора голова, яка  давно втратила  честь, гідність та залишки совісті і торує собі дорогу до пекла.

Мабуть теперішнє міське керівництво вже забуло,  що земельні ділянки комунальної власності належать усій громаді міста і рішення про продажу землі повино проходити процедуру громадського обговорення?

Мабуть теперішня міська влада забула й про те, що депутати минулої каденції прийняли рішення про заборону будь якого знищення зелених насаджень, скверів,  парків  та про заборону будь якого бідівництва на зелених зонах міста?

Хоча чому тут дивуватись після того, як міська рада своєю більшістю в складі Партії Регіонів, ВО «Батьківщина» — Ю. Тимошенко,  «Фронт змін» — А.Яценюка та  тігіпковців, крім партії «Наша Україна»  та комуністів) проголосувала про знищення в місті бібліотек та інших закладів культури. Тепер черга дійшла і до памятників бо апетити корупціонерів ростуть в часи розчарування та байдужості людей,  вседозволенності та бездіяльності правоохороних органів.

А кому ж дістануться оті 0,10 га в центрі міста?  Хто саме виграє в «чесному» конкурсі цю земельку? Хто буде будувати ту злощасну АЗС поряд з навчальним закладом, житловим масивом та памятником Миколі Буянову? Ану,  здогадаймося із першого разу?

Тепер вже стає досить зрозумілим те,  хто  саме може бути причетний до знищення сотень зелених насаджень (кущів та дерев) в сквері біля памятнитка  Миколі Буянову, які були посаджені при міському голові Михайлі Саволюку.

І тоді участь в закладці скверу біля памятника М. Буянову приймали участь навіть ті депутати, які сьогодні   благословили цей акт вандалізму та остаточне знищення ще одного  зеленого куточка міста.

Хоча чому ще одного? Цим же проектом рішення під №21, що підписаний П.Бровком, планується продати ще чотири!!! земельні ділянки для любих «братків»  під іншими зеленими зонами міста. Надалі в місті не залишиться жордного деревця та кущики. Одні лише магазинчики, кіоски, петропалаци та смарагди. А людям доведеться ховатись від вихлопів білих кабріолетів та джипів мера  десь за Броницею.

Складається враження,  що ті люди які готували даний проект є звичайними окупантами, які  розуміють, що їхній час окупації  доходить до кінця, а тому грабують та крадуть все, що погано лежить.

А де ж новий прокурор? Агов…

Як стало відомо, новий прокурор опрпотестував незаконне рішення, але суд  чомусь став на сторону П.Бровка та його сексот. А чому, то навіть і здогадуватись не потрібно.

Проте прокуратура вирішила все-таки покказати зубки і подала апеляційцну скаргу на рішення суду до Вінницького окружного апеляційного суду.

Засідання апеляційного суду має відбутись 29 липня 2014 р. о 14-00 год за адресою суду вул. Островського, 14 м. Вінниця.

На підтримку прокуратури та з метою захисту інтересів міста від зазіхань бровків-окупантів з міста Могилева-Подільського  до Вінницького апеляційного суду  має намір виїхати ініціативна група могилівчан. До своїх земляків мають намір приєднатись і їхні земляки-учасники АТО, які зараз знаходяться на лікування та проходять реабілітацію після бойових дій.

До речі, громадськість міста Могилева-Подільського ініціює на спірній земельній ділянці біля памятника М.Буянову відвести місце для встановлення меморіального комплексу в честь  могилівчан, що загинули в боротьбі із терористами на сході України.

Це, мабуть, буде єдинно вірне рішення.


Громадський рух «ГРОМАДА»

0

0

0

п’ятниця, 28.06.2013, savolyuk

TrackBack
TrackBack URL замітки: