ЧИ ЗМОЖЕ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЖИТИ ПО-НОВОМУ З ГРОМАДЯНСЬКИМ СУСПІЛЬСТВОМ?

Наші читачі знають, як Вінницький Майдан делегував групу громадських активістів для переговорів з виконуючим обов»язки Генерального прокурора України Олегом Махніцьким. Про поїздки їх до Генеральної прокуратури ми детально писали у двох недавніх номерах газети. Нагадаю, головним завданням делегованих Вінничан було добитися від в.о.Генерального прокурора відставки не так давно призначеного без урахування думки Майдану прокурора Вінницької області пана Соколового і деяких найбільш одіозних осіб із його оточення та призначення на цю посаду Валерія Палія.

Крім того делегати прагнули спонукати Генеральну прокуратуру до порушення кримінальних проваджень проти ключових членів так званої партії Вінничан, яка успішно пережила кілька президентів України і зараз, після революції гідності, на думку, майданівців Вінниці успішно прилаштувалася до нових умов з метою подальшого збагачення.

Питання піднімалися Вінниччанами в Генеральній прокуратурі так гостро і про таких  високо сидячих чинів, що за всі шість чи сім візитів пан Махніцький жодного разу не насмілився зустрітися з делегатами і вислухати їх звинувачення на адресу злочинних дій представників влади. Він вичікував, посилаючи замість себе на переговори то своїх заступників, то зовсім третьосортних людей. В решті решт стало зрозуміло, що виконуючий обов»язки  чекає результатів виборів президента 25 травня 2014 року. Ось і дочекався…

Єдине, чого реально добилися делегати Вінницького майдану в Генеральній прокуратурі – приїзду в область на три дні спеціальної групи перевірників, яка нібито мала завдання належно вивчити скарги, та інші документи, як на адресу пана Соколового, так і на всю прокурорську систему області.

Вже у Вінниці посланці Генеральної прокуратури зіткнулися з вимогою майданівців про відставку пана Соколового хоча б на період цих перевірок. Але … Та й соціологічні дослідження близьких виборів не сприяли відставкам. Адже вони чітко показували хто буде президентом України. Інтрига полягала лише в деталях – коли це станеться – в першому чи другому турі.

Перевірники з Генеральної прокуратури, ясна річ, були під впливом цієї політичної соціології… Цих три дні за межі обласного центру так і не виїхали. Кажуть вже, було, з півдороги, зокрема, до Могилева-Подільського їх повернули назад у Вінницю.

Чому не було у Вінниці масових мітингів, пікетувань цієї групи з Генпрокуратури? З двох причин – мітингарі і пікетувальники – активна частина громадськості в цей час вже була впритул задіяна на виборчих дільницях, в організації виборів. По-друге, вони теж розуміли, що перевірники і сам в.о.Генпрокурора у Вінницькій області, яка є базовою для головного претендента на посаду президента, ніяких різких дій за три дні до історичних виборів в країні здійснювати не будуть.

Звісно просто відсидітися, чи як у минулому бувало з іншими подібними гостями з Києва – попити і смачно попоїсти їм не вдавалося. Часи не ті. Якщо Магомет не йшов до гори, то гора їшла до Магомета. Люди з районів безперервно всі ці дні звозили, не кажучи вже про саму Вінницю купи скарг, звернень, письмових доказів, інших кримінальних документів, які яскраво свідчили про стан в якому жила і живе область. Щоб все це хоча б перечитати посланцям з Києва потребувалося б не три дні, а хоча б тридцять. Але вони робили вигляд, що прислухаються до народу. Вперше в історії обласної прокуратури на третьому поверсі, в актовому залі, було організоване гостями з Києва щось середнє між нарадою відстаючих прокурорів і мітингом прогресивної громадськості Вінниччини.

Мабуть вперше в області під склепінням того прокурорського залу звучало так багато гострющої критики на адресу прокурорів Могилева-Подільського, Тульчина, Томашполя багатьох інших районів, включаючи і самого прокурора Вінницької області пана Соколового. Але він те не чув. Його в тому  бурхливому залі не було. Своєю відсутністю він ніби давав зрозуміти Генпрокурорівцям, що вони для нього насправді значать…

Поговорили, покричали, та й розійшлися. Кияни поїхали в столицю, пообіцявши, правда, там продовжити вивчення знесених їм великих куп кримінальної документації зі всієї області. І навіть згодом повернутися.

Отже, хто кого — Вінницький Майдан партію Вінниччан чи Партія Вінничан – Майдан?.. Це питання принаймні до інаугурації Президента України навіть ставитися не буде. І чи буде  взагалі і ким?

Петро Порошенко в своїх передвиборчих промовах багато говорив про Євроінтеграцію, однак про НАТО, громадянське суспільство не спішив відкривати свої плани так, як би хотілося майданівцям. Чи зможе він прислухатися до вимог громадськості Вінниччини всерйоз – дізнаємося вже зовсім скоро, по перших невідкладних кроках Президента.

Не випадково в останній день передвиборчої агітації пряме включення в телепрограмі Шустер- лайф мало відбутися з трьох точок – Донецьк, Івано-Франківськ і Вінниця. Як відомо Донецьк і Івано-Франківськ таки були в прямому ефірі. А от анонсована Савіком Шустером знакова Вінниця Петра Порошенка так і не пробилася в той передвиборчий вечір до всеукраїнського телеглядача. Чому?

На Театральній, як і належить була встановлена для ефіру вся знімальна і передавальна техніка. Була відповідна аудиторія. Все було, лише прямого ефіру не було.  Невідомі сили, про які можна лиш здогадуватися, зробили все, щоб критичні слова із базової області головного кандидата не почула вся країни. Цікаво, що своє гостре запитання спершу самому Петрові Порошенку, який очікувався на дебатах з Юлією Тимошенко, а потім (коли він не з»явився) і самій пані Тимошенко таки було проголошено в мікрофон знімальної групи Савіка Шустера Валерієм Палієм – тією самою людиною, яку Вінницький Майдан і досі пропонує на посаду прокурора Вінницької області замість пана Соколового. Однак,  за словами пана Валерія, його слова дуже впливова людина заборонила транслювати на студію Шустера в Київ. От і вийшло, що їх почули лише ті люди, які були в той час на Театральній площі у Вінниці.

Валерій Максимович Палій вважає, що їх не пропустили в Київ тому, що в разі, якби вони  таки  прозвучали на всю країну в той вечів, за кільканадцять годин перед голосуванням, то результати президентських виборів могли би бути зараз іншими.

Якби там не було, але за кілька днів і годин  до Президентських виборів у Вінниці сталися знакові події. Як на них відреагує сам Петро Порошенко? Чи знайде він сили для діалогу на рівних  з громадянським суспільством, чи піде по давно накатаній іншими попередниками дорозі – покаже час.

 

Василь Кізка, Вінниця

 

Президент Віктор Ющенко взяв участь у Форумі Об’єднаних Суспільств «БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОЗА 2015»
Президент Віктор Ющенко взяв участь у Форумі Об’єднаних Суспільств «БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОЗА 2015»

Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко взяв участь у форумі Об’єднаних Суспільств «БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ПОЗА 2015», який пройшов у Баку.

Під час тематичної дискусії «Об’єднані суспільства – рушійна сила у розв’язанні конфліктів» Віктор Ющенко наголосив, що безпека Європейського континенту і зокрема Східної Європи є зараз головним питанням. Він нагадав історію анексій територій Азербайджану, Грузії, Молдови, тепер – Українського Криму. «Дещо наївно покладатися на те, що основа — етнічні непорозуміння», — сказав він. Так у Криму була одна лише українська школа, але ця територія стала предметом агресії під приводом дискримінації російського населення. Причиною конфліктів він назвав Росію, яка проводить політику збирання земель. «Путін сказав: самая большая трагедія — развал Советского Союза. розвал імперії — найбільша трагедія! Далі Путін уточнює, что такое Советскій Союз — та же Росія но названіе іноє. Це конфлікти між двома категоріями — це конфлікти між демократією та московським самодержавієм», — сказав Віктор Ющенко. Він закликав Європу до солідарної відповіді на цю проблему, яка є геополітичною. «Це проблема геополітична. В мене болить серце за Україну. Можливо, цей конфлікт привів нас до того, що ми відчуваємо, що перебуваємо на межі зміни світового порядку», — припускає Віктор Ющенко. Він нагадав, що гарантами української безпеки є 5 держав світу – Росія, США, Німеччина, Китай і Франція відповідно до Будапештського меморандуму, але ці гарантії не працюють. «Від нас вимагається один тверезий політичний крок — чи може в тій ситуаіці об’єднана Європа мати консолідовану позицію. Мені хотілося б, щоб мій голос долучився до тих голосів, як солідарно реагувати на трагедію окремих націй», — сказав Віктор Ющенко. Він закликав запровадити санкції третього рівня до агресора, який стоїть на низькому рівні економічної стабільності. «Агресор боїться реакції світу та реакції власного народу», — вважає Віктор Ющенко.


Тимошенко пройде тест на зраду

В одну з таких українські десантники потрапили позавчора під Краматорськом: в бою загинули семеро бійців, восьмеро отримали поранення та контузії. Утім, експерт видання наголошує не лише на підлості бойовиків, а й на помилках командування. Чому в районі Антитерористичної операції не вживають «абеткові» заходи щодо бойового забезпечення військ? Куди поділася розвідка і похідна охорона? Більше з аналізом ситуації на Сході видання знайомить в статті «На армію сподівайся».

Зірвати президентські вибори в Україні для Росії буде значно важче за двох умов. Перша – якщо Порошенка оберуть президентом 25 травня. Друга – якщо з виборів зніметься Тимошенко. Адже, згідно із соцдослідженнями, перемогти у другому турі вона не може навіть теоретично. Відтак, залишатися у перегонах – це грати на руку Кремлю. Йому продовження виборчої кампанії конче необхідне. Адже тоді у Росії з’являються додаткові три тижні на ескалацію конфлікту в Україні. Отже, якщо Тимошенко вирішить продовжувати вибори після поразки в першому турі – це буде прямим доказом її роботи на Путіна. По суті, засвідчить її зраду. Про це наголошує тижневик «Країна» у статті «Тимошенко пройде тест на зраду».

Незабаром виповниться рівно три місяці, як затвердили новий склад Кабміну. Спочатку його називали «урядом національної довіри», а незабаром сам прем’єрАрсеній Яценюк охрестив його «урядом камікадзе» і відразу попередив: хапати зірки з неба не вийде. З перших днів новопризначені міністри вели жорстку політику: заморозили підвищення мінімальних зарплат і пенсій, ухваливши закон про запобігання фінансової катастрофи, і підвищили «комуналку» для народу. Спільно з політологами та економістами, журналісти газети «Сегодня»виділила 10 ключових рішень Кабміну за три місяці і оцінили їх вплив на життя в країні. Серед них – отримання кредиту МВФ, початок процедури розпродажу автопарку чиновників, втрата Криму і зниження курсу гривні. Заголовок публікації – «Кабміну три місяці: здобутки і втрати».

«Газпром» перевів Україну на передоплату, погрожуючи зупинити поставки газу у разі невиконання поставленої умови. У такому випадку російський монополіст вдруге після 2009 року підставить, насамперед, Донбас, позаяк український уряд не зможе «перебудувати» газотранспортну систему до 2 червня. Чи розуміють це так звані «самостійники»? І те, що нав’язувані Україні фантасмагоричні ціни на газ за усі ці роки викачали на користь Росії сотні мільярдів доларів? Розповідаючи про цю ситуацію дописувач газети «Голос України»зауважує, що у Кремлі дуже добре усвідомлюють, що природний газ для промислових регіонів України – це гарантія робочих місць, без яких вони перетворюються на вогнища соціальних протестів, хаосу і безладдя. Але питання у тому, чи це усвідомлюють на Донбасі? – цікавиться дописувач у матеріалі «Іронія долі, або з нелегким газом».

ІРИНА Біла

ГЕНПРОКУРАТУРА НАРЕШТІ ДОСЛУХАЛАСЯ ДО ДУМКИ ВІННИЧАН

Часу до 25 травня залишилося обмаль.  Тут або пан, або пропав. Схоже, Олег Махніцький  до останнього вичікував, придивлявся, навіть відступав назад, боячись одразу розрубати гордіїв вузол. До сьогоднішнього дня ні він, ні його підлеглі ніяк не можуть зрозуміло пояснити ні делегованій групі Вінницьких обласних майданівців, яка дуже гучно, але безрезультатно все їздить і їздить до нього в Київ на побачення, ні журналісту, що її супроводжує, як же так сталося, що на олімп обласної прокуратури раптом вигулькнув В»ячеслав Соколовий? Той самий, який ще недавно, при Януковичі, образно кажучи, уособлював систему наглядачів за «смотрящими» у Вінниці? Хіба не бачив він і йому подібні, як шалено розкрадався державний бюджет на потреби  тушок і тітушок, як у Вінниці відбувалися вибори, як дерибанили золоті члени могутньої партії Вінничан все, що лиш можна було зтирити?.. Скільки кримінальних справ, кримінальних проваджень було проти них порушено  з ініціативи пана Соколового? А майже нуй, кажучи по-молдавськи.

То за які заслуги, (ніяк допитатися не можуть вінничани, чиновників Генпрокуратури) його такого не худенького, коротко стриженого після загибелі Небесної Сотні в Києві — у Вінніці раптом вознесли на посаду обласного прокурора? «Та йому не місце взагалі в прокуратурі області!»,- вигукував вже не один раз в Генпрокуратурі, зокрема, Валерій Васильович Козяк, один із делегатів Вінницького майдану. Однак, по сьогоднішній день стіни цього грізного відомства міцно бережуть таємницю про те, хто, який олігарх, першим назвав панові Махніцькому та ще й після перемоги Майдану цю кандидатуру, далеко не останню в нетрях режиму Януковича.

Донедавна кадровики Генпрокуратури зустрічали словесні атаки Вінницьких активістів, з цього приводу, контратаками такого типу – де, ви, мовляв, були коли пана В»ячеслава призначали на посаду, чого тоді, в ті хвилини і години не протестували, а зараз вже пізно – немає правових підстав звільняти ( а хто тим вінничанам признавався, коли його таємно від Майдану, в супереч концепції відкритості призначали?.. – В.К.). А якщо, кажуть вони, звільнимо його без належних підстав – подасть в суд. Хотілося б мені побачити, чесно кажучи, як би це такий кадр водив по судах, як молоду, — О.Махніцького, а з ним і всю Генпрокуратуру… Бо на таку виставу вони, чесно кажучи, допустивши його до посадового крісла, цілком заслуговують.

На цей раз Вінницькі делегати Майдану їхали до Генеральної прокуратури з особливо загостреним настроєм. Бо мали тверде Генеральнопрокуратурське запевнення, що 12 травня сам пан Махніцький вперше за кілька буремних тижнів прийме їх  в проміжку часу з 10 до 13 години. Вони сподівалися на конструктив. Тому не взяли із собою плакатів про збір копійок на загублену честь і гідність в.о.Генпрокурора, про зраду Небесної Сотні та інших, як у минулі рази брали.

В дуже тісній приймальній Генпрокуратури якийсь дядько кричав в потужний мегафон про те саме, про що кричать тут майже всі постояльці – про корупцію в правоохоронних органах, про втрату держави, про повернення до влади кадрів Януковича, про знущання над ошуканим народом багатіїв і їх шестірок, про продажність прокурорів.  Мегафонця вигуками морально підтримували багато інших простонародно одягнених скаржників і скаржниць, багато з яких їздять сюди, як на роботу – місяцями, а то й роками. Кажуть, при Януковичі, окремих з них вишвирювали геть, а їх майно викидали через вікно. Зараз навіть дуже буйним тут дозволяють майже все, окрім стрільби прямою наводкою. Якась тітка з Київщини голосно викликала по телефону сюди наряд міліції. Щоб захистив її право на прийом в.о. Генпрокурора. Приїхали менти. Стали відбирати у неї пояснення, але її право так і не забезпечували.

Вінницька делегація на цей раз, на подив неспокійних  колег по нещастю з інших областей, вела себе культурно і стримано. Та так, що дехто запідозрив її  в зговорі з Махніцьким і навіть натякав на продажність. Особливо був шокований цей імпровізований Сорочинський ярмарок тоді, коли нас, більше десятка, раптом стали пропускати через металошукач в нетрі Генпрокуратури, чемно приймаючи на тимчасове зберігання нашу коротко ствольну зброю. Мехафон заклинило так, що він озвався, коли ми вже були за металевими дверима в кабінеті самого завідуючого приймальнею І.Ю.Чухрія.

Ясна річ, на такі посади беруть людей в яких язик наче медом помащений. Ми спілкувалися з Ігорем Юрієвичем кілька годин, аж до обіду. Пережовувалося те, що жувалося тут вже не один раз під час кожного  нашого приїзду. Господар кабінету зробив перерву на обід.

Після обіду посланники Вінницького майдану в складі якого був на цей раз боєць другого взводу восьмої сотні справжнього Київського Майдану легендарний уже Олександр Царенко, який чудом вижив в палаючому Будинку профспілок, вирішили діяти жорстко. І таки добитися свого за будь-яку ціну – гарантії, що Соколового знімуть і призначать Палія.

Заступник в.о.Генпрокурора по кадрах пан Микола Ярославович Голомша сидів і мовчки загадково слухав коли В.В.Козяр від імені делегації виступив із довгим вступним словом подібним до вироку. Він висловлював щире здивування тому, чому так затято Генпрокуратура чинить супротив Вінницьким майданівцям в їх прагненні очистити прокуратуру області, чому вона зробила ставку на Соколового, чому вперто не хоче пана Палія і навіть не намагається зробити порівняльного аналізу цих кандидатур.  Що говорив згодом інший делегат – росіянин Валерій Денисов, родом з Донеччини,  про сприяння Генпрокуратури сепаратистам, про Гройсмана, Порошенка, Калетників, про процвітання злочинності у Вінниці — і переказувати не братимуся – редактор все одно не пропустить такого одкровення, хай навіть його чула і записувала на відео сама Генпрокуратура. Не ті часи і не та незалежність преси…  Не казатиму вам і про те, як унікально збиткувався в своїй промові, над прокуратурою народний кандидат на посаду Вінницького обласного прокурора пан Палій. Скажу лиш, що він нагадав в черговий раз про ті  майже дев»яносто своїх заяв про злочини на котрі від прокуратури не отримав ні «прівєта», ні «отвєта».

Коли Вінниччани вдоволь і по повній програмі висловилися — взяв слово і головний кадровик  — перший заступник Генпрокуратури. І… Вінничани сподівалися на все – на словесне знущання, на погрози, на видалення геть, але не на таке… Він почав з того, що повністю поділяє погляди з якими приїхали вони. І зробить все, щоб захистити Вітчизну від корупції, сепаратизму і всякого іншого скотизму. Що для нього Майдан – не пустий звук, бо й сам має бойовий майданівський досвід. Далі пішло вже справжнє братання, як буває на передовій. Воно тривало не менше двох годин!

Результат – Микола Ярославович продиктував в присутності Вінницької делегації доручення підлеглим про серйозну перевірку всіх заяв, які висловили Вінничани. Друге, виходячи із почутого, він розпорядився перевірити не лише у Вінницькій області, а й по всій Україні походження дорогих авто, грандіозних будинків прокурорів. Але найголовніше – наказав негайно створити ту довгождану комісію Генпрокуратури, про яку вже не один місяць просять вінницькі делегати. Вона має терміново виїхати у Вінницьку область і за участю громадських активістів і авторів заяв перевірити діяльність органів прокуратури і пана Соколового зокрема. Було запропоновано допомогти їй в роботі не лише  майданівцям обласного центру, а й Могилева-Подільського.

Підсумки роботи що до очищення області, відповідно до розпорядження пана Голомші, будуть підведені 21 травня за участю делегації Вінницького Майдану та інших активістів.

Є підстави сподіватися, що після президентських виборів в.о.Махніцький не залишиться сам на сам з тими обласними прокурорами, які служили вірою і правдою Януковичу і прагнуть легалізуватися при новій владі. А кандидатура Вінницького Майдану на посаду прокурора області – Валерія Палія таки буде всерйоз розглянута.

Василь Кізка, Київ.

Вінницький нардеп-регіонал Продивус причетний до стрільби на Рівненщині

10.05.2014 | 18:28

Продивуса викликали для свідчень / vinnitsa.info

Об этом УНИАН сообщили в пресс-службе Генеральной прокуратуры Украины.

Как говорится в сообщении, органы прокуратуры Ривненской области осуществляют процессуальное руководство в уголовных производствах, начатых по фактам происшествий, которые произошли накануне в Сарненском районе с применением оружия. Сведения в ЕРДР внесены Сарненским райотделом милиции по ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (покушение на преднамеренное убийство), ч. 1 ст. 194 (повреждение имущества), ч. 1 ст. 263 (незаконное обращение с оружием) Уголовного кодекса Украины.

Установлено, что 9 мая поблизости с. Селище Сарненского района произошел конфликт между местными жителями и 50 вооруженными гражданами из других регионов Украины. Последние заявили о намерении установить контроль над добычей янтаря в Сарненском районе, а из-за сопротивления представителей местной общины начали стрельбу. В результате инцидента один местный житель был ранен, еще двое жителей получили телесные повреждения. В ответ около 2 тысяч возмущенных крестьян повредили автомобили, на которых прибыли вооруженные мужчины, напомнили в ГПУ.

По подозрению в совершении преступления работники милиции задержали 16 человек, жителей Житомирской, Хмельницкой и Киевской областей. Изъято 15 единиц огнестрельного оружия и патроны к нему. На месте конфликта также обнаружены визитки народного депутата Украины Продивуса, отметили в Генпрокуратуре.

На данное время осуществляется комплекс следственных действий для выяснения всех обстоятельств инцидента, говорится в сообщении.

 

За матеріалами http://www.unian.net/politics/916529-nardepa-prodivusa-vyizvali-v-militsiyu-v-svyazi-so-strelboy-na-rovenschine-gpu.html

Проросійські сепаратисти прибули громити Вінницю

Сепаратисти начебто мають намір вчинити погроми, напади на ветеранів  війни та гостей міста в районі фонтану на річці П.Буг.

Мета злочинців —   дестабілізувати ситуацію на вінниччині  та показати усій Україні, що в рідному місті Петра Порошенка чиняться безчинства і він не може цьому завадити, а отже не зможе навести порядку і в Україні  тому й не варто за нього голосувати.

 Є інформація що у Вінниці вже знаходиться кілька сотень сепаратистів

За інформацєю джерела, за тітушками-сепаратистами  цього разу стоїть не злий геній Путіна та навіть не регіонали з комуністами.

На цей раз їх звозить  до Вінниці один із кандидатів на посаду президента України, який має неабиякий вплив на місцеву владу та на правоохоронців.

Мабуть саме тому місцеві правоохоронці  мало не з квітами зустрічають сепаратистів та назавтра, мабуть, будуть їх захищати,  за прикладом своїх колег із Одеси.

Та Вінниця не Одеса і пацанів із битками та їх вдохновителів у спідницях у Вінниці буде чекати не полумя в будинку профспілок, а холодний душ біля фонтану…

 

 

ПИСЬМО УКРАИНСКОГО КОЗАКА МОСКОВСКОМУ СУЛТАНУ (ОБРАЩЕНИЕ К ПУТИНУ ИЗВЕСТНОГО УКРАИНСКОГО ПИСАТЕЛЯ)

Или лучше, Путин,  займитесь своей второй женой. Ведь у вас сейчас медовый месяц. Слушайте  музыку Шопена и Баха. Последнее уж очень воодушевляет в любви, особенно со второго раза. Прислушайтесь к голосу разума, который иногда у вас просыпается. Но, кажется, только во сне.

Путин, займитесь своими болями. Ведь на ваше личное  здоровья  у вас, кажется, нет времени. Вы весь в работе и планах и все ваше время теперь уходит на войну с Украиной и на вторую… постель.

Путин, присоедините, наконец, и московские губернии к Московии. Ведь там тоже ваши русскоязычные люди. И они желают от вас помощи. Они тоже люди. Они так же вас просят придти, как некоторые с Приднестровья. Чего не скажешь, конечно, об Одессе или Донецке. Займитесь Дальним Востоком,  Курилами, Кунаширом. А то,  смотри, за вашим принципом,  «зеленые косоглазые человечки» уведут свои острова. Как,  априори,  и Кенигсберг  из  под вашего бдительного двуглавого орлиного носа — ястреба.

Перестаньте, в конце  концов,  переводить  чулочные фабрики на шитье Власовских ленточек. Лучше вспомните, как заканчивал Власов. Его повесили на  струне от рояля или импортного пианино. Вам это надо, как говорят в Одессе, куда вы посылаете власовских Колорадо и утверждаете, что они все говорят не с вологодским акцентом, а на чистом английском языке Америки.

Бросьте вы печатать и листовки  несуществующей Донецкой республики. Она существует только в больной голове Владимира Корнилова и Константина Затулина. Не тратьте на это напрасно денег. Обустраивайте Московию. Кстати, вернитесь к своему родному названию. Отбросьте к черту это искусственную пародию на  свою  страну и национальность – русский. Никто же в мире не отвечает на вопрос — кто вы по национальности? Отвечают — немецкий, французский, турецкий. А только вы говорите – русский. Московит же роднее и точно. Я понимаю, как  вам хочется тысячелетней истории, которой у вас нет. Начните опять с 1713 года, как Петр Первый. Вернитесь, Путин,  к старому, родному  названию – Московия  и вы войдете в историю без войны в Чечне, Беслане, Норд – Осте,  Самашках, Абхазии.  А теперь еще и в Славянском, Донецке,  Одессе. К чему вам эта историческая  «ганьба», как говорят в Южной Пальмире, или  как говорит  сегодня Жванецкий Миша — одессит.  «Говорите по-человечески», как учил ваш Питерский земляк Иван Сосновский, обращаясь к императору. Займитесь Московской историей. Позовите, как Екатерина  Вторая, немцев, или лучше (теперь уж) китайцев. Теперь они ближе всех к вам. Они вам напишут историю, лучше  Миллера. Не того, что газом торгует, а того, что работал под прикрытием графа Шувалова. Я вам серьезно говорю, Путин, как говорят сегодня ваши автоматы Калашникова в Одессе.

Займитесь, Путин, лучше своими  пенсионерам, матерями — одиночками. Начните с временно оккупированного  Крыма. Ведь вы и новорожденным обещали повыше пособия, а  студентам стипендии. Повыше, чем в Украине. Будьте человеком, Путин. «Дотримайтесь слова», как говорят в Украине.

Займитесь, в конце концов,  своей не адекватностью. Докажите цивилизованному миру, что вы не больной человек, как Адольф Алоисович. Что у вас совсем иной  диагноз,  чем  в Гитлера и идея — фикс другая.

Научите,  наконец, своих филологов, журналистов и политологов говорить тоже по-человечески, как говорил питерский Иван Сосновский. То есть правильно: не на Украине, а в Украине. Покажите хотя бы один пример своему  временно угнетенному вами народу, что вы, несмотря на свое биографическое прошлое, знакомы с правописанием украинского мыслителя Мелетия Смотрицкого, который подарил вам это правописание совершенно бесплатно, если, конечно, вы его не сп… в смысле – не списали. Ведь так говорят только те, что не знает, в принципе московского, языка. К примеру, Жириновский Вольфович. Вы же не говорите, Путин, — на Америке. Вы же не говорите, Путин, — на Франции. Почему вы говорите  на Украине? Вы можете только сказать – я на второй жене. И это  будет и честно, и правильно. Во всяком случае — грамотно. А на Украине ( ну если вы ее проглотите и  не удавитесь) можно сказать, что вы повесили своего трехцветного «бесика», которого вы тоже  свистнули ( кажется, есть такое слово в московском наречии, сплошь состоящем с иностранных слов) в Голландии.

Прекратите уже шить, Путин, флаги Донецкой Республики. Ее нет, и никогда не будет. Даже тогда, когда во сне вы захватите  Восток Украины. Лучше закажите цинковые гроба для  тех ребят, которых вы послали в Украину ( а не на Украину) умирать за ваши бредовые идеи. Закажите им погоны звездочкой повыше. Их матерям выделите не одноразовое, а многоразовое пособие и питание. Вручите хотя бы им отцам  ордена, если их отцы не погибли в Чечне или в Абхазии. Матери этих солдат, благодаря вам, заслужили, как на уважение, так и на материнские  слезы. Похороните их достойно в родной земле, хотя бы символически. Ведь они не  сами ушли убивать   безоружных украинцев — вы их туда послали. Давайте мы вместе простим солдатам и офицерам. Они не виноваты, Путин. Виноваты, вы! Ваша бредовая идея — после Петра Первого Питерского, стать Владимиром Вторым — Питерским, то есть после Ленина Владимира, который почему-то до сих пор лежит в Москве и не погребен, как многие московские солдаты, погибшее в чужой стороне и не по  своему желанию.

Выбросьте эту идею-фикс, Путин, с больной головы. Вам серьезно нынче надо заняться собой. Лечится надо. У вас молодая красивая жена, а вы занимаетесь ерундой в Украине, навязывая украинцам второй  московский язык и Третью Мировою войну — планете. Не пугайте людей языком, Путин. Не надо. Это очень опасно.  Так,  чего доброго,  завтра все русскоязычные в Украине перейдут на украинский, чтобы вы их  поголовно   не защищали переносным зенитно — ракетным  комплексом.  Сокращенно — ПэЗээРКа.

Не надо, Путин. Они и без вас везде и повсюду с колониального испугу говорят на московском языке с Новоград — Волынском акцентом. Теперь,  боюсь, перейдут на украинский   незалежной  нэньки Украины. Остановитесь, Путин. Не разрешайте и не советуйте больным на голову покупать гранатометы и танки типа «Рысь» и «Тигр» в бакалейных магазинах Крыма и с ними добровольно выходить через Херсон на войну с Украиной. Пока не поздно, лечитесь, Путин. У вас, говорят, банковские счета заморожены Западом. Лечитесь покедова  на русские деньги. Лекарства то с каждым днем все дороже  и дороже в Московии. Берегите хотя бы свою жизнь, когда для вас чужая не стоит и ломаной копейки. За-ради не второго языка, а второй жены. Умоляю вас и прошу.

С неуважением к Вам украинский писатель

Олег Чорногуз.