ДЕЛЕГАЦІЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ВІННИЧЧИНИ ЇЗДИЛА ДО ГЕНПРОКУРАТУРИ ЗНІМАТИ ОБЛАСНОГО ПРОКУРОРА

З дев»ятої ранку і мало не до дев»ятої вечора Вінницька делегація боролася за право бути почутою тут, в Генеральній прокуратурі, яку очолює недавній свободівець! Вирішальна словесна битва відбувалася в тісному кабінеті приймальні. Начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Ігор Чухрій, Юрій Морозов, начальник головного управління кадрового забезпечення, його заступник Валентин Твердохліб, один із начальників підрозділу Генпрокуратури Роман Мартем»янов намагалися утримати кругову оборону. Час від часу вони відступали то поодинці, то гуртом в коридор, намагалися вести там якісь сепаратні переговори з окремими з нас. Іноді крик такий був, що здавалося бетонна стеля починала тремтіти.

В короткий час затишшя я скористався можливістю і провів бліз-інтерв»ю зі всіма членами нашої делегації.

Говорить ОКСАНА КУРНАЄВА, адвокат, член ініціативної групи Вінницького Майдану

— Після того, як діти поклали свої голови, як вони омили своєю кров»ю Майдан, Інститутську, Грушевського – після цього Соколовий з посади прокурора міста отримав посаду прокурора Вінницької області. Пішов на підвищення. А  «Свобода» ж говорила, що прийде – порядок наведе, от вона нам і навела порядок. Вона поставила прокурора, який обслуговував кривавий режим Януковича.

ВІТАЛІЙ ЛАВРИНЕНКО, член ініціативної групи Вінницького Майдану.

—         Це підло з боку Генеральної прокуратури. А ще більш підло з боку партії «Свобода». Тому, що це та партія, яка була ініціатором люстрації в правоохоронній системі. І як ви думаєте, якби отих 18 загиблих свободівців запитати, шановні, ось у нас у Вінниці призначили прокурором дядю, який служив Януковичу, ви за цю кандидатуру чи за Палія Валерія Максимовича, який всю зиму боровся в дев»ятій сотні Майдану в Києві, щоб ті свободівці з Небесної Сотні відповіли?

—         Я думаю, що вони б проголосували б за Палія.

КОЗЯК ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, громадська організація «Захист дітей війни».

—         Нас направив сюди у відрядження Вінницький Майдан. І люди сказали – якщо ви не приїдете з наказом про призначення прокурором області Валерія Максимовича Палія то ми вам зробимо не люстрацію, а кастрацію.

ГРИГОРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ РУДЕНКО, активіст Майдану

—         І зараз цього негідника, ці ж самі негідники поставили прокурором області!.. Він там потрібен? – ні! Я казав, що я його викину. Посаджу на стілець і викину через вікно з третього поверху!.. Це прокурори? Разом всіх люструвати!

ВАСИЛЬКОВА ОЛЕНА ФЕДОРІВНА, «НАРОДНИЙ ТРИБУНАЛ. ДОБРОВОЛЬЧІ ЗАГОНИ».

Олена Федорівна була наймолодшою в нашій делегації. Сиділа вона тихенько, як мишка, може години дві, а може й більше. І коли вже мало хто кого чув бо всі кричали раптом встає  і зі всієї сили, як вмастить всією п»ятірнею об стіл: «Мене слухати!». І, забігаючи наперед, ще дві вражаючих деталі про Олену Федорівну, заступницю самого Хорта. Коли ми пізно вночі зійшли з поїзда і чекали на безлюдній площі залізничного вокзалу транспорт, підходять до нас кілька п»яних дебелих хуліганів. Чіпляються. Що робити? Не битися ж нам поважним людям з ними – здорованями мало не по два метри на зріст? Поки ми думали – Олена Федорівна раптом розвертається і спалюючи їх поглядом каже, ніби друкує кожне слово: «Хлопчики, ви чого приї…ся? Дєвочок нема?». А коли ми вже йшли до машини Олена Федорівна переможно кинула погляд в їх бік: «Жаль, пістолєта забула…».  І ми відчули себе за нею, як за кам»яною стіною. Але то було вже у Вінниці, а в Генпрокуратурі вона казала:

—         Не за те наші хлопці стояли на  Майдані, щоб приходили знову ті бандити режиму Януковича, який ми вигнали, який ми «Народний трибунал» люструємо зараз. Соколовий причетний до суду над нашим керівником Юрієм Хортом. Це одна з причин того, чого я зараз тут.

РОМАН ІВАНОВИЧ ДЯКОВИЧ, заступник голови федерації «Солідарних профспілок України».

—         Я не можу зрозуміти Фурмана, голови Вінницької обласної організації партії «Свобода», який знаходить спільну мову з ворогами, можна сказати, України. Це не наші люди, це вороги. На посаду прокурора області я би хотів бачити кілька кандидатур. А не так, як відбулося – вони захотіли одного і поставили. На Вінниччині я знаю одного гідного правозахисника – Палія Валерія Максимовича, який захищає бідних, знедолених людей. Боляче.., ще ж зовсім недавно люди загинули на Майдані, а майже все як було, так і є. І надалі призначають на посади тих самих…

ДЕНИСОВ ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, представляє громадську організацію «Софія» із сприяння правоохоронним органам та органам державної влади в сфері боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

—         Про Соколового. Те, що його призначили прокурором області – це  нонсенс!

—         А можливо він добре виконував свої обов»язки?

—         Так, добре… Конкретно корупцією займався… Соколова призначили тоді, коли Гройсман став віце-прем»єром… Він є кумом пана Гроймана. Це пряма зацікавленість пана Гроймана в цьому питанні. І прокуратура тут конкретно пов»язана.

—         Але хто ж, все таки, висував Соколового на цю високу посаду в області?

—         Гроші. Все куплено за гроші…

ВАЛЕРІЙ МАКСИМОВИЧ ПАЛІЙ:

— Я особисто на посаду прокурора Вінницької області не рвуся. Але якщо люди просять, вимагають, щоб я був прокурором області то я готовий взяти на себе цей тягар.

— Які би були ваші перші кроки на посаді прокурора області?

— Створив би  таку атмосферу, що брати хабарі було б не вигідно. Я б дозволив відслідковувати все моє життя. Готовий перед вступом на посаду пройти через детектор брехні. Соколовий не проходив, а я готовий пройти через  таку перевірку.

Які б кримінальні справи в першу чергу ви би змусили переглянути?

— Всі справи, які пов»язані з Революцією гідності. Я б повернувся до справи 2012 року з приводу низки злочинів, які були вчинені по 11 виборчому округу, коли Домбровський злочинним шляхом став народним депутатом України. І взагалі поставив би питання про розслідування всіх відомих фактів жахливої організованої злочинної діяльності злочинного угрупування відомого на Вінниччині, як партія Вінничан.

— А яких районних прокурорів ви би поміняли?

— Та майже всіх!..

— А Тульчинського прокурора ви би залишили на посаді?

— Тульчинський прокурор взагалі має бути притягнутий до відповідальності принаймні хоча б дисциплінарної – звільнений із займаної посади.

— Кажуть, що ті громадські організації, які добиваються вашого призначення на цю посаду – це кілька сотень тисяч активних людей то чому, знаючи це, пан Махніцький особисто з вами не зустрівся?

—  Поки я не побачуся з ним до тих пір мені важко обґрунтовувати… Допускає такі проколи… І це ж не тільки у Вінницькій області, це ж було і у Львівській, і в Житомирській в інших областях.

Але є в області ще дві дуже серйозні фігури – це голова обласної Ради і голова ОДА. І вони зверталися до нього з проханням призначити вас на цю посаду, так?

— Звертався письмово лише голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, а Анатолій Олійник в письмовій формі не звертався. Тому, що Олійник є людиною, яка поставлена на цю посаду точно так, як і Гройсман на посаду віце-прем»єрміністра України – саме Порошенком. Тобто цим самим злочинним угрупуванням до яких вони відносяться… Я зустрічався з Олегом Тягнибоком. В Калинівці 15 квітня. Передав йому низку матеріалів… Тягнибок ухилився від відповіді, просто казав, що йому важко, але він однозначно заявив навіть публічно, що Вінницька область попала під так звану квоту. Яку квоту, що за квота?.. Квоту Порошенка?..  Він казав публічно про те, що Порошенко заслужена людина, яка активну участь приймала в революції, фінансувала її, а також утримує 5 канал. Тоді я поставив питання – то що це дає йому право на те, щоб Вінницька область була передана в руки бандитам?…

Входить Ігор Васильович МОРОЗОВ, начальник головного управління кадрового забезпечення:

—         Я пробачаюся, що змусив чекати,- Боже, як легко він це каже?! А ми ж його чекаємо вже десять годин!..

—         Шостий раз приїхали сюди..,- В. Козяк.

—         І ще приїдемо,- Олена Федорівна.

Слово бере Валерій Васильович Козяк, який очолюю Вінницький обласний осередок «Захисту дітей війни».

—         Ми вважаємо Соколового недостойною кандидатурою… Це плювок нам всім в очі. Нашому Майдану. Ми повинні приїхати і доповісти їм чому Генпрокуратура так поступає… Що вами керує і чому вас заносить так?!.. Чому вам ця особа (Палій) заважає?.. Ми ставимо так питання: 1.На час розслідування поданих нами матеріалів.., щоб Соколовий був відсторонений від роботи. Сьогодні ми бачили, як Київську область ви ображаєте – люди тут ходять з мегафонами, кричать, Івано-Франківськ приїхав, Вінницька область приїхала…

Денисов передає матеріали на Соколового… Додаткові, до тих що раніше були передані… Там порушення законності прокуратурою міста і області.

—         Чого ви так з нами поступаєте? Чого ми маємо сюди їздити?..

—         Чи ви хочете, щоб ми у вас зробили  перевірку?.. Ми можемо зробити. Звернемося на Майдан і створимо комісію, і будемо перевіряти вашу Генеральну прокуратуру. За час Януковича. Це без проблем!..

—         Але краще мирно зробити.

—         Єврейський хлопчик, який зараз тут у вас прем»єр-міністром працює, заборонив у Вінниці встановити пам»ятник Шевченку зроблений за народні кошти!.. — В.Козюк.

—         У нас є інформація про те, що Гройсман кум у Соколового.

—         І начальник міліції також його кум, до речі.

Мало не дві години товкли Морозова такими запитаннями. Змусили його признатися, що і він служив тут при Януковичі…  Нарешті головний кадровик Генпрокуратури бере слово:

—         По-перше, не виправдовуючись скажу що до себе, що до працівників управління, яке я очолюю, як відбувалося призначення Соколового. Ніхто ніяких хабарів принаймні  на рівні моєму чи моїх підлеглих абсолютно, якщо ви про це, можливо думаєте, ніхто цих хабарів не брав і не міг брати і думати про це… Стосовно якостей особистих Соколового я думаю, що вони будуть перевірені… Оцінка буде обов»язково надана в цілому роботі прокуратури. Можливо уже є десь якісь і планові заходи з цього приводу стосовно діяльності прокуратури Вінницької області. Я обіцяю, що думку вашу доповім обов»язково…

—         Давайте у нашій області проведемо перевірочку.  Пришліть внутрішню безпеку, підключіть громадські організації. Покажіть приклад для всієї України.

—         Така перевірка про яку ви кажете буде запланована. Обов»язково. Що до дотримання прав і свобод громадян.

ПАЛІЙ НА ЗАВЕРШЕННЯ:

—         Про стиль вашої роботи. Він як був, так і залишився  анти людський. Тому, що спрямування вашої діяльності не призначене на те, що написане в  Конституції, законах «Про прокуратуру», міліцію інших базових законах, а воно ж призначене, щоб прикривати цю мафію… І коли ви пишете що він (Соколовий) такий хороший, я вас дуже прошу врахуйте, що він боягуз, підла людина, наскрізь корумпована, яка ніколи не зможе працювати чесно. Просто ніколи! Тому, що його в такі умови зараз поставили…  Реально гроші зараз збираються і прокуратура вся сміється. Валєра, кажуть, ти що? Все як було, так і все є!.. І Ольхового… То я особисто не повірю і вам поки ви не приберете цього негідника з цієї посади… Старший по кадрах… Він.., спитайте прокурора будь-якого, скажи мені чесно, хто такий Ольховий, точно так саме, як і про Соколового  вам скажуть, що проби немає де ставити! Вимагач вищої степені.  Якраз після того, як Соколова призначають – ставлять і Ольхового. А потім кого? Хто цю мафію прикривав по Вінниці? Соколовий. А тому його і поставили прокуром області.  За вказівкою… За квотами.., явно якимись антиукраїнськими. Звідки взялися ці квоти? За яким правом? «Свобода» собі купляє прокуратуру, «Батьківщина» купляє міліцію собі – що це таке?!.. Вінничан продають в руки цих банд з якими ми вже дванадцять років живемо!.. І ніхто з вас не перевіряє ці факти…

ПОСКРИПТУМ: В Генеральній прокуратурі ми отримали запевнення, що всі наші заяви і звернення в тому числі і  минулих часів будуть уважно перевірені. А на початку травня все таки відбудеться зустріч із О.Махніцьким.

Василь Кізка, Вінниця -Київ

Центр допомоги постраждалим Майдану “Родина Майдан”

Ми збираємо кошти, створюємо перелік усіх загиблих та постраждалих, складаємо соціальний паспорт їхніх родин, після чого на основі виявлених потреб надаємо соціальний супровід та індивідуальну підтримку кожній сім’ї.

Як ми з’явилися?

Центр допомоги постраждалим Майдану “Родина Майдан” є ініціативою небайдужих та свідомих людей. Вони прокинулись уранці 21 лютого і зрозуміли, що родини загиблих і постраждалих не мають захлинутись у хвилі допомоги, яку їм почнуть активно збирати у перший час після трагедії. Допомога має бути тривалою і відповідною до потреб. Про Героїв та їхні сім’ї необхідно піклуватися постійно та системно. А, отже, є сенс гуртуватися.

Так у соцмережі Фейсбук з’явилася ініціатива “Допомога родинам загиблих на Майдані”

(https://www.facebook.com/helpthefamiliesmaidan?fref=ts).

Вже 22 лютого було проведено першу зустріч, де взяли участь 8 фізичних та юридичних осіб. На ній Технічним партнером Центру було обрано Благодійний Фонд громади Приірпіння – організацію з чистою та чесною репутацією, майбутнього члена Українського форуму благодійників. Наш вибір був не випадковим: саме цей Фонд серед членів-ініціатив був повністю зареєстрований, мав комплект рахунків у різних валютах та можливість фінансувати не лише проекти, а й робити виплати на рахунки фізичних осіб, адже це було потрібно робити миттєво.

Хто ми сьогодні?

На сьогодні ми – найбільший координаційний центр допомоги родинам загиблих та потерпілих, який прагне об’єднати якомога більше ініціатив.

Благодійний марафон “Небесна Сотня” на 5 каналі, який відбувся 24 лютого, за добу зібрав 17 млн. грн. на рахунок Фонду громади Приірпіння, за дві – вже майже 26 млн. грн. І це був тільки початок. Небайдужість наших людей вразила, й ми зрозуміли, що зібрані кошти можуть і мають працювати не лише для родин загиблих, а також в тих екстрених випадках, коли лікування важкопоранених потрібно тут і зараз.

Довгострокова допомога передбачає роботу професіоналів, а не лише групи небайдужих волонтерів. Так ми стали Центром допомоги постраждалим Майдану “Родина Майдан”, який наразі перебуває у процесі реєстрації як благодійний фонд. Важливо зауважити, що весь наш адмінресурс забезпечується за рахунок наших партнерів і ніяким чином не стосується зібраних коштів. Кошти благодійників направляються в термінових випадках – родинам загиблих, важкопораненим, родинам поранених. Також ми співвідносимо та поєднуємо потреби постраждалих і можливості інших ініціатив підтримки, продовжуючи працювати як координаційний центр.

Водночас ми продовжуємо вірити, що важливо зберегти, а не розпорошити грошовий фонд, аби продумано і системно його розподіляти між родинами постраждалих протягом багатьох наступних років. Адже випрацювання прозорої системи надання допомоги вимагає часу та ретельності й відсутності прийняття хаотичних рішень. Наш пріоритет – довгострокова допомога, в першу чергу, дітям загиблих до досягнення ними повноліття.

На кінець банківського дня 17 березня 2014 року на рахунки Центру допомоги постраждалим Майдану маємо такі надходження:

  • загальна сума на рахунку Фонду громади Приірпіння складає 48 333 372 грн. (із суми вже відраховано 2 220 000 грн. здійснених виплат) + 2 906 Євро + 2 654 $
  • на інших карткових рахунках 302 727,8 грн. + 2 000 $ (з урахуванням здійснених виплат)
  • на платформі Global Giving зібрано 20 365 $ від 204 благодійників.


Що ми вже зробили?

Всього за три тижні існування ініціативи ми зібрали понад 50 млн. грн. від благодійників з України та інших країн світу. Провели значну роботу із залучення великих донорів, які готові долучитися, щойно буде завершена реєстрація Фонду “Родина Майдан”. Ми збираємо та акумулюємо дані щодо значної кількості ініціатив, аби координувати та надавати рівномірну допомогу всім потерпілим.

Разом із партнерами, зокрема Євромайданом SOS, ми значною мірою опрацювали бази загиблих та постраждалих, в яких враховані соціальний стан та специфічні проблеми кожної з родин. Для того, щоб ця інформація максимально відповідала дійсності, за кожною родиною було закріплено психолога, який підтримує моральний стан родини та дізнається про наявні потреби, з’ясовує інформацію про розміри допомоги, яку ці родини вже встигли отримати. Завдяки цій роботі зараз, у майбутньому ми матимемо достовірні мапи потреб родин та, відповідно, зможемо бути ефективними у індивідуальній допомозі кожній конкретній людині. Для нас це все життя та історії життя людей, тому ми надзвичайно ретельні та обережні у своїх кроках.

Окрім цього, ми перевірили та перенаправили значну частину запитів про допомогу до інших ініціатив, які спеціалізуються на відповідному типі допомоги, тим самим уникнувши нераціональних витрат зібраних завдяки нашим благодійникам коштів.

Яку матеріальну допомогу вже надано?

У зв’язку з тим, що основною нашою метою лишається забезпечення довгострокових потреб потерпілих родин, ми прискіпливо опрацьовуємо кожне рішення щодо термінових виплат.

Проте терміновим та невідкладним стало рішення про переведення з рахунку Фонду громади Приірпіння 2 220 000 грн., через нагальну необхідність проведення операцій у Ізраїлі тяжкопораненим – Артему Запотоцькому (1 100 000 грн.) та Олександру Гучу (550 000 грн.). Часткова компенсація витрат на літак, яким були транспортовані ще 9 поранених, із нашого фонду становила 570 000 грн. Ця адресна допомога не могла бути профінансована меншими ініціативами, враховуючи її розмір та важливість. Наразі ми бажаємо хлопцям швидшого одужання!

Також з інших рахунків Центру ми вже переказали кошти на загальну суму 40 000 грн., що були терміново потрібні родинам загиблих, які втратили своїх героїв: чоловіків, синів, братів. За кожним переказом коштів – історія Людини й ми завжди намагаємося бути максимально об’єктивними та корисними.

Проте значну частину нагальних потреб регулярно забезпечують наші Партнери, використовуючи власні бюджети.

Так, Українським форумом благодійників на лікування поранених, які перебувають у лікарнях із різними формами уражень, виділено 158 800 грн.

Ще 25 000 грн. для родин Ігоря Бачинського та Андрія Цепуна були надані Шпиталем на Подолі, 20 000 грн. надійшли від інших наших партерів.

Окрема подяка нашим жертводавцям з громад українців за кордоном, які в цю важку годину підтримують своїх співвітчизників та роблять все можливе, аби допомагати максимально оперативно та ефективно.

Наші Партнери

Центр допомоги постраждалим Майдану “Родина Майдантісно співпрацює з багатьма іншими ініціативами, що дозволяє надавати необхідно допомогу швидше та ефективніше. Серед них: Євромайдан SOS, Український форум благодійників, ГО “Громадська Варта”, Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”, Громадська ініціатива “Зробимо Україну чистою”, Міжнародна благодійна організація “Партнерство “Кожній дитині”, Міжнародний фонд “Відродження”, Фонд Ріната Ахметова “Розвиток України”, “Карітас Україна”, “Народний госпіталь”, Український координаційний центр міжнародної допомоги.

Також ми працюємо над залученням нових учасників та партнерів, що поділяють наші переконання, цілі та методи роботи.

Над чим ми працюємо зараз?

Ми створюємо максимально прозору та відповідальну структуру, яка матиме довіру як окремих благодійників, так і великих компаній в Україні та у всьому світі. Тільки таким чином ми зможемо забезпечити стабільність виконання наших зобов’язань щодо багаторічної допомоги, яка дозволить сім’ям, які втратили своїх годувальників, виростити та дати необхідну освіту дітям, підтримувати достатній рівень життя, отримувати допомогу при необхідності лікування, ремонту помешкань та при виникненні інших можливих життєвих складностей. Ми не можемо повернути їм близьких, але прагнемо турбуватись, віддаючи шану за пережиту ними втрату.

Протягом найближчого місяця закінчиться реєстрація Благодійного Фонду “Центр допомоги постраждалим Майдану “Родина Майдан”, у який скеруємо всі кошти, зібрані на рахунок Фонду громади Приірпіння. Управління Фондом здійснюватиметься з коштів партнерів та донорів, спеціально призначених на адміністрування.

Ми запросили приєднатися до нас відомих людей, вчинки та репутація яких має суспільну довіру, щоби вони стали гарантами нашої порядності та змогли контролювати правомірність нашої діяльності. Бути членами Наглядової ради вже дали свою згоду Ольга Богомолець, Мустафа Наєм, Сергій Жадан та Ольга Герасим’юк.

Також ми сформували склад Правління, який надалі спільним рішенням розподілятиме допомогу постраждалим родинам в залежності від їхніх потреб. До нього ввійшли люди, які були разом від початку існування нашої ініціативи: Катерина Ботанова (директорка CSM/Фундація Центр Сучасного Мистецтва), Анастасія Попсуй (директорка Фонду громади Приірпіння), Борис Даневич (партнер юридичної фірми Marchenko Danevych), Анна Гулевська-Черниш (директорка Українського форуму благодійників), Василина Дибайло (директорка Партнерство Кожній дитині), Марія Маковецька (керівник відділу адвокації, комунікації та соціальної мобілізації Фонду Ріната Ахметова Розвиток України), а Головою Правління вибраний Андрій Федорів, засновник міжнародної маркетингової компанії fedoriv.com та Фундації Дарини Жолдак.

Виконувати аудит діяльності Центру Родина Майданвже погодились відомі міжнародні аудиторські компанії EY (раніше Ernst&Young) і PwC Україна (PricewaterhouseCoopers).

Зараз робоча група Центру допомоги постраждалим Майдану щодня ретельно перевіряє всю інформацію за запитами потреб у допомозі. Й працює над пошуком лікарень, фондів та інших ініціатив, які спеціалізуються на підтримці відповідних потреб.

Наші плани

Початок нашої діяльності

Програми тривалої підтримки почнуть діяти 1 червня 2014 року.

До того часу Центр “Родина Майдан” повинен:

  • разом із іншими партнерами завершити складати повну базу загиблих і постраждалих зі статусом наданої допомоги та оцінкою майбутніх потреб;
  • скласти мапи потреб кожної родини;
  • визначити критерії, за якими оцінюватиметься необхідність та розмір допомоги.

Незабаром

Через 2 тижні відбудеться офіційна прес-конференція, де ми публічно зробимо основні заяви (деталі щодо проведення будуть надані згодом)

Також найближчим часом запрацює сайт Родина Майдан, де ви зможете знайти всю інформацію про нашу діяльність.

Детальна інформація про рахунки, на які можна перерахувати кошти, про партнерів Центру, а також інформацію про надходження на рахунки та вже надану допомогу ви можете знайти на Фейсбук сторінці Центру (https://www.facebook.com/helpthefamiliesmaidan?fref=ts), яка згодом також буде оновлена на сторінку Фонду Родина Майдан”.

Про плани фонду на майбутнє розповіла Директор благодійного «Фонду громади Приірпіння» Анастасія Попсуй на Громадському ТБ 17 березня 2014 р.

 

Телефон гарячої лінії щодо питань надання допомоги. Допоможіть нам знайти тих, хто потребує термінової допомоги: +38(063) 227 20 19.

Із додатковими питаннями просимо вас звертатись на емейл адресу: press@maidanfamily.org.

syis Родина. Майдан. Допомога

Біля Шевченківської РДА Києва на мітингу побилися прихильники та противники МАФів

Біля Шевченківської РДА Києва на мітингу побилися прихильники та противники МАФів - фото 14

http://www.unn.com.ua/uploads/media/photo/2014/04/22/528778b2b3631d9be293c3e5f1fabff3c9b500d2.jpg

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Біля Шевченківської РДА Києва побилися активісти мітинга щодо демонтажу МАФів, передає кореспондент УНН.

Біля РДА мітингували близько 40 осіб прихильників ліквідації МАФів та противників незаконного демонтажу споруд.

Між сторонами відбулася бійка, в результаті якої постраждали представники обох сторін.

Правоохоронців на місці конфлікту не виявилось. Їхні обовязки по охоронні громадського порядуку взяли на себе афганці 8-ї сотні з Майдану, які припинили бійку та  розвели  дебоширів по різні сторони.

Біля Шевченківської РДА Києва на мітингу побилися прихильники та противники МАФів - фото 39

 

ВІДЕО З ПОДІЇ

ФОТО З ПОДІЇ

Як записатись у добровольчий корпус охорони громадського порядку

блокпост

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Для добровольців — ось контактні дані структур МВС в регіонах, які займаються цим питанням», — написав Тимчук.

Вінницька область: 097-306-07-51, 043-259-37-09, ukz.umvs@gmail.com

Донецька область: 095-698-68-03, 062-301-87-13, mvsukrdon@gmail.com

Дніпропетровська область: 056-756-51-98, 050-591-81-62, 098-791-93-53 ukz_gumvs_dnipro@i.ua

Запорізька область: 239-88-55, 239-85-78, 223-91-80, 096-373-20-05, sich_2014@ukr.net

Івано-Франківська область: 034-279-02-20, 034-279-00-71, umvs@mvs.gov.ua

Київська область: 044-271-63-56, 096-581-37-22, kadru10@ukr.net

місто Київ: 044-271-67-65, 044-271-67-67, udz_militia.kiev@ukr.net

Кіровоградська область: 095-234-19-50, 066-336-46-17, kadru_umvs@ukr.net

Луганська область: 050-520-27-16, 050-520-73-33, 064-270-43-94, 064-250-91-89 csomvd@gmail.com

Львівська область: 032-258-68-02, 095-662-43-22, lviv.mvs.gov.ua

Миколаївська область: 063-369-31-15, 093-911-11-31, nikoukz@ukr.net

Одеська область: 048-779-41-52, 048-779-41-53, urpokompl@pol17.odes.ua

Полтавська область: 053-251-75-05, 093-449-66-11, kdrpolt@i.ua

Сумська область: 099-108-62-76, 054-266-70-18, sumy.kadr@gmail.com

Тернопільська область: 035-227-13-14, 27-10-46, 067-352-9266, 067-946-58-04, vova_gandzuk@mail.ru

Чернігівська область: 063-708-64-17, 046-224-05-85, 093-616-64-93, 046-261-92-61, bps_chmv@mail.ru, chern_ukz@list.ru,

Харківська область, 096-378-92-92, 066-099-63-38, vps22@vpsurp.xark.ua

Херсонська область: 055-245-91-98, 095-846-04-58, xerson.bps@gmail.com

 

А якщо завтра війна

20 апреля мы имеем все шансы проснуться в другой стране с иной реальностью и географией – без Харьковской, Донецкой, Луганской областей. Можно ли этого не допустить? В ответ даже непрофессиональные военные несмело говорят: «Да».

Нам очень дорого обходиться сомнения власти в необходимость перехода к жёстким действиям и отношение местной милиции к происходящему в таких городах, как Славянск и Краматорск – где не только не сопротивляются, а просто сдают позиции.

В условиях города выбить проплаченных и вооруженных митингующих и их кураторов из зданий местных органов власти будет крайне сложно. Счет будет 1:10.

Но отступать некуда. Если сдадим Юго-восток, то дальше будет Киев.

Перекинуть войска ничего не стоит. От границы до столицы три дня – в случае сопротивления, и пять часов – без сопротивления. Единственный наш шанс – дать бой. Понимая серьезность ситуации, нам надо сделать еще три шага:

1. Убрать из информационного поля провокаторов.

К черту журналистские стандарты с их двумя точками зрения! В условиях войны крутить три дня новости в прайм-тайм с заявлением Януковича из Ростова – это преступление. К тому же обращение, в котором он призывает не стрелять украинцев в украинцев, означает, что будет разыгрываться карта гражданской войны.

Граждане – Янукович, Захарченко и Пшонка – разыскиваются Интерполом. И точка.

Вслед за ними нужно престать пускать на эфиры таких людей как Ефремов, Царев, Добкин и другие. Ведь мы все прекрасно знаем, что эти люди имеют отношение к той системе, против которой мы уже четыре месяца боремся. Их появление на экране – это нарушение элементарных законов логики. Сегодня это значит, что на высшем государственном уровне идет торговля нардом Украины.

Ответственные за медиаресурсы прекрасно понимают, что любой эфир – это легализация. И если так дело пойдет и дальше, то мы вполне можем увидеть в списках кандидатов-участников в президентских выборах фамилию Янукович.

2. Пресечь саботаж в милицейских рядах.

Почему? В воскресенье были остановлены четыре автобуса с самообороной, которые ехали в Харьков, чтобы защищать участников митинга за Единую Украину. Самооборона была задержана местным под Полтавой, а в результате в Харькове произошла бойня.

3. С гражданами надо наладить коммуникацию.

Каждое решение власти должно широко освещаться и рассказывать о причинах именно таких решений. К примеру, на Востоке люди возмущаются, что отключили российские каналы: им надо объяснить по какой причине это произошло, рассказать о том, что со стороны России ведется информационная кампания – каналы дают неправдивую информацию о событиях, которые происходят на территории Украины.

Когда народ не понимает, что происходит, начинается паника и появляется сильное желание всех поменять. Но надо нам всем понимать, что машину на ходу не чинят. Это опасно для жизни.

У нас будут в ближайшее время недовольные старики и бюджетники – и с ними надо работать, им надо объяснять перспективы, рассказывать, что происходит с экономикой, что делает государство ля улучшения ситуации.

4. Закрыть границы, особенно на Востоке.

Оттуда к нам просачиваются не только военные, но и диверсанты, которые работают на подрыв ситуации изнутри. Недавно мне показали фотографию, которую привезли из России – так вот, на фотографии изображено здание КМДА, а на нем огромный плакат Фюрера. А люди в это верят.

5. Властям не надо бояться конкуренции.

У них нет военного опыта, но это не значит, что в Украине нет людей с опытом. У нас есть хорошие кадры и в разведке, и в спецслужбах, и в министерстве обороны. Просто многие были «зачищены» предыдущей властью, но многие готовы вернуться в ряды по первому зову родины. Тот же Василий Крутов, которого недавно назначили главой антитеррористического центра при СБУ, до этого 8 лет как не работал в органах. Хотя его имя очень многое значат. Он – один из немногих, о чьем профессионализме слагают легенды.

6. Городам нужны местные отряды самообороны, имеющие оружие.

Нам нужно разработать планы эвакуаций горожан, возобновить систему оповещения граждан в случае воздушной тревоги. И привести в надлежащий вид бомбоубежища.

Ведь мы хотим мира – а поэтому должны быть хорошо подготовлены к войне.

Олег Михнюк, лидер воинов-афганцев, сотник Самообороны, специально для УП

Інші матеріали по темі:

Путін створить в Криму черговий притон!

казино

Як передає власний кореспондент УНІАН із Москви, проектом федерального закону передбачається внесення змін до закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор і внесення змін до деяких законодавчих актів РФ», йдеться в законопроекті, опублікованому в електронній базі даних нижньої палати парламенту.

(Читайте також: Кримські сепаратисти планують вирішити питання про роботу казино на півострові до 1 травня)

Межі створюваної гральної зони визначатимуться незаконними органами виконавчої влади Криму, зазначається в законопроекті.

На території Росії вже створено чотири гральні зони:

в Алтайському краї («Сибірська монета»), Приморському краї («Примор’я»), Калінінградській області («Янтарна»), а також Краснодарському кому краї («Азов-Сіті»).

На черзі в планах  «православного» президента РФ створення чергової розважальної зони (розсадника розпусти) на Україні — в Криму!!?

Ну як вам така перспектива насаджування російських цінностей на окупованих територіях…?

А НА МУРАФІ ВИЛОВИЛИ РИБІНСПЕКТОРА!?

Офіс цього рибоохоронного діяча знаходиться в Могилеві-Подільському. Перед ним поставлено суворе завдання – пильно оберігати рибні запаси аж чотирьох районів – Ямпільського, Муровано-Куриловецького, Шаргородського і Могилів-Подільського. Якщо судити по машині, якою він приїхав з двома на той час ще не зовсім опізнаними соратниками з Могилівського району, по засобах браконьєрства, особливо довжелезних сітях, яких тут ще не бачили, по тому, що його прикривали прикордонники – можна сказати, що він справляється із своїми обов»язками відповідно до рівня жадібності і ненаситності того начальства, яке його такого взяло на роботу.

Прикордонники, побачивши, що людей багато, зробили вигляд, що вони теж ніби затримують браконьєрів. Але категорично відмовилися затримувати їх насправді, вилучати засоби лову. Довелося дядькам самим це робити. Гуртом припровадили цю компанію, яка не раз прагнула дременути на своїй машині,  до райвідділу міліції. А ті замкнулися в середині і відкупорюватися не бажають. Став Іван Михайлишен телефонувати голові РДА М.М.Вдовцову. Кілька разів дзвонив. Просив приїхати і  допомогти змусити міліцію виконати свої прямі обов»язки – задокументувати привезену рибу, засоби браконьєрства, свідчення, пояснення тощо. Онак голова РДА прибув на роботу лиш близько дев»ятої ранку, коли мужні хлопці таки добилися того, щоб слідчий склав протокол.

Виловлена браконьєрська братва стане перед судом і буде доводити, ясна річ, що вони не вони. Подібні в минулому викуплялися вже не раз. Але як би там не було – сіті зараз не перегороджують нерестилище. І це запорука того, що цього року риби в Мурафі побільшає.

Як відбувалися події в міліції – дивіться тут:

https://www.youtube.com/watch?v=n7EXHGDf9OA&list=UUhfbBqdTB4U5BkdQC-9FY5w

Василь Кізка.

 

В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Благодатний вогонь , який символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового , загорівся в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі під час молитви патріарха Єрусалимського Феофіла і десятків тисяч паломників.

Патріарх Феофіл передав вогонь присутнім у храмі.

Благодатний вогонь вважається святинею для віруючих, а його поява напередодні православної Пасхи за молитвами православного духовенства і прочан , незважаючи на регулярність , називають дивом. Перед тим як патріарх Феофіл в одному підряснику зайшов у Кувуклію , де молився про сходження Благодатного вогню , всі свічки і світильники в храмі були погашені .

ВІДЕО

19 квітня 2014 р.