«Беркут» визнали злочинною організацією 13653
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/01/28/100913-berkut-vyznaly-zlochynnoyu-organizaciyeyu

«Беркут» визнали злочинною організацією
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/01/28/100913-berkut-vyznaly-zlochynnoyu-organizaciyeyu

«БЕРКУТ» ВИЗНАНО ЗЛОЧИННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/s403x403/1604713_409785102489932_1000904039_n.jpg

Відео

Що робити далі: поради правоохоронцям

Що робити, скажімо, конкретному працівнику міліції в цій ситуації?..

Природа того, що відбувається зараз в українському суспільстві, на майданах і вулицях, є новою. Готових відповідей немає.

Пора холодним розумом подумати – як діяти далі.

Працівник міліції – не військовий. Військові виконують накази, працівники міліції ж виконують закон. Це принципова відмінність. Тільки військові несуть кримінальну відповідальність за непокору та невиконання наказів, відповідно до статей 402 і 403 Кримінального кодексу України.

Але й військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, військовослужбовці СБУ, як і будь-які інші військовослужбовці, не несуть відповідальності за непокору й невиконання наказу, якщо наказ є незаконним, а тим більш – злочинним.

На працівників міліції статті 402 і 403 ККУ взагалі не поширюються.

Вступаючи на службу, працівники органів внутрішніх справ клянуться «завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним… мужньо й рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися зі злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров’я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок», – витяг із Присяги.

Кожен отриманий наказ працівник міліції має аналізувати на відповідність закону. Якщо наказ є злочинним, але правоохоронець його виконає, то він нестиме кримінальну відповідальність.

Варто процитувати положення 41-ї статті Кримінального кодексу.

«2. Наказ або розпорядження є законними, якщо вони віддані відповідною особою в належному порядку та в межах її повноважень і за змістом не суперечать чинному законодавству та не пов’язані з порушенням конституційних прав та свобод людини й громадянина.

4. Особа, що виконала явно злочинний наказ або розпорядження, за діяння, вчинені з метою виконання такого наказу або розпорядження, підлягає кримінальній відповідальності на загальних підставах«.

Є золоте правило. Не знаєш, як діяти – дій по закону.

Правоохоронці, які дотримаються цього правила, можуть бути спокійні за себе, свою совість, сім’ю та майбутнє, можуть не перейматися питанням, чи вгодили вони сьогоднішній або майбутній владі – це завідомо програшний підхід, влада ж бо зміниться, а обом не вгодиш.

Іншого правильного варіанту, ніж стати на бік Конституції та закону, немає. Найгірше, що їх може чекати при цьому варіанті, – це втрата роботи на певний строк.

Ким би не віддавався наказ брутально розігнати учасників мирного протесту в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві, зрозуміло, що він пройшов не одну ланку начальників, поки дійшов до виконавців.

Прикро, що бодай один «правоохоронець», який служив ланкою передачі наказу, чи хтось із його безпосередніх виконавців, почувши наказ, не витягнув зброю та не заарештував людину, з уст якої він почув цей наказ. Адже це саме те, що мав би зробити за законом справжній правоохоронець. Та фактом також є те, що влада для виконання цього злочинного завдання не могла покластися на будь-кого в міліції, їй довелось добирати по Україні відданих собі людей.

Можливо, якась частина «правоохоронців» виконує накази керівників зовсім бездумно. Є серед них і ті, для кого насильство над людьми є прийнятним.

Та немає сумнівів, що в цій системі є багато людей, які мають відчуття честі та правди, і такі ж переживання, як і всі ми.

Накази брутально розганяти мирних мітингувальників, виловлювати та кидати їх за ґрати, складати фальсифіковані протоколи, прослуховувати без санкції суду телефони, порушувати надумані кримінальні провадження, зачищати кийками та гранатами вулиці від пішоходів та інші подібні накази – є злочинними.

Тож, отримавши такий наказ, міліціонер, прокурор чи інший правоохоронець має два правових варіанти, як діяти далі.

1. Відмовитися виконувати наказ.

Такий вчинок до недавнього часу був, мабуть, розривом шаблону. Однак відтепер виконання злочинних наказів має зовсім інший контекст – антинародний та антигуманний. Нові виклики вимагають нових відповідей.

2. Заарештувати того, хто віддав злочинний наказ.

Другий варіант вимагає не лише порядності, а й героїзму. Однак він є й найбільш правильним із правової точки зору. Аналогічно, як міліціонер мав би заарештувати злочинця, який намагається вбити людину, пограбувати чи вчинити інший злочин.

У державах, де править право, а не людський волюнтаризм, працівник поліції добре знає межі наказів, що можуть бути йому віддані, та що робити, коли той, хто віддає накази, перейшов межу. Поліція є одним із ключових стовпів правового порядку.

Для прикладу, влітку минулого року чеська поліція не зважала на те, що кримінальні провадження потрібно порушувати проти найвищих посадових осіб держави, в тому числі своїх керівників, аби дати бій корупції. Керівники в поліції/міліції існують для ефективної організації, однак вони не можуть визначати змісту роботи підлеглих. Начальниками для міліціонера щодо змісту його роботи є лише Конституція та закон.

Зараз в Україні фактично кожен працівник міліції та інший правоохоронець потенційно може увійти в історію як той, хто не на папері, а в дійсності заклав початок правового порядку в Україні.

Було б доцільно донести все це до якомога більшої кількості працівників правоохоронних органів. Для цього можна використовувати постер, що його можна завантажити за цим посиланням, і з якого можна зробити листівки чи інші інформаційні матеріали.

 

Наша тактична мета – свідомі правоохоронці, а стратегічна – справжній правовий порядок в Україні.

МИКОЛА ДЖИГА ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ АЗАРОВА!

Про це розповів газеті «Комерсант-Україна» депутат-«регіонал» Микола Джига.

«На засіданні фракції були висловлені претензії на адресу уряду – дуже багато претензій, депутати говорили сміливо – було запропоновано відправити уряд у відставку! Це єдино правильне рішення!», — сказав він.

«Якщо уряд не зміг підготувати правильний документ про асоціацію з ЄС, такий уряд треба звільнити – вони підставили й президента, й країну!», — заявив Джига.

Міністри ніяк не реагували на критику депутатів, а Миколу Азарова, за словами очевидців, постійно перебивали депутати.

«Дуже довго обговорювали корупцію в усіх гілках влади, непомірні тяготи – у нас у фракції багато прогресивних людей, і ми розуміємо, що це послужило детонатором того, що відбувається в країні, – малий і середній бізнес не може розвиватися в таких умовах!», — сказав Джига.

Він зазначив, що підтримує призначення в уряд представників опозиції.

«Я ставлюся позитивно до того, щоб Арсеній Яценюк очолив Кабінет міністрів, це стабілізує ситуацію. Крім цього, я вважаю, що слід скасувати закони, ухвалені 16 січня – до ухвалення ніхто з депутатів їх не читав, деякі норми потрібні, але не зараз», — додав депутат.

Народним депутатам представили низку законопроектів, які пропонується розглянути у вівторок, серед них – зміна законів, ухвалених 16 січня, і амністія для учасників масових акцій протестів.

Видання зазначає, що Янукович прийшов на засідання фракції Партії регіонів і уряду в будівлі своєї адміністрації, «покинувши на час переговори з опозицією».

При цьому багато членів уряду й фракції Партії регіонів були відсутні на засіданні, яке тривало майже 4 години, зазначає газета.

Регіонали самі хочуть ліквідувати «Беркут»

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови “Про прийняття Кабінетом міністрів України заходів для забезпечення прав і свобод людини під час мирних зібрань”.

Текст проекту (№4018), автором якого є народний депутат від Партії регіонів Микола Рудьковський, розміщений на офіційному сайті парламенту.

Основною метою прийняття постанови, на думку автора, є зниження напруженості в суспільстві, зменшення факторів, які сприяють ескалації насильства і забезпечення прав і свобод людини.

«Проектом передбачено рекомендувати Кабінету міністрів України ліквідувати спеціальний підрозділ «Беркут» МВС України, скасувати останні зміни в нормативно-правову базу щодо регулювання застосування спеціальних засобів, заборонити правоохоронним застосування вогнепальної та іншої стрілецької зброї під час забезпечення громадського порядку на мирних заходах, демонстраціях, мітингах тощо», — йдеться в пояснювальній записці.

Читайте такожВ ПР зареєстрували законопроект про скасування законів 16 січня

Раніше сьогодні у Верховній Раді зареєстрований законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про забезпечення реалізації повноважень Верховної Ради України при визначенні структури Міністерства внутрішніх справ України».

Текст проекту закону (№4016), автором якого є народний депутат від «Удару» Микола Паламарчук, розміщений на офіційному сайті парламенту.

ЗАЯВА МОГИЛІВЧАН — ЄВРОМАЙДАНІВЦІВ ЩОДО НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В ГАЗЕТІ «КРАЯНИ»

 

Люди вже давно зробили висновки, що надалі терпіти  тотальну корупцію, беззаконня, погіршення життя людей  на фоні розкрадання бюджетів усіх рівнів та  брехливих заяв влади про начебто розпочате покращення добробуту,  вже неможливо.

ФОТО М. САВОЛЮКА З АВТОБУСА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 19.01.14 . — В ЕПІЦЕНТРІ ПОДІЙ

Проте, до  останнього люди сподівались, що з підписанням  Україною Угоди про асоціацію з ЄС влада почне змінюватись, адже за умовами цієї Угоди  владі  доведеться проводити демократичні  реформи, впроваджувати європейські стандарти життя людей, ліквідовувати корупційні схеми і т.д.

Європейський шлях розвитку — це  національна ідея та мрія багатьох мільйонів українців.

ФОТО М. САВОЛЮКА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 19.01.14 . — ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН «БЕРКУТ» ВИКОРИСТАЄ СВІТЛОШУМОВІ ГРАНАТИ ТА ГАЗ І СПРОВОКУЄ  МИРНИХ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКІВ  ДО РАДИКАЛЬНИХ ДІЙ.

Проте 29.11.2013 р. на Вільнюському саміті В.Янукович похоронив цю мрію людей на краще життя, а розгін ЄвроМайдану підтвердив побоювання, що влада має твердий намір повести Україну по євразійському шляху розвитку та й надалі розбудовувати органи державної влади в формі «паханату», де править кримінал, криваві розбірки з неугодними, тотальна корупція.

ФОТО М. САВОЛЮКА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 19.01.14 . — ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН «БЕРКУТ» ВИКОРИСТАЄ СВІТЛОШУМОВІ ГРАНАТИ ТА ГАЗ ВІД ЧОГО ПОСТРАЖДАЮТЬ ЯК МІТИНГУВАЛЬНИКИ ТАК І ЦІ СОЛДАТИ ВВ

А контролює все це система  «смотрящих» у особах голів держадміністрацій, радників президента, яким підпорядковуються спеціальні кримінальні військові формування на зразок  сумнозвісного «Беркуту».

ФОТО М. САВОЛЮКА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 20.01.14 . — РЕЗУЛЬТАТ НІЧНОГО ПРОТИСТОЯННЯ

Але влада глибоко помилилась.

Забравши в людини мрію, ця влада породила собі непримеримих ідейних супротивників,  яких не можна ні залякати ні підкупити.

Ці люди будуть відстоювати свої інтереси до кінця.

І якщо, породжену владою політичну кризу, ця влада не розв’яже політичними методами — мирно, шляхом перемовин, усуненням усіх перешкод, то мирні і беззбройні протести неминуче переростуть у більш радикальні дії.

Приклад сусідньої Румунії тому може бути за взірець.

Саме тому сьогодні на ЄвроМайдані знаходяться десятки  патріотів з міста Могилева-Подільського, які приймають участь в усіх значимих акціях та наближають загальну перемогу демократії.

ФОТО М. САВОЛЮКА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 20.01.14 . — САМЕ ТАКУ СВИНЦОВУ ШРАПНЕЛЬ ВИКОРИСТОВУВАВ «БЕРКУТ»

На відміну від могилівчан- активістів Майдану дуже пасивну позицію зайняла Могилів-подільська міська рада, яку сьогодні очолює ставленик регіоналів  Петро Бровко.

Останній категорично заборонив виносити на розгляд сесії міської ради питання щодо надання оцінки діям теперішньої влади, та піддав репресіям активних учасників Майдану. В окремих активістів Майдану, які фінансово та особисто підтримували акцію,   працівниками міської ради,  без рішення суду та судових виконавців було вилучено майно, торгівельні кіоски та повністю знищено бізнес.

ФОТО М. САВОЛЮКА:  ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО 20.01.14 . — НА ПІДТРИМКУ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКІВ ПОЧАЛИ ПРИБУВАТИ ВЕТЕРАНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ.

Більше того, в місцевій газеті «Краяни», яку вже охрестила «Простітушкою брови», тих хто приймав  та приймає участь в акціях  на вулиці Грушевського називають екстремістами та взагалі «виключили» із членів громади міста. Інакше  й неможна оцінити те твердження в статі, що розміщена в  газеті за 23 січня 2014 р. (№3) під заголовком «Воля або смерть» де йдеться про могилівчан.

ФОТО М. САВОЛЮКА:  БУДИНОК ПРФСПІЛКІВ 20.01.14 . — «БЕРКУТ» НА ВУЛИЦІ ГРУШЕВСЬКОГО РОЗДІВ ТА РОЗСТРІЛЮВАВ МИРНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ.

Газета посилається на начебто якогось Андрія — «волонтера-координатора приїжджих», який заявляє, що могилівчан  під час акції на вулиці Грушевського, наскільки йому відомо,  не було.

В зв’язку з чим, ми, могилівчани- активісти ЄвроМайдану заявляємо, що ніякого такого «Андрія-координатора приїзджих» ми не знаємо і на Майдані  та на вулиці Грушевського не бачили, а усіх своїх земляків-активістів майдану  знаємо в обличчя. Тут серед нас є як безпартійні так і активісти від партії «Удар», «Наша Україна», «Свобода», районої організації «ВО»Батьківщина».

Але ми тут дійсно не можемо побачити жодної особи із родини чи близького оточення пана Бровка. Ніколи ми не бачили також і жодного депутата  підконтрольної бровку міської ради. І це факт який не зможе ніхто спростувати.

Щодо конкретних прізвищ патріотів, які постійно перебувають на майдані в м. Києві, то вони загальновідомі. Ми їх не приховуємо та не ховаємось за спинами інших.

Ми не протестуємо тихо на кухні чи на дивані перед телевізором.

Наші  прізвища та обличчя можна побачити та почути наш голос від імені могилівчан в багатьох засобах інформації, інтернат ресурсах та по телебаченню.

Ми тут стоїмо за свою та вашу людську гідність, за свободу, за гідне життя в нормальній цивілізованій країні,  де не буде місця свавіллю  яничарам та його прихвосням та не дозволимо розповсюджувати про нас неправдиву інформацію.

Не є для нас дивним і розміщення на першій сторінці газети «Краяни» звернення голови Вінницької ОДА пана І.Мовчана, де він називає нас екстремістами.

Хоча, якщо слідувати логіці цього регіонала, то до екстремістів необхідно негайно зарахувати і усіх бджіл, які захищають свій вулик від пограбування злодіями, а самим злодіям надати статус миротворців.

Жаль, що так низько впала  газета «Краяни» та перетворилась  в  рупор цієї злочинної влади.

26.01.2014 р.

Могилівчани- Активісти ЄвроМайдану

Російський спецназ сьогодні переодягнуть у «Беркут» та кинуть на Майдан — Парубій

Андрій Парубій заявляє, що існує інформація про прибуття сьогодні в Україну російського спецназу, «який повинні кинути на Майдан»

Парубий заявляет, что сегодня в Украину может прибыть спецназ из РФ

Народний депутат від «Батьківщини», комендант Євромайдану Андрій Парубій заявляє про отримання опозицією інформації щодо можливого прибуття сьогодні до України російського спецназу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав в інтерв’ю журналістам.

Читайте такожЛавров розповів, в якому випадку РФ допоможе врегулювати кризу в Україні

«Є інформація, що зараз о 14-й годині в «Борисполі» і «Жулянах» висаджується російський спецназ в цивільному, який мають перевдягнути у форму «Беркуту» і кинути на Майдан», — зазначив Парубій.

Він наголосив, що «зараз туди поїхали наші люди перевірити її (інформацію – УНІАН)».

У прес-службі «Батьківщини» додали, що з різних джерел надходить інформація про прибуття приблизно 1 тис. російських спецназівців, які мають висадитися в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель».

При цьому Штаб національного спротиву звертається до ЗМІ з проханням взяти під «особливий контроль» аеропорти «Жуляни» та «Гостомель» і так само перевірити повідомлення, виходячи з власних журналістських стандартів.


МОРОЗІВКА ПРО МАЙДАН

Владо де ти поділа очі?

Совість де сховала

Ти не розумієш досі,

Що ти вже програла?!


На що здатна — ти сама

Усім показала.

За законами тюрма

За носіння «сала».


В тебе гідності нема,

Що ти натворила?

Видно й розуму катма

Тільки груба сила.


Людей хочеш підім’яти,

Калічиш, вбиваєш.

А ми будем підійматись

Вже не залякаєш!


Не за гроші стоять люди,

За ідею встали

По всій Україні, всюди

Майдан розквітає!


Кулі Майдан не лякають,

Тюрма не лякає.

Люди певні твердо знають

Є правда святая!

Беркут каже: «захищає

він народ».Від кого?

Хто на народ зазіхає?

Побійтеся Бога!


Ви роззуйте свої очі

Подумайте добре.

Хто народу щастя хоче,

А хто його гнобить.


На майдані – то не банда

І не терористи.

Президент наш і Азаров

Ось хто екстремісти!


Люди йшли мітингувати

Під Верховну Раду…

Вам наказ не пропускати,

А хто ж був позаду?


Захищаєте кого ви?

Народ на майданах

Переходьте в його лави

Буде мир! Вам шана!

Каже влада: «справедлива,

Біла я й пухнаста»

Беззаконня кругом, кривда –

Це для них не факти.

 

Їм показують – ось чорне,

Вони кажуть – біле.

То мітингарі  проворні

Самі в себе цілять.


Прем’єр кричить – на Майдані

Грізні екстремісти,

Є у нас на них  всі дані…

Злісні терористи .


Владу наче засліпило

Робить з брехні правду.

Не сховають в мішку шило

«святі космонавти».


До народу вже спустіться,

Бо в народі правда

Правді в очі подивіться.

Ви злочинна влада!


Зверху там не видно вам

Як діють закони.

І не вірите ви нам

Ставите кордони.


Ви почути не зуміли

Людей до розгону…

А вони лише хотіли

Жити за законом.


Простим людям за законом,

Радите ви жити.

Беззаконня ж тільки можна

Владі лиш творити.


Для впливових і багатих

Закони як дишло.

Знають куди повертати

Щоб як треба вийшло.

 

 

Нема віри такій владі

Яка тишком-нишком

Чинить злочини, а каже

Це все терористи.


Досить народ травити

Тітушечні банди,

Досить ловить активістів

Не в межах Майдану.


В голові вже не вмістити,

Як ви озвіріли.

Як можна таке творити

На цілий світ білий.


Це ви вбивці й терористи,

Кати ви і «Беркут».

Ви не кращі за фашистів,

Народ вже не терпить.


Захисників влади в формі

Неначе зомбують.

Наче роботи безмовні,

Розум їх блокують.


Розуміють навіть діти,

Що із нами сталось.,

Тільки беркути-граніти

Вас, що накачали?


Ви ж бачите, що накази

Вам дають злочинні…

Зрозумійте ви це зараз

Завтра буде пізно!


Янукович – почуй нас,

Просим дуже сильно.

Вже послухатись нас час

Щоб народ не гинув!


Доки будеш нас ділити

На лівих і правих.

Досить про розкол трубити

Ми одна держава.


Людям розкол не потрібен

Українці дружні

Ми усі єдине ціле

Сила ми потужна…


Просипайтеся, вставайте

Мирно по закону.

Та перетворить не дайте,

Україну в «зону».


Народ наш миролюбивий

Вставай сміливіше.

Покажи бо це важливо,

Що нас більше й більше.


Разом ми велика сила

Не здамось нізащо

Бо наc мати народила

Для життя! Для щастя!

 

С.Валентина

с. МОРОЗІВКА. СІЧЕНЬ 2014 р.

Активісти вигнали з Українського дому міліціонерів та кілерів!

До демонстрантів надійшла інформація про те, що це може бути спецпідрозділ присланий із Росії на прохання В.Януковича.

Після  отримання даної  інформації   декілька тисяч  демонстрантів оточили будівлю та заблокували  цей підрозділ

Після штурму в Українському домі знайшли бойові набої / Reuters

Із Українського дому  почали використовувати світлошумові гранати, сльозогінний газ і поливали атакуючих водою з брандспойтів.

Це лише дужче розлютило захисників демократії та  у відповідь, через побиті вікна  Українського дому, полетіли  «коктейлі Молотова», піротехніка та інші підручні засоби.

Міліціонери не витримали натиску та вирішили здатись за умови, що над ними не буде вчинено розправи.

Мітингарі погодились на ці умови та пропустили міліціонерів через живий коридор. Псля чого увійшли в приміщення та почали прибирати від смітя, що залишили правоохоронці та битого скла.

При огляді приміщення виявилось,  що  на ящиках в яких зберігаються експонати,  що становлять сторичну цінність, зірвано пломби.  Мітингувальникам довелось організовувати опис цих експонатів, щоб встановити їх наявність.

http://images.unian.net/photos/2014_01/1390735755-3746-patronyi-naydennyie-na-kryishe-ukrainskogo-doma.jpg

В цей же час ветерани бойових дій, яких знають на Майдані як «афганців», виявили на даху українського дому  набої (7,62 мм), які використовуються для стрільби із бойової зброї — АКМ та СКС, що свідчить про те, що  Євромайданівцях «працювали» провладні кілери.

 

Інші матеріали по темі:

 

Прокурор перейшов на бік Майдану і здав рахунки конвертаційних центрів мафії з мільярдними оборотами

Офіційна заява


Я, Іваник Тарас Ярославович, працюючи на посаді начальника відділу прокуратури Львівської області, офіційно заявляю, що стаю на бік активістів Євромайдану. Повністю усвідовлюю, що після появи цієї заяви у всіх ЗМІ та повідомлення про це Генерального прокурора України, мене буде звільнено з органів прокуратури Львівської області, а можливо й затримано та піддано репресіям, так як і інших активістів Євромайдану, тих хто бореться з бандитським режимом Януковича. Тому, закликаю всіх працівників прокуратури України та інших правоохоронних органів не виконувати злочинних вказівок керівництва та опубліковувати свої наміри про перехід до опозиційних сил через мережу Інтернет. 

Тільки разом ми зможемо перемогти цю банду. Надіюсь на те, що перебуваючи на керівній посаді в прокуратурі Львівської області зможу зробити все, щоб завадити злочинцям катувати людей та вчиняти злочини. Я, з роду козаків, тому терпіти не маю сили, коли бачу як моїх братів і сестер вбивають за бажання бути вільними. Я хочу, щоб мої діти жили у європейській Україні у якій не місце Януковичу та його банді. Я хочу бути вільним і незалежним працюючи у структурі прокуратури України та не виконувати злочинних вказівок, а керуватись лише законами України. Будучи на посаді начальника відділу по нагляду за дотриманням законів органами податкової міліції Львівської області я був змушений виконувати вказівки прокурора Львівської області та в окремих випадках генерального прокурора України: фабрикувати кримінальні провадження відносно активістів Євромайдану та членів сімей партій „Свобода”, «УДАР» та «Батьківщина» і мені соромно за це, за що і прошу вибачення у всіх постраждалих. 

Мене примушували збирати гроші та покривати так званий програмний „конвертаційний центр”, який очолює колишній працівник податкової міліції та мій товариш Кривун Віктор Ярославович і за це мені соромно браття Українці. Я отримував нагороди та чергові звання з рук цієї ганебної влади про що жалкую кожного дня і прошу Вас пане президенте позбавити мене всіх звань та нагород, які я отримував з ваших бандитських рук, бо не буде мені прощення від моїх пращурів. Адже, щоночі я прокидаюсь з сльозами на очах, бо мені сниться мій покійний дідусь козак, який дивиться мені прямо в очі і промовляє : «Тарасе, не роби зла людям, рятуй Україну». Кожного дня я збираю всю свою волю в міцний кулак і прямую на роботу, де все крутиться по бандитських правилах. 

Я для себе намітив чітку місію – боротися як сокіл в небі, за неньку України, бо немарно у дитинстві мене батько називав соколятком. Деякий останній час, я збираю архів документів з незаконними наказами вищого керівництва прокуратури, а також підтвердження злочинних дій осіб, які прикриває прокуратура України. У разі приходу до влади опозиційних сил, я присягаю оприлюднити всі дані мого таємного архіву, так як боюсь за життя моєї родини. Сьогодні ж, я зважуюсь відкрити для всіх громадян України крихту інформації про мільярдні оборудки сім’ї Януковича та його технічного керівника Кривуна В.Я., останній є моїм товаришем та однодумцем. Проте, я бачу, що Віктор схилився і вже не може розправити плечі, він змушений виконувати накази сім’ї Януковича та вести потаємну бухгалтерію «конвертаційного центру». Але при таємній зустрічі, ми з ним вирішили діяти як справжні бандерівці, викрити злочинні фінансові потоки конвертаційного центру сім’ї Януковича, які прямуюють на хабарі і подачки Беркутівцям та іншим силовикам, які знущаються та гноблять українців на майдані. 

Оголошую частину переліку підприємств, які входять до вищезгаданого конвертаційного центру з мільярдними оборотами: 

— ТзОВ «Алюмельс» (ЄДРПОУ – 38619438) оборот злочинних коштів 18 (вісімнадцять) мільярдів;
— ТзОВ «Метіза» (ЄДРПОУ – 38619417) оборот злочинних коштів (шість) мільярдів;
— ТзОВ «Горизонт-ТзОВ «Алюмельс» (ЄДРПОУ – 38619438) оборот злочинних коштів 18 (вісімнадцять) мільярдів;
— ТзОВ «Метіза» (ЄДРПОУ – 38619417) оборот злочинних коштів (шість) мільярдів;
— ТзОВ «Горизонт-Трейдінг» (ЄДРПОУ –38487897) оборот злочинних коштів 9 (дев’ять ) мільярдів;
— ТзОВ «Найсвін» (ЄДРПОУ – 38516676) оборот злочинних коштів 1 (один) мільярдів;
— ТзОВ «Сіммбуд» (ЄДРПОУ – 38545822) оборот злочинних коштів 300 (триста) мільйонів;
— ТзОВ «Сібол» (ЄДРПОУ – 37265968) оборот злочинних коштів 800 (вісімсот) мільйонів;
— ТзОВ «Фобос-О» (ЄДРПОУ – 38150128) оборот злочинних коштів 200 (двісті) мільйонів;
— ПП «Свічадо» (ЄДРПОУ – 30019487) оборот злочинних коштів 450 (чотириста п’ятдесят ) мільйонів;
— ТОВ «Радіум» (ЄДРПОУ – 37266914) оборот злочинних коштів 100 (сто) мільйонів;
— ТОВ «Ерідл» (ЄДРПОУ – 38370808) оборот злочинних коштів 750 (сімсот п’ятдесят ) мільйонів;
— ПП «Ворк супорт» (ЄДРПОУ – 38326675) оборот злочинних коштів 300 (триста) мільйонів;
— ТзОВ «Вітал-тех» (ЄДРПОУ – 38098097) оборот злочинних коштів 500 (п’ятсот ) мільйонів;
— ТОВ «ОБГ» (ЄДРПОУ – 38693286) оборот злочинних коштів 200 (двісті) мільйонів;
— ТОВ «Агродон» (ЄДРПОУ – 38586997) оборот злочинних коштів 70 (сімдесят) мільйонів;
— ТОВ «Тревелін» (ЄДРПОУ – 38421768) оборот злочинних коштів 400 (чотириста) мільйонів;
— ТОВ «Едміт» (ЄДРПОУ – 38599485) оборот злочинних коштів 800 (вісімсот) мільйонів;
— ТОВ «Відродження» (ЄДРПОУ – 38199048) оборот злочинних коштів 1 (один) мільярдів.

Я не вдягаю маски, не ховаю обличчя, а розміщую свою фотографію, де я посміхаюсь і цією козацькою посмішкою я плюю Вам в обличчя пане Президенте та пане Генеральний прокурор, тим самим підтримуючи свій народ, опозицію та мирний козацький майдан. Я молю Бога бути почутим.

Вірю в те, що якщо Ви й встигните мене звільнити то після державного перевороту, до якого я закликаю усіх, я відновлюся в лавах прокуратури та буду тим прокурором, який буде судити Вас і просити в суду покарання для Вас у вигляді довічного ув’язнення за геноцид свого народу.

Борімося й поборемо. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

24.01.2014 року Іваник Тарас Ярославович»