ПРЕЗИДЕНТ МАЛЕНЬКОЇ ГРУЗІЇ ВИГНАВ З ООН ПРЕДСТАВНИКІВ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ!!!

Саакашвілі повідомив, що ідея Євразійського союзу була вироблена як альтернатива Європейському Союзу Володимиром Путіним і є головним проектом його нового президентського терміну.саакашвілі / Фото : polittech.org

«Тому що стара Імперія намагається повернутися до своїх втрачених кордонів. Але «кордон» неправильне слово, так як ця Імперія — будь то Російська імперія, Радянський союз, Російська Федерація або Євразійський союз — ніколи не мала меж. У неї була лише периферія», — заявив Саакашвілі.

На тему: Постпред РФ в ООН назвав Саакашвілі психічно хворим

Президент Грузії зазначив, що східно-європейські держави, що прагнуть приєднатися до сім’ї вільних і демократичних країн, стикаються з постійним тиском і погрозами.

«Вірменія загнана в кут, Молдавія піддається блокаді, Україна перебуває під ударом, Азербайджан піддається гігантському тиску, а Грузія окупована…

На відміну від більшості країн, Російська Федерація не зацікавлена ​​в стабільних державах біля своїх кордонів. Кремль прагне зберегти стан постійного безладу в сусідніх державах. Він відкидає саму ідею сильних урядів у Грузії, Україні або Молдові, навіть тих, які намагаються враховувати його інтереси», — заявив він.

У своєму виступі Саакашвілі обговорив і російсько-українські відносини. «Уряд Віктора Януковича знаходиться під постійним тиском, перед самітом у Вільнюсі (саміті» Східного партнерства «у листопаді цього року, де передбачається підписання угоди про асоціацію України з ЄС. — Ред.) Проти України розв’язана торгова війна, російські чиновники відкрито говорять про поділ країни. Тому що російська влада чудово розуміє, що як тільки сильні держінститути будуть створені в Україні, Грузії, Молдові або в будь-якій країні, як тільки на сцені з’являться функціонуючі держави, ці інститути і ці держави будуть виражати і проводити в життя волю своїх народів, а саме — прагнення до повної незалежності і руху до Європи», — сказав президент Грузії.

На тему: Представник РФ покинув зал засідань ООН
На думку Саакашвілі, Євразійський союз будується на протилежних Європейському союзу підставах. «Він підтримується нетерпимістю, в його основі лежать структури колишнього КДБ і метою його є відродження старої Імперії. Пасивність і посередність є єдиними критеріями для вступу (в Євразійський союз. — Ред), — заявив він. «Через кілька років Володимир Путін піде з Кремля, зникне з російської політики. Російські громадяни будуть пам’ятати його як привид старих часів — часів корупції та придушення. Ніхто не знає, чи буде цей процес мирним або насильницьким, чи буде його послідовник націоналістом чи лібералом або тим і іншим, але важливо те, що Росія перестане тоді бути імперією, вона стане нормальною державою «, — підсумував Саакашвілі.
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/597031-putin-hoche-vidroditi-staru-imperiyu-yomu-ne-potribni-silni-susidi-saakashvili.html

В Могилеві-Подільському невідомі намагались проникнути в квартиру правозахисника…

«Трапилось це 23 вересня 2013 р.,- розповідає пані Ольга,- приблизно 0 9-00 ранку в кранах зникла вода. Але пропала вода не лише в моїй квартирі, в якій юридично зареєстрована правозахисна громадська організація «Інститут сприяння демократичному розвитку громад» , але й в половині усього  підїзду. Поки я виясняла  в комунальників, що трапилось із водою, на другий день до мене прибули невідомі особи, які не назвали себе,  але представились як працівники  ЖЕКу та стали вимагати запустити їх в квартиру, начебто для заміни аварійної труби водопостачання. Звичайно, я відмовила їм у цьому,  так як нещодавно самотужки та за власні кошти,  бо ЖЕК відмовився це робити,  замінила в своїй квартирі усі труби водопостачання на нові та зробила після цього ремонт квартири, а тому аварійна ситуація мені тепер не загрожує щонайменше років зо 30-ть. У відповідь, особа, що назвалась майстром ЖЕКу, стала погрожувати мені тим, що начебто йому вже відомо про те, що аварія в моїй квартирі незабаром станеться….  Більше того, цей же працівник став погрожувати,  що у випадку якщо я не дозволю їм замінити в моїй квартирі водопровідні (нові) труби, то мене оштрафують, не будуть підключати воду, а міська рада буде мене ще й судити…

0

Я було засумнівалась, що ці люди від ЖЕКу чи міської ради, адже звідки в ЖЕКу така щедрість на гроші для заміни водопровідних труб, які я щойно вже  замінила на нові, продовжує Ольга Саєнко. Тим більше, що один із тих хто намагався проникнути до мене в квартиру, вже відзначився раніше тим, що давав в суді неправдиві покази відносно члена громадської організації, і на основі його свідчень невинну людину було засуджено, хоч і умовно.

Але, поки я готувала відповідні заяви до правоохоронних органів, мені принесли припис за підписом  начальника МКП «Житловокомунхоз»  Горобця В.Г. із змісту якого зрозуміло, що новий водопровід у моїй квартирі  знову став аварійним!!!!, що його потрібно негайно замінити та,  що мене буде покарано, якщо я не погоджусь добровільно на таку щедру благодійнісь,  якої не потребую.  Також, хочу зауважити, продовжує Ольга Саєнко, що на моє запитання про те за чий рахунок я буду робити повторний ремонт в в квартирі після заміни водопроводу, особа, що представилась працівником ЖЕКу повідомила, що це не їх проблема. В них, мовляв, завдання від влади лише замінити труби (а можливо встановити прослуховуючі та інші пристрої, адже в зазначеній квартирі розтащована й правозахисна організація, що муляє очі місцевій владі та особам кримінальної орієнтації- Авт.). Більше того, я 25.09.2013 р. я знайшла у шпарині дверей своєї квартири записку за підписом якогось Чапкіна  Ив.Ив., в якій мені погрожується ще  й якимось протоколом про адмінпорушення», — підсумовує пані Ольга.

Проте, якими б мотивами не керувались так звані жековці, погодьтесь, що досить дивним виглядає таке піклування  місцевої влади саме про квартиру правозахисника та про приміщення самої правозахисної організації «Інститут сприяння демократичному розвитку громад», в яку вже майже цілий тиждень не подається вода.

Правозахисники  вважають,  що  в такий спосіб місцева влада,  яку уособлює собою нелегітимний мер Петро Бровко, намагається чинити тиск на правозахисників та змусити їх припинити активну громадську діяльність. а отже такі дії потрібно розцінюівати не інакше як перешкоджання законній діяльності громадській організації, за що передбачена кримінальна відповідальність за статтями  КК України, а саме: Умисне знищення або пошкодження об’єктів — стаття  270-1, погроза або насильство щодо державного чи  громадського діяча- стаття 346, примушування до виконання чи невиконання  цивільно-правових зобов’язань — стаття 355, самоправство — cтаття 356, зловживання повноваженнями службовою особою  юридичної особи приватного права незалежно від  організаційно-правової форми — стаття 364-1, перевищення повноважень службовою особою  юридичної особи приватного права незалежно  від організаційно-правової форми — стаття 365-1.

Відповідне звернення до правоохоронних органів вже надійшло.

 

ДАЛІ БУДЕ

Укргідрометцентр оголосив штормове попередження по всій Україні

За прогнозом  26 вересня у західних областях, вдень і в південній частині очікуються місцями пориви вітру 15-20 м/с; вдень у західних, північних, Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях — місцями сильний дощ. 26 та 28 вересня вночі в Україні, крім півдня, 27 вересня у західних областях на поверхні грунту заморозки 5-0°. 28 вересня у Карпатах та в північній частині України подекуди в повітрі заморозки 3-0°.

Погоду в Могилеві-Подільському тисни тут  http://www.meteoprog.ua/ua/weather/MohylivPodilsky/#1

У ЯМПОЛІ ЗНИК З ПЯДЕСТАЛУ ВОЖДЬ…

Всю цю відповідальну роботу проводили в основному трудівники райдержадміністрації, щедро жертвуючи своїм робочим часом. Була п’ятниця – базарний день в місті, коли люду на центральній вулиці імені того, кого карикатурно везли тьма. Але ніхто навіть бродячі моськи і шавки, які регулярно паруються вже на протязі багатьох років біля підніжжя Леніна не звертали на цю історичну подію ніякої уваги.

0

Хто оплатив той дорогий кран, вантажівку – не відомо. Між чотирма бортами Ленін лежав, як в довгожданій домовині. І звідти, як ніби з того світу, здіймав свою правицю і грізно комусь погрожував вказівним пальцем. Може голові райдержадміністрації Анатолієві Комареві, колишньому секретареві дзигівської партійної організації, а може його теперішній заступниці Мирославі Марченко, що відала при райкомі ленінською пропагандою і агітацією, а може тій меншій колишній комуністичній братії, яка його тепер упаковувала і везла із чільного місця району?

Тросом йому зв»язали ноги, стиснули шию і так потихеньку зняли з машини і поклали на траву поряд із стіною обкраденого місцевим начальством кілька літ тому музею образотворчого мистецтва, що вже давно дихає на ладан, порізаний тріщинами, залитий дощовими водами з проіржавілою наскрізь, встеленою дірами покрівельною бляхою. Тепер цей нещасний мистецький музей і не пискне – з одного боку його немилосердно стискає вже кілька років чимала територія приватного кафе, а з другого буде стояти розлючений Ленін. Так вирішила влада, порадившись сама із собою.

Під Леніна викопали фундамент на глибину промерзання грунту, зверху залили бетонну дуже скромну тумбу і стали його тросами піднімати на неї. Коли відірвалися ноги від землі вождь раптом здригнувся, закрутився. Повів страшним поглядом вліво, потім вправо, став вдивлятися кудись на північний схід, в напрямку Москви. Ніби, кликав на допомогу, ніби хотів щось викрикнути про могильника буржуазії, про ренегатів, про контру, про світову революцію. Ті, кілька випадкових зівак, в тому числі і я які споглядали це диво, як загіпнотизовані Ленінським поглядом завмерли на тротуарі на мить. О, яка сила справжнього безбожника-атеїста, за вказівкою якого будувалися перші концтабори, організовувалися перші голодомори, пограбування церков!.. Здавалося вся ця кровава історія вмить пролетіла перед очима.

Але ніхто не поспішав Леніну на допомогу. Не співали «Весь мір насілья ми разрушім…», не обіцювали покарати по всіх законах воєнного комунізму – нікого з комуністів при перестановці Леніна не було. Появилися двоє з них лише тоді коли він вже знову стояв. Перший секретар райкому компартії товариш Красна і, очевидно, її заступниця. Оглянули місце події. І залишилися задоволеними. Сказали, що тут буде і освітлення, і охорона і що вождь просто став ближче до народу. Та й пішли собі. А він залишився сам самісінький! І раптом мало не заплакав від безсилля.

Вся операція з його переселення зайняла не більше півтори години. Коли він вже стояв на новому місці самодіяльні монтажники з райдержадміністрації як голодні бджоли на мед накинулися на постамент і стали безжально обдерати його. Але й це не привертало ніякісінької уваги перехожих. От якби тут роздавали по гривні, або показували секс!.. Їм не цікаво було куди підуть ті дорогі плити, металева арматура. Обдерли все що могли, а що не змогли – так і залишили.

Ще кілька місяців тому, відповідаючи на мої інформаційні запити, влада повідомляли, що до Леніна не має ніякого відношення. Він не стоїть на балансі ні районної, ні міської Рад, не є пам»яткою культури і чомусь рекомендувала звертатися до сучасної компартії. Цікаво, то на яких правових підставах вона, влада, тепер так хвацько розпоряджалася чужим майном?.. І чому саме сучасна компартія, претендує на нього? Вона комусь показувала Державний акт на право власності на цього вождя?

На початку нинішнього року в районі давала пресконференцію нардеп, комуністка Оксана Калетник. Я їй доповідав, що в місті лиш один Ленін не платить за землю відповідно до установлених для всіх тарифів. Пропонував заплатити за вождя, адже земля в центрі міста дуже дорога.

Зараз це питання ще більше загострилося. Якщо чужого Леніна переносили за бюджетні кошти то це 97 ст.КК. Якщо він, компартійний, стоїть на новому місці то, знову ж таки, має платити податок за землю, як і всі МАФи, що не є комунальною власністю.

Але й це не найбільше питання. Зараз влада переймається іншим – а кого ж поставити замість Леніна?..

За останні пару місяців в Ямполі – столиці Ямпільської республіки 1920-21 років, поставили на постаменти гарні погруддя козацьких полковників Данила Нечая, Івана Богуна і ось зараз змусили відступити вбік товариша Леніна. Якби ж ці переміни сталися хоча б двадцять років тому… Або хоча б вісім, коли Віктор Ющенко призначав сюди главою райдержадміністрації теперішнього митника Володимира Волошина!.. То зараз можна було б вирішувати вже зовсім інші злободенні питання… А не ці, переспілі, аж перегнилі.

В Ямполі кажуть, що головна заслуга в тому, що переставили Леніна – посольства Польщі в Кишиневі. Я сам бачив, як воно цього літа довгою дипломатичною колоною іномарок пересікало молдо-український кордон на міжнародному пункті пропуску Ямпіль-Косеуць. Переїхали дипломати, вглибилися на нашу територію всього на три кілометри. Поставили свої машини з дипломатичними номерами біля ошелешеної райдержадміністрації і… стали довго фотографуватися біля пам»ятника Леніну. Після несподіваної для керівництва міста і району фотосесії зарубіжні гості, не сказавши нікому з місцевого начальства й слова, зникли в район старого польського цвинтаря де поклали черговий вінок на зруйнований склеп польського музиканта Констянтина Сарнецького.

Кажуть, що цей дипломатичний хід став останньою краплею в чаші терпіння оновленої Ямпільської влади. І Леніна відтіснили на завчасно підготовлені позиції. Щоб не ганьбив парадний вхід.

Скільки часу стоятиме вождь, який немає ніякої культурно-мистецької цінності, законного власника на новому місці біля музею мистецтв – по бачемо. На все воля Божа. Колись так само тут спершу переносили з місця на місце товариша Сталіна, аж поки раптом не втопили в Дністрі. Та так, що й досі знайти не можуть.

ПОСКРІПТУМ: зараз крім цього перенесеного, в Ямполі стоять ще два Леніни. А в районі височать вони мало не в кожному селі. Ото ж до повної перемоги над багатоликим Леніним ще і тут дуже далеко.

Василь Кізка, Ямпіль.

В Могилеві-Подільському згоріла іномарка начальника прикордонного загону!

Легковика  врятувати не вдалось і відновленню він не підлягає.

Попередньо, як одна із версій, розглядається підпал дорогого авто, до якого може бути причетним місцеве злочинне угрупування, яке, крім рекету на ринку, спеціалізується  ще й на контробанді  товарів та наркотиків із Р. Молдова.

А керівник прикордонного загону якраз і става на заваді цьому угрупуванню, яке в такий спосіб вирішило покарати незговірливого прикордонника.

Не є ж таємницею, що крім спирту, який поставляється  підводними спиртопроводами, цілодобово в Україну незаконно переправляються цілі партії  дешевого товару із так званої мережі магазинів «Дьюти Фри», що розташована у прикордонній зоні. Ці товари в Україні продаються втричі дорожче чим економіці держави завдаються значні збитки.

Кажуть знаючі люди, що керівник цього злочинного угрупування, за декілька днів до підпалу покинув місто та вибув десь в Хорватію, щоб створити собі залізне алібі.

Чи мине зловмисників буцигарня і на цей раз? Раніше ж  все їм сходило з рук…

Якщо комусь із небайдужих забажається поділитись достовірною інформацію щодо безпосередніх виконавців та замовників підпалу то прохання повідомити в прикордонний загін на контактний тел. 098-580-43-08. Анонімність гарантується.

 

Інші публікації по темі:

Володимирові Лавренчуку підпалили хату

Текст звернення В. Лавренчука

«Зробили мерові подарок — розбили мені машину» |

На Вінниччині невідомі «розбомбили» машину «профспілковика

У МОГИЛЕВІПОДІЛЬСЬКОМУ ЗГОРІЛО КАФЕ «ГАМБРИНУС»

ХТО ЗАМОВНИК НАПАДУ НА ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА?

Бровко, Кинах, Шморгун и другие — ОрД

 

ДО ПІДПИСАННЯ УГОДИ З ЄС ЗАЛИШИВСЯ ОДИН КРОК!

Україні залишилося прийняти закон про прокуратуру

Україні залишилося прийняти закон про прокуратуру.

І Україна дійсно виконає всі поставлені перед нею завдання і зобов’язання. Про це заявила народний депутат , член парламентської фракції ПР Юлія Льовочкіна. «Дуже приємно , що представники європейських інституцій адекватно і об’єктивно оцінюють наші зусилля з євроінтеграції , — сказала народний депутат.

Зокрема, за її словами, з усіх взятих перед РЄ зобов’язань, Україні залишилося прийняти закон про прокуратуру. Наші європейські колеги просили , щоб законопроект про прокуратуру , перш ніж він буде розглянутий у сесійній залі , пройшов експертизу Венеціанської комісії. Раніше у нас було в практиці , коли ми спочатку приймали закон , а потім направляли його до Венеціанської комісії. У той же час ПАРЄ і представники Європарламенту просили нас не приймати закони , які не пройшли експертизу Венеціанської комісії » , — уточнила депутат. «Я думаю , що при розгляді і ухваленні законопроекту про прокуратуру в сесійній залі можуть виникнути проблеми з опозицією , — припустила Юлія Льовочкіна. — Я думаю , вони ( представники опозиції. — Ред.) Будуть представляти своє бачення ( альтернативний законопроект про прокуратуру. — Ред.) . І , наскільки я знаю , опозиція на зустрічі з представниками Венеціанської комісії та іншими експертами представила свій альтернативний закон. Але коментувати знову з’явився закон Венеціанська комісія не може , тому що він не був на експертизі , і представники опозиції його туди не подавали». Вона підкреслила , що якщо у представників опозиції відсутні приховані мотиви зірвати підписання Угоди про асоціацію в листопаді — вони повинні підтримати той законопроект про прокуратуру , який пройшов експертизу Венеціанської комісії.

Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/596108-gensek-re-dav-obektivnu-otsinku-vikonannya-planu-diy-z-ukrajinoyu.html

Влада здійснила акт вандалізму біля памятника «Жертвам фащистських концтаборів і гетто» в Могилеві-Подільському

40975f507ee0b7ae11b5e7b1c981e3f3cc9deff6

Так,  біля 12-00 год. в сквер прибули працівники комунальної служби та на очах в здивованих перехожих почали бензопилами валити молоді та здорові дерева. Одне із дерев впало прямо на памятник встановлений в даному скверві  в память про жертв фашизму, які загинули під час війни в єврейському  гетто, яке знаходилось саме на цьому місці.

0

0

Ось так влада познущалась над  памятю жертвам фащистських концтаборів і гетто

На  звук завивання бензопил з багатоповерхового будинку, біля якого розташовано даний сквер почали вибігати його мешканці, які і припинили свавілля. Комунальники, ніяковіючи пояснили,  що вони не винні. Це, мовлям,  міський голова  Петро Бровко так розпорядився, а вони лише виконавці його волі.  Під натиском обурених перхожих та мешканців будинку комунальники  прихопили свої бензопили і накивали пятами, залишивши повалені дерева, які вже були акуратно порізані на кряжі.

0

0

Сліди злочину не приховати

0

Так сьогодні вже виглядає сквер після «зачистки» під новий будмайданчик

Звичайно, небайдужі люди викликали на місце події наряд міліції. Але поки  міліціонери опитували людей, запрошених для дачі пояснень  в їхні ж  квартири, комунальники раптом повернулись, але вже без бензопил, та швиденько погрузили всі спиляні стовбури дерев на автомобілі і знову зникли. Після дачі пояснень, жителі будинку лише руками розвели- сліди злочину майже усі  зникли. Комунальники прибрали навіть найменші гілочки та листя. Проте не встигли викорчувати пеньки від свіжоспиляних дерев,  та чомусь не прибрали після себе купу смяття біля вже упомянутого памятника жертвам фашизму. Мабуть  це сміття залишили, щоб на догоду керівництва містом ще раз поглумитись на памяттю мертвих та живих євреїв. Дивує лише одне — звідки така ненависть до цього памятника та самого скверу у нінішнього міського керівництва?

Звичайно, міліція змушена була зареєструвати заяву про злочин та порушити кримінальне провадження, але ні в кого не виникає сумніву, що справу заволокітят на догоду меру та інших зацікавлених осіб. Адже не є таємницею,  що в цьому сквері вже і до цього було порубано частину молодих дерев, а на їхньму місці почали незаконно зводити капітальну добудову до магазину «ГУСИ-ЛЕБЕДІ».

0

Раніше на цьму місці росла молода липка, що вже почала  було квітувати

0

А на місці цього фундаменту  раніше росла чудова «плакуча» верба

До речі, будівництво цієї споруди було припинено на вимогу жителів будинку № 33, а прокуратура розпочала перевірку незаконного будівництва під час якої виявилось, що міське керівництво незаконно, та таємно від мешканців будинку, фактично вже віддало прилеглу територію будинку  приватній особі…….???!.  А вартість цієї земельної ділянки в центрі міста коштує щонайменше 1 млн. грн.!!!

0

Так виглядає  незаконе будівництва прибудови до магазину «ГУСИ-ЛЕБЕДІ»

Скільки ж  пішло в кармани міського керівництва за цю оборудку, знає лише ВОНО та ці фундаменти, що вже зведені під новий магазин «Гусей — леблядей» без згоди мешканців будинку.

Та можливо глумлінням над памятником «Жертвам фащистських концтаборів і гетто» та сквером  не є проявом антисемітизму теперішньої влади? Можливо справа все таки лежить в практичній площині?  Ну,  приміром  заробити  собі якусь копійчину на новіший  «Мерседес» -кабріолет чи на  нову вілу на Мальдівах…?

Жителі  Могилева-Подільського все-таки сходяться на думці, що зачистку скверу  від зелених насаджень міський голова проводить лише з однією метою — виконати попередні домовленності щодо будівництва прибудови до магазину «ГУСИ-ЛЕБЕДІ». Адже, якщо добудувати цю прибудову, то не залишиться місця для підїзду до самого магазину. А отже необхідно подбати про підїзні шляхи. А де їх візьмеш,  якщо не за рахунок території парку та памятника «Жертвам фащистських концтаборів і гетто».

Мабуть таки правий був К.Маркс, коли говорив, що не існує такого злочину, на який не пішов би  капітал (чиновник-корупціонер-Авт.) у гонитві за власними надприбутками, і сьогоднішня подія яскравий цьому доказ.

Щоправда, завдяки пильності небайдужих громадян-активістів громадської організації «Інститут сприяння демократичного розвитку громад», на цей раз меру не вдалось остаточно  здійснити свої плани  до кінця.

А на подальше  активісти вирішили організувати цілодобове чергування в сквері, так як на місцеві правоохоронні органи ніякої  надії  не покладають, та через судовий позов заборониту пану Бровку надалі вчиняти подібні акти вандалізму.

19.09.2013 р.                                                                          Підготував М.ВОЗНЮК


Інші матеріали по темі:

Торгова мережа «ГУСИЛЕБЕДІ» — могилівподільська правда

Могилівподільська калюжа

Прокурору вінницької області мрихіну Олександру Михайловичу

Могилев-Подольский спрут: Бровко, Кинах, Шморгун и другие ..

Жители Могилева-Подольского протестуют против

Рішення виконкому — Головна сторінка