Увага! Розшукується міліціонер-хабарник з Могилева-Подільського!

Місто Могилів-Подільський розташовано прямо на кордоні, та є «рибним» місцем для різної погані. І ця погань сама платить астрономічні хабарі, щоб потрапити на «хлібні» посади в міліції, прокуратурі, митниці, ДПІ і т.д.

Проте, періодично, мабуть для галочки та чергової показухи,  в місті проводиться вибіркова чистка серед корупціонерів.

Ось і цього разу сталось щось подібне в прикордонному місті.

Як стало відомо, офіцер Державної служби боротьби з економічною злочинністю Могилів-Подільського райвідділу міліції по прізвиську Я…й вимагав та отримав хабар у розмірі півтори тисячі доларів США від особи, що підозрюється у вчинені злочину.

Та ця особа чомусь вирішила здати свого «благодійника» працівникам внутрішньої безпеки МВС України і написала відповідну заяву. Діватись було нікуди — вирішено провести перевірку та затримати перевертня в погонах.

Проте затримати хабарника із речовими доказами — грошима працівникам внутрішньоїх безпеки МВС України  не вдалось.

Зловмисник виявився також досвідченим оперативним працівником який знається на механізмах здирництва та хабариництва, а тому прямо під носом спеців із ВБ викинув гроші та зник у невідомому напрямку.  А тому його довелось оголошувати в розшук.

І розшукувати хабарника-міліціонера  доведеться тим працівникам міліції яких ще не оголосили в розшук за хабарництво.

Це сумно, але це сьогоднішня проза життя в Могилеві-Подільському.

За фактом вимагання хабара оперуповноваженим СДСБЕЗ Могилів-Подільського міського відділу УМВС України у Вінницькій області прокуратурою Вінницької області відкрито кримінальне провадження

Ось так викладає обставини справи пресслужба УМВС України у Вінницькій області.

Міліціонер Державної служби боротьби з економічною злочинністю, за умови непроведення перевірки законності отримання громадянкою допомоги по безробіттю, вимагав від неї хабар у розмірі півтори тисячі доларів США.

З відома та під контролем працівників прокуратури області й відділу внутрішньої безпеки у Вінницькій області ДВБ МВС України зазначену суму передано правоохоронцю. Але, уникаючи свого затримання, зловмисник утік з місця події, а отримані кошти викинув, які в подальшому вилучено слідчим.

На даний час правопорушника оголошено в розшук, а у кримінальному провадженні, відкритому за попередньою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 КК України, проводиться досудове розслідування.

Додатково:

Ч. 3 ст. 368 КК України — одержання хабара службовою особою, поєднане з вимаганням хабара.


Джерело

Батюшки Московського Патріархату почали молитись за І.Мазепу!?

http://images.unian.net/photos/2013_03/1363948393.jpgРектор УУБА твердить, що анафему з Мазепи зняли ще на початку минулого століття

Як повідомляє «Релігія в Україні», ректор Ужгородської української богословської академії (УУБА) імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноважений УПЦ з питань вищої освіти і науки, професор, архімандрит Віктор (Бедь) відслужив заупокійну літію за великим благодійником церкви, гетьманом України Іваном Мазепою.

Подія відбулася з нагоди 374 річниці з дня народження Івана Мазепи, що припадає на 20 березня.

Участь у служінні заупокійної літії взяли помічник ректора з духовно-патріотичного виховання ієромонах Ігор (Богдан), керуючий прес-службою протоієрей Ігор Ковальчук та академічні хористи-студенти.

Поминальний молебень було звершено біля пам’ятника жертвам політичних репресій в місті Ужгороді, до яких учасники молебню відносять і гетьмана України Івана Мазепу, що був підданий анафемі тодішніми церковними ієрерхами з політичної волі московського царя Петра І.

Відзначається, що Іван Мазепа був великим меценатом і благодійником Київської митрополії, борцем за збереження державної незалежності України.

Щодо анафеми, то, як зазначають представники УУБА, у 1918 році, після проголошення Української Народної Республіки, представники української влади звернулись із проханням до митрополита Київського Антонія з проханням в день згадки про Полтавську битву відслужити панахиду за гетьманом України Іваном Мазепою.

Митрополитом Антонієм було надіслано тодішньому Патріарху Московському й усієї Росії Тихону телеграму з проханням скасувати анафему (без чого поминальну службу відправляти було неможливо) як таку, що була накладена з політичних мотивів.

Від Предстоятеля Російської православної церкви надійшла відповідь, що на підставі рішень Помісного Собору Російської православної церкви 1917—1918 років, який засудив практику накладання церковних покарань за політичні провини, анафему на опального гетьмана також слід вважати скасованою.

Дане рішення Помісного Собору РПЦ надало канонічне право Київському митрополиту Антонію благословити служіння панахиди за гетьманом України Іваном Мазепою, яке звершив його вікарій єпископ Назарій.

На думку професора, архімандрита Віктора, анафема щодо Івана Мазепи, «навіть у випадку її проголошення, є не чинною з моменту її виголошення, оскільки була здійснена всупереч церковних канонів — з політичних мотивів, без дотримання соборності всієї повноти церкви та під політичним примусом московського царя-імператора Петра І.

Відповідно за таких умов навіть постановка питання про її знаття, з канонічної точки зору, не підлягає розгляду». При цьому, як наголошує професор, «в жодних церковних архівах Російської православної церкви і Української православної церкви, як і в державних архівах України і Російської Федерації, колишніх Російської імперії, Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Української Радянської Соціалістичної Республіки відсутні будь-які оригінали матеріалів справи щодо анафемування Гетьмана України Івана Мазепи, що свідчить про те, що навіть формально-документальне оформлення так званої анафеми не існувало і не існує».

Та навіть якщо у когось і виникають сумніви щодо накладення чи не накладення анафеми стосовно Івана Мазепи, за словами архімандрита Віктора, «вони не несуть за собою жодних канонічних наслідків, оскільки рішенням Помісного Собору РПЦ 1917 – 1918 рр. всі анафеми, які були проголошенні з політичних причин є скасованими».

За матеріалами: http://www.unian.ua/news/560969-v-ujgorodskiy-duhovniy-akademiji-upts-mp-molyatsya-za-upokiy-blagodiynika-mazepi.html

СБУ ВИКРИЛА ЧЕРГОВУ КРИМІНАЛЬНУ АФЕРУ ПІДЛЕГЛИХ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПЕТРА БРОВКА

Як повідомляє офіційний сайт  Служби безпеки України«,- співробітники СБУ викрили протиправну діяльність начальника одного з відділів Могилів-Подільської міської ради, яка витратила кошти місцевого та державного бюджетів не за призначенням.

Посадова особа міськради, до обов’язків якої входило розпоряджатися бюджетними коштами, підозрюється у нецільовому використанні частини грошей місцевого та дотацій з державного бюджетів, передбачених на фінансування галузі культури міста у 2012 році. Згідно з наявними документами, 2,3 млн. гривень начебто було витрачено на утримання у 2012 році двох міських бібліотек і школи мистецтв, разом із тим відомо, що того року ці заклади проіснували лише близько трьох місяців, після чого їх ліквідували.

У ході перевірки, ініційованої СБУ та проведеною органами державної фінансової інспекції, встановлено, що у дійсності кошти було використано на закупівлю оргтехніки, проведення ремонту у приміщенні відділу міськради, а також інші цілі, які наразі встановлюються.


Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.210 (нецільове використання бюджетних коштів) Кримінального кодексу України».

Прес-центр СБ України

P.S.

Так, дійсно факт нецільового використання коштів є очевидним. Але чомусь до кримінальної відповідальності притягують лише простого посадовця, який є підлеглим  громадянина Р.Молдови —  міського голови  Петра Бровка.

Як відомо, при теперішньому міському голові навіть двірник не може щось там зробити  на власний розсуд, бо потрібне погодження «гуру» з крісла мера.

А що вже тоді говорити про нецільве використання цілих 2,3 млн. грн. без погодження з мером.

Але, як видно з усього, досвід «наперсточника»  допомагає  декому і сьогодні уникати персональної відповідальності  за кримінальні злочини, підставляючи під «роздачу» майже безневинних, але рабсько-покірних  чиновників міської ради.  Ну, нехай це буде в науку іншим.

До речі,  про підготовку до вчинення злочину, ми повідомляли на сторінках «Могилів-Подільської правди» ще в минулі роки. Ми тоді розповідали читачам, що саме за ініціативи міського голови Петра Бровка було незаконно ліквідовано в місті заклади культури (бібліотеки, художню та музичну школи, муніципальний оркестр і ін.) та  незаконно звільнено працівників цих закладів, а кошти витрачаються за нецільовим використання. Тоді були також направлені відповідні заяви до Могилів-Подільського міжрайпрокурора Андрія Гулька.  Але ефективної реакції від прокуратури не має до цього часу.

Також прокуратурі повино бути відомо, що всі незаконні рішення міської ради про ліквідацію закладів культури скасовані судами, а незаконо звільнені працівники поновлені на роботі, проте судові рішення до цього часу не виконано, за що передбачена кримінальна відповідальність посадових осіб, але реакції прокуратури знову ж  не видно.

Також нашій сумнозвісній прокуратурі повинно бути відомо, що за рішеннями судів незаконно звільненим працівникам  необхідно виплатити заробітну плату за декілька років  вимушеного прогулу. І виплачувати ці кошти доведеться із міського бюджету, тобто із кишень платників податків-жителів міста.

Таким чином за  політичні чи якісь інші забаганки нелегітимного «РЕГіанально-БЮТівського»  мера  доведеться розплачуватись нам з вами, а це вже більше 1 млн. грн. Але ж ця  сума є прямими збитками завданими громаді  керівництвом міста і за це передбачена  кримінальна відповідальність.

Також прокуратурі мабуть відомо й про те, що при безпосередній участі керівництва Могилева-Подільського в місті незаконно забудовуються кіосками та магазинами зелені зони та навіть тротуари і дороги?  І за це певні посадовці отримують астрономічні хабарі? Також щодень підприємців оббирають «архарівці» мера, а непокірним знищують автомобілі, майно і т.д.

А де реагування прокурора на незаперчний факт незаконного знаходження на посаді мера громадянина Р. Молдова Петра Бровка та на  факт непроведення повторних виборів мера згідно рішення суду та ТВК?

А де обіцяна реакція прокурора на стрілянину вчинену місцевим авторитетом «ШЕФОМ»? і т.д. і т.д.


То коли ж прокуратура запрацює?  Мабуть лише тоді, коли прокурора самого притягнуть до кримінальної відповідальності за протиправну бездіяльність та фактичне кришування злочинців. Те, що прокуратура кришує злочинців підтверджуєжться вже й рішеннями багатьох судів.  А по факту незаконного заволодіння  міським головою місцевим ринком на користь свого сина кримінальна справа незаконно закривалась прокуратурою більше 8-ми разів!!! І стільки ж разів дана кримінальна справа поновлювалась за рішенням судів.

Громадський рух «Громада»Інші матеріали по темі:

Грузія йде в Європу, а Україна в ж..у!

http://images.unian.net/photos/2013_03/1362985816.jpg

Як повідомив офіційний сайт парламенту Грузії,  у Грузії вперше за півроку протистояння між президентом Михайлом Саакашвілі та прем’єром Бідзіною Іванішвілі опоненти дійшли згоди з важливого питання. Парламент Грузії одноголосно прийняв резолюцію «Про основні напрями зовнішньої політики», в якій підтвердив курс щодо вступу в НАТО і ЄС. Більш того, в документ включений пункт, який, по суті, виключає відновлення дипвідносин Грузії з Росією: це може поставити хрест на швидкій нормалізації ситуації між Москвою та Тбілісі, повідомляє Комерсант. Голосування по резолюції «Про основні напрями зовнішньої політики» пройшло в кінці минулого тижня.

Документ підтримали всі 96 присутніх членів парламенту, проявивши тим самим одностайність, раніше не властиву депутатам від прем’єрської коаліції «Грузинська мрія» і президентського «Єдиного національного руху» (ЄНР). Головними завданнями зовнішньої політики Грузії оголошуються «створення гарантій її безпеки; захист незалежності, суверенітету; деокупація територій і відновлення територіальної цілісності у міжнародно-визнаних кордонах». Вступ до НАТО і ЄС — як і раніше «основні пріоритети».

Згідно з резолюцією, Грузія буде вести переговори з НАТО і ЄС «про модальності і терміни» повноправного членства. Поки ж вона має намір «продовжити участь у міжнародних миротворчих, поліцейських і цивільних операціях». З 19 пунктів документа Росія прямо або побічно згадується в трьох.

Так, Тбілісі буде вести діалог з Москвою з метою «врегулювання конфлікту, встановлення добросусідських стосунків і їх розвитку». Передбачається, що процес буде йти в рамках «міжнародних механізмів в Женеві і в двосторонньому форматі».

Але головне — резолюція, по суті, забороняє відновлювати дипломатичні відносини з РФ. «У Грузії не може бути дипвідносин з державами, які визнають незалежність Абхазії і Цхінвальського регіону / Південної Осетії», — йдеться в документі.

Цей же пункт виключає можливість вступу Грузії «у військово-політичні чи митні союзи» з такими державами.

Депутати не приховують, що мова йде про СНД, Митний і Євразійський союзи.

Після прийняття резолюції задоволення демонстрували обидві сторони. «Від імені меншості хочу висловити задоволення в зв’язку з документом, за який ми всі проголосували», — заявив віце-спікер від ЄНР Георгій Барамідзе, визнавши, що документ — «результат взаємних поступок і компромісів». «Це дуже важливе і позитивне явище в політичному житті Грузії, оскільки парламентська меншість і більшість зуміли домовитися про один документ», — підтримала його глава МЗС Майя Панджікідзе.

 

В той же час український Парламен демонструє стабільний курс на зрив підписання угоди про асоціативне членство  України  в ЄС через блокування трибуни ВР. В той же час  влада  робить усе для того, щоб в «опозиції» були підстави для блокування трибуни, а в ЄС для відмови Україні  в асоціативному членству через вибірковість правосуддя.

Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/558181-zmi-parlament-gruziji-postaviv-hrest-na-dipvidnosinah-z-rosieyu.html

СОЛОМОН для «Сало-мона» не авторитет?

Заявник просила в виконуючого обовязки начальника Могилів-Подільської міліції, який носить біблійне прізвище Соломон, запобігти злочинам та захистити підприємців від незаконних посягань на їхню власність.

І що ж в результаті?

А в результаті  пан Соломон прийняв «мудре» рішення — виділив міліціонерів, які охороняли вандалів, коли ті 4 березня 2013 р. демонстративно   знищували на ринку торгівельну палатку непокірного підприємця.

Сама підприємець Ольга Саєнко на очевидний і вже мабуть нероздільний союз злочинців та правоохоронців відреагувала з гумором:

«…….і це минеться» — Соломонова мудрість.  Саме так подумала я, прокинувшись сьогодні вранці. Погода чудова, небо блакитне, сонце яскраве, початок весни, початок нового життя. . . .. . Пригадавши вчорашні події, я зрозуміла – все що відбувається, то на краще. . Завдяки «мудрості» таємничого «в.о. начальника Могилів-Подільського МРВ УМВС у Вінницькій області — СОЛОМОНА», якого я в очі ніколи не бачила, моє торгове місце на ринку знищено, а мене вчора, в присутності майже половини особистого складу міськрайвідділу Могилів-Подільської міліції, було «урочисто видворено» за межі базару, такого вже майже рідного, де мені довелось пропрацювати останні 16 років!

Таким чином мені дали зрозуміти, що плем’я бабуїнів з ТОВ «Ринок Стависький» більше не бажає чути, як якась Ольга Саєнко розказує їм про Закони України, про совість, справедливість, правопорядок, демократію. Їм ці «казки» незрозумілі та вже давно набридли.

А міліціонери, які чомусь не бажали називати свої прізвища, дружно підтримували тих бабуїнів, мовляв, нам теж набридла ця Саєнко з тими розказнями про закони, а ми по суті такі ж самі бабуїни, тільки в погонах, ніяких законів ми не знаємо і знати не бажаємо. Ось така прикольна казочка, як казав всім відомий казкар, шановний Дідусь Панас. Але переосмислюючи все що відбулось, перечитавши істинні мудрощі Царя Соломона, я зрозуміла – це подарунок долі, це спонукання до змін, наступних кроків в житті!

Отже, я більше не підприємець, не «спекулянт», не «базарна баба»!!! Ура! Я вільна! Я починаю нове життя! За це, урочисто дякую «в.о.» — пану СОЛОМОНУ (….це ж треба!), а також його «доблесному табору» підлеглих бабуїнів в погонах, за те, що так вчасно «виперли» мене з базару! ….Але тішитися довго вам мабуть не прийдеться.

З радістю повідомляю вам, що маю намір дуже сер’йозно зайнятись громадською діяльністю в напрямку боротьби з корупцією, перш за все в правоохоронних органах. Дуже хочу бачити в міліцейських погонах гарних, розумних, достойних, мужніх чоловіків, а не бабуїнів невідомого для України походження!

…Якщо десь була занадто відвертою, то заздалегідь вибачаюсь.

З повагою до всіх добрих людей –  тепер вже бувший підприємець Ольга Саєнко»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО САМОЛІКВІДАЦІЮ «НАШОЇ УКРАЇНИ» ДЕЩО ПЕРЕБІЛЬШЕНІ!

Так, ЗМІ наперебій  стали повідомляти, що  начебто 12-й з’їзд партії «Наша Україна», який проходить у суботу під головуванням Сергія Бондарчука, прийняв рішення ліквідувати партію.

Та ця звістка є звичайно пропагаддистською «качкою» та  не має під собою жодного підгрунтя.

З таким же успіхом пан  С. Бондарчук міг би на сьогоднішньому збіговиську  оголосити й про розпуск Конгресу США, або про ліквідацію Місяця чи Марса.

Просто, дуже вже хотілось нашим «добрим сусідам» щоб в Україні зникла ще одна політична сила, яка не підконтрольна Кремлю та послідовно втілює в життя свої програмні засади щодо наближення України до  демократичних європейських цінностей та щодо  приєднання до ЄС.

Свідченням послідовності дій «Нашої України» та її лідера В.А.Ющенка є останні події в Україні.

Звичайно, диму без вогню не було і на цей раз.  Не будемо приховувати, що відносно «Нашої України», і вцьому вже мало хто сумнівається, проводилась звичайна спецоперація по знищенню національно та патріотично налаштованої політичної сили. Подібну технологію в Україні  вже неодноразово використовували спецслужби, в тому числі щодо ліквідації «РУХУ» В.Чорновіла.

Для здійснення запланованог сценарію цього разу  були використані меркантільні та амбітні уподобання окремих членів  партії та навіть окремих керівників «Нашої України». 

Проте, на цей раз із великої хмари дощу так не випало, а спецоперація по знищенню «Нашої України»  ганебно провалилась.  Нашоукраїнці, будучи завчасно поінформованими про запланований розвиток подій навколо Партії, зуміли вчасно виявити  пристосуванців  та провокатурів та вигнати їх з керівних посад та навіть з  партії за антистатутну діяльність.

Так, за рішенням Політради «Нашої України» від 9 лютого 2013 р. Міністерство юстиції,  хоч із запізненням та зубним скреготом, проте  змушене було 1 березня 2013 р. зареєструвати  зміни в керівницті Партії про обрання Зиновія Шкутяка головою Політради «Нашої України», замість  звільненого Сергія Бондарчука.


Відтак, на підставі наказу Державної реєстраційної служби Сергій Бондарчук не має жодного відношення до партії «Наша Україна».  А тому  оголошене ним на 2 березня 2013 р. зібрання  не може мати ніякого впливу на  подальшу долю партії «Наша Україна».

«Наша Україна» продовжує залишатись монолітною  та послідовною у своїх програмних цілях щодо демократизації суспільства та інтеграції України до ЄС про що свідчить заява Голів обласних, міських організацій членів Політради Політичної Партії «Наша Україна» на підтримку Лідера Партії «Наша Україна» Віктора Ющенка, та його курсу на збереження та розбудову Української держави..

А щодо 12 зїзду Партії «Наша Україна» то він відбудеться вчасно, як і визначено Політрадою Партії- 18 травня 2013 р.

Отже, «Наша Україна» продовжує своє існування попри чергові спроби її знищити і жоден лай «братів наших менших» не взмозі зупинити рух цього каравану.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Член Політради «Нашої України»                               Михайло Саволюк

16:00, 02.03.2013 р.

 

 

Інші публікації по темі: