В УКРАЇНІ ПЕРЕМОГЛА «ГРЕЧКА»!

Саме про це на прес-конференції заявила керівник місії спостерігачів ПА ОБСЄ Вальбурга Дуглас, оголошуючи спільний звіт міжнародних спостерігачів за результатами парламентських виборів в Україні.

«Я дужа розчарована, тому що сьогодні я маю повідомити доволі сумну новину», — сказала вона. «З огляду на зловживання владою та занадто велику роль на цих виборах грошей, схоже, що демократичний процес почав іти зворотнім шляхом в Україні», — заявила керівник групи спостерігачів.

«У нашій спільній заяві ми зазначили наступне: парламентські вибори 28 жовтня характеризувалися браком рівних умов учасників переважно внаслідок зловживання адміністративним ресурсом, недостатньої прозорості фінансування виборчої кампанії, а також збалансованого висвітлення у засобах масової інформації», — заявила вона.

Також, за її словами, у своєму звіті міжнародні спостерігачі відзначили, що деякі аспекти передвиборчого періоду стали кроком назад у порівнянні з попередніми виборами в Україні.


Більше читайте тут:

 

У В А Г А! О 12 -00 28 жовтня 2012 р. розпочнеться масова фальсифікація результатів виборів в 16-му виборчому окрузі ?!

ЦВК зареєструвала ще 161 офіційного спостерігача

та інших соціально вразливих верств населення та пропонували прибути на виборчі дільниці не пізніше 12-00 год.  і проголосувати за кандидатуру особи від якої перед цим отримали продуктові набори чи грошові кошти.

Літнім людям  та інвалідам було запропоновано допомогу  в доставлені їх до виборчих дільниць транспортом  цієї  особи.

Тепер стало зрозуміло, чому саме людям потрібно було прийти і проголосувати за певного кандидата саме до 12-00 год.

Як повідомило джерело інформації, яке заслуговує довіри, окремим членам виборчих дільниць вже оплачено кошти за те, що ті після 12-00 год. почнуть масово видавати  виборцям виборчі бюлетені в яких не буде проставлено підпис члена виборчої дільниці, або проставлено лишній значок, що зробить бюлетень недійсним.

Таким чином, на думку  ініціаторів цього масового шахрайства, буде забезпечена переконлива перемого їхнього кандидата.

Підтвердженням цьому є те, що на багатьох виборчих дільницях зранку «працює» по декілька осіб, які ведуть  реєстрацію виборців, яким перед цим було вручено продуктові набори, або грошові кошти від імені  відомого кандидата в нардепи.

Також не виключається, що будуть спроби незаконно вплинути на підрахунок голосів через псування бюлетенів  вже під час підрахунку голосів або свідомі провокації для визнання виборів на окремих дільницях, де переміг  не провладний  кандидат, недійсними.

Про  наявність  інформації  про можливу фальсифікацію виборів в 16-му виборчому окрузі Громадський рух «Громада» вже повідомив  суб’єктів виборчого процесу,  ЗМІ  та  ГО «ОПОРА».

Не виключено, що подібна схема фальсифікації воборів може бути використана і в інших виборчих округах.

28.10.2012 р.

11-30 год.

Громадський рух «Громада»   м. Могилів-Подільський 

Теперішні вибори — це псячі бої без правил

Тут не обійшлось без примітивного підкупу виборців гречкою та макаронами від  фонду Оксани Калетник, використання адмінресурсу на користь провладного кандидата, нападів,  побиття та пограбування агітаторів,  забороною  влади окремим партіям встановлювати агітаційні намети в місті Могилеві-Подільському,  конфіскації  чиновниками міської ради кіосків та товару, а державною виконавчою  службою  навіть автомобілів та агітпродукції  в  агітаторів від «Нашої України».

Не обійшлось і без  роздачі кандидатом в нардепи пива малолітнім дітям та побиття відеокамер свідкам цього дійства. А щодо масового  зривання агітаційної продукції одного кандидата та наклеювання на звільнене місце іншого кандидата то тут вже й говорити нічого.

Доречі, зриванням агітпродукції своїх опонентів  займались не лише активісти від  провладних партій та провладних   кандидатів-мажоритарників. На гарячому були спіймані й активісти від  кандидата в нардепи Ю. Македона. Зазвичай вони  зривали агітматеріали та шкодили таким чином  лише кандидатам  в нардепи О.Лантуху  та М.Лосенку.

Щодо особи нібито «єдиного« кандидата від опозиції Ю.Македона, то ця історія покрита якимось мороком.

Подейкують, що спочатку  він взагалі був технічним кандидатом, але після того як з виборчих перегонів знявся О.Порошенко, почав активно грати самостійну гру. У нього раптово десь  взялось  ба-га-то грошей на агітаційну, яка по кількості ледь не перевершила агітпродукцію  принцеси митниці О.Калетник.

І при цьому Ю.Македон балотується від «ВО»Батьківщини», хоча в минулому  був звільнений із органів СБУ, начебто через незгоду із корупцією в цьому органі, це тоді, коли  при владі була Ю.Тимошенко і  яка фактично керувала тією самою СБУ.

В останній агітці Ю.Македона  дається коротенька характеристика майже усім кандидатам в нардепи. Щоправда, чомусь у ній  жодним словом не згадується про ще одного  опозиційного кандидата в нардепи І.ПОТУРНАКА від Політичної партії  «Конгрес українських націоналістів», хоча його рейтинг, згідно інтернет-опитуванню, останнім часом лише зростає.   І це незважаючи на скромність  передвиборчого бюджету та  недостатність агітматеріалів в людних місцях від цього кандидата в нардепи від КУН.

0

На цьому адміністрація блогу «Могилів-Подільська правда» припиняє свої публікації про передвиборчі баталії у 16-му виборчому окрузі до понеділка  29.10.2012 р.

26.10.2012 р.

Адміністрація «Могилів-Подільської правди»

ЧУДОТВОРСТВО Оксани Калетник та ПР!

Так, з 18 по 25 жовтня 2012 р.  у Вінницькій області перебувала одна з найбільш шанованих святинь Української Православної Церкви, яка відома усьому словянському світу та до якої  також приходять християни  інших віросповідань — Почаївська  ікона  Божої Матері.

0

(Фото-1. Такі запрошення від Оксани Калетник отримали виборці в 16-му виборчому окрузі)

Але, як виявилось ця святиння фактично була надана  духовенством Московського патріархату в оренду, для використання в передвиборчій агітації,  кандидату в нардепи О. Калетник.

Про це зокрема свідчить те, що Ікона виставлялась лише в храмах 16-го виборчого округу, де балотується О.Калетник.

А в Могилеві-Подільському Ікона перебувала 24-25 жовтня 2012 р. в Свято-Миколаївському храмі, де настоятелем є благочинний отець Степан Василинець, що одночасно являється ще й депутатом Могилів-Подільської міської ради від Партії регіонів, а запрошення до храму роздавали агітатори тієї ж самої О.Калетник. В запрошенях так прямо у було зазначено, що  Ікона перебуває в храмі за підтримки  Оксани Калетник.

Дожились, що вже начебто, якщо вірити О.Калетник, то це  не Матір Божа підтримує нас  грішників на цій Богом даній землі, а сама О.Калетник стала вище  Матері Божої та нібито підтримує вже її Саму.

До якого ще крайнього  цинізму можна дійти, щоб  в боротьбі за корито у Верховній раді так безцеремонно  використовувати   християнські святині та релігійні почуття віруючих  людей?!

Але не святинями  пані Оксана все ж таки вирішила  закінчити свою передвиборчу чудасію.

0

(Фото-2. Такими афішами з логотипом благодійного фонду Оксани Калетник в Могилеві-Подільському обклеєно усі електичні стовпи та навіть вбиральні)

Ця чудесниця, свою передвиборчу «тріумфальну» ходу  вирішила завершити кабацькими піснями та гульками на стадіонах.

Для цього О.Калетник виписала  із Москви  високооплачуваних кабацьких піснярів, серед яких Філя Кіркоров,  Жасмін, та інші «поющие труси».

Молодець, пані Оксано, ти не забула ні про святе, ні про грішне. Але закінчуеш свою передвиборчу компанію все ж таки не святим…

«И не церковь, и не кабак,

Ничего не свято,

Эх, ребята, все не так,

Все не так, ребята!»

(В.Висоцький)


P/S. За повідомленням із інших ЗМІ «Регіонали» наостанок попіаряться на  іноземних та вітчизняних «зірках» і в інших містах  України.

Так, у Дніпропетровську в п’ятницю на площі Леніна з концертом виступить гурт «ВіаГра».

Вони приїжджають «на запрошення облорганізації Партії регіонів», повідомляють «Коментарі«.

У Луганську в підтримку «регіоналів» заспіває Тіна Кароль та інші зірки української естради. По завершенню концерту Партія регіонів подарує всім грандіозний святковий феєрверк.

На площі Соборній у Житомирі на підтримку кандидата від Партії регіонів Сергія Рижука виступить його однопартієць Ян Табачник.

В Умані, на концерті організованому кандидатом у депутати від влади Антоном Яценком, заспіває італійський співак Тото Кутуньо.

Як відомо, 26 жовтня — останній день перед днем голосування, коли дозволена передвиборча агітація.

28 жовтня 2012 відбудуться вибори народних депутатів України.

 

Веселих усім виборів без вибору!

В УКРАЇНУ ПРИБУВАЄ «ДЕСАНТ» ФСБ РФ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПР!?

Так, в Могилеві-Подільскому  цю місію  по наданню допомоги в передвиборчій агітації представнику від Партії Регіонів буде, начебто, виконувати сам Філля Кіркоров. А в Ямпіль терміново прибуває Бабкіна і Воробей.

І  це так по всіх виборчих округах, де влада проштовхує свої  креатури за рахунок держбюджету, гречки, макаронів та терміново  мобілізованих агітбійців ФСБ іноземної держави.

Який  саме кандидат в нардепи  запросив іноземних агітаторів за астрономічні гонорари? Незабаром довідаємось.

23.10.2012 р.

Громадський рух «Громада»

 

P/S.

Останнім часом спецслужба сусідньої держави  почуває себе в Україні як у власній колонії.  Вони можуть запросто, серед білого дня викрасти в Києві людину і безперешкодно вивезти до Москви. Див факт-відео.