МІЛІЦІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ШТУРМУ БУДИНКІВ….?

Як повідомлялось  раніше в ЗМІ, минулого  понеділка  відбулась репетиція захоплення мерією прибудинкової території  9-ти поверхових будинків по вулиці Грецькій в м. Могилеві-Подільського з метою  прокладання там транскордоної дороги. Тоді  мешканці будинків, будучи попередженими  самими працівниками міської ради про цинічні плани мера,  зуміли відбити атаку, героїчно  кинувшись під колеса  будівельної техніки.

Проте, мерія не полишає задуму  прокласти дорогу підсамими вікнами  меканців багатоквартирних будинків та звільнити центральні дороги міста для  продовження встановлення  там приватних торгівельних кіосків і магазинів для родичів та близьких  керівництва міста.

Мерія мотивує свої «благородні» наміри побудувати  дорогу  по прибудинковій території багатоповерхівок  тим, що начебто необхідно розгрузити центральну частину міста від транзитного  великотонажного транспорту.

Мешканці ж будинків мають рацію, коли заявляють, що мерія  сфальшувала  проектно-кошторисну документацію та, під виглядом  реконструкції під’їздних шляхів до митниці, має намір побудувати нову дорогу, що  суперечить чиному законодавству та створює загрозу для життя й здоров’я мешканців будинків.

Так, відстань запроектованої дороги до стін будинку буде мати лише декілька метрів, проходити зверху магістрального газогону великого тиску, що буде постійно загрожувати пошкодженням газові й мережі та витоком газу навіть в підвали будинків. А це загроза вибуху з людськими жертвами.

Та й кому б це сподобалось, щоб   жити в постійному страху за своє життя та здоров’я, а під самісінькими вікнами його квартири цілу добу  гули  грузовики та отрюювали і без того   забруднене повітря.

Керівник правозахисної організації  ГО «Інститут сприяння демократичному розвитку громад» Михайло Саволюк, до якого  звернулись за правовою допомогою мешканців будинків вулиці Грецької, висловив  свою позицію щодо даного питання.

«Вважаю, що дії міської влади є протиправними і їх необхідно оскаржити в судовому порядку. Декілька років назад питання щодо будівництва нової дороги по вул. Грецькій  в міській раді вже піднімалось. Але тоді від цієї затії довелось відмовитись, бо, по-перше, не було отримано згоди мешканців самих будинків, по прибудинковій території яких планувалось будівництво дороги.

По-друге, не дала погодження  СЕС (О.Алхімов) та категорично відмовились давати погодження на будівництво дороги   спеціалізована організація, що експлуатує газопроводи високого тиску та  ДАЇ.

По- трете, якщо влада замовила та виготовила проектно-кошторисну документацію на реконструкцію дороги  біля будинків №№2,4 по вул. Грецькій, то спочатку цю дорогу потрібно було побудувати, прийняти в експлуатацію та взяти на балас міста, що технічно не можливо,  а тоді вже проводити її реконструкцію. А так, мерія  вирішила провести реконструкцію дороги якої ще не побудовано та вприроді не існує.

По четверте, як відомо, сама міська рада не приймала жодного рішення щодо виділення коштів  з міського бюджету на будівництво нової дороги по вулиці Грецькій.

А про те   яким же чином проектна організація виготовила проектно — кошторисну документацію реконструкції дороги якої не існує, — то це питання вже до правохоронних органів»,- зазначив М.Саволюк.

Чи займе міліція сторону місьцевої влади та буде лупцювати  мирних людей, незабаром довідаємось.  Але тоді  вся відповідальність  за можливі наслідки від протиправних дій влади  ляже  не лише на місцеву владу, яку представляє  в міській раді об’єднана каоліція Партії регіонів та «ВО»Батьківщина»,   але й на керівників міліції.

ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ

31.08.2012 р.

Громадський рух «ГРОМАДА»

 

 


ПРО ДОКАЗИ ІСНУВАННЯ В МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗЛОЧИНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  ДИВИСЬ НА:

Черговий злочин «братків» у Могилеві-Подільському — знищено автомобіль громадського діяча!

ЗДИРНИКИ: «НАМ ПОХ…Й ПРОКУРОР ГУЛЬКО ТА МІЛІЦІЯ…»

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ «СПРУТ»

ВІДНОВЛЕНО РЕКЕТ, АЛЕ ТЕПЕР ВЖЕ ЗРАЗКА 2011

Факти про Могилів-Подільську банду вивчає міліція

ЗВЕРНЕННЯ В.ЛАВРЕНЧУКА ДО ЗМІ ЗА ЗАХИСТОМ ВІД СВАВІЛЛЯ ЗЛОЧИНЦІВ

ЯК ГОЛОВУ РАЙРАДИ РОБИЛИ НАРКОТОРГОВЦЕМ!

У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗГОРІЛО КАФЕ «ГАМБРИНУС»

БРОВКО ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОБОРАМИ ПРОТИПРАВНО! ТАКИЙ ВИСНОВОК ПРОКУРАТУРИ!

ГУБЕРНАТОР ПРО КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ В МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

КОМУНІСТИ МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО СТУРБОВАНІ НЕКОМПЕТЕНТНІСТЮ ПРОКУРОРА А.ГУЛЬКА

СИН МЕРА ВІДКРИТО ГРАБУЄ ПІДПРИЄМЦІВ. КОМЕНТАРІ

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКІ РЕКЕТИРИ «БЕРУТЬ» НАВІТЬ КОВБАСОЮ!?

В Могилеві-Подільскому при потуранні влади продовжує діяти злочинна зграя «рекетерів» !?

Мер повідомив прокурора про злочин сина!?

Чи дійсно прокурор Гулько кришує рекитерів?

ПІДПРИЄМЦЯМ ПОГРОЖУЮТЬ ЗНИЩЕННЯМ МАЙНА А ПРОКУРОР БЕЗДІЄ.

Чому прокуратура укриває факти злочиних дій родини мера молдованина- Бровка П.!?

Могилів-подільського «шерифа»-расиста відсторонено від посади! На черзі – прокурор та мер- самозванець?

Прокуратура покриває злочинців та порушує закон!

Прокурор Гулько А. обмовився про існування змови….???!

«Нашоукраїнці» вимагають від прокурора А.Гулька повернути місту награбоване

У Могилів-Подільский з новою владою повернувся «рекет» 90-х

Могилів-Подільські «братки» привласнюють навіть міські газони!

Артур Мелещук- «крутий» кіллер чи жертва обставин?

Як в Могилеві-Подільському міліція укривала злочин!?

ПРОКУРАТУРА ЗАПРОПОНУВАЛА МИХАЙЛУ САВОЛЮКУ АМНІСТІЮ

ОСЬ ЧОМУ ІНВЕСТОРИ СТРАШАТЬСЯ МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО!

ЯК ПРОКУРОР ГУЛЬКО КЕРУВАВ В НЕМИРОВІ

Прокурор Вінницької області Шморгун: «Хворобливий» бідося чи мстивий маніяк?

ВЛАДА НАГЛО «ДЕРИБАНИТЬ» КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО!

У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗЛОЧИНЦІ НАПАДАЮТЬ НА… ОПОЗИЦІОНЕРІВ!?

Голові підкинули «наркоту» й патрони

Могилев-Подольский спрут: Бровко, Кинах, Шморгун и другие

Наша Україна вимагає кримінальної справи за мера з Молдови …

«Кавказьке» кафе згоріло на світанку — Місто — твої головні новини

ХТО ОБІЦЯЄ ПАЛИТИ «МАРШРУТКИ» У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ?

Півтори сотні підприємців пікетували суд – після нападу на Л.Цибульську

ДЕЛО МАКАРОВА ИЛИ ТОРЖЕСТВО ЗАКОНА ПО – про організацію незаконної «прослушки»  жителів міста злочинним угрупуванням та ін.

Загрузить файл — ЗА НАПАД НА МЕРА ПРИТЯГУЮТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ самого мера та про напад на митників

Щотижневик «33 канал» :: УБИЛИ «ШЕФА«.

«ШЕФ» САМ ЗМУСИВ ХЛОПЦІВ ЙОГО ВБИТИ

ВБИВЦЬ «ШЕФА» ЗАТРИМАЛИ У РІВНОМУ ·

У МОГИЛЕВІПОДІЛЬСЬКОМУ ТАКИ ДІЙСНО УБИЛИ «ШЕФА«

Постанова від 17 серпня 2010 року по справі — МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСКИЙ

Могилівподільська калюжа

Колишній зек порізав прокурора —

33 канал :: Голові підкинули наркотики і бойові патрони. — …Давайте пригадаємо, як минулого 2009 року в місті Києві було порізано шини та облито кислотою службовий автомобіль міського голови та хто про це першим почав розповідати у Могилеві-Подільському? А звідки це йому було відомо, якщо він був від місця пригоди за 400 км? І не міг про це знати, хіба що сам і організував цей злочин? А давайте пригадаємо, як раніше було облито кислотою в самому Могилеві-Подільському автомобіль підприємця Рудого, як було побито депутата міської ради Руслана Горбатюка, як було підпалено квартиру депутата Володимирського, як було побито активіста ГО «Наша Надія» Л.Цибульську, як було підірвано автомобіль підприємця біля райспоживспілки, як з автоматів розстрілювали людей біля під’їздів будинків, як горіли аптеки, магазини, універмаги, автомобілі і т.д. і т.д.


ЛЮДИ ЛАДНІ ЛЯГТИ ПІД КОЛЕСА ПРОТЕСТУЮЧИ ПРОТИ СВАВІЛЛЯ ВЛАДИ!

0

Ще з 6-ти годин ранку під вікнами мирно  відпочиваючих пенсіонерів та дітей  загуркотіла  будівельна техніка. Та не всі мешканці будинку спали на той час, бо ще з вечора  небайдужі працівники  міської ради  попередили  мешканців будинків про  цинічний задум пана Бровка П., який задумав  міські дороги перетворити  у власні ринки, забудувати кіосками,  а нові дороги прокласти під вікнами людей.

Люди одразу оточили будівельну техніку та почали вимагати в будівельників пояснень на якій підставі вони почали будівництво дороги у них під вікнами та ще й на газопроводі  високого тиску, який може бути пошкоджений будівельною технікою та вибухнути.  Місце події одразу оточили працівники міліції, але , до їх честі, не стали втручатись  в події, а лише забезпечують громадський порядок.

Представник будівельної організації на вимогу мешканців будинку надав робочий проект реконструкції  дороги, який начебто затверджений виконкомом Могилів-подільської міської ради. Проте в тому  робочому проекті не було  жодного документу про погодження будівництва дороги із  організацією, що експлуатує газові мережі високого тиску, СЕС, ДАЇ , іншими відповідними організаціями та без  погодження з самими мешканцями прилеглих будинків. Також представники будівельної організації признались, що їм не було  відомо про те, що дорогу вони будують зверху газопроводу високого тиску так як в проектно-кошторисній документації про це нічого не вказано та погодились, що будівництво  дороги є незаконним, але забирати будівельну техніку відмовились  без команди «зверху».

На місце події, для надання правової допомоги,   мешканцями будинків були запрошені  представники правозахисної організації «Інституту сприяння демократичному розвитку громад», які порадили протестувальникам  дане питання вирішувати  лише в правовому полі із залученням правоохоронних органів та через суд.

Протестувальники  звернулись до правозахисників  з проханням представляти їх інтереси в державних органах та суді з метою захисту від протиправних дій місцевої влади та отримали згоду.

Керівництвом Інститу сприяння демократичному розвитку громад, на захист людей від протиправних дій влади,  направлено відповідні заяви до міжрайпрокурора  Гулька А.В. та підготовлено  судовий позов про скасування незаконних рішень міської.

Протестувальники самоорганізувались та створили  пости, які будуть блокувати  роботу будівельної техніки аж до прийняття  рішення прокуратурою та судом та готові лягти під колеса  захищаючи право на безпечне довкілля  та життя і здоров’я своїх родин.

І все це відбувається в переддень виборів до Верховної Ради України. Кому ж це вигідно так дискредитувати владу в очах виборців.

А де ж наші кандидати в народжні депутати по виборчому округу №16? Невже вони будуть захищати права людей ( свого електорату) лише після виборів….?

А де ж наші народні обранці з міської ради, де більшість становить обєднана каоліція із партії «ВО»Батьківщина» та Партії регіонів?

27.08.2012 р.

Громадський рух «Громада»

1

ЦВК визначила членів ОВК: «НАША УКРАЇНА», УДАР і Свобода не отримали жодного місця.

№33-2012-14Виборчі комісії (ОВК) будуть сформовані зі складу представників 19 непарламентських партій, які беруть участь у виборах, та 5 депутатських фракцій парламенту.

Партійне  представництво в 225 окружних виборчих комісіях було визначено в результаті жеребкування. Зокрема, у кожній з 225 ОВК будуть представлені непарламентські політичні партії: «Молодь до влади», «Україна – Русь єдина», «Народно-трудовий союз», «Братство».

«Єдиний центр» братиме участь у формуванні складу 43 ОВК (саме стільки кандидатур було запропоновано партією), партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» — у 223 ОВК, партія «Сам за себе» — у одній комісії, Союз анархістів України – у 220, ВО «Єдина родина» — 212, Ліберальна партія України – 219, партія «Зелена планета» — 225, «Громадянська солідарність» — 5.

У формуванні 221 ОВК братимуть участь представники партії «Руська єдність», у 223 – «Руський блок», у 219 – Християнсько-демократична партія України, у 178 – Українська народна партія, у 32 – Народна екологічна партія, у 4 – Партія солідарності жінок України і 1-й ОВК – Народний рух України.

До складу 225 окружних виборчих комісій не буде включено жодного представника від партії  «НАША Україна», УДАР Віталія Кличка» та ВО «Свобода».

У жеребкуванні не брали участь депутатські фракції, оскільки згідно із законодавством їх представники обов’язково включаються до складу окружних виборчих комісій.

Перед початком жеребкування представник партії «НАША УКРАЇНА»  у ЦВК Микола Оніщук звернувся з проханням відкликати подання фракції НУ-НС щодо кандидатур до ОВК. «Достеменно відомо, що засідання фракції з питання внесення кандидатур до ОВК не проводилося, тому подання фракцій повинно бути відхилено, що мусить бути враховано при визначенні кількості членів ОВК для жеребкування», — сказав М.Оніщук.

У свою чергу, представник ЦВК від партії «Батьківщина» Руслан Князевич, який є одночасно заступником голови фракції НУ-НС зазначив, відповідно до угоди про утворення блоку для участі у виборах, рішення щодо подання кандидатур від фракції може бути ухвалено на засіданні політради блоку. «Таке засідання відбулося 10 серпня», — зазначив він.

Проте, пропозицію М.Оніщука при проведенні жеребкування не було враховано і представники від  НУ-НС, список яких фактично формувала «ВО»Батьківщина» (див. вище) було автоматично зараховано в члени ОВК.

Таким чином  опозиційна «ВО»Батьківщина»,  при 100%  підтримці  членів ЦВК від Партії Регіонів,   отримала в ОВК  подвійну кількість своїх членів, а  «НАША Україна», Кличко і Тягнибок не отримали жодного  представництва.

«Голова ЦВК Володимир Шаповал повідомив, що партії та фракції запропонували у загальній кількості 13536 кандидатур для складу ОВК, з яких 112 було відхилено відповідно до вимог законодавства. «Таким чином у нас є 13 тис. 424 кандидатури на 2 тис. 926 вакантних місць у складах ОВК», — резюмував В.Шаповал. Згідно з законом, чисельна кількість складу ОВК становить від 12 до 18 осіб. При цьому до складу ОВК обов’язково включаються кандидатури від парламентських партій за наявності від них відповідних подань, а за результатами жеребкування до складу ОВК будуть включені представники непарламентських політичних партій, які беруть участь у виборах.

25.08.2012 р.

Громадський рух «ГРОМАДА»