МОЛОЧНІ РІКИ В ПОЛІТИЧНИХ БЕРЕГАХ

Звичайно, це передові країни світу.., але хотілося б бачити на захід від колишнього радянського кордону хоч один супермаркет де б продавалася молочна продукція з маркою «Вироблено в Україні». До речі, якби наше молоко експортувалося на Захід ми б мали прибутків більше ніж за ракетоносії.

Росія  продає нам газ і диктує  ціни на нього, а ми їй експортуємо у величезній кількості молоко і не диктуємо нічого. Чому в цьому випадку не діє закон ринку?  Бо діють корупційні міждержавні схеми.

Час від часу їх ревізори нишпорять по наших молокозаводах і для профілактики Росія оголошує Україні про чергове припинення імпорту українського молока. Тоді по всій Україні молочний траур. Стоять молокозаводи, не отримують зарплати сотні  тисяч людей які хоч якось причетні до молочної галузі. Аж поки помахом руки якогось Чечетова не голосується якась поступка Росії і знову наша молочна продукція не заповнює безмежні російські ринки. «Фу-у.., і на цей раз пронесло», — вдавано витирають піт з чола урядовці. Насправді це ілюзія для лоха.

В Росії тривалість життя людей майже така, як і у нас. До речі, ми з нею п»ємо з пилинок приблизно однакове за якістю молоко… Тому нічого дивуватися…

Братня держава за хороші відкати її ревізорам поїдає і клей, і пральний порошок, і масу інших не дуже рекламованих хімічних добавок. Тому нам Кремль чесно каже – не суньтеся в ЄС, йдіть до нас, в Азію, в наш союз рівноправних за найнижчим рівнем життя серед цивілізованих країн. Бо ніхто такого г. крім російського народу у вас купляти і їсти не буде.

Нашій російсько-українській мафії такий стан речей дуже до вподоби.  Вона в принципі не зацікавлена в експорті молокопродуктів на Захід. Де на яких дверях яких наших молокозаводів ви побачите гасла про те, що наш стратегічний напрямок – Європа? Я таких дверей молокозаводів не бачив.

Передавши всі молокопереробні підприємства в приватні руки, держава нас запевняла, що після цього настане між цими заводами справжня конкуренція і вони даватимуть продукцію Європейського рівня. То в чому ж справа?!.. – капіталізм в молочній галузі переміг повністю і безповоротно, а бажаного прориву на Захід як не було так і нема.

За те є в наших магазинах європейські ціни на ще гіршу продукцію від тієї яку відправляємо до Росії. Іншими словами молочні наші олігархи поповнюють свої капітали так, як ніби вони вже в Європі. То навіщо їм туди рватися? Там же європейські ревізори на відміну від російських відкатів не приймають.

Молокопереробних підприємств в Україні лиш для виду багато. Насправді вони «кришуються», як відомо, всього кількома народними обранцями. Тому й немає справжньої битви за споживача. А є обман зору.

Робоча сила, яка доїть, годує і поїть корів майже нічого не вартує, літр цільного молока щойно видоєного від корови, найвищої якості, у 8-10 разів дешевший від того, обезжиреного, розведеного і розбовтаного хімією, що продається в супермаркеті, контрольованому тим же самим олігархом, що патронує і молокозавод. То навіщо молоко-верховнорадівському олігархові рватися на Захід із своєю продукцією, як її вартість тут в Україні і безмежній Росії така ж як і в Німеччині чи Італії?

Нещодавно з подачі народного депутата Григорія Калетника, голови аграрного парламентського комітету, був прийнятий дуже потрібний країні закон про обмеження апетитів молокозаводам. Він незабаром, в розпал виборів, мав вступити в дію. Однак В.Янукович його заветував. Будуть його удосконалювати… Але запитується в задачці чому цей законопроект не подавався в перший, а подався  в останній рік депутатської каденції?..

Тому надіятися, що після непрозорих виборів, які швидше всього Європа не визнає,  цей закон діятиме — я не можу. Все залишиться на своїх місцях: і Росія, і відкати, і клей в молоці, і пральний порошок і ціна, і жирування олігархів.

Нещодавно Томашпільська райдержадміністрація пристала мені таку відповідь на інформаційний запит: « Постановою КМУ від 3 червня 2009р. (також перед виборами… — В.К.) № 557 було затверджено Державну цільову програму  підтримки  розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року. Метою Програми є удосконалення правових, соціально-економічних та організаційних умов для створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, формування їх інфраструктури, зняття перешкод на шляху до організованого аграрного ринку особистим селянським, фермерським господарствам та фізичним особам – сільськогосподарським товаровиробникам, підвищення рівня добробуту і зайнятості сільського населення». Не слова, а пісня! Але що за ними?

Тоді, в 2009 році, під цю державну Програму було закуплено за чималі державні кошти і передано кооперативам України зокрема 20 сучасних молоковозів. В тому числі Томашпільський СОК «ТРАД «Надія» «отримав харчову автоцистерну АЦМ -3,0 на базі шасі автомобіля ТАТА LPT 613 29.09.2009 року, для транспортування охолодженого молока на молокопереробні підприємства Вінницької області з метою заготівлі молока від населення…».

Голова правління СОК «ТРАД «Надія» О.М.Січкар повідомив, що отриманий від уряду Юлії Тимошенко молоковоз знаходиться в надійних руках… Заробляє гроші цілком конкретним людям. (В кооперативі отримують зарплату 19 осіб хоча членами його є аж 60 чоловік молоко здавачів).

Ви запитаєте мене а за які заслуги перед Вітчизною з державного бюджету України цьому кооперативу перепав молоковоз?

Юлія Володимирівна мислила масштабно. Цей кооператив мав перетворитися в конкурента Вапнярському, Крижопільському та іншим молокозаводам. Він мав збирати дешеве, якісне молоко молоковозною цистерною зробленою за принципом термоса, охолоджувати його і, не повірите, але це було завдання Юлії Володимирівни, вивозити підготовленим до вживання в найближчі міста і там на своїх безкоштовних ринкових площах реалізовувати нам, а супермаркети залишалися б з носом.

Пан Січкар розповів мені, що раз возив у Вінницю  50 літрів на ринок цільне молоко, але ніхто його там не ризикував брати, хоч на цистерні і був напис, що від уряду Юлії Тимошенко. Тепер вже такі операції не ризикує проводити. За 2011 рік за словами пана Січкаря «виплачено  членам кооперативу-молокоздатчикам 2657 тис.грн. Середня ціна (літра молока) за 2011 рік склала 2.08 грн.».

Ніяким конкурентом  молокозаводам кооператив не став бо немає головного – ліній з виготовлення кінцевої продукції. Тому як був залежним від монстрів – молокозаводів, так і залишився. Ніяких прибутків на розвиток виробництва немає. Як не дивно і не смішно, але змушений фінансувати молокозаводи.  Вибити в них чималі борги за поставлене молоко він не в силі.

Замість того, щоб створити конкурентів молокозаводам їм створили фактично обслуговуючі їх же підневільні кооперативи. Нова влада і не думає реалізовувати Програму попередньої.

В Євросоюз потрібно не нашим молочним баронам, а бідному населенню, яке віддає свою продукцію майже за дарма. Але воно про те і не здогадується в основній своїй сільській, затурканій  біомасі і голосує за своїх гнобителів…

26.07.12 р.

Василь Кізка, Ямпіль- Томашпіль

КОЛІСНИЧЕНКУ ТАКИ ВІДРИГНЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКА МОВА!

Ця заява нардепа із українським прізвищем, а за покликанням холуя іноземної держави, викликала в українському суспільстві однозначно негативну реакцію. Це ж як потрібно ненавидіти ту землю на якій живеш та від’їдаєш свою знахабнілу пику, щоб відкрито ганьбити та обливати брудом безцінне духовне надбання народу — його рідну мову. Так може поступати або зрадник, або загарбник.

А що необхідно робити із зрадниками або загарбниками? ……..

Та ми, українці народ досить таки законослухняний,  толерантний та стриманий у своїх вчинках.  Але просто проковтнути цю гидоту від нардепа  та промовчати не маємо морального права, адже мова йде не лише про мову, але й порушенням наших особистих немайнових прав – честі та гідності людини – носія української мови.

Але  гідну відповідь «ригальнику» із Партії Регіонів маємо зробити в законний спосіб, а саме – захистити нашу мову через  масові судові позови.

Отож,  ГО «Інститут сприяння демократичному розвитку громад» закликає усіх небайдужих громадян України, незалежно від їх національної приналежності, подавати позови про захист честі та гідності до народного депутата Колесніченко Вадима Васильовича та через суд зобов’язати його визнати недостовірною поширену інформацію про українську мову, заборонити йому вчиняти їдії, які  принижують  честь та  гідність громадян України, а також вимагати від суду винести окрему ухвалу з цього питання.

Нижче приводимо зразок позовної заяви,  підготовлено захисниками української духовності із Тернопільщини.

 

Директор ГО «Інститут сприяння

демократичному розвитку громад»                                                      М.Саволюк

23.07.2012 р.                     Вінницька область

Відгуки надсилати на mpdemokrat@gmail.com

 

 

До Печерського районного суду
м. Києва ________________________________________________________

01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 42-А.

Позивач: громадянин(ка) ______________________________________,
Адреса:_____________________________________________Телефон:____________________________.

Відповідач : народний депутат України
Колесніченко Вадим Васильович                                                                  ————————————————
адреса за місцем роботи: 01044, м. Київ, вул. Грушевського, 5.
телефон: (044) 279-41-88

ПОЗОВНА ЗАЯВА
ПРО ЗАХИСТ ЧЕСТІ ТА ГІДНОСТІ

(шляхом спростування недостовірної інформації )

02 липня 2012 року народний депутат Колесніченко Вадим Васильович ( надалі -Відповідач) в ефірі телеканалу ICTV у програмі «Свобода слова» розповсюдив у формі образи наступну недостовірну інформацію : «Я против львовско-галицких диалектов, засоривших сегодня средства массовой информации. Я не считаю, то, что нам предлагают, украинским языком. Это отрыжка той части Украины, которая когда-то была постоянно под чьим-то гнетом». Поширення Відповідачем вказаної недостовірної інформації є порушенням моїх особистих немайнових прав – честі та гідності людини – носія української мови.Ця образа порушила мій моральний спокій, погіршила психологічний та фізичний стан, викликала гнів,занепокоєння,спричинила значний душевний дискомфорт.

Я, ______________________________________________________ (надалі – Позивач),    ______________________року народилася в ________________________________

_________________________________________________,Україна, є громадянкою України. Розмовляю та вважаю рідною українську мову. Конституцією  України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34).  Разом з  тим  відповідно  до  статті  68  Конституції України    кожен   зобов’язаний   неухильно додержуватися Конституції  та  законів України,  не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.  Праву на свободу думки і слова,  на вільне  вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов’язок не поширювати  про  особу  недостовірну  інформацію  та  таку,  що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію.  У зв’язку з цим статтею 32 Конституції України передбачено  судовий  захист  права   спростовувати   недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім’ї.

Отже, за  змістом положень Конституції України кожен має право на повагу до своєї гідності та право спростувати недостовірну інформацію про себе, а також на відшкодування моральної шкоди, завданої поширенням такої недостовірної інформації. Відповідно до ст. 297 ЦК України кожен має право на повагу до його гідності та честі. Гідність та честь фізичної особи є недоторканими. Відповідно до зазначених норм я маю право звернутися з позовом до суду про захист її честі, гідності . У відповідності до           статті 5 чинного Закону УРСР  «Про мови в Українській РСР» мені гарантовано право  користуватися своєю національною мовою або будь-якою іншою мовою. Статтею 8  цього ж Закону  встановлено  норми щодо захисту мов в Україні, зокрема, будь-які привілеї чи обмеження прав особи за мовною  ознакою, мовна дискримінація неприпустимі, а публічне   приниження  чи  зневажання,  навмисне  спотворення української або  інших мов  в  офіційних  документах  і  текстах, створення  перешкод  і  обмежень  у користуванні  ними, проповідь ворожнечі на мовному грунті  тягнуть  за  собою відповідальність, встановлену законом.

 

У недостовірній інформації щодо мене, як українки, що реалізує своє право користуватись українською або будь-якою іншою мовою, Відповідач вжив образливе визначення «отрыжка», що є приниженням моєї честі та гідності і, відповідно, завдало моральної шкоди мені, як людині та громадянці своєї держави.

За визначенням в словнику російської мови в редакції В.Даля: «Отрыжка, отрыгать — это отрыгнуть что, извергать ртом воздух из желудка, или малую часть пищи, жидкости, без судорожных усилий, чем отрыжка и отличается от блеванья или рвоты». В сучасній енциклопедії «Вікіпедія» відрижку визначено, як вихід газів або їжі з шлунково-кишкового тракту,головним чином, із стравоходу і шлунку. Часто супроводжується характерним звуком і запахом. Може бути викликана заковтуванням повітря, що особливо характерно для грудних дітей, вживання газованих напоїв. Однак, відрижка може бути симптомом захворювань шлунково-кишкового тракту і т.д.

 

Натомість, поняття «мова»- це система звукових і графічних знаків, що виникла на певному рівні розвитку людства, розвивається і має соціальне призначення; правила мови нормалізовують використання знаків та їх функціонування як засобів людського спілкування. Мова – це найважливіший засіб спілкування і пізнання. Як зазначалось вище, використання мови – це гарантоване чинними законами право громадянина України.

Таким чином, Відповідач в образливій формі визначив процес використання мови громадянами України, в тому числі і мною, як фізіологічний процеса або прояв хвороби, який є неприємним для оточуючих. Зважаючи на принизливу форму висловлювання воно не може вважатися оціночним судженням. Таке визначення Відповідача, на моє глибоке переконання, не відповідає дійсності, є негативним по відношенню до озивача крім того є публічним приниженням української мови а також моєї честі та гідності

Згідно п. 15 Постанови Пленуму Верховного Суду України, від 27.02.2009 р. , № 1 “Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи”  недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені). Згідно з частиною третьою статті 277 ЦК негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного (презумпція добропорядності). Негативною слід вважати інформацію, в якій стверджується про порушення особою, зокрема, норм чинного законодавства, вчинення будь-яких інших дій (наприклад, порушення принципів моралі, загальновизнаних правил співжиття, неетична поведінка в особистому, суспільному чи політичному житті тощо) і яка, на  думку позивача, порушує його право на повагу до гідності, честі чи ділової репутації. Спростування поширеної недостовірної інформації повинно здійснюватись незалежно від вини особи, яка її поширила.

Викладене вище переконливо свідчить про порушення наступних моїх особистих немайнових прав: на повагу також до гідності та честі (ст. 297 Цивільного кодексу України) та на недоторканність ділової репутації (ст. 299 Цивільного кодексу України) і у відповідності до ст. 277 Цивільного кодексу України я маю право на спростування недостовірної інформації, поширення якої порушує мої особисті немайнові права. Вважаю, що недостовірна інформація про мене має бути спростована у такий же спосіб у який вона була поширена.

Крім того, в діях Відповідача вбачається протиправна поведінка, в зв’язку з порушенням ним вимог наступних чинних нормативних актів України:

—  статті 24 Закону України «Про статус народного депутата України»:

Народний депутат зобов»язаний:

1)      дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави;

2)      додержуватися вимог Конституції України, цього Закону, закону про регламент Верховної Ради України та інших законів України, додержуватися присяги народного депутата України;

….

7) додержуватись вимог трудової дисципліни та норм депутатської етики;

— статті 8 Закону України «Про статус народного депутата України»:

1. У своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись віддій, заяв та вчинків,що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу;

— статті 79 Конституції України в частині Присяги народного депутата України:

«Присягаю на вірність Україні. Зобов»язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу.

Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов»язки в інтересах усіх співвітчизників».

На підставі вищевикладеного,керуючись ст..32 Конституції України, ст.ст.23,277, 280,297,299,1167 Цивільного кодексу України,

прошу суд:

1.Визнати недостовірною інформацію, розповсюджену народним депутатом України Колесніченком Вадимом Васильовичем, а саме:

«Я против львовско-галицких диалектов, засоривших сегодня средства массовой информации. Я не считаю, то, что нам предлагают, украинским языком. Это отрыжка той части Украины, которая когда-то была постоянно под чьим-то гнетом» та зобов»язати спростувати її шляхом виступу на телеканалі  ICTV в програмі «Свобода слова» у визначений судом термін.

2. Заборонити народному депутату Колесніченку В.В. вчиняти її, які  принижують мою честь, гідність, що виражається в принизливих висловлюваннях щодо української мови, яку я використовую в спілкуванні, та розповсюдженні недостовірної інформації про мене.

3. Винести окрему ухвалу щодо протиправної поведінки народного депутата Колесніченка В.В. і порушення ним Конституції України, Закону України «Про статус народного депутата України» та присяги народного депутата України.

Додатки:

1.      Витяг із повного тексту програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV від  02.07.2012 р.

2.      Копія паспорта _________________________________.

3.      Квитанція про сплату судового збору .

4.      Копія позовної заяви та копії доданих до неї документів – 1 прим.

Підпис _____________  ____________                  «___» ________________2012 р.

 

 

Матиеріали по темі:

-Колесніченка переслідують відрижки  —

http://www.youtube.com/watch?v=pQGzwVt3dgY


21 ЛИПНЯ 2012 Р. ВІДБУЛОСЬ СХОДЖЕННЯ НА НАЙВИЩУ ГОРУ УКРАЇНИ ГОВЕРЛУ.

Не було  й звичної заорганізованості заходу. До слова, про  сам захід не  було офіційно повідомлено. Напередодні було лише декілька заміток (навіть не закликів)  на сайтах та блогах  про те, що україські патріоти зустрінуть день Незалежності України на Говерлі.

Проте,  більше тисячі людей (за офіційними даними адміністрації Нацпарку )самомобілізувались, відклали усі свої справи та прибули в цей день до Говерли на десятках автобусів та  автомобілів, на велосипедах і просто пішки.

1

ФОТО-1.  Перед стартом на Говерлу

Прибули, щоб довести, що їхні духовні цінності перевершують власні  гастрономічні уподобання, довести, насамперед собі,  що вони не є «овочами», а є людьми соціально активними.

1

Фото-2. Подолано перших 2 км.

В заході приймали участь делегації активістів демократичних політичних партій та патріотичних громадський формувань. Серед яких були члени Української народної ради «Тернопільщина», яку очолив  Володимир Величко, Тернопільскої організації спілки офіцерів Ураїни, яку очолював Олександр Варакута, Вінницької ГО «Інститут сприяння демократичному розвитку громад», яку очолив Михайло Саволюк, молодіжної громадської організації Українська Народна Молодь, політичних партій «Наша Україна», УНП, Конгрес українських націоналістів  та багато ін.

Прибулі, не чекаючи команди «зверху»  самоорганізовувались групами по 20-100 чоловік і з святковим настроєм, гумором, сміхом і навіть піснями  розпочинали  сходження на  найвищу гору України.

ФОТО

1

Фото-3. Піднімається одна із багаточисельних груп

Про політику майже не розмовляли, адже після декількох перемовин усім і так ставало зрозумілим, що тут зібрались однодумці які дбають лише  про кращу долю для України при іншому, українському  керівництві держави.

А прибули люди з усіх куточків України від Донецька до Львова та навіть завітали гості  із Польщі,  Німеччини, Угорщини  та РФ.  Під час сходження спостерігався справжній букет мовної різноманітності.

Тут перемішались мови українська із російською, польська з німецькою та угорською. Але усі один одного чудово розуміли. Адже люди зібрались лише з однією метою, зустрітись з однодумцями, обмінятись думками, переконатись самим та показати іншим, що в Україні є проукраїнські патріотичні  сили, які готові  боронити Україну, а  в сходжені перевірити свою  фізичну силу та силу духу.

1

1

Фото-4,5. На вершині Говерли

Проте, як виявилось, фізична сила це не найважливіше для справжнього громадянина своєї держави, а найважливіше – це все-таки сила духу і волі. Підтвердженням цьому стало те, що наймолодшому підкорювачу найбільшої гори в Україні, що має висоту 2061 м., юному  Володі із Івано-Франківська нещодавно виповнилось лише  8-м років,  а найстаршому патріоту Богдану Лещишину всього 78 років. Цікаво, що найстарший підкорювач вершини має вагу 78 кг. та зріс  178 см., а до виходу на пенсію працював на посаді інженера знаменитої «Ватри».

1

Фото-6. Найстарший, 78-и річний  та поряд наймолодший 8-и річий підкорювачі Говерли

Найстаршій жінці  пані Ірині Авраменко із Тернополя  виповнилось 68,5  років.  Обидва ветерани Української народної ради «Тернопілля».

1

Фото-7. Найстаршій підкорювачці вершини пані Ірині 68 років

Але переважну більшість учасників сходження становила молодь віком від 16 до 28-ми років. І це не може не радувати за наше небайдуже підростаюче покоління.

1

Фото-8. Серед учасників сходження переважає молодь

Особливу повагу в учасників сходження викликало літне подружжя, коли стало відомо, що чоловік, якого підтримували під лікоть дружина, нещодавно переніс інсульт, але це його не зупинило від наміру прийняти участь в традиційному патріотичному  сходжені на гору  Говерлу.

Здійснювала підйом і група спортсменів велосипедистів, яким довелось при підйомі на крутих схилах мінятись функціями із своїми велосипедами відповідно до перефразованої поговірки – любиш кататися на велосипеді – люби його на собі на Говерлу перти.

Всього 4-х кілометровий  підйом займав біля 2 год.45 хв., а спуск біля 2-х годин. Швидше спустились лише велосипедисти  які, покатавшись по вершині Говерли та давши можливість попозувати перед камерами і могилівчанам, таки  осідлали своїх залізних «коней»  на зворотному шляху.

1

Фото-9. Перед спуском по Говерлі покатались і могилівчани

Як не дивно, але чомусь в учасників сходження навіть  не виникло  здивування, що  усі, хто почав штурм вершини,  успішно подолали нелегких 4 км. надзвичайно крутого підйому на гору  та  ще крутішого спуску.

Не виникало серйозних проблем і з мовним бар’єром. Єдине непорозуміння виникло між учасниками сходження  це коли луганчанин  Сергій, що розмовляє  на російській мові  та українськомовний Петро з Івано-Франківська   обидва та  одночасно намагались  пояснити гостю із Німеччини  яким маршрутом краще спускатись донизу. А коли не змогли пояснити то перейшли на мову жестів, і мабуть таки порозумілись бо  після того вже втрьох почали спускатись  одним і тим же маршрутом, а внизу також на трьох святкували свою перемогу над горою за кухлями смачного пива та дружньо поплескували один одного по плечі.

ВИСНОВОК: Цьогорічне сходження  підтвердило, що похід-сходження на Говерлу вже  став по — справжньому традиційним заходом для  патріотично налаштованих українців і стане одним із тих об’єднавчих стовпів, які врешті об’єднають усіх українців, незалежно від їхньої національної приналежності, в одну дружню родину щоб протистояти різним яничарам та  розбудовувати свою державу на користь усім її громадянам.

Довідково. Декларація про державний суверенітет України далеко випередила декларації Росії і комуністичних ідеологів з України. По-перше, це фактично була програма побудови незалежної держави. По-друге, Декларація надала напрямок і поштовх до процесу утворення національних держав на теренах падаючої комуністичної імперії.

21.07.2012 р.                                                                                                       М.Саволюк

savolyukvm@list.ru

 

Дивись також:

Сходження на Говерлу — як це було

— Україські патріоти зустрінуть день Незалежності України на Говерлі!

Медведчук обіцяє посадити Балогу в тюрму..

На запитання кореспондента «Главкома» «У недавньому інтерв’ю «Главкому» ваш давній товариш Віктор Балога сказав про вас, що йому не цікаво те, що пахне нафталіном», Віктор Медведчук відповів : «Не дай Бог, щоб таке убозтво, як Балога, коментувало мої дії чи ідеї. Балога – це унікальне явище, тисяча іпостасей, яке прекрасно характеризує одкровення його колишнього патрона і подільника Ющенко, що вилилося колись у фразу: «Балога – це я». Я думаю, їм обом ще дуже рано йти в історію, і треба вже серйозно готується до відповіді за свої діяння. Сухарики сушити. На ремонт СІЗО пожертвувати, поки час є … Такі речі, як незаконний розпуск парламенту, незаконне звільнення суддів Конституційного суду, десятки антиконституційних указів – це тільки вершина айсберга. Одне «отруєння» і фальсифікація доказів чого вартий – і вони думають, це пройде безкарно? Помиляються, панове. Причина непотоплюваності Балоги проста, але як завжди буває в таких випадках – закінчить він і його подільники вигрібною ямою».

За матеріалами «Главком»

Віктор Янукович вимагає від місцевої влади забезпечити всі умови для «чесної» виборчої кампанії ПР.

А можливо не навпаки, а саме виконують  свою «святу місію» по забезпеченню «чесних» виборів лише для кандидатів від партії влади?

Якщо це не так, то як же тоді пояснити той факт, що майбутні кандидати в нардепи від партії влади  ще до нового року  почали роздавати  жителям Могилів-Подільського, Ямпільського та інших районів  подарунки, пояснюючи, що це від родини Калетніків. А останнім часом почали силоміць зганяти медиків  та інших  підневільних  чиновників  на зустрічі із якоюсь Оксаною Калетнік, яка видає себе за юриста та громадського діяча, а насправді  вже проводить передвиборчу агітацію та  щедро задарює різними  дешевими дарунками в вигляді  білих халатів із написом «Оксана Калетнік».

Ви собі може представити картину, коли заходиш в лікарню, а там  усі люди в білих халатах із   логотипом  «Оксана Калетнік».  І навіть лікарі чоловічої статі в таких самих халатах.

Так і хочеться  промовити в слух, що судячи  по бірці  я вже знаю чиїм холопом сьогодні є  працівник державної установи — це власність «Оксани Калетнік». Адже лише власник товару  чи рабовласник  має право таврувати свою річ.

Отже, приїхали.  Їхали в Європу, а приїхали у державу  в яку  повернулись часи  феодалів та рабовласників…..

Та не є фактом ще й те, що ті дешевенькі подарунки Оксанка робить задарма, якщо не рахувати куплені душі виборців. Адже не є таємницею, що після кожної такої зустрічі із насильно зігнаними чиновниками, всі місцеві та обласні ЗМІ, як по команді,  починають прославляти «благодійницю» видаючи в ефір інформації на значно більшу суму ніж та виклала на набори «гречки».

А президент в цей час продовжує нам та міжнародній громадськості  промивати мізки заявами про чесні  вибори.

Могилів-Подільському вже знайомі «чесні» вибори міського голови 2010 р., коли  всупереч рішенням судів в крісло мера   всівся  провладний громадянин Молодови Бровко П. і, не маючи повноважень мера,  вже два роки успішно грабує місто.

Та ми вже звикли, що до будь яких заяв керівництва держави потрібно відноситись з долею іронії та справжній зміст шукати між рядків.

 

Громадський рух «Громада»

 

Україські патріоти зустрінуть день Незалежності України на Говерлі!

Сходження  на Говерлу приурочене до дня підписання Декларації про суверенітет України. Очолить сходження її ініціатор Президент України (2005-2010 рр.), лідер помаранчевої революції Віктор Ющенко.

Віктор Ющенко з лідерами «правиці» підкорить Говерлу

В минулі роки разом із Віктором Ющенко на найвищу точку України піднімались й інші лідери теперішньої  «правиці». Зокрема, лідер Української Народної Партії Юрій Костенко.

Цього разу  до вже традиційного походу-сходження вже заявили представники Закарпатської УНП, Могилів-Подільскої ГО «Інститут сприяння демократичному розвитку громад», профспілок підприємців україни, молодіжної громадської організації Українська Народна Молодь та ін.

В плані заходів передбачено — таборування під найвищою вершиною Українських Карпат, похід-сходження на Говерлу,  а також прибирання маршруту від сміття, яке залишили люди без екологічної культури.

Довідка: Декларація про державний суверенітет України далеко випередила декларації Росії і комуністичних ідеологів з України. По-перше, це фактично була програма побудови незалежної держави. По-друге, Декларація надала напрямок і поштовх до процесу утворення національних держав на теренах падаючої комуністичної імперії.

Сходження на Говерлу — як це було. ФОТО