БАБУСІ -ПЕНСІОНЕРКИ, ВИ ЩЕ ЖИВІ? ТОДІ ДО ВАС ІДЕ ПРОКУРОР ГУЛЬКО!!!

На ринку м.Могилева-Подільського працюють пенсіонери, які свого часу, пропрацювавши на підприємствах м.Могилева-Подільського по 35-45 років на робочих посадах, мають в основному мінімальні пенсії. Торгують ці люди, як правило «дешевеньким» товаром. Це шкарпетки, трусики, інші побутові дрібнички. Таким чином, до скромного бюджету пенсіонера, який ще здатен якось працювати, надходить аж 200, максимум 500 грн. у місяць,додаткових коштів.

Звісно, що ці так звані «підприємці» сплачують державі податки. Саме на цих підприємців-пенсіонерів, які офіційно зареєстровані та знаходяться на обліку у податковій інспекції, міжрайпрокурор м.Могилева-Подільського Гулько Андрій Васильович почав подавати позови до суду за несплату страхових пенсійних внесків до управління Пенсійного фонду в м.Могилеві- Подільському за 2010 рік.

Сума боргу за 6 місяців (липень-грудень) 2010 року становить 1780грн,44коп., тобто майже по 300грн. на місяць.

Виникає запитання, де взяти такі кошти пенсіонеру, адже це в середньому,! є той заробіток, заради якого він пішов на той клятий базар. Чому «клятий»? А тому, що рекетири, які панують на тому базарі після приходу до влади в нашому місті мера-молдована Бровка оббирають всіх підприємців до нитки.

Про це неодноразово, офіційно повідомлялось міжрайпрокурору Гульку! А як той реагує на ті повідомлення? А ніяк! Він просто відмовляє у порушенні кримінальних справ проти тих, хто кожен день відкрито грабує підприємців міста.

Але, де брати гарні показники роботи прокуратури? Як звітувати про те, що прокуратура недаремно їсть свій «хліб з маслом»? Боротись з тими рекетирами? Тож вони прокурорам до того «хліба з маслом» додають «ікорки чорної», а до «ікорки» щей чарочку нальють, а ще докинуть грошенят на придбання дуже не дешевих «мерсів», «лексусів», «тойотів» та інших цяцьок, які дуже полюбляють Могилів-Подільські прокурори, але на які прокурорської зарплатні дуже не вистачає

Тому і обрано було ось такий стратегічний напрямок — прокуратура працює, вона розпочинає нещадну війну проти беззахісних пенсіонерів! Браво, пане прокуроре! Браво, Андрію Васильовичу!

Одною з перших такий позов до суду від міжрайпрокурора Гулька A.B. отримала пенсіонерка Нікітіна P.M., якій незабаром виповниться 80 (!!!) років

Що ж, правильно, пане прокуроре, замість того, що б воювати із дійсними злочинцями, Ви воюєте з бабусями, яких ті злочинці грабують.

А ті Власови, Ковальови, Вацаки, Бровки, які заборгували державі не один десяток мільйонів гривень по податках та і по тих же внесках до Пенсійного фонду, хай сплять спокійно. Прокуратура буде і надалі продовжувати оберігати їх спокій.

А тепер, хочеться спитати Вас, пане прокуроре, до якої ступені цинізму Ви ще здатні дійти? Чи є межі цьому цинізму? Чи знайомі Ви взагалі з такими загальнолюдськими цінностями, як  співчуття до старості, сором, совість, честь та людська гідність? Невже ви вважаєте що завжди будете мати таку жирну та червону морду до самого скону і ніколи не опинитесь  на місці отих,  майже столітніх бабусь, яких сьогодні  піддаєте  тортурам  через  замовні  суди.

Бог Вам суддя і людський осуд….


31.05.2012 р.                                   Громадський рух  «ГРОМАДА»

 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 16. УВАГА, ЙДУТЬ КАНДИДАТИ!

На цьому, найбільшому   окрузі в області (за площею), ймовірніше за все,  основний розрахунок буде робитися не на результати волевиявлення  виборців, а на «волевиявлення»  партії влади  та  на те, які ж результати «доїдуть» до Ямполя  після тривалого перебування в дорозі, адже відстань  від багатьох  територіальних  до окружної виборчої  комісії   сягає більше як 100 км.

Не виключено, що будуть задіяні  вже випробувані технології по недопущенню перемоги опозиційних кандидатів.

Найкращою технологією є створення таких  умов,  щоб опозиційний кандидат взагалі «відмовився»  приймати участь у виборах. Для цього достатньо щоб прокуратура поссала свій палець,  чи інший орган, та виссала там якусь  карну справу. Потім її, цю справу, якось закриють, але на період виборів це спрацьовує  стовідсотково. Цей  метод  було успішно використано на виборах мера Могилева-Подільського ще в 2010 р.  (Див. “Репресіями не залякають!” )

Інший випробуваний метод, це коли «привладний» кандидат  свідомо  порушує виборче законодавство. Наприклад, вказує в анкеті не той рік народження.  І якщо перемога на його боці то на це ніхто не зверне уваги, а якщо й звернуть то це буде визнано технічною помилкою яка не вплинула на волевиявлення виборців.  Але якщо трапиться якесь чудо та  ОВК визнає переможцем іншого кандидата,  то тоді результати виборів будуть скасовані «незалежним» судом, або тією ж ТВК  бо, мовляв,   невірно вказана дата народження програвшого провладного кандидата дуже сильно вплинула на волевиявлення виборців. Та й самі бюлетені можуть виявитись  не бюлетенями, а  чимось іншим… (див.  «Чесні вибори по-рудницьки»)

І таких  подібних  технологій  для опозиції партія влади припасла безліч.

Але хто ж все таки вони,  ці потенційні кандидати, що можливо будуть балотуватись по виборчому окрузі №16? Ось знайомтесь із цими обличчями та  самі робіть висновки завчасно.

1. ГРИГОРІЙ КАЛЕТНІК — ОКСАНА ЄЛМАНОВА (КАЛЕТНІК) )

Саме на цьому окрузі   для свого сина, керівника вітчизняної митниці Ігоря КАЛЕТНІКА , певний час активно працював його батько — депутат Верховної Ради та одночасно Професор, доктор економічних наук, ректор Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетник.

Зараз ця активність з боку відомого нардепа зменшилася. Ймовірно,  після того як в Могилеві-Подільському  його підловили на  використанні адмінресурсу та в незаконному заволодіння конфіденційно інформацією про персональні дані жителів міста ( Див. «Підкуп виборців розпочався знову?!»)

Є також інформація про домовленість , що сина знову  «продавлять» в прохідній частині за списками комуністів,  за певну суму.

Проте  схоже ,  що  клан Калетніків не полищає  наміри   проштовхнути на 16 –му  окрузі свою людину. І не просто свою  людину, а свою по крові  і плоті та  тим самим  збільшити  родинний клан Калетніків у самій Верховній Раді.

І саме тому   на 16 –му  окрузі з’явилася племінниця депутата – Оксана Єлманова,  яка швиденько змінила своє прізвище  на Калетник після скандалів за її участю у Нацраді з питань телебачення та рідіомовлення (Див. «Нацрада відмовила журналістам у праві говорити правду …»).

40-річна уродженка  м. Хмільник Вінницької області Оксана Єлманова-Калетнік  не щкодуючи  сил та коштів «розкручує» себе на окрузі вже особисто за допомогою Фонду.  В усякому разі вже на протязі декількох місяців  портрети  Оксани регулярно з’являються в Могилів-подільській комунальній газеті «Краяни» та  їй незрівняній  присвячуються цілі сторінки на яких вона розповідає про себе красиву та розумну. Хоча не зовсім зрозуміло, яким чином її розум та краса  стосуються могилівчан та чому вона не може балотуватись у себе в Хмільнику?

  1. 2. ЮРІЙ МАКЕДОН.


Не виключено,  що на прикордонному  окрузі може спробувати свої сили і адвокат, депутат обласної ради Юрій Македон, який є представником «Фронту змін» і  партійна організація якого на минулих виборах  офіційно  та досить активно  підтримувала кандидата від Партії регіонів Петра Бровка.

  1. 3. ВОЛИДИМИР СІРАНТ.

Колишній голова Могилів-Подільської районної ради від «біло-сердечних» Володимир Сірант зможе скласти конкуренцію  Оксані Калетнік  лише коли  сам  стане під  біло-сині стяги. В іншому випадку його очікує доля інших опозиціонерів (Див. ЯК ГОЛОВУ РАЙРАДИ РОБИЛИ НАРКОТОРГОВЦЕМ! ).

  1. ПЕТРО ПОРОШЕНКО.


Найімовірніше сам Петро Олексійович буде балотуватись в тому окрузі де встановив фонтани.  Але, як можуть про те свідчити рясні біг-борди,  в  окрузі № 16  буде балотуватися батько Петра Порошенка — герой України, депутат облради Олексій Порошенко. Він відомий не тільки, як високоякісний і професійний управлінець в аграрному бізнесі, але і досить впливовий в області людина. До того ж, більшість сільгоспземель, які знаходяться в оренді у агроструктур Порошенко розташовані саме на території цього округу. А це додатковий козир, адже тут добре знають, що більше ніж Порошенко в землю ніхто з сільгоспвиробників не вкладає. До того ж, в структурах Олексія Порошенка одна з найбільших зарплат серед аграріїв в регіоні.  Та й із нинішньою владою Порошенки вже знайшли спільну мову.

Інші ймовірні кандидати поки що себе ніякими піар-акціями чи  підкупом виборців не проявили.

27.05.2012 р.

Громадський рух «ГРОМАДА»

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко пішов з «Нашої України» через опозиційних олігархів….

Як би там не було, але фактом є те, що Валентин  Наливайченко   склав з себе повноваження голови Політичної Ради партії «Наша Україна» та зупинив своє членство у партії.

«Я складаю з себе повноваження голови Політичної Ради партії «Наша Україна» та зупиняю своє членство у партії. Дію так, тому що рішення про участь «Нашої України» у виборах у форматі об’єднаної опозиції фатально затягується. Самостійна участь чи утворення партією сепаратних альянсів на виборах суперечать моїй політичній позиції, яку я відстоюю з першого дня перебування в лавах «Нашої України»», — зазначив він. Він також додав, що затягування об’єднання зраджує багатолітні надії українців, послаблює демократичний рух та неминуче призведе до поразки на виборах. Водночас Наливайченко наголосив, що продовжує активно працювати в команді єдиної опозиції.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/nalivaychenko-pokinuv-lavi-nashoyi-ukrayini.html

 

 

 

Шухер! Брова знову за кордоном. Кого спалять цього разу?

Проте,  цього разу місто одразу насторожилось і завмерло в очікувані чергової неприємності. Адже вже стало недоброю традицією в місті,  що коли Петя Бровко  покидає місто то в цей час має «випадково»  згоріти кафе,  магазин  будинок чи автомобіль якогось його опонента по бізнесу чи по політиці.

І кожного разу Петя виправдовується, що, мовляв, це не моїх рук робота бо мене  самого і в місті навіть не було. Тобто алібі залізне. Але воно,те алібі «залізне»  лише для  міліції.

Городяни вже давно провели паралелі між злочинами, що вчиняються в місті  та не прозкриваються правоохоронцями і діями бровків та різних там шісток на шквал «Муль», «Риб», Хіб» та  інших покидьків.

Ось лише короткий перелік публікацій про злочини. які вчинялись в місті останнім часом за повної відсутності Петра Бровка:

—         Черговий злочин «братків» у МогилевіПодільському

—         Володимирові Лавренчуку підпалили хату

—         В МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗНОВУ ГОРЯТЬ ПРИМІЩЕННЯ ПІДПРИЄМЦІВ !

—         Згорів найпопулярніший вірменський ресторан

—         Чому ж пуста казна МогилівПодільської міської влади?

—         ПО ОБЕ СТОРОНЫ

26.05.2012 р.

ГРОМАДА МІСТА

БЛИСК І БІДОТА РЕГІОНАЛЬНОГО ФУТБОЛУ НА ФОНІ «ЄВРО — 12»

Найближче до футбольного поля чемпіонату Європи в Києві будуть чотири юних футболісти із Ямполя.  Їх, як чемпіонів області, відібрано організаторами «Євро-12» для подачі м»ячів гравцям з бровки.  Прізвища хлопчиків поки що називають з обережністю, адже й по сьогоднішній день за це почесне право йде боротьба, хоч кандидатури вже визначені. Тому і ми не можемо зараз назвати їх. Скажемо лиш, що це юні Ямпільські футболісти, які досягли найкращих результатів в дитячому футболі Вінниччини Владислав М., Євген Щ., Олег З. і Максим Л. Їх вже напружено готують тренери до цієї дуже почесної місії. Про них незабаром багато писатимуть, особливо в спортивній пресі, через телеефір їх побачать сотні мільйонів телеглядачів світу. Та найголовніше для цих дітей, що будуть майже поруч із  зіркам Європейського футболу, можливо комусь з них пощастить подати м»яч  самому Рональдо!

А ще двоє Ямпільчан — переможців обласних дитячих змагань з футболу, будуть нести прапор України перед початком гри.

Двадцять чотири юних футболістів Ямпільщини задіяні в спеціальному проекті «Євро-12» в столиці України. Вони показуватимуть різні вправи з м»ячем. Для цього вже кілька тижнів напружено тренуються і не лише в Ямполі, а й в Кишиневі. Їх тренери, які теж братимуть участь в цьому видовищі, навчаються зараз в Криму.

Ямпільський дитячий футбол, особливо за останні роки, зробив дуже великий ривок вперед. Обігнавши за результатами більшість своїх суперників з Поділля. З дитячого футболу вийшли в цьому році кілька хороших спортсменів в дорослий спорт. Вони продовжили свою футбольну кар»єру в командах Вінниці, Умані, Одеси…

Ямпіль здавна вважається футбольним містом. Тут бувало таке ревище трибун під час переможних матчів на стадіоні, що чуло мало не на все місто. Били барабани, грали труби, звучали сирени… А по закінченню успішних матчів над містом іноді аж за  північ вибухали феєрверки…

На жаль порвалися барабани,  нізащо купити феєрверки, вже не їдуть десятки Ямпільських уболівальників по всій області з своєю командою на змагання. На те є дуже поважна причина, скрутно стало жити. Поїхали багато з них не на чужі стадіони, а в чужі країни на заробітки бо в рідному місці знайти роботу за яку можна прожити вже майже неможливо…

Тим не менше в цьому сезоні Ямпільський дитячий футбол, який тримається на великих батьківських пожертвах в тому числі із їх заробітків в далеких країнах, знову показує найвищі результати в чемпіонаті області і країни. І немає сумніву, що юні ямпільчани у фіналі цього року здобудуть дуже великі результати.

Нещодавно вийшла на поле вже наймолодша Ямпільська футбольна команда, — діти 2003 року. За словами фахівців дитячий футбол Ямпільщини настільки розвинений, що він на найближчі 7-10 років гарантує поповнення дорослої команди «Тірас» прекрасними гравцями.

На жаль в цьому році травми, інші причини в основному складі «Тіраса» призвели до того, що довелося несподівано набирати більше половини нових гравців. І на щастя є з кого. Це дозволило  команді дорослих втриматися в чемпіонаті і вцілому успішно виступати в цьогорічних обласних змаганнях. На відміну від, приміром, сусідів і давніх суперників з Могилева, які взагалі знялися з чемпіонату області. А вже на наступний рік «Тірас» планує ввійти в трійку лідерів. Тут роблять ставку лише на місцевих футболістів. Варяги Ямполю просто не потрібні.

Якби ще місцева влада так успішно грала за правилами, як місцеві футболісти!.. На жаль цього аж ніяк не спостерігається. Місцеві начальники на словах за масовий, любительський спорт, за футбол, а на ділі думають лиш про те, як його як липку обідрати.

Місто кілька років тому передало на баланс району свій стадіон, розписавшись в безпомічності і не змозі його утримувати. Тепер кожна сільська громада має окремий власний стадіон і частку в цьому колишньому міському стадіоні. А місто – лиш згадку про те, що колись мало свій стадіон.

Районна влада в цьому році виділила на утримання вже районного стадіону 60 тисяч гривень. Нібито й цифра немала. Але на стадіоні як не було, так і немає туалетів. Через це, згідно санітарних норм він би не мав працювати. Але санітари закривають очі на таку «дрібницю», що навкруг стадіону, (особливо тоді коли на ньому збирається до тисячі вболівальників) такі запахи.., твориться таке безкультур»я, що не передати.

Немає на Ямпільському районному стадіоні навіть літнього душа, як в парку над Дністром, де забавляється волейболом прокурений районний начальник. А якщо зважити, що й міська баня перетворена в… приватний палац розваг і весіль то, зрозуміло, що спортсменам навіть помитися немає де після гри, що, ясна річ, відбивається не лише на настрої, а й здоров»ї спортсменів.

Тим часом на тому місці, де мали би бути душові зараз подвір»я прокурорського начальника, який отримав квартиру в комунальному готелі, поруч з стадіоном. А там де мав би бути туалет стадіону – голова райдержадміністрації Володимир Волошин збудував свій приватний сарай. Кажуть, навіть Державний акт на право власності має. Таким чином зі всіх боків начальство повільно стискає стадіон. Якщо так далі піде, то згодом туалет чи душові доведеться будувати або на трибунах, або на футбольному полі.

22.05.20112 р.                                                                    Василь Кізка, Ямпіль

 

ТИМОШЕНКО ВИПУСТИЛИ З ТЮРЯГИ…..

Представили?

Та не важливо, чому випустили. Пам’ятаєте, як у шкільних задачниках з фізики писали: «припустимо, що …»? Ось і ми просто допустимо. Нам не важливо, чому: чи то світове співтовариство пригрозило заборонити сімейства Януковичів в’їзд в будь-яку країну, більш цивілізовану, ніж Сомалі. Чи то Родіон Кірєєв написав явку з повинною. Ось виправдали і випустили. Точка.

А далі-то що, а? Включаємо уяву.

Чим буде займатися Тимошенко на волі особисто і «Батьківщина», знайшовши лідера, в цілому? Правильно, готувати повалення «кривавого режиму». Ні революцію (криваву), ні Майдан (безкровний) влаштувати у них не вийде, це вже давно зрозуміло. Як же скидати режим? Тільки на виборах, благо вибори скоро — восени.

Ну ось, продовжуємо фантазувати. Змучені «покращення життя» українці масово голосують за Юлю. Навіть використовуючи всі підводні камені змішаної пропорційно-мажоритарної системи, влада вибори програє, а «Батьківщина» отримує більшість у Верховній Раді. Тріумф і все таке.

Ну а потім?

Потім Рада висловить недовіру Кабміну. Азарова (чи хто там на той момент буде відбувати номер козла відпущення) під свист і улюлюкання відправлять у відставку. Згідно з новою-старою Конституцією кандидатуру наступного глави уряду повинен подати Янукович (ймовірність того, що БЮТ з можливими союзниками отримає стільки голосів, що зможе організувати імпічмент Президенту, відмітаємо як фантастичну).

І що?

За кандидатуру, запропоновану Януковичем, не проголосує Тимошенко і компанія, кандидатуру, прийнятну для Тимошенко, не запропонує Янукович. Тупик. Здається, щось подібне ми вже проходили кілька років тому, або я помиляюся?

Інший варіант — «технічний прем’єр», який всіх влаштує. Та той же Тігіпко, наприклад. У результаті «технократа» будуть захоплено мочити з обох сторін. Навіть враховуючи, що умовний Тігіпко або Єхануров з Кінахом готові на все що завгодно заради кабінету на Грушевського, 12/2, така робота швидко набридне навіть визнаним майстрам політичних самогубств.

Так що політичний колапс до 2015-го року гарантований.

Запитаємо себе ще раз: а що ще буде після чудесного звільнення Тимошенко?

Припустимо, що вийшла з колонії Тимошенко буде жадати помсти. Не треба напружувати звивини, щоб уявити, які форми придбає ця помста. Відібрати Межигір’я («фалічний символ» нашого гаранта, така собі символічна кастрація), завести кримінальні справи на нього особисто та членів «сім’ї», по можливості — посадити.

Суди, менти і прокурори у нас відомо які. Не просто слухняні і гнучкі, а славляться здатністю передбачити ті бажання нового господаря, які він ще сам для себе толком не сформулював. Так що, припустимо, Віктор Федорович в третій вже раз повернеться в знайомі і не настільки віддалені місця. Нехай навіть прихопивши з собою декого з найближчого оточення.

Ну, гаразд, фантазувати так фантазувати. Нехай і це сталося. А далі?

Або не будемо заходити в мріях так далеко. Зрештою, помста — страва, яку подають холодним, і сама Юлія Володимирівна — майстер парадоксальних рішень. Не виключено, що провівши передвиборчу кампанію під гаслом «Межигір’я віднімемо, Януковича посадимо», відразу після виборів Тимошенко знову піде домовлятися з Януковичем. Прецеденти-то були. Навіть проект Конституції на двох писали, та Льовочкін з Фірташем вчасно Януковича напоумити.

Ну ладно, допустимо, після Лук’янівки і Качанівки «ніяке зближення неможливо». Ніяких компромісів.

Так а далі-то що?

Чим займеться «Батьківщина» після звільнення свого лідера?

Ви щось чули про програму дій цієї політичної сили? Що вони пропонують, за що борються?

Крім примітивного «відняти все і поділити»? Ну навіть, припустимо, віднімуть, поділять. Забране і поділене буде пропито та промотав — інших альтернатив історія не знала, і не треба думати, що ми якісь особливі.

Крім банального «за все хороше і проти всього поганого»?

А як виглядає це «все добре»? Як шведський капіталізм або як італійський фашизм? Як рейганоміка / тетчеризм або як популізм Обами? Чи буде Україні плекати національних виробників, як при Кучмі, або буде продавати все і вся іноземному капіталу, як прибалти? Чи будемо ми позичати, як греки, або затягнемо паски, як німці?

Роздавати чи й надалі «юліну тисячу»? Що робити з комунальними тарифами?

У «Батьківщини» немає відповідей на ці питання. Їм не до того. Весь план дій «Батьківщини» і неорганізованих прихильників Тимошенко — це доля самої Тимошенко. І все. Далі — як Юля сама вирішить. А її вирішення — це і «все пропало», і «криза, якому ми двері не відкриємо», і ще багато чого …

… А чого хоче сама Тимошенко, не знає ніхто. І, ризикну припустити, вона сама теж поки не знає.

Так от: якщо сьогодні вона вийде на свободу — що зміниться для нас з вами? Справедливість переможе? Так, але для однієї людини — для самої Тимошенко.

Далі-то що, а?

P.S. І чисто політичний момент.

Що стосується самої опозиції, то в разі несподіваного звільнення примадонни, перше, що Юлині «брати по зброї» відчують після чисто автоматичного «ну нарешті», так це: «блін, ну і що тепер робити?».

А й справді, що? Юлю вже встигли поставити на флагшток та підняти над натовпом як великомученицю. Її висновок, проблеми зі здоров’ям та інші негаразди тільки підігрівають бажання партії йти на вибори з нею в списку, бо останньому ідіоту зрозуміло, що ЦВК ці списки не пропустить, і буде привід у разі провалу визнати вибори нелегітимними. А якщо Юля вийде? До виборів не готові, маніпулювати ніким, волати про тортури і страждання вже якось безглуздо. Ось і виходить, що так ратуючи за звільнення Тимошенко, опозиція перша буде розчарована, якщо це відбудеться.

Та й не зрозуміло, а якже  бути із євроінтеграційними процесами. адже не можливо одночасно з Путіним газовими контрактами загравати та на Європу прямувати.

За матеріалами ЗМІ

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА ПРОКУРАТУРА ПРОДОВЖУЄ КРИШУВАТИ ЗЛОЧИНЦІВ. ЦІНА ПИТАННЯ 5–ть млн.

В Могилеві-Подільскому,  схоже саме на те, таким дахом для злочинців   є така поважна державна  структура  як  прокуратура на чолі з прокурором  Гульком А.

Підтвердженням цьому є  черговий факт навмисного укриття важкого  злочину вчиненого   посадовими особами міської ради щодо незаконної  передачі земельної ділянки під  місцевим ринком  родині міського голови Бровка П. та  приховування  факту укриття цього злочину від  зацікавлених осіб та громади міста.

Про цей випадок незаконного заволодіння  родиною мера земельною ділянкою в центрі  міста вартістю  біля 5 млн. грн. (в цінах 2005-2006 рр.) вже неодноразово писалось в різних ЗМІ, але тепер є нагода ще раз озвучити обставини справи, адже  як стало відомо  з листа прокурора Гулька А., кримінальну справу відносно посадових осіб  міської ради, причетних до цього злочину, прокуратура вже в п’яте чи шосте  безпідставно закриває за відсутністю складу злочину.

Всі попередні постанови  прокуратури про закриття даної кримінальної справи були скасовані як незаконні.  В тому числі  це  двічі  робив Могилів-Подільський міськрайсуд за позовом міського голови  Саволюка М.

Цікавим є той факт, що двічі, коли за ініціативою міського голови Михайла Саволюка  скасовувались незаконні постанови прокурора про закриття кримінальної справи відносно привласнення земельної ділянки під ринком,  та ж таки прокуратура, буквально на другий день,   порушувала кримінальні справи відносно самого Саволюка М.   Мабуть щоб закрити  йому рота та поставити  мера в «стійло». Не вигоріло…

Та на це раз прокуратура  умудрилась  закрити кримінальну справу  ще за три місяці наперед, а саме  12 серпня 2012 р. ( якщо вірити листу поважного прокурора А.Гулька).

1

Даної постанови  ще ніхто не бачив в очі, звісно крім самих працівників прокуратури, але  незабаром буде  цікаво  довідатись якими аргументами прокуратура на цей раз намагається вибілити злочинців, адже це не так просто?

Судіть самі:

В матеріалах кримінальної справи є неспростовні  докази  того, що сам звіт та висновок державної експертизи документації з оцінки земель від 27 грудня 2005 року № 404 є сфальсифікованим так, як в ньому викладено відомості що є неправдивими. Так в висновку стверджується, що начебто на вказаній земельній ділянці розташований комплекс торгівельних будівель та споруд. Фактично на цій земельній ділянці не існує жодної торгівельної будівлі чи споруди, що належить ТОВ “Ринок Стависький” і фактично земельна ділянка, яка продана, є вільною від збудованої, а тому її грошова оцінка повинна визначатись за іншою формулою, що значно збільшує ціну.

Крім того, частина спірної земельної ділянки знаходиться в користуванні навчального закладу — Міжшкільного навчально — виробничого комбінату (МНВК) і ніколи під ринком не знаходилась та ТОВ «Ринок Стависький» не використовувалась, а тому не може бути предметом купівлі-продажу.

Крім цього, в матеріалах справи є неспростовні  докази того, що станом на 23.12.05р.,  коли начебто приймалось рішення депутатами про продажу земельної ділянки під ринком та затверджувалась відповідна землевпорядна документація, такої документації в міській раді ще й в спомині не було, адже   звіт експертної оцінки   було виготовлено  лише 27.12.05р., тобто через 5-ть днів після самої сесії.

То як же міська рада могла наперед знати за якою ціною необхідно продати земельну ділянку під ринком та наперед затверджувати документи яких ще в природі не існувало?  Хоча,  прокуратура  ж  могла наперед, аж  за три місяці закрити кримінальну справу.

Звісно, це вказує лише на те, що  рішення сесії про продажу земельної ділянки під ринком за ціною 340 тис. грн.  при реальній вартості земельної ділянки 5 млн. грн. є сфальсифікованим. І про це дуже добре відомо прокурору Гульку А.В.

Складається враження, що з отих мільйонів викрадених людських коштів дещо таки перепало і прокурорським чиновникам.

Пане прокуроре, а як ви оцінюєте той факт, що на момент продажі земельної ділянки під ринком на цій землі вже знаходилось біля 500 торгових лотків (кіосків), які з дозволу міської влади були зведені іншими підприємцями  і вартість цих торгових лотків становила біля 1,5 млн. грн.?

Чому ж тоді земельна ділянка не була передана цим п’ятистам підприємцям, а лише одній особі —   сину мера Бровка (Ред. — інші засновники ТОВ «Ринок Стависький» були лише підставними особами)?

То, що  ви дійсно вважаєте, що Бровку законно дісталось за 340 тис. грн. (але і ці кошти Бровки в міську раду не вносили)  і земельна ділянка вартістю 5 млн. грн.,  і майно інших підприємців на суму 1,5 млн. грн.,  а самі підприємці в вигляді рабів чи «бидломаси» на додачу.  То чому ж тоді ваш попередник – прокурор Анатолій Атаманенко  таки порушив кримінальну справу за фактом заграбастання бровками ринку?  Невже  ваш попередник — прокурор  Атаманенко А. був бовдуром  та не знав,  що робив коли порушував кримінальну справу?

Повірте, пане прокуроре, що тих 500 підприємців, що ви їх разом із бровками маєте за бидло,  рано чи пізно таки встануть з колін та скажуть своє вагоме слово…. і не допоможуть ні  гроші,  ні зв’язки…

17 травня 2012 р.

Громадський рух «ГРОМАДА»


Дивись також:

—         Бровко, Кинах, Шморгун и другие — ОРД

—    Про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної …

—         Як прокуратура навмисно програвала справу  ТОВ «Ринок Стависький» — http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v_320600-07

—         Рейдерське захоплення комунальної землі… (ДИВИСЬ ТУТ)

—         ПІДПРИЄМЦЯМ ПОГРОЖУЮТЬ ЗНИЩЕННЯМ МАЙНА А …

—         Прокуратура покриває злочинців та порушує закон!

—         Судом хочуть усунути мера від виборів?

—            ЗА НАПАД НА МЕРА ПРИТЯГУЮТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ …

—         Могилів-Подільський мер сидить на пороховій діжці

—          4/82-08 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 21036, м …

 

ДАЛІ  БУДЕ