У Могилеві-Подільському призначено нового начальника міліції

7d.rv.ua Призначенння   начальником міліції у Могилеві-Подільському   людини яку  до цього часу не була помічена в корумпованих звязках з місцевими братками та контробандистами  стало цілковитию несподіванкою як для місцевих злочинців так і для  законнослухняних громадян. Перші остаточно втратили надію на подальше «мирне»   та безнаказане грабування  підприємців та пересічних  громадян,  а в других  нарешті появилась хоч якась  надія,  що міліція при цьому керівнику таки  почне виконувати  те  для чого цей орган створено.

Чому саме  на Чорновалюка Івана  випала ця нелегка ноша нести свій хрест в  найкорумпованішому місті  Вінницької області  мало кому відомо.

До останнього часу  місцева братва  була зайнята лише тим, що  витрушувала кармани власні та своїх жертв  для  викупу вакантної посади начальника Могилів-подільскої міліції  своїй людині. Але щось там не зрослось.  Спочатку  частину  тієї  братви  половили на гарячому із наркотою  вінницькі міліціонери, які  несподівано завітали до Могилева-Подільского і їм не допоміг навіть мерський дах. А тепер ще й Чорновалюк І. на додачу замість  очікуваного ….

То виявляється, що не завжди все вирішують «святі»  гроші!

 

30.03.2012р.

 

громадський рух «Громада»


 

 

В Могилеві-Подільському також знищують опозицію!

Про це йдеться в доповіді оргінізації щодо стану свободи в світі за 2012 рік, присвяченій Україні, яка оприлюднена на сайті Агентства ООН з питань біженців.

“У 2011 році Янукович започаткував систематичну кампанію з вилучення будь-якої життєздатної опозиції Партії регіонів напередодні парламентських виборів, призначених на 2012 рік. Найважливіше, що прокурори висунули багато різних обвинувачень проти Юлії Тимошенко, найсильнішого опонента Януковича, з метою забезпечити кримінальне переслідування”, — сказано у доповіді.

У документі нагадується, що у жовтні 2011 року Ю.Тимошенко було засуджено до семи років ув’язнення.

Freedom House також відзначає, що вуличні протести проти переслідування Ю.Тимошенко та інших колишніх урядовців придушували правоохоронці, а організаторів акції арештовували.

У доповіді також згадується низка осіб, які були попередньо ув’язнені у 2011 році. Серед них – представники колишнього уряду Ю.Тимошенко та щонайменше 14 осіб, яких обвинувачували у руйнуванні пам’ятнику Сталіну в Запоріжжі.

Як повідомляв УНІАН, в цілому за підсумками року Freedom House знизила на один пункт рейтинг політичних прав в Україні – з трьох до чотирьох.

Не минула чаша ця і підприємців Могилева-Подільського, що  йшли на вибори від опозиційних партій.  Раніше були  безпідставно порушені кримінальні справи проти  активістів партії «Наша Україна», а  нещодавно  служби конкретно наїхали на фірму депутата облради від «ВО»Батьківщина»  Г.Вацака,  на фірму депутата міської ради від «ВО»Батьківщина»  та навіть на підприємство  депутата районної ради  В.Ковалева, який є представником ПР і  вина якого  лише в тому, що він надав залу на своєму підприємстві для проведення  партконференції  місцевою  «ВО»Батьківщина»  та надав декілька автобусів для  перевезення  до Києва  прибічників Ю.Тимошенко для участі в акціях протесту.

29.03.2012 р.

Громадський рух «Громада»

 

ЕПІЦЕНТР КОРУМПОВАНОЇ ТІНІ

Між іншим, на її ремонті теперішня могилівська влада перемогла на виборах. Пообіцяла, що відремонтує, що буде головна міська дорога, як в людей в інших містах. І виборці повірили. Насправді замилили людям очі так званими острівними ремонтами. Там шматочок відремонтували, в іншому місці. Це для того, щоб у виборця склалося враження, що ремонтують по всьому місті. Прийом старий, як первородний гріх, але вкотре спрацював.

Тепер влада особливо не старається. Ще принаймні три роки можна про дороги не турбуватися. До наступних виборів. Тим більше, що головна хвиля судових оскаржень виборчих порушень вже схлинула, а ті  судові рішення про скасування виборів мера та ТВК призначення повторних виборів, які давно вступили в законну силу, влада  благополучно не виконує і, схоже, виконувати не будуть.

Найстрашніше бездоріжжя в Могилеві там, де їздять іноземці. Від прикордонного переходу, митниці до базару, вздовж всієї вулиці Ринкової. І немає ніяких ознак, що щось зміниться, адже в міській касі, як кажуть, хоч шаром покоти. Могилів успішно лідирує сере д найбідніших міст обласного підпорядкування.

Особливо відзначається в розкраданні бюджетних коштів.

Якщо умовно поставити ніжку циркуля в центрі перехрестя Ринкової і Стависької і провести коло діаметром два кілометри то саме тут виявиться найбільше тіні, махінацій, подвійних стандартів, неписаних законів і т.д.

Формально, за документами попід базар, вздовж Стависької існує тротуар. Насправді його нема. Базар, якого юридично не існує,  вийшов з своїх меж і розпростерся аж  за  так звану червону лінію. Така ж картина і по Ринковій де мав би бути тротуар. І ростуть, як гриби після дощу влітку МАФи з благословення влади там де мали би вільно ходити пішоходи. Не так давно по Ставиській блатні переступили червону лінію і пішла плясать «маліна». Враз зі сторони Дністра Стависька тут стала вужчою на кілька метрів.

Осьова лінія дороги, яка мала би бути по її центру опинилася вже мало не під порогами новоспечених магазинчиків. Тут не порушувати правила дорожнього руху вже просто не можливо. А що буде в разі якогось лиха, яке стовпотворіння, давка – можна лиш уявити.

Навпроти базару – офіційно існує атостоянка. Насправді то нелегальний базар. Він закамуфльований під автостоянку. Стоять автомашини нібито, як на стоянці. Але пригляньтеся уважніше — під ресорами довбеньки, вікна зсередини обшиті металом. Так, це склади товарів. Тут торгують, а не стоять. І за таку торгівлю, як признався мені один із тутешніх торгівців, підприємці легальні і не зовсім, за кілька квадратних метрів, платять від 600 і більше гривнів на місяць. Скільки їх тут примостилося десятків, сотень – лиш один мер міста знає. І всі платять, платять… Кому, куди, за що? Ці питання тут краще не задавати. Якщо не будеш платити – можуть загорітися враз колеса твого міні складу, або заберуть чайник, штани,  шмат ковбаси чи ще якийсь товар і не пікнеш. Тому всі платять. Не платить лиш одна людина на весь ринок – Олександр Царенко – голова вільних профспілок підприємців Могилева. Чому? А тому! Бо він Царенко. Правда, і його машина  нещодавно була в друзки побита  «невідомими» злочинцями  чим завдано збитків за висновком міліції на 20 тис. грн., але народний месник не відступає.

—        Я виграв суд і платити бандюкам від влади не збираюся. Чому я їм маю платити, хай мені платять! До мене навіть вже й не підходять. Бо знають, що не заплачу. Якби ці гроші дійсно йшли до бюджету – на школи, дороги – питання б не було – платив би, а так, як вони йдуть невідомо куди – не буду. Не хочу, щоб мої кошти йшли на жирування корупції, на підкуп міліції, прокуратури, податківців.

Василь Кізка, Могилів-       Подільський

 

 

Н.Королевську запідозрили у співпраці з регіаналами та вигнали із фракції «БЮТ-Батьківщина»!

 

Наталія Королевська

Наталія Королевська

Сама Н.Королевська,  поки що заперечує  свої  неформальні звязки із регіоналами, але вчорашній випадок, коли вона не голосувала за рішення парламенту, метою якого є звільнення з вязниці Ю.Тимошенко та Ю.Луценка — є красномовним та незаперечним фактом.

Чим же пані Наталія мотивує таку  свою далеко  непатріотичну поведінку відносно свого патрона та рідної партії біло-сердечних?

А мотивує вона цю подію досить таки банальною причиною —  викраденням якимось парламентським злодюжкою її карточки для голосування.

Ну, те що злодіїв у Верховній Раді України більше ніж  у Стрижавській  чи Сказинецькій  колоніях  то  це загальновідомо.  Не зрозуміло лише одне, чому це  секс-символ українського Парламенту  не підняла галас та  не  почала  верещати коли той злодюга із  Парламенту України  обмацував її форми та шукав картку для голосування щоб вкрасти? Невже  вона думала, що той зловмисник мав  благородні наміри?

Ну а чому ж  тоді вона не прийшла в сесійну залу та просто не підняла руку і не заявила про крадіжку та не попрохала зарахувати її голос окремо?

Як би там не було, але однопартійці таки не повірила байкам пані Н.Королевської та сьогодні  вигнали її  з фракції «БЮТ-Батьківщина».

Як повідомили УНІАН у фракції «БЮТ-Батьківщина», народний депутат Наталія КОРОЛЕВСЬКА виключена з парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» за порушення депутатської етики та співпрацю з Адміністрацією Президента.

В той же час ще одному народному депутату з цієї фракції Євгенію СУСЛОВУ було винесено попередження, оскільки він також не голосував за питання щодо звільнення із тюрем політичних вязнів.

А мораль в цій басні така, що та політична сила, яка робить ставку  лише на одних  олігархів, завжди залишиться з носом. Адже коли політична позиція таких партійців буде поставлена на терези разом  в противагу з їх бізнесовими інтересами, то вони завжди виберуть  власний бізнес.  Тобто, олігарх є потенційним зрадником партійних інтересів і буде там (в лавах партії) знаходитись лише до тих пір поки буде мати  з цього  особистий зиск.  Про мораль та порядність тут і мови не може бути.

Та й про яку порядність  може йти мова, коли в нинішніх реаліях  порядній та чесній людині не те що олігархом стати неможливо, неможливо навіть  забезпечити достойне існування родини. Ось тому різні бровки, королевські та інші потенційні тушканчики й лізуть в провладні партії, а в слушну мить  зраджують та перебігають до іншого корита.

 

Громадський рух Громада

 

Інші матеріали по темі:

— Кожем’якін заявляє, що картку в Королевської ніхто не крав
Королевську вигнали з фракції «БЮТ-Батьківщина»
— У ВР оголосили про виключення Королевської з фракції «білосердечних»
— За компанію з Королевською з БЮТ-Батьківщини пішли двоє нардепів