ХРОНІКА ПІКІРУЮЧОГО НАЧАЛЬНИКА

Однак, без керівної роботи не зостався – майже одразу пересів в посадове крісло начальника управління юстиції Ямпільської райдержадміністрації.

Незабаром його фото вже  красувалося на Дошці пошани працівників обласного управління юстиції! Здавалося, ось і настало, образно кажучи, друге дихання в чоловіка на шляху до високих  кар»єрних вершин

1

На фото: такий жалюгідний вигляд має зараз на штрафмайданчику міліції побита в цури службова машина колишнього начальника Ямпільського управління юстиції.

І раптом… Одним словом, сам міністр юстиції України оголошує йому стягнення — Про неповну службову відповідність. Портрет з Дошки пошани вмить зняли. Інший би вже збирав валізи… Але не старів душею ветеран. Із зовсім свіжесеньким стягненням, (та ще яким!..) він благополучно приземляється згодом в крісло заступника голови Ямпільської міської Ради!  Депутати 30.12.2010 на пропозицію міського голови затвердити його кандидатуру відповіли дружнім одобрямсом.

Восьмого липня в райгазеті публікує розгромний матеріал про місцевих підприємців, яких міська Рада, в супереч чинному законодавству вознамірилася, було, виперти геть з комунального ринку, закрити його і ринкову справу раз і назавжди передати в надійні приватні руки.

Щоб дістати неслухняних Анатолій Васильович особливо делікатних слів не обирав: « Мало які події в районі йдуть в порівняння з тим, що чинять декілька  торгашів в м.Ямполі… Та найбільше мене вразило гасло: «Геть мафію з влади. Всю владу громаді. Геть руки від базару!»,- писав новоспечений затупник мера про підприємців, що збиралися на мітинг протесту. Дісталося від нього і обласній газеті, яка їх підтримувала.

Підприємці кілька місяців доводили свою правоту в судах. І довели! Але після того Анатолій Васильович не посипав голову попелом – не став вибачатися ні перед ким. Це ж не його  честь, гідність і ділова репутація постраждала…

Більше особливо помітних вчинків  заступника міського голови люди не помічали. 9.09.2011 року його  тихо звільнили.   На цьому, здавалося б, все – пенсія, вудочки, рада ветеранів, замітки в райгазету про часи минулі героїчні… Та гірко помилялися ті хто так думав про Анатолія Васильовича!  Службове  піке цього пенсіонера, як не парадоксально, ще не закінчилося, можна сказати, й досі..

10.02.12 начальник головного управління юстиції у Вінницькій області Л.П.Льовкін прислав мені відповідь на інформаційний запит такого змісту:

«1.Зазначений Вами автомобіль ВАЗ – 2107 перебуває на балансі Головного управління юстиції у Вінницькій області.

2.Автомобіль придбаний в 1999 році за 15125,00 грн.

3. Автомобіль по Акту прийому-передачі колишнім начальником Ямпільського районного управління юстиції А.Садовським новопризначеному начальнику Ямпільського районного управління юстиції О.Марченко не передавався.

4.Путівка на поїздку вказаного автомобіля  в с.Гонорівку не видавалась.

5. За неофіційною інформацією було здійснено угон  автомобіля, автомобіль отримав пошкодження, у зв’язку з чим порушена кримінальна справа».

Як вже здогадався читач, в той час, коли Анатолій Васильович трудився заступником мера і вказував підприємцям на нібито порушення ними законодавства, сам незаконно використовував службову машину, яку не здав при переході на  роботу в міськраду…

Ну не передав, то не передав– жаль було віддавати таку гарну машину в чужі руки. Прикипів він до неї всім серцем і всіма фібрами своєї душі. А чому ж О.Марченко так опростофілилася, чому ж не прийняла по Акту найціннішу річ управління? На це запитання вона відповіла мені, що в Акті такий автомобіль не значився. Столи значилися, стільці, канцелярське приладдя, а машини – не було!.. Пояснила, що приймала спершу не вона від пана Садовського матеріально-технічні цінності управління, а в.о. Гончарук-Усачова.

— Скажіть, вона зараз в своєму кабінеті? Можна запитати чому про машину забулася?..,- запитую в пані Марченко.

— Ні. Вона на пенсії.

— …!

Чому опинився без відповідних документів службовий  автомобіль начальника Ямпільського управління юстиції аж в Гонорівці в ніч з 6 на 7 січня вона, ясна річ, пояснити не могла.

20.02.12 року начальник Ямпільського РВ УМВС І.В.Чорноволюк повідомив мені таке: «На штрафмайданчику Ямпільського РВ УМВС дійсно знаходиться автомобіль ВАЗ 21-07 д.н. 634-00 ВІ, який являється речовим доказом по кримінальній справі №12260004, яка порушена 16.01.2012 року по ч.2 ст.289 КК України. Особи, які скоїли крадіжку даного автомобіля  встановлені».

Як  пояснив мені слідчий цими особами є зовсім не Анатолій Васильович і інші дорослі дядьки і тітки при посадах, а Віктор П. 1994 р.н., Богодар Ц. – 1996 р.н., Владислав Я. 1996 р.н. Двоє з Тростянця, а один з Вінниці приїхав погостювати і влип в цю кримінальну історію. Як вони заволоділи машиною і мчали на ній в сторону Бабчинець, як перевернулися, побили, як потім міліція її шукала і знайшла, але не повернула панові Садовському на його вимогу бо той не мав на неї належних документів – в матеріалах справи детально описано.

Ця «груповуха» не дивлячись на юний вік і чистосердечне зізнання тягне від трьох до вісьми років ув’язнення. До того ж, за словами міліції, перед тим, як осідлати автомобіль юстиції і вчинити на ньому ДТП це тріо спробувало покататися і на чужому тракторі…

На скільки сядуть ці молоді орли незабаром в суді довідаємося. А от що старий орел не постраждає – не сумніваюся. Бо він ще не з такого крутого піке виходив благополучно…

27 лютого 2012 р.  Василь Кізка, Ямпіль.

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани!

Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом — Днем захисника Вітчизни. Насправді — небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія — Батьківщину захищати.

За Тарасом Шевченком, «у своїй хаті — своя сила, і правда, і воля», — то маємо обов’язково шанувати тих, чий святий обов’язок — захищати свою хату, боронити свою правду — своєю силою і своєю волею.

Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю.

Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани.

Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

Щиро зичу вам доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

 

Директор Інституту  сприяння

демократичному розвитку громад

підполковник                                                               М.О.Саволюк

Шахтарі-інваліди забарикадувалися у міністерстві Тігіпка та готуютьтся до всеукраїнського страйку

 

Депутат: Шахтарі-інваліди забарикадувалися у міністерстві Тігіпка

Шахтарі-інваліди забарикадувалися у
міністерстві Тігіпка
За словами  народного депутата Михайла Волинця,

«Тут у приймальні знаходяться покалічені люди — хто без руки, хто в інвалідному візку. Усі вони колись працювали у шахтах по видобутку вугілля, залізняку, марганцю по всій Україні. Вони наполягають, аби міністр Тігіпко нарешті виконав ті обіцянки, якими людей годують вже два роки», — сказав Волинець.

За його словами, «головні вимоги шахтарів-інвалідів — провести нарахування компенсацій з урахуванням інфляції і вирівняти виплати тим, хто працював в однакових умовах, але йшов з роботи у різні роки».

Депутат також повідомив, що чиновники Міністерства штовхали і сварили шахтарів.

«Дуже неприємно було бачити таку хамську поведінку по відношенню до цих людей, яких обдурила влада», — сказав він.

Наразі, як стало відомо «Могилів-Подільській правді», шахтарі проговорюють можливість оголошення всеукраїнського страйку-протесту на налаштовані досить рішуче.

Рішення про проведення страйку планується прийняти в четвер, 23 лютого 2012 р. після чого шахтарі мають намір поїхати додому та розпочати підготовку до акції.

22.02.2012 р.

Громадський рух  «Громада»

 

Європейський суд призначив публічні слухання у справі Луценка

Последнее слово Луценко. Фото. Видео

У відкритому режимі суд досліджуватиме  два питання —  про незаконність арешту Юрія ЛУЦЕНКА та про наявність політичних мотивів тримання Юрія Віталійовича під вартою.

Як повідомлялося раніше, заяву екс-міністра внутрішніх справ України Ю.ЛУЦЕНКА до Європейського суду було подано в січні 2011 року.

Суд встановив режим пріоритетного розгляду справи.

Уряд України у своїх запереченнях, поданих до суду, наполягав на законності арешту Ю.ЛУЦЕНКА та заперечив політичні мотиви переслідування екс-міністра, лідера «Народної самооборони».

Якщо Європейський суд з прав людини  задовольнить заяву екс-міністра внутрішніх справ України Ю.ЛУЦЕНКА то, як вважають провідні політологи,  Україна може опинитись  в міжнародній ізоляції із всіма негативними,  від цього,  наслідками.

 

20 лютого 2012 р.

Директор інституту сприяння

демократичному розвитку громад                             М.Саволюк

Прокуратура таки пообіцяла покарати грабіжників!

В дійсності ж земельна ділянка належала міській раді і жодній комерційній структурі в оренду  не передавалась, а отже контролери були не чим ыншим, як звичайними шахраями та вимагачами.

Коли ж окремі підприємці поскаржились до правоохоронних органів на дії злочинців, то ті відмовились розглядати їхні заяви, посилаючись на те, що то начебто то якісь цивільно –правові відносини  і міліції не стосуються.

Це виглядало приміром так: Вас грабують. Ви звертаєтесь до міліції із заявою. Міліція добросовісно бере від грабіжника пояснення в якому той запевняє, що грабував бо ви начебто заборгували йому гроші, хоча жодного  підтвердження  своїм  словам  немав.

Але наша доблесна міліція вірила чомусь не потерпілому, а його кривднику. І в результаті міліція разом із злочинцями робить з вас дурня та навіть вимагає  надалі добровільно віддавати  грабіжнику гроші. Подейкували, що левова частина  награбованого осідала в міліції та прокуратурі і начебто ремонт  приміщення самої прокуратури було зроблено за награбовані кошти. Хоча прокурор Гулько А.В. це заперечує та запевняє, що ремонтували приміщення за власні кошти самих працівників прокуратури.

Звичайно, з трудом віриться, що працівники прокуратури з власних кишень нашкребли приблизно 800 тис. грн. та відділи за ремонт казеного приміщення.

Так було, нагадуємо, на протязі  тривалого часу і бандитське угрупування таки добряче озолотилось.  А тих представників громадськості,  які починали боротьбу із злочинцями піддавали в місті  постійним переслідуванням та тортурам.

Так, для прикладу,  чиновники з міської ради складали протоколи на підприємця Царенка О.В., що відкрито скаржився на дії грабіжників,   та штрафували на суму 1700 грн.  за те, що той начебто встановлював на тротуарі якусь палатку, хоча він в той день взагалі був за межами міста.  Коли підприємець звертався до суду на такі дії міських чиновників, то суд без будь-яких підстав відмовляв в задоволені позову. В той же час невідомі в нічний час знищили автомобіль Царенка О.В. и т. д.

Та схоже, що нарешті крига скресла,  щоправда після втручання Генерального прокурора України, про що свідчить лист з прокуратури.

1

Надіємось, що крига в нашому місті дійсно скресне ще  до початку весняного паводку, який змиє всю цю нечисть  в каналізацію.

 

19.02.2012 р.

 

Громадський рух Громада

18 лютого 2012 р. , на телеканалі Інтер відбулась пряма трансляція бою з Мюнхена (Німеччина), де чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко провів захист свого чемпіонського титулу проти британця Дерека Чісори.