ПОДАРУНОК ДО СВЯТА: ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ЗНИЩУЄ БІБЛІОТЕКИ ТА ЗАХОПЛЮЄ ЇХНІ ПРИМІЩЕННЯ!

1

Як стало сьогодні відомо,  Могилів-Подільська міська влада  має намір знищити майже усі  заклади культури, а звільнені приміщення  передати  в приватні руки та під офіси Партії  Регіонів.  І хоча сесія міської ради,  на якій планується  прийняти рішення про знищення закладів культури,  має  відбутись аж  4 жовтня 2011 р., проте міська влада вже почала   роздавати  приміщення бібліотек  зацікавленим особам та партійним структурам. Так  Могилів-Подільську дитячу бібліотеку ім. Тельнюка вже  передано  під офіс Партії Регіонів. Представники  громадськості прибули сьогодні до  дитячої бібліотеки по вул. Володимірській та наочно переконались, що на приміщені бібліотеки вже прилаштовано  «голубу»  табличку  з логотипом Партії Регіонів,  яка всім сповіщає що віднині це офіс  Партії  Регіонів, а на будівлі майорить прапор тієї ж провладної партії.

1

Нагадаємо, що міський голова, громадянин Р. Молдова  Петро Бровко, який раніше очолював  місцеву «ВО»Батьківщину»,  31 жовтня  2010 р.   балотувався  на посаду мера від   Партії  Регіонів.

Отже, тепер вже остаточно  стало очевидним, які саме сили причетні  до  підготовки   духовного геноциду  в нашому місті.

Громадська організація «Інститут сприяння демократичному розвитку громад»  сьогодні направила заяву в прокуратуру з повідомленням про підготовку до вчинення злочину, адже  відповідно до чинного законодавства, зокрема Закону України   «Про внесення  змін в законодавство України про культуру…» забороняється ліквідовувати заклади культури. Виняток може бути зроблено в разі гострої потреби і то за рішенням загальних зборів  або референдуму громад.

Також  «Інститут сприяння демократичному розвитку громад»  вже готовить позови до суду про визнання дій влади протиправними та про скасування рішень  міської ради в разі їх прийняття.

НЕ ДАМО ВАНДАЛАМ ЗНИЩИТИ ОСЕРЕДКИ КУЛЬТУРИ

В НАШОМУ МІСТІ  !!!

30.09.2011 р.

ГО  «Інститут сприяння демократичному розвитку громад»

 

Інші матеріали до теми:

Станіслав ТЕЛЬНЮК «грає синє море»

У МогилевіПодільському влада закриває 2 школи, 5 бібліотек та

Мер — «молдован» знову знищує українські заклади культури!

На Вінниччині ліквідовують бібліотеки

ТЕЛЬНЮК: Сестри — МОГИЛІВПОДІЛЬСЬКИЙ: відкриття меморіальної дошки


 

Україна

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТИЧНОМУ РОЗВИТКУ ГРОМАД

24000, м. Могилів-Подільський Вінницька область, вул. Стависька, 33/19

+38(04337) 6-56-92, 096-464-17-90  E-mail: : mpdemokrat@gmail.com

————————————————————————————————————————

від  30 вересня  2011 р.  №  24/11/10

                                                             Могилів-Подільському міжрайпрокурору

Гульку А.В.

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, вул.. Покровська,5

 

ЗАЯВА

в порядку ст. 97 КПК України

Про  протиправну  діяльність  посадових

осіб  Могилів-Подільскої міської ради

До Організації  надійшли повідомлення від  її членів-працівників культури, а також від депутатів міської ради про те, що посадові особи Могилів-Подільської міської ради протиправно, всупереч чинному законодавству  підготували проекти рішень міської ради щодо ліквідації закладів культури (додаються) для затвердження на сесії міської ради 4 жовтня 2011 р.

Вказані дії посадових осіб Могилів-Подільської міської ради є протиправними, так як згідно Указу Президента №6\2009 від  та Закону України «Про внесення змін в Основи законодавства України про культуру (про збереження системи закладів, підприємств і організації культури)» якими заборонено ліквідацію діючих закладів культури за виключенням випадків  коли  ліквідація діючих закладів, підприємств і організацій культури, які знаходяться в комунальній власності, а також відчуження основних коштів, що знаходяться на балансі таких закладів, підприємств і організацій, проходить тільки за рішенням загальних зборів або референдуму територіальної громади, яка є їх власником, і за узгодженням з центральним органом виконавчої влади у сфері культури.

Як нам достовірно відомо, проекти рішень про ліквідацію бібліотек, духового оркестру,   музичної та художньої шкіл, підготовлені не на підставі рішень загальних зборів або референдуму територіальної громади, не  узгодженні з центральним органом виконавчої влади у сфері культури, а отже з перевищенням владних повноважень, за що передбачена відповідальність згідно ст. 365  КК України.

Крім того, студія дизайну та прикладного мистецтва «Дивосвіт»  не являється закладом  культури, а є структурою що відноситься до системи освіти, а тому працівники відлділу культури не мали права  готувати проект щодо ліквідації закладу який відноситься до іншої галузі.

НА ПІДСТАВІ ВИЩЕВИКЛАДЕННОГО,   ПРОШУ:

Організувати перевірку вищевикладених фактів, притягнути посадових осіб винних у порушені закону до відповідальності  та про результати повідомити  ініціатора заяви   постановою.

Директор  Інституту сприяння  демократичному

розвитку   громад,     член Громадської Ради

при Вінницькій обласній Раді                                                              М.О. САВОЛЮК

 

Мер — «молдован» знову знищує українські заклади культури!

Ну який міський голова, будучи сповна розуму, роздумували  жителі міста,  підніме руку  на заклади культури, що є джерелами духовності, культури, мудрості, науки, освіти   і необхідні суспільству не менш як свіже повітря.  Адже ще  наші  далекі предки говорили, що той народ який шкодує грошей на культуру та освіту змушений буде витрачати значно більше коштів на утримання тюрем.

Та, як виявилось,  диму без вогню не буває. В місті віднедавна почались справджуватись самі найфантастичніші та найабсурдніші чутки, які дивним чином матеріалізувались в звичайні проекти рішень міської ради, що були акуратно завізовані  міським головою Бровком П. та членами його «молодої» команди.  Ці проекти вже погоджені в постійних депутатських комісіях та будуть винесені на  чергову сесію міської ради, що відбудеться  4 жовтня 2011 р.  На комісіях відмовились підтримати  ці геноцидні проекти лише депутати від Компартії України,  партії Зелених та » Нашої України».

Під «ніж» мають піти усі бібліотеки міста, художня та музична школи,  муніципальний оркестр та навіть  студія дизайну та прикладного мистецтва «Дивосвіт», яка навіть не відноситься до закладу культури, а є закладом  освіти. Хоча яка це  різниця для місцевих різників при владі.

Але який же мотив до вчинення такого чудовищного злочину, адже це  не лише аморально та  бездуховно, але й суперечить чинному законодавству?  Так в Указі Президента України № 6/2009 від 12 січня 2009 року  дано чітке доручення державним та місцевим органам влади ужити в установленому порядку невідкладних заходів щодо збереження існуючої мережі закладів культури, зокрема заповідників, музеїв, бібліотек, театрів, видавництв, книгарень тощо. Але то Указ президента-українця В.Ющенка. Сьогодні ж бал правлять інородці, які мотивують свої  протиправні дії, направлені на знищення духовності, а значить майбутнього  держави тим, що начебто не вистачає в бюджеті коштів.

Але це є неправдою. Адже бюджет приймався бездефіцитний, а влада гордо рапортувала,  що міський бюджет не лише виконується, але й перевиконується. Посилання влади на те, що до кінця року не буде вистачати 70 тис. гривень не є підставою для знищення закладів культури.

Адже знайшов міський голова сотні тисяч гривень на те, щоб двічі поремонтувати  дороги до свого ресторану та готелю і двічі списати на це  кошти міського бюджету. А скільки  коштів заборгувало АТП, що давно  належить Бровку, за оренду земельної ділянки? Правильно,  вже більше міліонна гривень , бо ще жодного разу не сплатило цієї орендної плати. А де надходження від ринків і т.д.? Отже кошти є.

А справжня причина знищення закладів освіти криється мабуть в бездуховності теперішнього керівництва міста та в його намірах заволодіти останнім комунальним майном, яке ще не опинилось в їхніх руках.

Згадаймо, що сталось із приміщеннями  школи та дитячих садочків, що були закриті Бровком при його попередній каденції. Всі вони опинились в приватних руках,  а в місто не надійшло жодної копійки. А схема розкрадання  комунального майна дуже проста-роздати під квартири на підставних осіб, або за хабарі тим особам, які навіть не стояли в чергах на житло.  І це незаперечний факт, якому ще правоохоронні органи мають дати оцінку.

А в чиїх руках опинилась державна та комунальна власність:

—        Готель «Смарагд»

—        Ресторан «Петропалац»

—        АТП 10508

—        промтоварний та авто ринки

—        приміщення ритуальної служби «Скорбота»

—        приміщення стадіону

—        АЗС біля автовокзалу  та у Вендичанах

—        міська оранжерея

—        інша комунальна власність та десятки гектарів комунальної землі на десятки           мільйонів гривень?

Ось як  коментує дану ситуацію  екс-мер міста, член ПОлітради «нашої України», магістр державного управління Михайло Саволюк.

«Сьогодні міська влада дійсно має проблеми із бюджетом, але це не є підставою для знищення закладів  освіти.  Та й закон це  робити категорично забороняє. Статус шкіл естетичного виховання галузі культури закріплено не лише в законах України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», а й у недавно прийнятому Законі України «Про культуру» (закон № 2778-VI від 14.12.2010 р.). «Вкрай важливим є те, що у процесі доопрацювання законопроекту у другому читанні, завдяки продуктивної співпраці народних депутатів – членів Комітету з питань науки і освіти і Всеукраїнської ради директорів шкіл естетичного виховання (зокрема, секретаря Комітету Самойлик К.С. та Голови Президії Ради директорів шкіл естетичного виховання Шаліта О.Г.), вдалося внести до законопроекту норми що стосуються позашкільної освіти в галузі культури, які були відсутні. Зокрема у статті 2 Закону України «Про культуру» тепер є пряма норма про те, що законодавство про культуру регулює й діяльність художньо-естетичної освіти, спеціальної культурно-мистецької освіти, позашкільної освіти в сфери культури, педагогічної діяльності у закладах галузі культури. Статтею 3 закону визначено, що основними засадами державної політики у сфері культури разом іншими засадами, виділено «забезпечення діяльності базової мережі закладів культури, а статтею 22 встановлено, що «існуючі заклади культури та заклади освіти культури автоматично включаються до базової мережі». Ця норма є запобіжником скорочення закладів освіти галузі культури, в першу чергу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).  Є слушним також і указ президента Ющенка №6\2009  про підтримку культури і духовності, забезпечення умов для ефективної роботи закладів, підприємств та організацій культури, яким забороняється скорочувати заклади культури. Отже  дії теперішнюї влади є протиправними, а в разі приняття відповідних рішень вони будуть незаконними.  Ми сьогодні  по цьому питанню були на прийомі у керівництва області (заступника губернатора Спирідонової Л.М.) та спілкувались із народними депутатами (Ляшком О.В.). Усі однозначно  нас підтримали — необхідно шукати кошти, щоб  зняти проблему, а не  знищити культуру міста, щоб не  мати проблеми з  пошуку  коштів.  Ці проблеми були і за моєї каденції, але ми знаходили можливість залучати додаткові кошти і не допустили  знищення жодного закладу культури. Я прийняв місто з астрономічними боргами і мене за це постійно критикували. Але  станом на 01.01.2010 р.  міський бюджет  вже не мав жодної копійки заборгованості по заробітній платі бюджетникам.  Як ми цього добились і де  взяти додаткові кошти сьогодні ми знаємо ї готові підказати  новій владі, незважаючи на свою  опозиційність до керівництва міста.  Але нас не хочуть слухати.  Мабуть у теперішньої влади зовсім інші наміри та плани? ».

Отже, є очевидним фактом, що  заплановане владою чергове знищення закладів культури  є  необґрунтованим та суперечить закону.

То невже і на цей раз громада промовчить та дозволить  владі  залишити без роботи   багатьох  висококваліфікованих працівників культури, а сотні талановитих діток викинути на вулицю щоб вони стали клієнтами  «біржі»  та місцевих наркоторгівців .  Схоже що саме  такий варіант найбільше влаштовує теперішню  владу.  А потім на черзі буде освіта, медицина і т.д.

Ми закликаємо усіх небайдужих могилівчан прийти під міську раду 4 жовтня 2011 р. на 9-00 год. та сказати своє рішуче «НІ» злочинним намірам влади знищити культуру та духовність в нашому місті.

29.09.2011 р.

ГО «Інститут сприяння демократичному розвитку громад»

 

Дивись також:

Станіслав ТЕЛЬНЮК «грає синє море»

У МогилевіПодільському влада закриває 2 школи, 5 бібліотек та

На Вінниччині ліквідовують бібліотеки

Закон «Про культуру»

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА № 6\2009 від 12 січня 2009 р.

ТЕЛЬНЮК: Сестри — МОГИЛІВПОДІЛЬСЬКИЙ: відкриття меморіальної дошки


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 6/2009

Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки культури і духовності в Україні

З метою підтримки культури і духовності, забезпечення умов для ефективної роботи закладів, підприємств та організацій культури постановляю:

1. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям ужити в установленому порядку невідкладних заходів щодо:

забезпечення належних умов для ефективної роботи національних, академічних та інших провідних закладів культури і мистецтва, в тому числі державних і комунальних навчальних закладів у цій сфері;

збереження існуючої мережі закладів культури, зокрема заповідників, музеїв, бібліотек, театрів, видавництв, книгарень тощо;

недопущення затримки фінансування закладів, підприємств та організацій культури та збереження досягнутого рівня соціальних гарантій для працівників цієї сфери, забезпечення своєчасної виплати їм заробітної плати;

недопущення скорочення фінансування Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004 – 2010 роки, випуску книжкової продукції за програмою «Українська книга», культурологічних та літературно-художніх періодичних друкованих видань, зокрема газети «Культура і життя», та телеканала «Культура»;

забезпечення потреб населення у творах класиків української літератури, у тому числі в перекладі мовами національних меншин, довідкових та інформаційних виданнях (енциклопедії, словники, довідники тощо);

підтримки діяльності національних творчих спілок та їх місцевих осередків, громадських об’єднань національних меншин в Україні;

фінансування в необхідних обсягах протиаварійних робіт на об’єктах культурної спадщини;

сприяння діяльності закладів, підприємств та організацій культури приватної форми власності, а також залучення благодійних організацій, меценатів та спонсорів до участі у заходах, спрямованих на розвиток культури і мистецтва.

2. Кабінету Міністрів України вжити необхідних заходів для проведення у 2009 році невідкладних робіт на об’єктах Шевченківського національного заповідника у м.Каневі, зокрема в музеї Т.Г.Шевченка та на могилі Т.Г.Шевченка, а також Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

3. Міністерству культури і туризму України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям удосконалити порядок проведення всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, оглядів, а також відзначення ювілеїв, пам’ятних дат з метою забезпечення ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на культурно-мистецькі та культурологічні загальнодержавні заходи і підтримку регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва.

4. Міністерству культури і туризму України, Міністерству внутрішніх справ України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям ужити заходів щодо посилення охорони об’єктів культурної спадщини, музеїв, заповідників, бібліотек, архівів, інших закладів, підприємств та організацій культури.

12 січня 2009 року Президент України Віктор ЮЩЕНКО

1

0

0

0

КУДИ ЗНИКЛА МІСЬКА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА?

 

Цього року,  футбольна команда міста знову очолює турнірну таблицю Чемпіонату області, але тапер вже знизу.

Після пяти зустрічей ми опинились на 13-му місті із 2-ма забитими та 21-м пропущеним голом.

Такого позору місто  ще не знало.

Як врятувати  футбол  та ввесь спорт в місті? Давайте подумаємо разом.

Чекаємо пропозицій від гостей «Могилів-Подільського правди» в коментарах до даної замітки.

Дивись також:

Турнірна таблиця Чемпіонату області сезону 2011-12 рр. І коло

Підсумкові таблиці обласних змагань серед аматорів сезону 2009-2010 рр
(167 Кб)

 

Турнірна таблиця Чемпіонату області сезону 2011-12 рр. І коло

(станом на 26 вересня 2011)
М Команда І ПРМ Н ПР М’ячі Очки
1 ФК «Держслужбовець-КФКС» (Вінниця) 7 5 2 0 17:4 17
2 ФК «Горизонт» (Козятин) 6 5 1 0 17:7 16
3 ФК «Шаргород» (Шаргород) 7 4 1 2 21:10 13
4 ФК «Сокіл» (Гайсин) 6 4 0 2 10:4 12
5 ФК «Авангард-Енергія» (Ладижин) 7 4 0 3 14:11 12
6 ФК «Факел» (Липовець) 6 3 1 2 14:10 10
7 ФК «Шляховик» Погребище 6 3 1 2 7:6 10
8 ФК «Нива» (Стрижавка) 7 3 1 3 13:21 10
9 ФК «Патріот» (Тульчин) 7 2 3 2 13:9 9
10 ФК «Тирас» (Ямпіль) 6 1 1 4 6:10 4
11 ФК «Нива» (Бершадь) 5 0 1 4 5:13 1
12 ФК «Кряж-Агро» (Крижопіль) 5 0 0 5 6:19 0
13 ФК «Мог.Подільський» 5 0 0 5 2:21 0

Підприємець сам себе привселюдно відшмагав …

Міліціонери в такому випадку чемно роз’яснять  бідній жертві,  що вона  марно до них звернулась, бо  злочин на справді не є злочином,  що вона сама в усьому винувата, а якщо та  буде наполягати на свому  то вони  цілком серйозно порадять звертатись до … суду?!  Бо то, мовляв,  «цивільно-правові» відносини!?   Але, звертаючись до міліції, слідує ще й враховувати певні ризики, адже   після цього до вас  можуть у нічний час  завітати «невстановлені особи»  та роз’яснити помилковість вашого вчинку   та безперспективність звернення по допомогу до міліції. Пригадується, щось таке в же відбувалось в нашому місті до 1995 року, до того часу коли місцевий УБОЗ  не очолив інший керівник.

Щоправда, така активність теперішніх правоохоронців стосується  лише випадків, коли  в злочині приймали участь нащадки-мажори  місцевих «вождів»,  або особи наближені  до  керівництва містом.  Коли ж бо хворий та немічний  «бомжик» вкраде шматок хліба,  то тоді заяву можна вже подавати в міліцію і біднягу  «упакують «щонайменше років на  п’ять.

Ось конкретний, задокументований  випадок укриття злочинів правоохоронцями,   з багатьох інших.

В період з 9 по 11 вересня 2011 р.  на місцевого підприємця О.Царенка, який здійснює свою діяльність  за межами ринку, контролери цього ринку  тричі здійснювали напади та громили його майно, нанісши збитків на суму біля 2300 грн.  Мотив у нападників  лише один — не будеш  нам платити то не будеш торгувати.

Але це підприємця не налякало. Він не лише  відмовився платити данину «рекетирам»,  але й  повідомив про це офіційно в міліцію та прокуратуру. В результаті  «активних»  дій міліції, 15 вересня 2011 р. «невідомі» особи  в нічний час   побили  на капусту  його автомобіль, завдавши  на цей раз матеріальних збитків на суму більше  20 тис. грн.   Ще не відомо, як міліція відреагує на цей останній  злочин, але слідуючи логіці  з попередніх рішень, то можливо спишуть на супутник NASA, який має впасти десь в жовтні місяці.

То які ж були рішення міліції на попередні звернення Царенка О.?

Не повірите, але на  думку міліціонерів   підприємець сам собі винуватий.  А розбишаки, які громили його майно, зовсім цього не робили, а дуже акуратно переклали його на інше місце. При цьому, виявляється,  Царенко О.  сам перешкоджав нападникам виконувати  їх «професійні» (  читай-  рекетирські ) обов’язки, відмовлявся платити данину.  А вони, рекетири,  на  цілком законних підставах збирають цю данину та законно встановлюють  торгові прилавки на тротуарі за межами ринку.  Ну чим не аналогія  з Гоголівським «Ревізором», коли городничий пояснює, що він не бив унтер-офіцершу, а вона сама себе привселюдно відшмагала.

Після таких історій стає зрозумілим чому саме в Могилеві-Подільському  увіковічнено Миколу Гоголя памятником, який дивиться у вікна  міської ратуші.

А щоб  відвідувачі  «Могилів-Подільської  правди»  повірили в цю  сучасну гоголівську історію з місцевими городничими-дільничними   та переконались, що в нашому місті з часів Гоголя нічого не змінилось, розміщуємо саму міліцейську постанову про відмову в порушені кримінальної справи в якій стверджується, що потерпілий сам себе … відшмагав та скаргу Царенка О. на дії «городничих».

22.09.2011 р.

Громадський рух «Громада»

P/S. Як стало відомо, на 22.09.2011 р. підприємця Царенка О. викликають на засідання адмінкомісії при міській раді де збираються останнього ще й оштрафувати на 1 700 грн. за ….перешкоджання  «рекетирам» виконувати свої професійні обовязки.

 

Могилів-Подільському міжрайпрокурору

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, вул.. Покровська,5

 

Царенка Олександра  Володимировича

——————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Стависька, 75, кв.63, тел.  6-24-68, 067-49-72-49-4

 

Скарга

на постанову органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи

09,10 та 11 вересня  2011 р.  я подавав до Могилів-Подільського МВ УМВС   заяви  про вчинення злочину  працівниками Могилів-подільського  РСТ, які тричі підряд здійснювали на мене напади та пошкодила моє  майно  на  загальну суму біля 2300 грн.

Проте, Могилів-Подільським  МВ УМВС   мої заяви  не були вчасно зареєстровані, працівники міліції  не виїздили на місце злочину, не складали протоколи огляду місця злочину, не складали протоколи огляду  пошкоджених виробів та палатки, не опитували мене особисто та свідків, а безпідставно  винесли одну  постанову від 17.09.2011 р. по всіх трьох окремих фактах злочину  про відмову в порушені кримінальної справи стосовно  злочинців за відсутністю в їхніх діях складу злочину.

В мотивувальній частині  постанови вказано, що мені,  начебто, не нанесено жодних матеріальних збитків і  що  я,  начебто,  перебуваю із  злочинцями в якихось цивільно-правових відносинах, а тому, на думку працівників міліції,  «факти викладені в заяві є предметом цивільно-правового спору та підлягають вирішенню в судовому порядку».

Постанова Могилів-подільського МВ УМВС є незаконною та підлягає скасуванню з наступних підстав:

1.         Я подавав до Могилів-Подільського МВ УМВС   окремі заяви   в порядку ст. 97 КПК України про вчинення окремих злочинів.  Згідно ст. 97 КПК  по кожній такій заяві виноситься окрема постанова. В даному випадку по трьох різних заявах винесено одну постанову.

2.         в дійсності я  не перебуваю із злочинцями в жодних цивільно-правових відносинах, а договір про  бронювання торгівельних місць №.№. 24.25,51 від 01.01.2011 року.,, на який посилаються працівники міліції, є нікчемним, так як  договір укладався ще тоді,  коли Могилів-Подільське  районне споживче товариство (Власов В.В.) ще не уклало договору оренди вказаної земельної ділянки із міською радою і не мала права нею розпоряджатись та укладати будь які договори з підприємцями.

3.            відповідно до ст.125 Земельного Кодексу України   право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. А  відповідно до ч.5  ст.126 Земельного Кодексу України   право  оренди  земельної  ділянки  посвідчується договором оренди землі, зареєстрованим відповідно до закону.

Проте,   на момент вчинення злочину  в Могилів-Подільського  районного споживчого товариства ще не було договору оренди землі, зареєстрованого відповідно до закону в органах ДЗК,  а тому  працівники товариства  не мали права вимагати від підприємців сплачувати будь які платежі;

4.         при вчинені злочинів  Бровко Денис Петрович, Новіков Олег Анатолійович та Шевченко Віктор Олексійович посилались на вказівку голови правління Могилів-Подільської райспоживспілки Власова В.В. і пошкодили моє майно  із хуліганських спонукань. При цьому  вищевказані особи погрожували мені фізичною розправою, якщо я буду захищати своє майно. Пошкодження майна відбувалося в центрі міста, поблизу ринку та  житлових будинків, на очах у місцевих мешканців та гостей міста.       В  діях зазначених  осіб міститься склад злочину, передбачений ч. 2 ст. 296 КК України, оскільки під час скоєння злочину вони грубо порушували громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю;

5.            протиправні дії   Бровко Дениса Петровича, Новікова Олега Анатолійовича та Шевченко Віктора Олексійовича були направлені також на протидію моїй законній господарській діяльності, за що передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 206 КК України;

6.            протиправними  діями   Бровко Дениса Петровича, Новікова Олега Анатолійовича та Шевченко Віктора Олексійовича мені були нанесені матеріальні збитки на суму 2300 грн.  А виходячи із  значущості пошкодженого майна  та мого матеріального становища, умисним знищенням та пошкодженням майна мені заподіяно шкоду у великих розмірах,  за що передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 194 КК України;

7.            дізнанням в постанові замовчується  той факт, що події відбувались не на території ринку, а на міському тротуарі.  Крім того,  органом дізнання не враховано той факт, що  працівники Могилів-Подільского районного споживчого товариства  встановлювали  торгівельний прилавок та   проводили зварювальні роботи по його облаштуванні на тротуарі без відповідного дозволу міської ради;

8.            органом дізнання в постанові не дана оцінка діям працівників Могилів-Подільского районного споживчого товариства, які протиправно займаються вимаганням грошей (рекетом) в осіб, що торгують на тротуарі за межами ринку;

9.        в постанові невірно вказано, що заяви  про вчинення злочинів надійшли в чергову частину 10.09.2011 року , 11.09.2011 року та 13.09.2011 року. В дійсності я  подавав вказані заяви в день вчинення злочинів, а саме 09, 10, 11 вересня 2011 р.;

Таким чином, при наявності достатніх підстав для порушення кримінальної справи, органом дізнання протиправно винесено постанову про відмову в порушені кримінальної справи на підставі ст. 6.п.2 КПК України (за відсутністю складу злочину.

Вважаю, що саме завдяки  протиправній бездіяльності працівників міліції по розгляду моїх заяв про вчинення злочинів, у злочинців виникла впевненість у тому, що вони будуть завжди уникати відповідальності за вчинені злочини і саме тому 15 вересня 2011 р.  злочинцями фактично було знищено мій автомобіль Фольксваген-1981 року виробництва, чим мені завдано моральних збитків та матеріальної шкоди на суму біля 20 тис.  грн.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 99-1, 100 КПК України, —

прошу:

1.         Скасувати постанову дільничного інспектора міліції Могилів-подільського МВ УМВС України у Вінницькій області  Опаряка С.І. від 17.09.2011 р. про відмову в порушенні кримінальної справи проти громадян Бровко Дениса Петровича, Новікова Олега Анатолійовича та Шевченко Віктора Олексійовича;

2.         порушити кримінальну справу  та направити матеріали кримінальної справи  до Могилів-подільського МВ УМВС України у Вінницькій області  для проведення досудового розслідування.

Додатки:

1.    Копія постанови.

22.09.2011 р.

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області О.В.Царенко


1

1