ПУКАЧ ПОЧАВ ЗДАВАТИ УСІХ ПРИЧЕТНИХ ДО ВБИВСТВА ГОНГАДЗЕ!

Екс-глава Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій ПУКАЧ вчора під час допиту в суді підтвердив, що після вбивства журналіста Георгія Гонгадзе його викликав до себе тодішній міністр внутрішніх справ України Юрій Кравченко.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам потерпілий у справі Г.Гонгадзе журналіст Олексій ПОДОЛЬСЬКИЙ.

«Він (О.ПУКАЧ) сказав, що Кравченко його викликав. На тій зустрічі був ЛИТВИН, і Кравченко представив його ЛИТВИНУ: це той самий хлопець, начальник нашої розвідки, який вивіз і вбив Гонгадзе. На що ЛИТВИН сказав: я дуже добре знаю, що це він», — розповів О.ПОДОЛЬСЬКИЙ.

«І Кравченко запевняв ЛИТВИНА, що ми віддані Президенту, і що ми виконаємо будь-який його наказ. І ЛИТВИН начебто при цьому все кивав головою. І потім вони залишились з Кравченком, а ПУКАЧ вийшов», — процитував О.ПУКАЧА журналіст О.ПОДОЛЬСЬКИЙ.

При цьому він додав, що під час цієї розмови в кабінеті у Ю.КРАВЧЕНКА були присутні, за словами О.ПУКАЧА, Микола ДЖИГА і Едуард Фере.

За словами журналіста, О.ПУКАЧ також зазначив, що Ю.Кравченко при ньому дзвонив Президенту Леоніду КУЧМІ, доповідав.

Як повідомляв УНІАН, учора адвокат Мирослави ГОНГАДЗЕ Валентина ТЕЛИЧЕНКО також поінформувала, що О.ПУКАЧ в суді підтвердив свої покази щодо замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

«Він називає ті прізвища, які він називав раніше. Називає прізвища КУЧМИ, Кравченка, ЛИТВИНА, ДЖИГИ, але назвати ці прізвища мало – треба чесно описувати обставини через те, що лише чесно описані обставини можуть бути підтверджені в ході судового слідства», — сказала В.ТЕЛИЧЕНКО.

Довідка УНІАН. Журналіст Г.Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області було виявлено обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналісту. У 2009 році в Київській області знайдено останки черепи, які, за заявою Генпрокуратури, належать Г.Гонгадзе. Проте тіло досі не поховане, оскільки матір журналіста Л.ГОНГАДЗЕ відмовляється визнавати, що знайдені останки належать її синові.

О.ПУКАЧ тривалий час перебував у розшуку у зв`язку з причетністю до вбивства журналіста, в липні 2009 року був затриманий у Житомирській області, і з того часу перебуває під вартою. Генпрокуратура в грудні 2010 року заявила про завершення розслідування кримінальної справи за звинуваченням О.ПУКАЧА у вбивстві журналіста Г.Гонгадзе. Слідство встановило, що О.ПУКАЧ скоїв убивство журналіста за вказівкою на той час міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка.

18 серпня Печерський суд виділив зі справи О.ПУКАЧА матеріали, що стосуються Ю.Кравченка, і відправив їх на додаткове розслідування.

31.08.2011 р.

За матеріалами УНІАН

 

Матеріали по темі:

Записи з плівок Мельниченка

БРОВКО УЗАКОНЕНИЙ МЕР БО НАРОДИВСЯ В КУЗОВІ МАШИНИ…?!

 

Мешканці вул. Рози Люксембург с. Борівка Чернівецького району переконливо стверджують, що Петя Бровко, саме той Петя який  сьогодні сидить в кріслі мера Могилева-Подільського, в дійсності  народився на їхній вулиці в будинку під №13 і до четвертого класу навчався  та хуліганив в Борівській 8-ми річній школі.  А вже  потім з батьками переїхав до м. Могилева-Подільского. Це підтвердили і в сільській раді та школі с. Борівка.

То де ж дійсно народився сьогоднішній мер Могилева-Подільского, коли саме  та якого він роду-племені? Підданим якої держави  він є на сьогодні?  Сам  же Бровко   не міг  дати пояснення на це просте запитання до цього часу. Та й у паспортних даних цілковита каламуть.

Так, Посольство Республіки Молдова  оціційно підтвердило громадянство Бровка П.П. та стверджує, що він  є підданим їхньої держави. На отриманих з Молдови інших документах фото чоловіка   один в один співпадає з фотом мера Могилева-Подільского, та дату народження вказано 15.01.1960 …, а місце народження — с. Борівка.                                На сайті ж Могилів-Подільскої міської ради розміщена автобіографія  міського голови Бровка П.П., де чорним по білому написано, що він народився в м. Могилеві-Подільскому 15 вересня 1959 р.???

Та схоже на те, що нарешті  сам пан Броко таки почав визначатися із своїм місцем народження.  І це вже радує, а то думали що він черговий мер -«космос».

Так, в своєму інтервю  Вінницькій інтернет -газеті «МІСТО», мер Могилева-Подільского поділився з журналістом секретом свого походження та зізнався, що насправдя він ніякий не інопланетянин, не народжувався  ані в Молдові, ані в м. Могилеві-Подільскому і навіть не в с. Борівка Чернівецького району.  Виявляється його уродили в кузові автомобіля!!!

Мабуть саме цей факт народження в кузові автомобіля так вплинув на його подальшу біографію та вніс  подальшу плутанину з датою та місцем народження, а зрештою і з його  громадянством та всім іншим….

 

Інші матеріали по темі:

 

Петро Бровко народився по дорозі до лікарні, у кузові машини

Посольство Республіки Молдова підтвердило громадянство Бровка П.П.

Офіційна автобіографія Петра Бровка

Як Регіонали і БЮТівці побратались в Могилеві-Подільському


МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ХОЧЕ БУТИ НЕЗАЛЕЖНИМ!

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ХОЧЕ БУТИ НЕЗАЛЕЖНИМ!

У Вінницькій області Хмільник, Жмеринка, Козятин, Ладижин і Могилів-Подільський – міста обласного підпорядкування. Зараз вони інтенсивно ремонтують дороги. Бо настав найсприятливіший час для цього. Що є спільного, а що є принципово відмінного між ними в цій справі?,- запитую в Могилів-Подільського міського голови Михайла Саволюка.

— Спільне те, що в усіх названих містах погані дороги. Коштів, які передбачені в бюджеті, явно не вистачає.

— А в якому із цих міст проблема доріг найболючіша?..

— Найбільші проблеми в Могилеві-Подільському.

-?!..

Ви не знайдете жодного міста в Україні, де існує, як у нас, транскордонний перехід, де транзит йде через центральну частину міста і держава на це не виділяє жодної копійки.

— Стривайте, яке навантаження на ці дороги?

Через місто та міст «Дружба» тільки з серпня місяця 2009 року по січень 2010 року проїхало 146 тисяч одиниць транспортних засобів. В тому числі майже 19 тисяч великовагових вантажних автомобілів, 3400 міжнародних автобусів. Такого навантаження на міські центральні дороги немає ніде більше в Україні. І при тім нам лиш від транзитних автомобілів залишаються пошкоджені ними дороги, забруднене повітря. І більше нічого.

— Яка протяжність транскордонних доріг, що проходять через місто?

— Близько двадцяти трьох кілометрів. При цьому нагадаю, що в 2008 році ці дороги в основному були залиті водою в результаті відомого паводку. Стихія лиш додала руйнувань їм. Держава нам заборгувала більше 18 мільйонів гривень тільки на відновлення доріг після стихії. Я вже не кажу про дороги, які пошкоджуються транзитним транспортом. Між тим, в усіх цивілізованих країнах якщо проходить транзитний транспорт через міста, то на ці дороги витрачає кошти тільки держава. А ми їх ремонтуємо своїми мізерними силами.

— Сьогоднішня наша влада монолітна зверху до низу. Отже, вона все бачить і знає. Чому ж не помічає цих проблем (по центру Могилева-Подільського їздити вже просто стає неможливо…)? Між тим, губернатором у нас був найголовніших дорожник країни. І перше, що він мав би був побачити на цій посаді – це Могилів-Подільський, цих 23 кілометри транзитних доріг, чого він їх не побачив? Чого обласне керівництво, скажімо, через Кабмін, не звертає належним чином увагу на дороги Могилева?

У минулому році ми, все таки, з боєм 500 тисяч гривнів отримали з обласного бюджету. Але це не обласні кошти, а кошти, які місто у свій час перерахувало до обласного бюджету і частину цих грошей ми отримали назад. За ці гроші капітально відремонтували більше 700 метрів дороги, вперше за 40 років!  Цього року я не можу сказати, що обласне керівництво не піклувалося про місто. В крайньому випадку – на папері це так. Ось лист підписаний ще губернатором Володимиром Демішканом де чітко сказано, що на виконання доручення Президента України від 24 березня 2010 року він бере під особистий контроль питання доріг Могилева. Передбачено передачу транскордонних доріг обласного значення на баланс «Укравтодору», а також сприяння, по можливості, ремонту комунальних доріг міста. Є таке доручення Президента.

Отже, уточніть, яку частину транскордонних доріг в Могилеві вищим керівництвом держави пропонується перевести на баланс «Укравтодору»?

Всі наші транскордонні дороги. Створена відповідна комісія, яка готує відповідні рішення на наступну сесію де буде чітко вказано які конкретно дороги транскордонні ми готові передати на баланс держави. Це рішення буде негайно направлене в Кабмін і «Укравтодор».

— А «Укравтодор» згідний взяти на себе таку ношу?..

Доручення Президента дано Володимиру Демішкану, який сьогодні очолює «Укравтодор»… З іншого боку – а чому б їм не погодитися? Ми ж до цього часу погоджуємося пропускати через центральну частину міста, на шкоду дорогам, життю і здоров»ю нашого населення, весь потік транзитного транспорту…

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

— Могилів-Подільський непомітно виходить на перші рубежі в країні в освоєнні енергозберігаючих, енергогенеруючих технологій, які уже застосовуються в місті і котрі планується застосувати. Що вас спонукає до цього?

В минулому році наше місто було поставлене перед вибором – замерзати чи знайти якісь нетрадиційні виходи із форс мажорної ситуації.

— Нагадайте, що це був ультиматум Молдови.

Просто Росія припинила подачу природного газу Україні, а відтак Молдові. А газопровід до нас проходить через територію Молдови. Ото ж ми отримали з Молдови попередження про можливе відключення нашого міста, а згодом і інформацію, що вже припинена подача газу з Молдови нам. А зима, морози… Тиск почав падати в нашому газопроводі. Наше місто мало замерзати. Мені довелося серед ночі дзвонити Президенту України. І лиш в ході важких, на найвищому рівні, переговорів України і Молдови вдалося врятувати Могилів від замерзання. І тоді ми зрозуміли, що вичерпні енергоносії – це досить небезпечна річ.

— Як відомо Україна вже кілька місяців просить МВФ про надання вкрай потрібного кредиту. Поки що фонд приємно усміхається, обіцяє, але грошей не дає. Незабаром знову можуть появитися відключення газу, електроенергії. Якби у нас використовувалися, у повній мірі, альтернативні види енергії, енергозбереження наскільки, зокрема, Могилів-Подільський міг би убезпечити себе від подібних катаклізмів?

Не тільки Могилів-Подільський, а й всі міста і села, які розташовані на березі Дністра могли б зарадити собі в цій ситуації…

— Але ж у них немає газових свердловин…

А навіщо вони нам? У нас є майже незамерзаюча ріка, над Могилевом і іншими населеними пунктами подільського Подністров’я   здіймаються високі гори на яких майже безперервно дмуть вітри, у нас достатньо багато сонячних днів в році. Ото ж тільки лиш використовуючи енергію вітру, води і сонця ми можемо повністю стати енергонезалежними. Я привіз із Європи проекти будинків, які не використовують зовні енергоносіїв. Навіть в Скандинавських країнах міста самі себе повністю забезпечують енергією в тому числі і сонячною. Ще раз кажу – наше Подністров’я ідеально підходить для того, щоб тут встановити потужні, і у великій кількості, вітрогенеруючі станції. Ідеально! Це найкраще, мабуть, місце в Україні. Ми вивчали досвід в Австрії, Німеччині і зараз –Польщі. Так от, в Німеччині вітрогенеруючі установки виробляють більше електроенергії ніж всі атомні електростанції України.

Окупність таких установок всього 5-7 років, а гарантійний термін роботи – 20-30 років. Отже, після 5-7 років електроенергія ДА-Р-МО-ВА!

А як можна використовувати Дністер для добування енергії?

—        Могилів-Подільський вже мав досвід добування дешевої електроенергії із Дністра. Після війни на ріці було встановлено декілька поплавкових проточних гідроелектростанцій. І за рахунок стрімкого току води вироблялася дармова енергія. Ото ж коли зараз говоримо про сучасні технології варто згадати і старі ефективні технології котрі, модернізувавши, можна з успіхом використовувати.

—        І нарешті про сонце.

—        На наших горах ідеальне місце для встановлення сонячних батарей. І це стверджують серйозні спеціалісти в галузі видобутку сонячної енергії, які є нашими партнерами. Вони, до речі, взяли вже на себе зобов’язання підготувати частину проектів для того, щоб ввійти у нашу велику програму розбудови генеруючих об’єктів. Ми замахуємося в цій програмі задіяти не лише наше місто, а й навколишні населені пункти, а може й області. Звісно, ця програма потребує значних коштів. Тому ввійшли в асоціацію «Енергоефективні міста України». Працюючи в рамках цієї асоціації, нам вдалося підписати Угоду мерів в Бруселі. Вона дає можливість підготувати спеціалістів, які будуть впроваджувати нашу енергетичну програму. Якщо її вдасться реалізувати то навколо міста появиться нарешті довгождана об’їздна дорога. Ми зможемо відмовитися від опалення наших будинків природним газом, вугіллям, мазутом і т.д. І це може статися до двадцятого року. Ми вже зараз економимо на 50 відсотків використання енергії в міській раді, використовуючи теплорегулюючу апаратуру. Наступний етап – утеплення стін, вікон, підлоги, стелі. Це дасть ще 15-20 відсотків економії. А якщо поставимо на будівлю міськради сонячні колектори, сонячні батареї, а це таки зробимо, то тоді зможемо повністю від»єднатися від зовнішньої електромережі. Аналогічно будемо переобладнувати садочки, школи, заклади культури… Приміром, наша освіта витрачає зимою в місяць майже мільйон коштів. Ми тепло викидаємо в атмосферу, а кошти за енергоносії йдуть в Росію. А могли б платити Росії у два-три рази менше! На це потрібна лиш політична воля. Застосувавши повний набір уже відомих зараз енергогенеруючих і енергозберігаючих технологій, такі споруди, як наша міськрада можуть бути повністю енергонезалежними. Грандіозні великобюджетні вищеозначені енергетичні  програми реалізовувати самому Могилеву-Подільському важко. Всі хто боїться новацій накидаються, щоб зупинити процес. Тому чим більше міст приєднаються до нашої програми, тим легше буде її реалізовувати. У нас є потенціал. Ще є підприємства, інженерні кадри і в сусідів вони є. Я опублікував на нашому сайті статтю «Могилів-Подільський шукає партнерів» в якій щиро пропонується співпраця всім зацікавленим містам, організаціям.

—        Уявімо, що вітрові електростанції над Могилевом працюють, геліоустановки – також, незамерзаючий стрімкий Дністер додає свою частку енергії, але чи не вийде тоді так, як зараз із малими ГЕС в Ямпільському районі від яких місцеві громади майже нічого не отримують? Чи і у вас конкретні бізнесмени будуть заробляти, а не громади?

—        Проблема малих ГЕС мені відома… Передавати гідротехнічні споруди, малі ГЕС в тому числі, в приватні руки заборонено. Але у Вінницькій області колишнє керівництво обленерго фактично прихватило в свої руки ці гідроелектростанції. І хоч вони відносилися до обленерго – кошти від виробленої ними енергії керівництво направляло новоявленим орендаторам цих малих ГЕС. І направляють зараз. Це, звичайно, корупційна схема. Наприклад в Австрії такого немає. Там ніяких приватних рук немає в енергокомплексі. Все енергетичне місцеве господарство належить ГРО-МА-ДІ! Воно є прозорою комунальною власністю. Там кошти від малих ГЕС йдуть на будівництво місцевих доріг, мостів, тротуарів іншої інфраструктури.

—        А бізнесмени що ж від цього мають?

—        Якщо там бізнесмен хоче займатися електроенергією, то він має право купити її за оптовою ціною і знайти ринок збуту і продати. І більше нічого!..

—        Такого варіанта, як в уже згадуваному Ямпільському районі в Європі немає?

—        Немає. Лиш за таку думку, якби там хтось таке висловив, — він був би політичним трупом. В Європі підприємці, вкладаючи великі кошти в  розбудову енергетичної галузі потім мають право лише купляти електроенергію, а не одноосібно розпоряджатися нею, генеруючі об’єкти там є власністю громад. Або ми створимо асоціацію міст –Могилів-Подільський- Ямпіль, Муровані Курилівці, Чернівці.., або ці об’єкти будуть на балансі області. Але прибутки будуть розподілятися громадам, відповідно до внеску, витрат і необхідної для генерування земельної власності кожної.

2010 р.                                                                                                                                                Василь Кізка,

Могилів-Подільський

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

-ПРООН підтримує вихід МогилівПодільської міської ради в Інтернет 

-ООН підтримала вихід МогилівПодільської міської ради в Інтернет, але нове керівництво міста знищило Веб сайт

-4 ТРАВНЯ 2010 Р. МІСТО ПІДПИСАЛО В БРУССЕЛІ УГОДУ МЕРІВ

-ВІДЕО ЦЕРЕМОНІЇ ПІДПИСАННЯ МІСТОМ МОГИЛЕВОМ-ПОДІЛЬСКИМ УГОДИ МЕРІВ

— БРУСЕЛЬ 4.05.10 р. Фото з керівництвом Євросоюзу після підписання угоди мерів. Мер Могилева -Подільського в 2-му ряду, восьмий зліва.

-Мери міст та керівництво Євросоюзу об’єднуються для боротьби із негативними змінами клімату на планеті


СОРОКИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛАЖНОСТІ МОЛДОВИ… БЕЗ МИКОЛИ ДЖИГИ ТА ІНШИХ

а

27 серпня Молдова відзначала День незалежності. Вінниччина, як відомо, ще кілька років тому заключила базовий договір про економічне, культурне, освітнє співробітництво з Сороцьким районом Республіки Молдова. Але на найбільше свято Молдови в це місто ніхто з обласної нашої еліти не прибув. Навіть Ямпільський район відбувся відправкою туди делегації що складалася… із двох сільських голів, завідуючого відділом освіти і середньої руки працівника райдержадміністрації, який виголосив вітання на мітингу в центрі іноземного міста від імені «нашого лідера Володимира Волошина»… російською мовою. (Невже на весь район не можна було знайти людину, яка б знала мову сусідів?). Так і сказав – «от имени нашего лидера».  І як хочеш, молдованин,  так і розумій…

В перерві між багаточисельними прекрасними видовищами, що демонструвалися в той день на кількох майданчиках міста беру інтерв’ю у пана Генадія Доноса, начальника управління освіти Сороцького району:

к

—  Сьогоднішнє свято в Сороках удалося?

Думаю, що так. Таке свято для нас не просто галочка, воно в  душі сорочан. Хоча є і гіркота. В тому числі і що до тієї ж незалежності. Формально Молдова є сьогодні незалежною країною, але якщо поглянути на геополітичну карту, то питання ще залишається відкритим. В тому числі і Придністровське питання, яке є поки що головним невирішеним питанням. Що ж до сфери моєї діяльності то можу сказати, що доступ до якісної освіти зараз у нас набагато більшим став ніж був у 1991 році.

— Кілька років тому була підписана угода про про співробітництво між Вінницької областю і Сороками. Вас не дивує, що на вашому найбільшому святі немає зараз ні офіційних представників Вінниччини, ні Вінницьких артистів?

Я працюю чотири роки на цій посаді, однак за цей час якихось прямих контактів з українськими партнерами на жаль не було. Між тим ми їх запрошуємо.

— В радянські часи в навчальних закладах Сорок навчалося багато українців. А зараз як?..

Студентів з України зараз у нас мало. В тому числі у нас в районі немає жодної української школи. В той же час  є російські школи, російський ліцей.

— А румунський фактор… От ми сьогодні бачили і чули багато румунських представників. Вони говорили про те, що це єдиний народ, що продовжується окупація Молдови з 1812 року, священик румунської православної церкви говорив про єдину румунську православну церкву.

Ви ж знаєте, що всі ці слова мають грунт, реальний корінь…

— Ваші учні, які вивчають «Історію румунів», як свою рідну історію, вони мають змогу отримати знання про те, що українці не були ніколи окупантами Молдови?

У нас із сусідами з Ямполя, Цекинівки, Вінниці дуже добрі відносини. І історія наша має дуже багато спільних сторінок. Починаючи з Богдана Хмельницького і до нього. Якщо ж мовиться про дикі степи, то це, звичайно ж не Україна розуміється під цим. Я не можу і подумати, що українці – не дружня нам нація. Українці – це наші сусіди і наші великі друзі. Потрібно якомога більше зустрічей, спілкувань між нашими школярами. От тоді вони будуть розуміти, що це не який-небудь дикий козак, а це сучасна європейська людина. Я вважаю, що європейське майбутнє нас з Україною має об’єднувати.

к

Як би там не було, але День незалежності Молдови в Сороках відсвяткували на славу! Жаль, що цього прекрасного видовища не бачили не лише жителі Вінниччини, а й сусіднього Ямполя. Так наче ми живемо від цього міста за тисячі кілометрів.

Василь Кізка, Сороки, Молдова.

Приємна новина для підприємців -«спрощенців»

1.      підприємцям-спрощенцям «прощаються» усі попередньо нараховані штрафи та фінансові санкції (частина п’ятнадцята статті 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» );

2.      вони звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують згідно закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками ЄСВ виключно в добровільному порядку (

3.      вимоги ПФУ щодо сплати штрафних  та фінансових санкцій не є виконавчими документами та не можуть братись до виконання виконавчими службами  (Частину дев’яту статті 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виключено ще раніше).

На такі поступки  влада змушена була піти після багаточисельних «майданних» акцій протестів, звернень підприємців до Народних депутатів України та до  державних  і судових органів.

Активну участь в захисті справедливих вимог підприємців-«спрощенців» приймала участь і громада Могилева-Подільского.      Саме могилівчани першими в Україні, на зустрічі з Президентом  Інституту правової політики, екс-міністром  юстиції Миколою  Оніщуком, якого запросив в місто міський голова  Михайло Саволюк, ще в жовтні 2010 р. підняли питання щодо сплати внесків до ПФУ пенсіонерами та інвалідами та прийняли відповідну резолюцію, яка була направлена до ВР України та до Президента. В резолюції вимагалось внести відповідні зміни до законодавства та полегшити  умови підприємницької діяльності «спрощенців», а особливо тим, що вже являються пенсіонерами  чи інвалідами.

Після цього візиту екс-міністра юстиції України   М.Оніщука  був також візит до Могилева-Подільського  наприкінці березня 2011 р. нардепа Олега Ляшка, якого на прохання громадськості та підприємців -«спрощенців»  запросив до міста голова Вільних профспілок України у м. Могилеві-Подільському Олександр Царенко. Саме цю, вищевказану приємну новину і віз підприємцям О.Ляшко та мав її озвучити в м. Ямполі, але по дорозі зазнав нападу з боку  «контролера» ринку у м. Вінниці.

Матеріали по темі:

—              «Нашоукраїнці» Вінниччини захищають права підприємців …

—              Нардеп Ляшко показав яйця на базарі

 
 
 
ВИТЯГ
З А К О Н   У К Р А Ї Н И 

"Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
 
Розділ XIV 

          ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО
СТРАХУВАННЯ


     Стаття 106. Відповідальність страхувальників, банків, організацій, що здійснюють 
виплату і доставку пенсій, та їх посадових осіб
 
15. Строк  давності щодо стягнення недоїмки,  пені та штрафів не застосовується.

Фінансові санкції (штраф, пеня) та адміністративні стягнення, а також примусові стягнення органами виконавчої служби за несплату внесків   на  загальнообов’язкове  державне  пенсійне  страхування фізичними  особами  —  суб’єктами  підприємницької діяльності, які обрали   особливий   спосіб   оподаткування,   не  застосовуються.
{  Частину  п’ятнадцяту статті 106 доповнено абзацом другим згідно із Законом N 3609-VI ( 3609-17 ) від 07.07.2011 }

Нараховані органами  Пенсійного фонду України суми фінансових санкцій,  зазначених в абзаці другому цієї частини, та не сплачені фізичними  особами  —  суб’єктами підприємницької діяльності,  які обрали   особливий   спосіб  оподаткування,  підлягають  списанню.
{  Частину  п’ятнадцяту статті 106 доповнено абзацом третім згідно із Законом N 3609-VI ( 3609-17 ) від 07.07.2011 }

ВИТЯГ
З А К О Н   У К Р А Ї Н И  
 Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне
страхування


                            Розділ II

      
    ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ,ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ
     Стаття 4. Платники єдиного внеску

     1. Платниками єдиного внеску є: 
     4) фізичні  особи - підприємці,  в тому числі ті,  які обрали спрощену систему
оподаткування,  та  члени  сімей  цих  осіб,  які беруть участь у провадженні ними
підприємницької діяльності;
     5) особи,   які   забезпечують   себе  роботою  самостійно  - займаються незалежною
 професійною  діяльністю,  а  саме  науковою, літературною,  артистичною, художньою,
освітньою або викладацькою, а також медичною,  юридичною практикою, в тому числі
адвокатською, нотаріальною   діяльністю,  або  особи,  які  провадять  релігійну
(місіонерську) діяльність,  іншу подібну діяльність  та  отримують дохід безпосередньо
 від цієї діяльності,  за умови,  що такі особи не є найманими працівниками чи
підприємцями;
     7) особи,  які  працюють  на  виборних  посадах   в   органах державної 
влади,  органах  місцевого самоврядування,  об'єднаннях громадян та отримують заробітну
плату (винагороду)  за  роботу  на такій посаді;     4.  Особи,  зазначені  у пункті 4 частини першої цієї статті, які обрали спрощену 
систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску,  якщо вони є
 пенсіонерами  за  віком  або інвалідами  та отримують відповідно до закону пенсію або
 соціальну допомогу.  Такі  особи  можуть  бути  платниками  єдиного   внеску виключно
    за    умови   їх   добровільної   участі   у   системі загальнообов'язкового державного
 соціального страхування.
{   Статтю  4  доповнено  частиною  четвертою  згідно  із  Законом N 3609-VI ( 3609-17 )
від 07.07.2011 }28.08.2011 р.                    
ГО "Інститут сприяння демократичному розвитку громад"

В МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВЛАДА ПРИВАТИЗУЄ НАВІТЬ ДОРОГИ !!!

Тепер усі могилівчани та гості можуть полюбуватись на символ ненажерливості посадових осіб міської ради, які почали зводити споруди прямо посеред дороги по вул. Ставиській, 65.

а

При цьому  чиновники не лише наплювали на  Закон, що  забороняє будь яке будівництво на дорогах,  в т.ч.  на   ст. 18 Закону України  «Про автомобільні дороги» норма якої прямо прописує, що «межі вулиці за її шириною визначаються  «червоними  лініями«.  Розташування будь-яких об’єктів,  будівель, споруд або їх частин у межах «червоних ліній» вулиці не допускається«.  Виявляється, що і до міської казни не надійде жодної копійки від такої афери.  Адже в рішенні № 278, яке прийняли депутати на позачерговій сесії 10.08.2011 р. в пожежному порядку, надається дозвіл на встановлення МАФів на дорозі  без  попередньої передачі земельної ділянки в оренду.

Такого оригінального та абсурдного рішення,  за виключенням  рішення №274″Про з печатку міського голови»,  ще світ не знав.

А хто ж із депутатів за це рішення  проголосував? Та яким Законом керувались посадовці, коли готували проект рішення? Коли почнемо читати текст рішення, то побачимо, що в первих рядках чорим по білому написано, що посадовці готували рішення  «Керуючись г. 16 Земельного Кодексу України, п. 34, 42 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМ «Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації».  Але в Земельному кодексі України взагалі немає такої норми як «г 16», крім того,  жодним законом чи нормативним актом не передбачено  право міської ради   приватизовувати дороги.

Достеменно відомо, що за вказане рішення одноголосно  віддали свої голоси представники від Партії Регіонів, «ВО»Батьківщина», «Фронт Змін» та ін.   Не голосували депутати від  «Нашої України»,   Компартії України  та  Партії  Зелених України.

А куди ж дивиться прокуратура та інші правоохоронні органи, адже тут очевидний факт корупції та порушення українського законодавства?  Чому місцева влада так безпардонно, не боячись наслідків та кримінальної відповідальності,  йде на пряме вчинення злочинів?

ф

Можливо вся відповідь криється у факті відвідування на днях Могилева-Подільського недавнім помаранчевим, а сьогодні  перефарбованим в голубий колір  Анатолієм Кінахом  (дивись «Могилів-Подільський спрут…»).

Але хто ж конкретно з посадових осіб причетний до «прихватизації» міських доріг?

Відповідь на це запитання ми надаємо можливість надати в коментарях нашим гостям, після того як вони уважно ознайомляться із  текстом самого рішення № 278 від 10.08.2011 р.

УКРАЇНА

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
№278
від 10.08.2011р.                           10 сесія                                   6 скликання

Про затвердження технічних документацій із складання

особистого строкового сервітуту земельної ділянки та надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми

Керуючись г. 16 Земельного Кодексу України, п. 34, 42 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМ «Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації, —

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічні документації із складання особистого строкового
сервітуту земельної ділянки комунальної власності міської ради:

1.1.    Гр. Ганзюку Андрію Валерійовичу на земельну ділянку площею 0,0030 га
по вул. Ставиській, 65-н для розміщення малої архітектурної форми;

1.2.    Гр. Юсім Олександру Шлеймовичу на земельну ділянку площею 0,0030 га
по вулиці Ставиській, №65-р для розміщення малої архітектурної форми;

1.3.    Гр. Горбатюк Марії Касіянівні на земельну ділянку площею 0,0030 га по
вулиці Ставиській, №65-с для розміщення малої архітектурної форми;

1.4.    Гр. Наконечній Тетяні Андріївні на земельну ділянку площею 0,0030 га по
вулиці Ставиській, №65-т для розміщення малої архітектурної форми;

1.5.    Гр. Магаляс Валерію Михайловичу на земельну ділянку площею 0,0030 га
по вулиці Ставиській, №65-у для розміщення малої архітектурної форми .

2.     Відділу Держкомзему у місті Могилеві — Подільському (Базалук О.В.),
виконавцю землевпорядних робіт — КП «МП МБТІ» (Федотов А.М.) підготувати,
зареєструвати та видати договір особистого строкового сервітуту земельної ділянки
гр.гр. Ганзюку Андрію Валерійовичу, Юсім Олександру Шлеймовичу, Горбатюк
Марії Касіянівні, Наконечній Тетяні Андріївні, Магаляс Валерію Михайловичу,
терміном на 5 років.

3.     Надати дозвіл на розміщення малої архітектурної форми громадянам:

—  Ганзюку Андрію Валерійовичу по вул. Ставиській, №65-н;

—  Юсім Олександру Шлеймовичу по вулиці Ставиській, №65-р;

—  Горбатюк Марії Касіянівні по вулиці Ставиській, №65-с;

—  Наконечній Тетяні Андріївні по вулиці Ставиській, №65-т;

—  Магаляс Валерію Михайловичу по вулиці Ставиській, №65-у.

4.     Відділу Держкомзему у місті Могилів-Подільському (Базалук О.В.) та
КП «МП МБТІ» (Федотов А.М.) внести зміни в земельно-облікові документи.

5.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з
питань законності, правопорядку, реформування земельних відносин, охорони
довкілля, депутатської діяльності та етики (Федотов А.М.) та секретаря міської ради Бохонця В.П.

Міський голова                                                      Бровко В.П.

МАТЕРІАЛИ ПО  ТЕМІ:

Закон «Про автомобільні дороги»

«Могилів-Подільський спрут…»

»Керівники прокуратури та міліції стали плебеями влади»,- В.Бевз

Могилів-Подільські «братки» привласнюють навіть міські газони!


СКІЛЬКИ КОШТУЄ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ В ЯМПОЛІ?

Вони хотіли знати, зокрема, на які конкретно святкові розходи підуть оті 35 тисяч гривнів, які райдержадміністрація їм настійливо пропонувала затвердити. При  цьому райдержадміністрація найголовніший документ на цю суму – кошторис, так і не показала. Цього кошторису, як бачимо із відповіді голови райради В.Жереба, немає в райраді і досі.

Після тижневої боротьби з чиновниками райдержадміністрації нам таки вдалося дістати копію документа за який «всліпу» проголосували Ямпільські районні депутати. Отримавши його, ми ще кілька днів намагалися опублікувати його в районних, міських ЗМІ Ямпільського району щоб хоч депутати знали за що ж вони проголосували. Однак, під різними приводами нам відмовляли в цьому. Одні казали, що бажають допрацювати до пенсії, інші вигадували ще якісь причини. Чіпляти цей документ на парканах, стовпах, деревах – не було сенсу, бо там його побачать, все таки, небагато людей із 44 тисяч жителів району. Залишилося одне – опублікувати в інтернеті.

Отже, шановні Ямпільські районні депутати, ви маєте нагоду побачити за що ви проголосували 11 серпня на позачерговій сесії. Дорогі земляки, Ямпільчани, у вас також є унікальна можливість побачити куди і на що пішли ваші чималі  гроші. Чи згідні ви з таким утаємничуванням публічного документу якого немає навіть в райраді, не кажучи вже про районні ЗМІ? Цей кошторис міг би, звичайно, зацікавити й КРУ, прокуратуру, але на це мало надій, адже представники цих поважних установ були на районній сесії і прекрасно бачили, як приймався цей документ і ніяк не зреагували на викручування рук райраді райдержадміністрацією під благовидним приводом – виділення коштів на святкування 20 річниці незалежності України. Куди насправді підуть ці 35 тисяч достеменно знає в районі, думаю, всього одна людина – голова райдержадміністрації…

Василь Кізка, Ямпіль

в

р

х

а

ОЛЕГ ЛЯШКО — «Я їду до Ямполя «рвати» місцеву владу….»

І ось пан Ляшко таки виконує прохання ямпільчан та 22 серпня 2011 р. прибуде на зустріч із громадськістю м.Ямполя

Зустріч відбудеться на центральній площі міста, біля кінотеатру  о 16 год.30 хв.,  так,  як місцева влада, за прикладом  могилів-подільскої міськоі влади, яка під час візиту О.Ляшка до Могилева-Подільського вчиняла перепони в проведенні зустрічи  нардепа  з виборцями,  всіляко перешкоджає цьому візиту депутата  і навіть відмовилась надавати приміщення для зустрічі.

В Ямпіль виїжджає також делегація представників громадськості з Могилева-Подільского, які мають намір вручити нардепу О.Ляшку ще одне звернення про допомогу в відновлені дії законів у місті Могилеві-Подільскому.

 

ТЕКСТ   ЗВЕРНЕННЯ:

Народному депутату України

Ляшко Олегу  Валерійовичу

—————————————————

Громадськості м. Могилева-Подільського

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

22 серпня  2011 року                                                    м. Могилів-Подільський

                                                                                                                                                                                               
Про забезпечення гарантій додержання 
Конституції  України, прав і свобод людини 
 і громадянина в м. Могилеві-Подільському. Шановний Олеже Валерійовичу!


На протязі 2011 р,  представники громадськості міста Могилева-Подільского неодноразово  зверталися до Вас з проханням особисто втрутитися та допомогти відновити в м. Могилеві-Подільському дію Контитуції законів України, щонехтуються не лише місцевою владою, але й місцевою прокуратурою, органом, який мав би бути взірцем дотримання тавиконання законів України.

На превеликий жаль, міжрайпрокуратура м.Могилів-Подільського на чолі з міжрайпрокурором Гулько А.В. не тільки небореться з порушниками норм чинного законодавства, не тільки не реагує на Ваші депутатські запити з трибуни ВР, анавпаки,  покриває скоєні  злочини.

Саме завдяки бездіяльності прокуратури, в Могилеві-Подільскому продовжуються безчинства місцевої влади: незаконно, без конкурентних засад  роздаються приватним особам, які наближені до керівництва містом, земельні ділянки. Дійшло до того, що під магазини роздають земельні ділянки на зелених газонах та навіть на дорогах. Як приклад наводжу рішення Могилів-подільскої міської ради №278 від 10.08.2011 р. про надання дозволу на будівництво магазинів  прямо на дорозі по вул. Ставиській, 65,  близьким родичам керівництва Могилів-подільскої міської ради.

В цей же час, незаважачи на те,  що судом скасовано результати виборів Могилів-Подільского міського голови,  на посаді  мера  міста Могилів-подільского   продовжує незаконно перебувати громадянин Р.Молдова Бровко П.П.

При цьому прокуратурою здійснюються побори з місцевих підприємців. Лише на євроремонт приміщення місцевої прокуратури було використано біля 1 млн. грн., які були незаконно стягнуті з підприємців після прокурорський «наїздів» та які не були оприбутковані і не проходять по бухгалтерській звітності прокуратури.  Скільки в результаті цього  коштів осіло в карманах самих керівників прокуратури, можна лише здогадуватись.

На Ваші звернення Вам, як нам стало відомо,  було надано прокуратурою неправдиву інформацію.

Ми добре розуміємо, чому так відбувається. Саме завдяки зговору та злочинній підтримці з боку прокуратури, міліції, судів, в нашій країні процвітає таке ганебне явище, як РЕЙДЕРСТВО та КОРУПЦІЯ, які як ракова пухлина роз’їдають наше суспільство  та знищують нашу державу Україну!

Саме такими діями, Могилів-Подільська міжрайпрокуратура, вже вкотре, продемонструвала громаді міста, чиї інтереси вона захищає. Цими протиправними діями Могилів-Подільська міжрайпрокуратура дискредитує діючу владу, підриває довіру громадян  до інституту президентства та органів влади і може призвести до акцій громадянської непокори!

З цих причин,  повторно звертаємось до Вас, шановний Олеже Валерійовичу, як до Народного депутата України та просимо  дієвої Вашої допомоги, а саме:

1.)  Просимо звернутись до Генеральної прокуратури з приводу відсутності реагування перевірки неналежного розслідування кримінальної справи №06130052 по факту незаконного заволодіння земельною ділянкою під ринком родиною міського голови Бровка П.П.  та безпідставного її закриття міжрайпрокуратурою м.Могилів-Подільського;

2.)  просимо звернутись до Генеральної прокуратури щоб зобов’язати міжрайпрокуратуру м.Могилів-Подільського провести перевірку усіх рішень міської ради  за останній рік щодо передачі в приватні руки земельних ділянок та комунального майна не на конкурентних засадах та притягнути винних до відповідальності, а земельні ділянки повернути законному власнику.

3.)   Просимо звернутись до Генеральної прокуратури з вимогою  провести комплексну перевірку діяльності міжрайпрокуратури м.Могилів-Подільського та її керівника міжрайпрокурора Гулька А.В.,  дати належну оцінку їх бездіяльності, як з означених питаннь, так і з багатьох інших питань, по яких ми вже раніше звертались до Вас;

4.) Просимо звернутись до Генеральної прокуратури з вимогою  провести  перевірку  міжрайпрокуратури м.Могилів-Подільського  щодо  факту неоприбуткування  коштів на суму біля 1 млн. грн.,  отриманих незаконним шляхом від підприємців на ремонт прокуратури.

Неодноразові звернення підприємців та громадськості міста Могилів-Подільського до обласної прокуратури з приводу протиправної бездіяльності міжрайпрокуратури, яку очолює міжрайпрокурор Гулько А.В., ніяких результатів не дали, у відповідь на наші звернення ми отримали десятки нічого не вартих відписок і жодних реальних дій! .

Сподіваємось, що Ви негайно втрутитесь у вищевказану ситуацію та в межах повноважень Народного депутата України таки примусите Генеральну прокуратуру забезпечити  належний контроль за діяльністю та виконанням законів України, як Могилів-Подільською міжрайпрокуратурою, так і Вінницькою обласною прокуратурою, а також притягнення винних осіб до відповідальності згідно вимог закону.

Представники громадськості міста Могилева-Подільского:

Ляшко в Могилеві-Подільскому (ВІДЕЮ)

Як Олег Ляшко реагує на звернення громади Могилева-Подільського

МІСЬКА РАДА ЗАСЕКРЕТИЛА «ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА»

Чому ж місцева влада боїться офіційно оприлюднювати прізвище «Почесного громадянина міста Могилева-Подільського»? Зовсім не зрозуміло, адже  рішення про це приймалось публічно, на відкритому засідані міської ради. Люди, яким присвоюється це почесне звання повині бути публічними, відомі в місті своєю громадянською позицією, користуватись загальною довірою та авторитетом та щось дуже корисне зробити для громади міста на рівні майже подвигу. І коли таким людям  від імені громади міста прсвоюється  почесне звання,  то ця громада повина  погоджуватись з таким рішенням та знати прізвища цих людей.  Бо інакше виникають певні сумніви щодо законних підстав присвоєння такого звання.

Крім того, утаємничення прізвища «Почесного громадянина міста» ображає і самого винуватця, який може виявитись досить порядною та знанною людиною, яка дійсно  своїми діями та своєю громадянською позицією заслужила цього звання.

Прсимо міську владу виправити помилку в найкоротший термін «розсекретити» рішення № 279 , щоб надалі не ображати  «Почесних громадян міста»  та не залучати для вирішення цього питання відповідні структури.


Від імені громади міста

Директор Інституту сприяння

демократичному розвитку громад                                               Михайло Саволюк