ДАЇ покарає прокуратуру?

А іншим водіям  паркувати свій автомобіль тут було  зась.  Крім того були створені  незручності й для пішоходів, які змушені були, через несанкціоновану «службову стоянку автомобілів прокуратури» виходити на проїжджу частину дороги, ризикуючи потрапити під колеса  автомобілів.

Спочатку  люди тихо висловлювались смачним матом в адресу  прокурора Гулька А.В. та його підлеглих, а потім не витримали наруги та вирішили  дати бій  прокурорській  вседозволенності  та хамству.

Як результат, перевіркою діяльності прокуратури  зайнялось Управління ДАЇ Вінницької області, яке очолює полковник міліції Солоненко П.Д. і який, як виявилось, поважає закон та правила дорожнього руху, але не поважає порушників в прокурорських пагонах.

Висновок працівників ДАЇ однозначний —  працівники Могилів-Подільскої міжрайпрокуратури, які повині слідкувати за виконаннням та дотриманням законів іншими, самі  грубо попирають  закон та норми моралі. А тому ДАЇ області  прийняло рішення про демонтаж незаконно вствновленого працівниками прокуратури дорожнього знаку.

Начебто справедливість відновлено, але  громадськість  також цікавить хто і скільки коштів змушений був сплатити прокуратурі за  виготовлення та встановлення  вказаного дорожнього знаку   та  оплатив  роботи і матеріали (асфальт, бордюри, розмітка, робота асфальтоукладчика та ін.) по облаштуванню несанкціонованої прокурорської автостоянки?  Адже, як відомо, держаним чиновника заборонено приймати будь які подарунки від сторонніх осіб бо то є корупція.

То, що прокурор Гулько є корупціонером?! Ну тоді ми йдемо по нього!!!

29.07.2011 р.

Громадський рух «Громада»


Дивись також початок цієї історії з публікації —

Чи бере Могилів-Подільска прокуратура хабарі!?


 

 

МВС УКРАЇНИ                                               Царенко Олександр

УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ                                               Володимирович

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ                               вул. Стависька, 75, кв. 63,

УПРАВЛІННЯ ДАІ                                          м. Могилів-Подільський,

21100, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23                    Вінницької області

тел.(0432) 59-33-33) www.dai.vin.ua

№9/У-440      від 25.07.2011

Шановний Олександре Володимировичу!

Керівництвом УДАІ УМВС України у Вінницькій області розглянуто Ваше звернення до УДАІ МВС України (вх. № 4/7-Ц-2919 від 22.07.2011), стосовно дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» біля адміністративного приміщення Могилів-Подільської міжрайонної прокуратури по вулиці Покровській, 5, в м. Могилів-Подільський.

В ході перевірки з’ясовано, що встановлення зазначеного дорожнього знаку з Державтоінспекцією не узгоджувалось.

Управлінню житлово-комунального господарства Могилів-Подільської міської ради видано вимогу щодо демонтажу дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» та таблички розташованої під ним.


З повагою

начальник

полковник міліції

П.Д. Солоненко


 

Журналістів — «бомжів» вигнали з Печерської Лаври

Однак намісник забороняв журналістам знімати на території Лаври та погрожував побити камеру. Також у відповідь на питання про його «Мерседес» та будівництво кафе, Павло почав ображати журналістів, називаючи їх «душевнохворими», «нєвєждами», погрожував Божим судом.

Все на відео

Чи дійсно прокурор Гулько кришує рекитерів?

Чому місцеві правоохоронці ніяким чином не реагують на факти неприкритого «рекету» та де реакція місцевого прокурора на бездіяльність міліції?  А можливо прокурору  не відомо про факти зловживань навколо ринку?  Хоча прокурор Гулько А.В. не славиться в місті таким собі  ванькою-незнайкою.  Адже за які тоді кошти зроблено євроремонт прокуратури та за які кошти працівники прокуратури пересуваються на дорогущих автомобілях та відпочивають на престижних курортах?  Ну, а щоб прокуратура не дурачилась та її працівники  не прикидалась незнайками, представники громадськості вирішили офіційно повідомити  особисто прокурору Гульку А.В.  про протиправні дії місцевих рекитерів та дочекатись, як він відреагує на офіційну інформацію.  А вже після цього представники громадськості будуть вживати інших, більш радикальних заходів, щоб змусити прокурора Гулька А.В. та  керівників інших правоохоронних органів  виконувати свої посадові обовязки та відпрацьовувати заробітну плату, яку ім платять платники податків.

 

Могилів-подільському міжрайпрокурору

Гульку Андрію Васильовичу

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, вул.. Покровська,5

Царенка Олександра  Володимировича

——————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Стависька, 75, кв.63, тел.  6-24-68, 067-49-72-49-4

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Відповідно дост.19  Закону «Про доступ до публічної інформації» прошу терміново в 5-ти денний термін надати мені інформацію  про те:

1. Чи відомо Могилів-Подільському міжрайпрокурору Гульку А.В.  про те, що контролери Могилів-Подільского районного споживчого товариства Новіков О., Шевченко В. та Бровко Д. незаконно збирають  кошти із  виробників сільгоспродукції,  які торгують на тротуарах біля ринку за межами  території ринку?

2.  Якщо міжрайпрокурору Гульку А.В. про ці факти вчинення злочину, то прошу повідомити чому він  не  вжив заходи реагування по притягненню  злочинців до відповідальності та вилучення в них незаконно отриманих коштів та чи не  передається частина цих коштів прокурору Гульку А.В. в якості хабара  за  «кришування» злочинців ?

3.  Якщо міжрайпрокурору  Гульку  А.В. ще не відомо про протиправні дії посадових осіб  Могилів-подільского РСТ, які фактично займаються вимаганням грошей з громадян, тобто рекетом,  то прошу вважати цей інформаційний запит як повідомлення про злочин?

Інформацію прошу надати  мені терміново для розгляду справи в суді та інформування громадськості про зв’язки посадових осіб правоохоронних органів із  злочинним угрупуванням.

Інформацію прошу надати мені письмово на вказану адресу та повідомити про її  підготовку по вказаних телефонах: 6-24-68, 067-49-72-49-4

28.07.2011 р.

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області                                                                                                                                                                  О.В.Царенко

 

 

Міському голові  Могилів-Подільської міської ради

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, пл. Шевченка, 6\16, тел. 6-52-40

 

Царенка Олександра  Володимировича

——————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Стависька, 75, кв.63, тел.  6-24-68, 067-49-72-49-4

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

 

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені  інформацію  про те:

1.      Скільки коштів, починаючи з 1 січня 2011 р. , було перераховано до місцевого бюджету міста  по даний час  від комерційних структур, що здійснюють ринкову діяльність на продуктовому та промисловому ринках міста?;

2.      чи надавався міською радою (виконкомом)  дозвіл комерційним структурам в т.ч. Районному споживчому товариству, збирати кошти з осіб, які торгують за межами вказаних ринків на тротуарах?;

3.      чи відомо міському голові Бровку П.П. про те, що  данину з людей, що торгують на тротуарах, незаконно збирає його син Бровко Денис Петрович?

4.      які міри прийняті  міською радою для того, щоб припинити факти рекету зразку 2011 р. відносно людей, що торгують на ринку та  для вилучення коштів у злочинців, що отримали їх шляхом вимагання та шахрайства,  в дохід держави?

Якщо керівництву міської ради до цього часу, ще не було відомо про факти вказаних протиправних дій, то прошу цей інформаційний запит вважати  офіційним  повідомленням  про факти злочину.

 

Інформацію прошу надати мені письмово на протязі 5-ти діб на вказану адресу.

 

 

27.07.2011 р.

 

 

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області                                                                                                                                                                       О.В.Царенко

 

 

 

 

 

Ремонт міських доріг контролює громадськість!

Проте представникам  громадськості вдалось  через Генеральну прокуратуру та інші державні органи домогтись того, щоб інформація про ремонт доріг в м. Могилеві-Подільскому  стала доступною для громадськості та публікувалась в ЗМІ і інтернет виданнях, що мінімізує зловживання посадових осіб та покращує стан доріг.

Могилів-Подільскому міському голові

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, пл. Шевченка, 6\16, тел. 6-52-40

 

Царенка Олександра  Володимировича

——————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Стависька, 75, кв.63, тел.  6-24-68, 067-49-72-49-4

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

На мій  інформаційний запит  від 23.05.2011 р. в надані публічної інформації щодо питань ремонту міських доріг в м. Могилеві-Подільскому мені протиправно відмовлено секретарем Могилів-Подільскої міської ради Володимиром Боханцем, який посилався на те, що вказана інформація являється конфіденційною та не підлягає розголошенню.

«Розсекретити» вказану публічну інформацію Могилів-Подільскої міської ради  мені довелось  лише  після  звернення до Генерального прокурора України.

На підставі вищевикладенного, відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  прошу надати мені інформацію  про те:

 

1.                  Коли та ким  було проведено тендер по ремонту  міської дороги  в м. Могилеві-Подільському по Проспекту Незалежності,  на яку суму (в т.ч. кошти міської ради) та хто став переможцем ?;

2.                  хто саме з посадових осіб   ініціював ремонт дороги  за бюджетні кошти міста по вул. Володимирській,  де проживає Бровко П.П.,  скільки на це передбачено коштів та чому не виділено кошти  на ремонт дороги до школи №1?;

3.                  чи дотримано МКП «Комбінат комунальних підприємств»,  яке виконувало роботи по ремонту доріг  в м. Могилеві-Подільському,  відповідних технологій ремонту доріг, чи є в цьому підприємстві  відповідні фахівці? Якщо такі фахівці є то прошу вказати їх освіту, професійно-кваліфікаційний рівень підготовки за профілем та стаж роботи за профілем?;

4.                  прошу надати завірену копію рішення сесії міської ради про  призначення ремонту вулиць міста та по якому коду вони фінансувались?;

5.                  прошу надати рішення міськвиконкому  про дозвіл на виготовлення кошторисної документації на ВКР?;

6.                  прошу надати копію державної експертизи на проектну документацію  по ремонту міських доріг в 2011 р.;

7.                  прошу надати копію рішення виконкому міської ради на дозвіл та початок  ремонтних робіт по ремонту міських доріг і на яку організацію такий дозвіл було надано?

8.                  прошу надати копії кошторисної документації та акти виконаних робіт по ремонту міських доріг в 2011 р.;

9.                  чи притягнуті посадови особи, які раніше відмовляли мені в надані публічної інформації до юридичної відповідальності, хто саме та до якої саме відповідальності притягувався?

 

Інформацію прошу надати мені письмово на протязі 5-ти діб на вказану адресу.

 

26.07.2011 р.

 

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області                                                                                                                                                                  О.В.Царенко

В Україні найдешевша електроенергія — яка буде дорожчати?

Москва, 20 липня — РІА Новини. Експерти Центру економічних досліджень «РИА-Аналітика» РИА Новости провели дослідження рівня тарифів на електроенергію для населення в різних державах Європи. Результатом аналізу став рейтинг країн Європи за цінами на електроенергію. Рейтинг був підготовлений на підставі оцінки вартості електроенергії для населення за даними статистичних комітетів і регулюючих органів різних країн на останню доступну дату. Розрахунок цін на електроенергію проводився шляхом перерахунку місцевої валюти в російські рублі за курсом ЦБ РФ.

Як показали результати рейтингу, найдорожча електроенергія у жителів Данії — родини цієї країни в перерахунку платять в середньому 11 російських рублів за кВт ч. Можна відзначити, що в Данії практично немає власних запасів палива і гідроресурсів для виробництва енергії, а також існує заборона на атомну енергію, що істотно відбивається на рівні цін.

У результаті в даний час в цій країні активно розвиваються альтернативні види енергії. Висока вартість електрики є локомотивом альтернативної енергетики і для країни, що займає друге місце в рейтингу — у Німеччині вартість одного кВт год для населення становить в перерахунку 9.9 руб. На третьому місці в рейтингу — Кіпр, чия енергосистема на відміну від більшості країн Європи є ізольованою, а у виробництві електроенергії фактично немає альтернативи мазуту. У підсумку ця країна суттєво страждає від високих цін на нафту, які власне і зумовлюють високі позиції Кіпру в рейтингу. У п’ятірку країн з найдорожчим електрикою для своїх жителів увійшли також Бельгія і Швеція. У цих країнах один кВт год обходиться в 8.0 руб. та 7.9 руб. відповідно.

У п’ятірці країн з дешевою електроенергією на кінець I півріччя 2011 року лідирує України — тут, за оцінками експертів «РИА-Аналітика», вартість одного кВт год для мешканців складає всього 1.0 руб. Разом з тим необхідно розуміти, що невисокий рівень доходів населення робить вартість електрики вкрай соціально значущим параметром для українців. Як наслідок, пройшли підвищення тарифів в 2011 році істотно відбилися на витратах населення України, хоча рівень цін залишився вкрай низьким для Європи.
Друге і третє місце з кінця рейтингу займають Білорусія зі своєю соціально-орієнтованою економікою (1 руб. За кВт ч) і Казахстан, де населення купує електроенергію в середньому по 1.7 руб. за кВт годин, а значна частина генерації працює на відносно дешевому власному вугіллі. Четверте місце за дешевизною електроенергії займає Вірменія (1.9 руб. За кВт ч).

Росія в рейтингу на п’ятому місці з кінця з показником в 2.2 руб. за кВт ч електроенергії для населення. Це в два рази більше, ніж у займає останнє місце Україні, проте в 5 разів менше, ніж у лідера рейтингу — Данії, і в 2.5 рази менше середнього по Європі.
Вище середньоєвропейського (5.6 руб. За кВт ч) ціни в 19 з 37 країн рейтингу. Примітно, що, з багатих країн (з ВВП на душу населення більше 30 тис. дол), найдешевша електроенергія у активно розвиваючої атомну енергетику Франції (5.2 руб. За кВт ч). Цікаво також, що в Молдові електроенергія дорожче, ніж у входить до ЄС Болгарії — 3.7 руб. проти 3.4 руб.

В цілому, як показав проведений аналіз, ціни на електроенергію далеко не все завжди пов’язані з наявністю власних потужностей або енергоресурсів. Багато в чому вони визначаються економічною політикою держав.

Окремо необхідно відзначити, що вартість електроенергії, наведена в рейтингу, є оцінкою середнього рівня по країні для цілей порівняння, і може істотно відрізнятися в кожному конкретному випадку залежно від місця проживання в країні, обсягів споживання сім’ї, наявності електричних плит, центрального опалення та пр . У Росії, наприклад, середній рівень цін тільки для міського населення (без іншої диференціації) становив би близько 2.6 руб. за кВт.

Рейтинг країн за вартістю електроенергії для населення

 

Месце

Країна

Вартість ел.енергії,

руб./ кВт ч

ВВП в 2010 р. в долл. по ППС на душу населення

1

Данія

10.99

36450

2

Німеччина

9.89

36033

3

Кіпр

8.20

28256

4

Бельгія

8.01

36100

5

Швеція

7.94

38031

6

Австрія

7.83

39634

7

Норвегія

7.79

52013

8

Италія

7.79

29392

9

Ирландія

7.61

38550

10

Испанія

7.51

29742

11

Люксембург

7.09

81383

12

Мальта

6.90

24792

13

Нідерланди

6.88

40765

14

Португалія

6.76

23223

15

Словакія

6.64

22129

16

Венгрія

6.39

18738

17

Великобританія

5.88

34920

18

Словенія

5.79

28030

19

Чехія

5.65

24869

20

Польша

5.61

18936

21

Турція

5.57

13464

22

Фінляндія

5.56

34585

23

Франція

5.23

34077

24

Литва

4.93

17185

25

Греція

4.91

28434

26

Хорватія

4.68

17684

27

Руминія

4.27

11860

28

Латвія

4.25

14460

29

Естонія

4.07

18519

30

Молдова

3.71

3083

31

Болгарія

3.37

12851

32

Боснія и Герцеговина

2.99

7782

33

Росія

2.17

15837

34

Вірменія

1.88

5110

35

Казахстан

1.74

12603

36

Білорусія

1.01

13909

37

Україна

0.98

6712

 

В середньому

5.63

26680

Джерело: Центр економічних досліджень «РИА-Аналітика» РИА Новости, статистичні і регулюючі органи країн, МВФ. Для країн зони євро дані за підсумками II півріччя 2010 року, для інших на кінець червня 2011 р.

В цілому, як показав проведений аналіз, ціни на електроенергію далеко не все завжди пов’язані з наявністю власних потужностей або енергоресурсів країни. Багато в чому вони визначаються економічною політикою держав.   Але  беззаперечно, що основним стимулом для розвитку альтернативних  видів  електроенергетика є її вартість для промисловості та населення.  Отже і Україні  не оминути кроків на здорожчання електроенергії.

Передбачаючи подібне, окремі міста  вирішили приєднатись до  «Угоди  мерів», яка була ініційована ЄС,  та спільними зусилями  активно розвивати альтернативні джерела електроенергії  та впроваджувати ефективні енергоекономні технології.

Місто Могилів-Подільский, за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» в травні 2010 року  також долучилось до «Угоди мерів», яка була підписана  міським головою  Михайлом Саволюком в м. Брюсселі в  стінах Європарламенту (відео). Особисте сприяння Могилеву-Подільскому в його  устремлінні  до впровадження європейських енергоекономних технологій  пообіцяв сам Голова  Європарламенту Єжи Бузек.

Та, на превеликий жаль, нове керівництво міста фактично  усунулось від виконання  умов «Угоди мерів» та поставило під загрозу  усю програму, яка передбачала для  Могилева-Подільского  багатомілліонні інвестиції та європейську перспективу розвитку.

Слід відмітити, що місто Київ зуміло приєднатись до «Угоди мерів» лише в 2011 р., вже після того як Могилів-Подільский  самотужки протоптав доріжку до ЄС.

За матеріалами http://www.newsmoldova.ru/commentary/20110720/189716597.html та ін. джерел  підготувала та здійснила переклад  О.Саєнко

 

ДИВИСЬ ТАКОЖ:

-Відеозапис церемонії підписання «Угоди мерів»

-Могилів-Подільский-євроінтеграція

-Офіційний сайт Луцької Міської Ради

-ДИВИСЬ ТУТ

-Могилів-Подільська міська рада- Звіт

-4 ТРАВНЯ 2010 Р. МІСТО ПІДПИСАЛО В БРУССЕЛІ УГОДУ МЕРІВ

-МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

Все про: ЄС, міжнародні відносини, Молдова

А також:

http://www.eumayors.eu/home_en.htm

Можна дізнатися більше якщо  переглянути прес-релізи  на  Press Area , http://www.eumayors.eu/press_room/press_releases_en.htm

Фотографії з церемонії доступні в розділі   Photo Gallery.

Інформація про всі міста — підписанти Угоди Мерів на: http://www.eumayors.eu/covenant_cities/towns_cities_en.htm

«Наша Україна» проти переслідування Тимошенко та Луценка за політичними мотивами!

Щодо  позиції «Нашої України» до процесу над Тимошенко й Луценком, то була не одна заява, де чітко сказано, що ми категорично проти політичного переслідування, що ми – за прозорий процес, щоб усе відбувалося на європейських, справедливих засадах.

Детальніше про це дивись  далі-

Володимир Огризко: Не варто забувати, що сама Тимошенко свій підпис ніде не ставила

Дивись також:?

 

Из-за регионала-молдаванина мэра Могилева-Подольского спешно

 

Ющенко в печали: мэра Могилева-Подольского технично слили через

 

В СБУ «притормозили» экс-мэра Могилев-Подольского — Комментарии

Могилев-Подольский спрут: Бровко, Кинах, Шморгун и другие

Чому прокуратура укриває факти злочиних дій родини мера молдованина- Бровка П.!?

уЧому  прокурор  Гулько А.В. зайняв  позицію нереагування  на повідомлення про злочини з боку теперішнього нелегітимного керівництва міста та чи робиться це зовсім безкорисливо  ми незабаром  довідаємось.   Найбільш активні члени громади, що обєдналисьл в неформальний  громадський рух «Громада»  поставили на меті  виявити та довести до громади і компетентних органів усі корупційні звязки правоохоронних органів з місцевими корумпованими високопосадовцями та злочинними авторитетеми.  А незаконні рішення міської ради в інтересах родини Бровка П., незалежно від позиції прокуратури,  будуть оскаржені в судах самими представниками громади міста.  Крім того в суді буде оскаржена протиправна бездіяльність прокурора Гулька А., який в свій час отримав квартиру з рук Ю.Тимошенко. Саме тоді, коли міською організацією «ВО»Батьківщина» керував Петро Бровка і який ще не думав перебігати в  Партію Регіонів. Мабуть саме тому, Гулько А.В. не реагує на той факт, що сам Бровко П.П. незаконно займає посаду міського голови незважаючи на рішення суду….?

Дивись також:

Могилів-Подільські «братки» привласнюють навіть міські газони

 

Могилів-Подільському міжрайпрокурору

Гульку А.В.

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, вул.. Покровська,5

Саволюка Михайла Олександровича

—————————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Тропініна,34  тел. 6-56-92, 096-464-17-90

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені  інформацію  про те, яке рішення згідно ст..97 КПК України прийнято  по фактах викладених в   моїй заяві  від 29 квітня 2011 р. до Могилів-Подільскої міжрайпрокуратури. В заяві було вказано наступне:

«…мені стало відомо про те, що 29 квітня 2011 р. по вул. Стависька, 46, «К» жителем м. Могилева-Подільського Шевчуком Сергієм, відомого по прізвиську «Шеф», незаконно захоплено комунальну земельну ділянку, на якій останній споруджує будівлю площею 120м2. Як мені стало відомо від депутатів міської ради, міська рада  вказану земельну ділянку Шевчуку С.  в оренду чи приватну власність не надавала та дозволу на будівництво за вказаною адресою не давала.  Вказане будівництво проводиться  з порушенням санітарних, протипожежних та будівельних норм, а також створює перешкоди  для нормального проживання мешканців сусіднього будинку (вул. Стависька, 46) з якими  будівництво  не було погоджено. Крім того,  будівля зводиться  на земельній ділянці, що являється «зеленою зоною» міста на якій будь-яке будівництво заборонено рішенням сесії міської ради. Протиправні дії Шевчука С. викликають справедливе обурення громадськості міста, підривають довіру населення до органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, що в подальшому може призвести до дестабілізації соціально-політичного життя в місті та викликати масові акції протестів. Вважаю, що в діях Шевчука С. містяться ознаки злочину. На підставі вищевикладеного,  керуючись ст. ст. 94-97 КПК України, ПРОШУ:  Притягнути вищевказану особу  до кримінальної  відповідальності; Вжити негайних заходів щодо припинення незаконного будівництва та приведення земельної ділянки  в попередній стан. Повідомити  заявника про рішення постановою, яке буде прийняте в порядку ст. 97 КПК «

Проте, станом на 23.07.2011 р. я не отримав від Могилів-подільскої  міжрайпрокуратури відповіді про те, яке рішення згідно ст. 97 КПК прийнято по вищевказаній заяві.

В той же час, як мені стало відомо від депутатів міської ради,  Могилів-подільська міська рада під тиском міського голови Бровка П.П.   прийняла незаконне рішення про передачу ,  не на конкурентних засадах,   земельної ділянки  по вул. Стависька, 46, «К» гр.-ну  С.Шевчуку і останній вже побудував  на ній  споруду  площею біля 120 м2 , що не являється малою архітектурною формою.

Прошу також повідомити, які міри прийняті прокуратурою, щодо скасування незаконного рішення  Могилів-подільскої міської ради, щодо передачі земельної ділянки в  оренду  не на  конкурентних  засадах  Шевчуку С., тобто  особі, яка є членом родини міського голови Бровка П.П., та чи притягнуті  посадові особи, що  причетні до підготовки незаконного рішення,  до  юридичної відповідальності.

Інформацію прошу надати на протязі 5-ти діб, попередньо повідомивши за телефонами 6-56-92, або 096-464-17-90

23.07.2011 р.

Член Громадської  Ради  при Вінницькій обласній Раді                                 М.О. САВОЛЮК

Могилів-подільського «шерифа»-расиста відсторонено від посади! На черзі – прокурор та мер- самозванець?

Як я вже зазначила, Фірдовсі Сафаров нізащо не зміг би добитися виправдання, якби не три унікальні феномени:

1. Несподівана кваліфікована правозахисна допомога – за побиту людину абсолютно щиро та безкоштовно вступилися дві правозахисні організації, які працюють не заради того, аби хизуватися отриманими від влади орденами, не для того, аби «терти» з керманичами на вищому рівні «за життя», не для того, аби використовувати правозахист для заробляння грошей, чи як трамплін з метою вскочити в політикум… Вінницька правозахисна група та київська організація «Соціальна дія» взялися за цю справу, просто тому, що це… такі організації.

2. Велика увага місцевої преси – очманілі від безкарності та кришування власним керівництвом вінницькі мєнтозаври настільки дістали місцевих жителів, що вони просто завалили своїми скаргами та моторошними історіями вінницьку пресу. Відтак про справу побиття однієї людини написали мало не усі вінницькі газети, і увага до цієї справи не згасає з часом. Впевнена -якби ЗМІ так само систематично та цілеспрямовано висвітлювали кожен факт катувань, та правові наслідки цих явищ – ми мали б зовсім іншу правову реальність.

3. 1 (один!) чесний суддя – у прикордонному Могилеві-Подільському, де усі правоохоронці традиційно міцно «сидять» на контрабанді, наркобізнесі та торгівлі людьми, не варто було очікувати, що на захист «маленького українця» Сафарова вишикується черга бажаючих служителів Феміди. Адже можливості «вплинути та зацікавити», а іноді – і залякати суддю у «правоохоронного» кубла набагато більші, ніж сила аргументів та фактів жертви мусорської сваволі та його захисників. Проте у Могилеві-Подільському знайшовся такий Суддя – Юрій Ясінський.

В результаті – маємо не лише справедливе судове рішення, але й унікальну можливість побачити як відбувається правосуддя на місцевому рівні.

Відео з допитом місцевого шерифа вже встигло стати хітом переглядів на місцевих сайтах. Воно дійсно вартує уваги.

Детальніше дивись на  далі:

Могилів-подільського «шерифа»-расиста відсторонено від посади! На черзі – начальник вінницької міліції Валерій Нонік?

МІЛІЦІЯ РОЗПАЛЮЄ НАЦІОНАЛЬНУ ВОРОЖНЕЧУ! — МОГИЛІВПОДІЛЬСЬКА ПРАВДА

На Вінничині міліціонер побив агресивного іноземця — Новини

В МВС відчули нагальну потребу обговорити проблему катувань у міліції

Базарна війна у Ямполі 2!

Нагадаю, нова влада відмінила рішення минулої і каже, що всі ті дозвільні документи пішли прахом. Битва йде за заволодіння цією самою площею – яка коштує, за окремими підрахунками не один мільйон гривнів.

Атакують, звісно, ті, що при владі, маючи перевагу в живій силі і засобах, починаючи від районних ЗМІ і закінчуючи багатьма підлеглими їм чиновниками, наділеними правами не лише штрафувати, а й бити в пику, при крайній необхідності.

На війні, як на війні – всі методи застосовуються. Брехня, шантаж, залякування, приховування істинної мети – найпоширеніші з них.

Що це саме війна свідчить лексика, яку застосовують можновладці і наближені до них особи. А.Садовський, пенсіонер МВС, який донедавна працював начальником районного управління юстиції і дослужився там до отримання від самого міністра юстиції стягнення згідно статті про неповну службову відповідність  зараз трудиться заступником мера і так атакує своїх супротивників: « Мало які події в районі йдуть у порівняння з тим, що чинять декілька торгашів в м. Ямпіль…Тут править бал невеличка купка крикунів…, практично унеможливили торгівлю іншим особам…». Голова ради старійшин району, колишня директора знищеного під корінь радгоспу Г.Сіра обзиває їх в цій же райгазеті так: «…купка ворогів порядку править бал. В їхніх руках базарне ціноутворення, вигідні торгові місця, вони «штучні королі», що створюють штучні проблеми.., … «королі» заборонили дешевші від їхніх ціни…». В.Волошин, колишній учитель фізкультури, голова райдержадміністрації району: «Дійшло до того, що прості люди, які вирощують городину вдома не можуть продати свою продукцію за нижчою ціною, бо на них чиниться тиск».

Виходить, із вищенаведених цитат, що це справжні розбійники, які чинять тиск на  добрих людей, є  ворогами порядку…

В це можна було б повірити, якщо б не знати хто вони, які дипломи мають, які сім»ї, родини утримують своєю важкою працею. Якби не знати, що ці «королі» насправді є одними з найбідніших підприємців міста. Їх статки не співставимі з тими, хто має приватні ринки, автозаправки, супермаркети, вугільні і інші склади в місті,  котрі з місцевою владою живуть душа в душу…

Ось яким був Ямпільський ринок  124 роки тому. К.Мельник-Антонович автор історичної статті «На Дністровському «Побережжі»,  «Киевская старина», 1887р.:  «Посеред міста розташований ринок, занадто обширний для такого містечка і заледве не більший, ніж, наприклад, у Кам’янці; на ньому – величезний корпус кам’яних крамниць, розташованих у вигляді подвійного квадрата… У проміжках між крамницями розташований базар, який також складається з двох частин: одна майже повністю зайнята фруктами, і площа, можна сказати, буквально завалена продуктами місцевого садівництва та городництва; в іншій відбувається торгівля різноманітними припасами… Говорячи про Ямпіль, неможливо не згадати про незвичайну його патріархальність і дешевизну…Що стосується дешевизни, яка впадає в око в подільських взагалі, а особливо в придністровських містах, то Ямпіль в цьому сенсі перевершує, здається, всі інші міста».

А що зараз є? Цитую представників влади з райгазети, О.Садовський: «…в нашому місті найдорожчий ринок. Якщо у Вінниці або іншому районі перша редиска продається по 12-14 грн. то в Ямполі – по 25. Стосується це і огірків». Додам, весна в Ямпіль приходить на пів місяця, а то й на місяць швидше, ніж у Вінниці. А грунти тут одні з найкращих в країні. В той час тут звичайні дрова, до яких торгівці комунального ринку аж ніяк не мають відношення, вже по 300 гривень за складометр нахабно шкіряться на ринку цінниками, хоча держлісгоспи області їх відпускають менше як по 60 гривень, в тому числі і тут, в Ямпільськім районі…

Історичний  дуже дешевий Ямпільський ринок був не де-небудь, а посеред міста. Майже на тому місці, де зараз знаходиться ота комунальна  базарна  площа, яку голова райдержадміністрації прагне очистити від торгівців і замість базару «створити і облаштувати тут зону відпочинку для дітей і дорослих», ніби забувши про багато інших невпорядкованих зон відпочинку в місті і районі .

І ще одна дуже важлива деталь. Отой дешевий Ямпільський ринок 124 річної давнини був громадським, а не приватним. Зараз же купка людей, що опинилася при владі намагається позбавити громаду єдиного комунального торгового місця вперше в історії міста, видаючи це за доброчинність. І правдами-неправдами перегнати, (застосовуючи іноді і міліцію, бульдозер), базарників в приватний ринок «Виноградар», що розташували в цеху колишнього Агромашу. Знаходиться він не посеред міста, а там, де історично ніколи не було в Ямполі ринку…

«А куди подітись бідним селянам? Та вони сьогодні пішли б на добротний, затишний ринок, що в декілька сотнях метрів від справжньої багнюки»,- повістує в райгазеті заступник мера А. Садовський.  То чому ж не йдуть? А тому, Анатолій Васильович, що є історичні традиції за якими живуть люди. Вони на протязі сотень років знають, що в центрі міста ринок, а не десь збоку, от і йдуть сюди, в центр. А щоб прижилися нові традиції потрібен час, терпіння, переконання, порядність, а не насилля і публічні образи.

Складається враження, що в азарті змагань за ринкову площу не міський голова, а голова райдержадміністрації  В.Волошин керує містом, не генерал – міліцією області, не обласний прокурор – районним…: «Він (Волошин) дав присутнім на  нараді прокурору району Олександру Калинчуку, начальнику районного відділу УМВС Івану Чорноволюку, головному державному санітарному лікарю району Олегу Антосієву, управлінню ветмедицини у Ямпільському районі (Анатолій Шарко), заступнику начальника Крижопільської МДПІ Ліні Калині та іншим конкретні доручення щодо наведення порядку та впорядкування  торгівлі в Ямполі», — повідомляє райгазета.

Поки міліція, прокуратура, податкова, санстанція замість мера і міськради наводять порядок в місті я висловлю і свої судження чому в Ямполі так страшно злетіли ціни.

Влада яку очолюють учителі фізкультури, історії, відставні міліціонери, представники збанкрутілих підприємств майже повністю розбалансувала ринкові відносини, які сотнями років складалися в торговому місті. Вони не здатні розблокувати традиційні торгові шляхи, що завжди вели в  Ямпіль в тому числі  з південного сходу, не дивлячись на те, що вже більш, як десять років існують міждержавні угоди про прикордонне співробітництво між Молдовою і Україною, організувати в нових умовах справжню, а не напівлегальну прикордонну торгівлю.

Щовесни на ринок Ямполя молдавани завозили дуже багато розсади високої якості. В цю пору ця розсада перетворювалася  в сотні тонн овочевої продукції, яка йшла на ринок і не лише свій. В свою чергу тисячі молдаван закупляли на нашому ринку потрібні їм товари. В цілому ринковий обіг стимулював виробництво продукції на обох берегах.  Вже майже рік, вперше в історії Ямполя, не працює пасажирська переправа, про молдовську розсаду, овочі, фрукти і говорити нічого. Своїх великих тепличних господарств, розсадників фруктових дерев влада не зуміла  організувати, щоб компенсувати відсутність молдовської продукції. При ній був фактично знищений консервний завод, який входив в ринкову систему тим, що в літню пору закупляв сотні тонн овочів, фруктів від населення, піднімаючи його купівельну спроможність.

Всі ці сотні тонн зараз гниють в садибах людей через базарну війну, розв»язану владою. Базари, як і банки люблять тишу, а не таке ганьбище через свої ЗМІ, яке вчиняє місцева влада. А ще базари, як і любов, складаються добровільно, без примусу. Створити базар силою неможливо, як і змусити полюбити. Як і любов, базари народжуються стихійно, іноді в несподіваних місцях і потрібен великий талант, а не вульгарщина, щоб цю стихійність  перетворити в офіційність, що дає користь суспільству. Цього влада не розуміє. Вона не розуміє, що шалений, небувалий ріст цін в Ямполі – це її вина, а не «купки крикунів». Насправді купка крикунів, якби й хотіла то не могла б так масштабно і страшно вплинути на ціноутворення всього району. Подумати лиш — в Ямполі зараз абрикоси, персики дорожчі, як у Львові і Тернополі де вони не ростуть!..

Влада не розуміючи, що нацьковуючи одних людей на інших, вона не сприяє зниженню ринкових цін, бо ціни люблять довіру, а не сварки і  протистояння.

Зараз, для порятунку тисяч людей, в яких порожні, або майже порожні кишені, які не зможуть при таких воєнних умовах забезпечити свої сім»ї на зиму і зимою почнуть масово хворіти і вимирати треба не закривати комунальний ринок, а відкрити, обладнати в місті ще кілька комунальних торгових площ там, де люди стихійно торгують, наражаючи себе на штрафи і образи.  І не ганьбити через ЗМІ, а хвалити всіх, хто виносив би свою продукцію на ці дешеві або й безкоштовні комунальні ринки.

Треба створити в місті надлишок вільних торгових площ, як це роблять у великих містах, узаконюючи торгівлю біля під»їздів, в підземних переходах тощо. Лише тоді не згниють цього року ті сотні тонн овочів, які колись люди здавали консервному заводу, бо  зараз через базарну війну люди соромляться, а то й бояться показуватися з ними на цих підконтрольних, підневільних ринках.

В ринкових умовах мають бути всі учасники ринків не просто рівні, а й однаково шановані владою. Що супермаркет, що бабуся з десятком яєць. Обзивання ж через райгазету поважних людей поганими словами – шлях до ще більш рекордного підвищення цін. Ось що має збагнути кожен учитель фізкультури, історії, кожен відставний міліціонер, який є при владі. Якщо не збагнуть – виборчі дільниці скажуть своє слово і ніякий адмінресурс не врятує. Але це пів біди, справжня біда почнеться тоді коли настануть холоди і їсти нічого буде, нічим буде зігрітися. Між іншим,  за викопану на поки що комунальному Ямпільському цвинтарі могилу вже зараз правлять іноді  800 гривень…

Василь Кізка, Ямпіль

Луценко замовив прокуратурі «Мурку»

Впродовж  засідання сторона обвинувачення оголосила 118 сторінок із майже 300 обвинувального висновку у кримінальній справі Ю.ЛУЦЕНКА.

На час закриття засідання суду прокурори зупинилися на 178 сторінці. Зокрема, вони зупинилися на оголошенні обвинувачення Ю.ЛУЦЕНКА у порушеннях при організації святкування річниць міліції у 2008-2009 роках.

Під час оголошення обвинувального висновку сам Ю.ЛУЦЕНКО посміхався та час від часу читав книгу письменника Фазіля ІСКАНДЕРА «Сандро з Чегему».

Слухаючи звинувачення у тому, що на святкування річниць міліції запрошувались   зірки української та російської естради, Ю.ЛУЦЕНКО з місця наголосив: «Ще не всіх бандитських артистів заслухали. «Мурку» давай!».

Мабуть пан Луценко мав на увазі «Мурку» у виконані заступника Генерального прокурора України.

Проте прокурор, який оголошував звинувачення, порахував  за недоцільне виконувати забаганки Юрія Луценка, який ще не втратив почуття гумору в тюремних казематах, та вирішив не   запрошувати до судової зали   Рената Кузьміна із роялем та «Муркою».


Суд переніс розгляд кримінальної справи Луценка на 27 липня 2011 р.

 

Дивись також:

-«Мурка» — у рояля первый заместитель Генерального прокурора Украины Ренат Кузьмин

-Луценко прокурорам-«Мурку» давай

 

20.07.2011 16:41 Луценко готує ще одну скаргу до Європейського суду
20.07.2011 00:01 СІЗО: офіційно у Луценка гепатиту ще нема
19.07.2011 19:30 Суд дійшов до державних таємниць у справі Луценка
19.07.2011 18:27 Луценко — прокурорам: «Мурку» давай!
19.07.2011 14:59 У Луценка знайшли гепатит
19.07.2011 13:58 Луценка «грубо оббрехали» троє свідків?
19.07.2011 13:49 Луценко наполіг, що йому пора обідати
19.07.2011 12:17 На суд до Луценка прийшли американці
19.07.2011 10:37 Луценку читатимуть ще 280 сторінок обвинувачення
15.07.2011 17:44 Луценка обстежили лікарі і вжахнулися