ПРОКУРАТУРА МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО СКАРЖИТЬСЯ ПІДПРИЄМЦЯМ НА ….. МІСЬКУ РАДУ?!

Від імені підприємців О.Царенко  26.05.2011 р. направив   прокурору інформаційний запит в якому запитував, чому не виконується протест прокурора на рішення виконкому  Могилів-Подільської міської ради №45 від 14.02.2011 р. Саме згідно цього  незаконного рішення приватні структури,  більшість з яких належить родині   мера-модована П.Бровка,  здирають побори на місцевому ринку з підприємців нібито за якісь послуги,  які в дійсності не надаються.   Тобто,  над підприємцями здійснюється такий собі  узаконений  рекет на користь теперішнього керівництва міської ради.

Підприємці попросили прокуратуру втрутитись та припинити  вищевказані протиправні дії. У відповідь міжрайпрокурор  опротестував сумнозвісне рішення виконкому №45.  Але побори після цього не припинились, незважаючи на те, що внесення протесту прокурора одразу зупиняє дію опротестованого акту.  В такому випадку прокуратура повинна притягнути до відповідальності тих посадових осіб, які ігнорують протест прокурора. Але Могилів-Подільска прокуратура, як виявилось, настільки безпорадна, що не спроможна не тільки захищати  громадян, закон, але й  примусити  порушників закону виконувати  власні  протести прокуратури.

Відповідь прокурора А.Гулька на інформаційний запит підприємців і є підтвердженням вищесказаного. У  своїй відповіді  від 31.05.2011 р. прокурор розписується в своїй безпорадності та скаржиться підприємцям на те, що його протест  мав розглядатись на виконкомі ще 26.05.2011 р., але до цього часу йому про результати розгляду протесту  ще не повідомили. Тобто, прокурор  стверджує, що прокуратуру в міській раді не тільки перестали поважати, але вже й в притул не бачать та ігнорують.

В зв’язку з вищезазначеним виникає ряд питань:  або міська влада настільки обнагліла,  що  відкрито почала жити за «понятіями» та  ігнорувати прокурора, або прокурор  підігрує  зграї   «людоїдів» , а людей має за лохів?    Мабуть недарма його перед цим  місцеві «авторитети» перевіряли на  антикорупційну стійкість,  запрошуючи «погуляти»  в   злачні місця:   сауни, ресторани  в т.ч. і в Молдові, допомагали ремонтувати приміщення прокуратури і не тільки.

Шановний пане прокурор! Перестаньте бавитись в небезпечні ігри з людьми на боці криміналу.  В Могилеві-Подільському правди, як шила в мішку, ще ніхто не зміг заховати.   Люди все і про всіх знають. О.Шморгун, ваш колишній шеф, вже догрався, коли почав  захищати інтереси злодіїв та відкрито ігнорував інтереси громади Могилева-Подільского. Не повторюйте його шляху. Припиніть переслідувати підприємців та порядних людей на догоду нинішній, тимчасовій  владі.  Ви ще молодий, не дурний та перспективний  керівник. Влади змінюються. А Закон залишиться і незабаром Вам та вашим колегам  потрібно буде відповідати  перед людьми саме по Закону, по всій його суворості.  А суд буде народний….

05.06.11 р.

Підприємці Могилева-Подільского

 

 

Могилів-Подільському міжрайпрокурору

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, вул.. Покровська,5

 

Царенка Олександра Володимировича

24000, м. Могилів-Подільський, Вінницької області,

вул.Стависька, 75, кв.63, тел. 6-24-68, 067-49-72-49-4

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» прошу терміново надати мені інформацію про те, чому не виконується керівництвом та працівниками ТОВ «Ринок Стависький» протест Могилів-Подільського міжрайпрокурора від 13.05.2011 р. на рішення виконкому Могилів-Подільської міської ради №45 від 14.02.2011 р. щодо тарифів на надання послуг на місцевих ринках, яким його визнано протиправним.

Незважаючи не те, що принесення протесту прокуратурою зупиняє дію опротестованого акту, представники ТОВ «Ринок Стависький», зокрема Бровко Денис, станом на 26.05.2011 р. продовжують незаконно збирати з підприємців побори за начебто надані послуги, які в дійсності не надаються.

Інформацію прошу надати мені терміново для розгляду справи в суді та інформування громадськості про зв’язки посадових осіб правоохоронних органів із злочинним угрупованням.

Інформацію прошу надати мені письмово на вказану адресу та повідомити про її підготовку по вказаних телефонах: 6-24-68, 067-49-72-49-4

26.05.2011 р.

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області                                О.В.Царенко

 

 

 

 

 

Прокуратура України

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІЖРАЙОННА ПРОКУРАТУРА

24000, м. Могилів-Подільський, вул. Покровська, 5 тел: (04337) 6-72-63, факс : 6-72-63 E-mail: prokuror.ua a mail, ru

31.05.11    № 24-10

Царенку О.В.

м. Могилів-Подільський вул. Стависька, 75, кв. 63

Шановний Олександре Володимировичу, у відповідь на Ваш інформаційний запит стосовно невиконання посадовими особами ТОВ «Ринок Стависький» протесту Могилів-Подільського міжрайонного прокурора №2155 від 13.05.11 повідомляю, що відповідно до листа № 184 від 25.05.11 начальника Управління економіки, інвестицій та євроінтеграції Могилів-подільської міської ради, розгляд вказаного протесту мав відбутися на засіданні виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради 26.05.11. На даний час інформація про результати розгляду протесту до Могилів-Подільської міжрайонної прокуратури не надійшла.

Відповідно до п.З ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та в зв’язку з тим, що Могилів-Подільська міжрайонна прокуратура не володіє запитуваною інформацією, Ваш запит надіслано для виконання до Могилів-Подільської міської ради.

Про результати розгляду вказаного інформаційного запиту Вас буде повідомлено Могилів-Подільською міською радою.

Могилів-Подільський

міжрайонний прокурор

радник юстиції                                                                                            А.В.Гулько

 

 

 

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

24 ООО, м. Могилів-Подільський, пл. Шевченка, 6/16,
+380 (4337) 6-52-40, +380 (4337) 6-55-82 E-mail: mpmvk@mogpod.com______________

від 03.06. 2011р.  № 9     
На №___________ від ____________ 2011р.

Могилів-Подільському міжрайонному прокурору раднику юстиції

Гулько А.В._____________________

24000, м. Могилів-Подільський, вул. Покровська, 5

 

копія: Царенко О.В.

24000, м. Могилів-Подільський вул. Стависька, 75 кв.63

 

Виконавчий комітет Могилів-Подільської міської ради повідомляє, що Ваш лист за вихідн. №2376 від 31.05.2011р. щодо надання інформації на інформаційний запит Царенка О.В. від 27.05.2011р., зареєстрований Могилів-Подільською міжрайпрокуратурою за вхідн. №90-253-11 від 27.05.2011р. розглянуто.

Відповідно до ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію — це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на інформацію має містити: 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо. Враховуючи вище викладене роз’яснюю, що інформаційний запит Царенко О.В. на інформацію відноситься до категорії звернень громадян ( Закон України «Про з^рнення громадян»).

Тому, в надані запитуваної інформації — громадянину Царенко О.В. відмовлено.

Роз’яснюю, що рішення, дія чи бездіяльність розпорядників інформації Вами можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

 

Секретар міської ради,

В.о. першого заступника міського голови                                            В.П.Боханець

Виконавець:Киржюк А.В. , 6-65-59

 

 

ПРОКУРАТУРА МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО СКАРЖИТЬСЯ ПІДПРИЄМЦЯМ НА ….. МІСЬКУ РАДУ?!: 1 комментарий

Обсуждение закрыто.