У Жмеринці також горять магазини

Так, вчора вщент згорів килимовий магазин на ринку в м. Жмеринці. Вогнем знищено саме приміщення магазину, обладнання   та товар на значну суму.

 

Загорання сталося  25 червня 2011 р. о 19.13 год.  Пожежу вдалось загасити лише  о 22.15  год. шістьма відділеннями пожежно-рятувальних підрозділів МНС.  На щастя,  жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюється.

На місці події працювала оперативна група Управління МНС у Вінницькій області.

Швидше за все винуватець буде дуже швидко знайдений та ним виявиться … коротке замикання. Хоча в килимових магазинах влітку не залишають включеними в електромережу ні холодильники ні нагрівальні прилади….


Громадський рух «Громада»

Дивись також:

У Жмеринці згорів магазин

 

 

У Вінницькій ОДА людей в мишоловку заманили печивом……

Про це свідчить відео зняте ресурсом «20 хвилин».

Серед  «арештантів» опинились  пенсіонери, ветерани, представники козацтва і просто вінничани. Вина цих людей лише в тому, що, зневірившись вирішити свої проблеми за допомогою місцевої влади, вони вирішили просити допомоги у самого президента.

Людям, що зібрались біля приміщення ОДА було оголошено, що для зустрічі з президентом необхідно зареєструватись та пройти в окреме приміщення, бо на вулиці главі держави, мовляв,  буде незручно розмовляти.  Погодились на ці умови лише 15 осіб, а інші, мабуть щось запідозривши, залишились на вулиці.  І останні як у воду дивились. Усіх «щасливчиків» було проведено в окреме приміщення ОДА, нагодовано шоколадними пряниками та напоєно мінеральною водою  та…. взято під «арешт».

Печиво та мінералка виявились тим безкоштовним сиром, який буває лише в мишоловці.

Людей не випускали навіть у туалет. Благання на охоронців не діяли.
— Що саме прикольне, так це те, що особи, які взялись  «організувати» людям особисту зустріч з Президентом  добре вичитали графік президента.  Вони добре знали, що ніякого спілкування з людьми там не заплановано, але  вдались до відкритого обману людей, які повелись на умовляння.  В результаті найактивніші з  яких були  закриті від гріха подалі.

Склалось враження, що  подібне з людьми вчинили не державні мужі, а якісь могилів-подільські наперсточники з молдавськими паспортами. Але ж ні,  могилівчанських   крутіїв туди навіть не запрошували.  Отже голову ОДА  Моколу Джигу підставили не чужі, а таки свої доброзичливці.

Раніше вітчизняних та іноземних журналістів зачинили у залі президент-готелю «Київський» після виходу звідти президента Януковича. Про це повідомили журналісти, присутні на конгресі для російськомовної преси.

А, ось що розповідають про результати візиту президента в Вінницьку область інші ЗМІ та інтернет видання:

Кільце оточення. На дорозі біля Обладміністрації оточення — стоїть міліція і представники з Києва. Одні одягнені у форму, інші — в цивільному.

Навколо натовп людей. Чути невдоволені вигуки про корумпованість місцевої влади, звучать відомі всім прізвища. Бачачи таку ситуацію, оточення охорони потихеньку відсунуло незадоволене море людей ближче до кінотеатру Коцюбинського.

— Представницький чоловік у костюмі, який стояв в оточенні, сказав, щоб ми відійшли, — розповідає вінничанка Ольга Мельник, яка прийшла разом з іншими зневіреними на зустріч до президента 15 червня. — Інакше вони застосують силу чи викличуть машину, яка доставить нас у відділення.

«Ми ж люди. За що ви з нами як з худобою! »- Закричали вінничани.

Але тут під’їхав президентський кортеж. Віктора Януковича провели в будівлю адміністрації і люди ринули до східців.

Дали печиво і закрили. До вінничанки підійшов охоронець, який перед цим погрожував відправити всіх у відділення і сказав, що тим, хто хоче поговорити з президентом, потрібно пройти на запис.

П’ятнадцять «щасливчиків» пройшли в будівлю обладміністрації, всі їхні дані ввели в комп’ютер, провели в кімнату, принесли дві пляшки мінералки, дві тарілочки з печивом, і … закрили. 

— А ось памперси забули дати, — сміється Ольга. — Але ми тоді про це не думали, надихнулися від прийому. Я настільки обнадіяла, що сльози хлинули, невже почують? Подзвонила дочці, кажу, принеси документи, якщо не зможу говорити, то хоч покажу, в яких умовах живе моя сім’я. Будинок адже у нас аварійний, але нікому немає діла.

Донька Ольги Мельник відпросилася з роботи, і якимось дивом проникла в кімнату до очікують. Але назад вийти їй не дозволили, не чули охоронці, що їй потрібно на роботу.

Кричали з вікна

— Що робити, стали все знайомитися. Кого там тільки не було — одна бабуся ледве на ногах стоїть, всі груди в орденах і медалях, інший дідок з паличкою, чотири представники Вінницького козацтва, люди з Черепашинець, Калинівки, — розповідає Іра.

— Вони говорили, що зустрітися з президентом — це просто остання надія. Тому що на місцевому рівні щось вирішити вже зневірилися.

Поки люди ділилися проблемами і сподіваннями, до будівлі адміністрації подали президентський кортеж. Вони кинулися до дверей — зачинено! Представник Адміністрації Президента, Костянтином Кокарев, який зайшов до кімнати, став всіх заспокоювати. Мовляв, не хвилюйтеся все нормально, кортеж завжди завчасно подають.

— Я до вікна, а там вже президент виходить, і до нього люди ринули, — розповідає Іра. — Що тут почалося: люди стали стукати у вікно, у двері, просили випустити, кричати: «Ви ж обіцяли …» Глухо.

Я відкрила вікно, до нього відразу підбігли всі «ув’язнені», стали кричати: «Віктор Федорович! За що ви так з нами! Ми ж не злочинці! »

Охоронці втекли

Ми настільки голосно кричали, що вся юрба, що стояла на площі, повернулася до нас, стали знімати на фото та відео. А президент сів у машину і поїхав.

За словами вінничан, коли Віктор Федорович поїхав, людина з Адміністрації Президента взяв у них письмові звернення до президента, вийшов за двері і … зник.

— Ми знову до дверей, просимо, щоб випустили нас, вже всі поїхали, а людям в туалет треба. У відповідь: «Поки немає інструкції, ніхто не вийде», — розповідає Ольга Мельник. Ну, ми на двері налягли, а з того боку її підперли охоронці і тримають.

Тільки відійшли від дверей, почули тупіт, це охоронці дали драла. Так що коли ми вивалилися в коридор, там уже нікого не було.

— Я вже трошки відійшла, але це так принизливо, як ми руками махали, як ми хотіли звернути нас себе увагу, — каже вінничанка.

— Ми були в шоковому стані, ладно я, мені 56 років, але там були люди похилого віку з паличками. Яким чином вони могли порушити злагоджений процес прийому почесного гостя?

Ніяких коментарів

Журналіст «20 хвилин» зв’язався з помічником губернатора Вінницької області Іриною Кравченко. Чиновник відповіла, що вперше чує про цей інцидент.

— Телефонуйте до відділу по роботі із зверненнями громадян при обласній адміністрації, — сказала Ірина Кравченко. — Зокрема, до начальника відділу Віталію Кудринецьким.

Однак трубку в зазначеному відділі ніхто не брав.

Начальник управління з питань внутрішньої політики обладміністрації Ігор Смирнов також відмежувався від проблеми. Сказав, що подібний випадок не в його компетенції.

Проте люди-заручники, дуже сподіваються на те, що їм хоч хтось пояснить, за що, власне, вони просиділи під замком більше години. Відповідь чиновників буде обов’язково доведена до читачів.

Та на цьому серія комфузів у президента В.Ф.Януковича не закінчилась. У вінниці він відзначився своїм черговим словесним перлом – давши вказівку «забрати у них все».

Ось як це описує газета «33-й канал»: «Це сталося після виступів голови облдержадміністрації Миколи Джиги, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, голови обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців Петра Кузнєцова, голови асоціації підприємств «Вінницятеплоенерго» Юрія Іванова, генерального директора концерну «Поділля» Тимофія Гіренка, голови Барської районної ради Ольги Помилуйко на нараді з адміністративно-господарським активом області.

Вислухавши прохання дати гроші (а їх було більшість), Віктор Янукович доручив зібрати їх у письмовому вигляді з тим, аби до кінця тижня сформувати проект доручення для виконання. Ось тут і прозвучало звернення Президента до І. Акімової «забери у них все», що мало двоякий зміст і викликало сміх у залі. Пропозицій назбиралося на 500 мільйонів гривень. Чи отримає Вінниччина ці гроші хоча б наступного року? Залишилося тільки загадати бажання. До слова, час для цього випав як ніколи сприятливий, бо перший приїзд Президента України Віктора Януковича на Вінниччину магічним чином збігся з повним місячним затемненням, котре відбувається раз на 11 років. Кажуть, задумане у час місячного затемнення обов’язково збувається.

Втім, Місяць поринув у тінь Землі тільки пізнього вечора. Вдень же про візит високого гостя нагадувала велика кількість людей у міліцейській формі і ще більша — у цивільному, «при виконанні». Зрештою, це перше, що кидалося у вічі — масштабні заходи безпеки. Через відвідини знаменитого «прозорого офісу» Януковичем у міській раді навіть змінили графік прийому громадян. «Простих смертних» у приміщення не впускали стражі порядку. Коридорами поважно походжала службова вівчарка. Журналістів оглядали металодетекторами і звіряли за списком акредитованих».

За матеріалами:

газета «33-й канал» — http://33kanal.com/

Інтернет видання «20 хвилин» — http://vn.20minut.ua/news/10199949

Громадський рух Громада

ЯК ДІЄ ЗАКОН «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

Дев»ятого травня 2011 року Вам, як голові райдержадміністрації, офіційно надавали слово на урочистому мітингу в Ямполі. Ви виступали з георгієвською стрічкою на лацкані. В цей самий час Президент України, від імені якого ви представляєте владу в Ямполі, йшов по Хрещатику у святковій колоні і на лацкані у нього була не георгієвська стрічка, а жовто-блакитна –  символіка української держави.

Повідомте, будь-ласка, чому Ви не діяли саме так, як президент України і замість символіки нашої держави демонстрували людям на своїх грудях символіку іншу? Чи для Вас приклад президента, в цьому сенсі, не є прикладом для наслідування?».

Отримав відповідь: «9 травня 2011 року всі жителі району та міста Ямполя урочисто відзначали 66 – річницю Перемоги Великої Вітчизняної війни. Представники районної ради ветеранів гостям та учасникам свята прикріпили символічні георгіївські стрічки. Ці стрічки є уособленням солдатської слави, мужності та героїзму і були ознакою поваги до подвигу ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років від учасників свята».

Стаття 14 вищевказаного закону говорить:  «Розпорядники інформації зобов’язані: 6) надавати достовірну,  точну та повну інформацію». Замість достовірної, точної та повної інформації на поставлені мною конкретні питання я отримав оціночні судження представника влади на тему георгієвської стрічки. Стаття 24 цього закону говорить, що відповідальність за порушення законодавства        про доступ до публічної інформації наступає в разі  « 5) надання  або  оприлюднення  недостовірної,  неточної   або неповної інформації». Подивимося, чи наступить ця відповідальність після прочитання цього матеріалу губернатором – прямим начальником пана Волошина…

А тепер проаналізуємо оті оціночні судження пана Волошина. «Ці стрічки є уособленням солдатської слави, мужності та героїзму»,- пише він, не вказуючи при цьому яку солдатську мужність, героїзм і де він проявив, як носій цієї стрічки.

Як відомо георгіївські стрічки – одна з найвищих нагород Російської імперії за  героїзм на полі бою. В Радянському Союзі їх не було, більшовики  заборонили, перебивши і перетопивши, перевішавши майже всіх георгіївських кавалерів. А те, що було введено Сталіним з 1943 року – називалося не георгієвською стрічкою, а гвардійською.

Під час Другої світової війни радянські солдати не отримували георгіївських стрічок – царських нагород!  Георгіївські нагороди використовувалися , як свідчить, зокрема, Вікіпедія, для  «нагородження власовців і колабораціоністів з РОА і КОНР..». В сучасній Росії  ця царська нагорода ось як використовується, знову цитую Вікіпедію: «Гео́ргіївська стрі́чка» — громадська акція з роздачі символічних стрічок, присвячена святкуванню Дня Перемоги в Німецько-радянській війні, що проходить з 2005 року з ініціативи російських державних інформаційних агентств і російських провладних молодіжних рухів «Студентська громада», НАШІ тощо. …Акція стала традиційною і проводиться щорічно на кошти підприємств і російського бюджету…».

«В Україні поширенням георгіївських стрічок займаються активісти проросійських організації та заборонених радикальних угруповань… З цим пов’язане неоднозначне сприйняття акції громадянами України»,- це теж цитата з Вікіпедії.

  Пан Волошин не простий дядько, він,як представник влади, за великим рахунком, 
управляє і мною.  Ото ж я і хочу знати хто мною управляє – геройський солдат Російської
 імперії, колабораціоніст часів Другої світової, чи «активіст проросійських організацій та
заборонених радикальних угрупувань»?  Ось чим вмотивовувався мій запит до нього.
  Як би там не було закон «Про доступ до публічної інформації», як бачимо, не діє. 
Я так і не отримав прямої відповіді на конкретне питання.
 
     24.06.2011 р.                Василь Кізка, 
Ямпіль
 

Черговий суд над Могилів-Подільською прокуратурою

Михайло Олександрович має намір через  суд  скасувати чергову постанову слідчого про закриття кримінальної справи відносно посадових  осіб, які шахрайським шляхом, незаконно  заволоділи земельною ділянкою під місцевим ринком, та повернути  викрадене у власність громади.

Як відомо, ще в 2006 р. тодішнім мер міста Петро Бровко , без відповідного рішення ради, підписав договір купівлі продажу земельної ділянки під ринком  із  комерційною структурою ТОВ «Ринок Стависький, яке належить його синові Бровко Денису.  При цьому в договорі  вартість земельної ділянки була вказана в сумі всього-на-всього 340 тис. грн. І це тоді, як її фактична ринкова вартість становила щонайменше 5 млн. грн.  А якщо порахувати торгові  лотки майже 500 підприємців, які вони звели за власні кошти?   Нічого собі подаруночок синочку  на  весілля!!!

За фактом вчинення вказаного злочину  Могилів-Подільська прокуратура  змушена була порушити кримінальну справу, яка через деякий час почала пробуксовувати.  А чому буксують саме такі багатоміліонні справи  не треба і до гадалки ходити.   А потім  кримінальну справу  декілька разів просто закривали за … відсутністю складу злочину!

Та під тиском громадськості міста  і через активну позицію міського голови Михайла Саволюка, та ж таки   прокуратура визнавала свої постанови про закриття справи незаконними та знову поновлювала слідство.   Останній раз Могилів-Подільська прокуратура  умудрилась знову закрити вказану кримінальну справу в кінці грудня 2010 р., зробивши, таким чином,  прокурорський  новорічний подарунок пану П.Бровку та його родині.

І все це робилось таємно від громади, всупереч рішенню суду, яким перед цим було зобов’язано прокуратуру  провести усі необхідні слідчі дії.  При цьому  про подібне рішення навіть не було повідомлено заявнику. Вірніше повідомлення начебто було підготовлене і начебто навіть відправлене по пошті, але десь зникло по дорозі.

Невже працівники пошти почали викрадати кореспонденцію прокуратури?

Коли  представникам громадськості стало відомо про нові  викрутаси прокуратури, яку очолює пан Гулько А.,  то вони звернулись  за роз’ясненнями до Михайла Саволюка, адже саме за його заявою ця справа і була порушена в 2006 р.  Але, як виявилось, сам Михайло Олександрович взагалі нічого не знав про закриття кримінальної справи, хоча його,  як заявника, прокуратура повинна була повідомити першого.   Зробивши офіційний запит М.Саволюк отримав підтвердження того, що прокуратура знову  укрила  злочин і одразу ж подав скаргу  до суду.

І ось черговий суд над прокуратурою про визнання дій слідчого протиправними. Але хіба слідчі в нас самостійно приймають рішення, як це повинно бути згідно Закону. Якби це було так, то цих слідчих  звільняли би за кожен  такий випадок. Але їх після цього ще й на підвищення відправляють, як це було з попередній слідчим.  Отже, висновки робіть самі.

А тепер запитання до самого Михайла Саволюка:  Що вам особисто дає оця судова тяганина з прокуратурою?  Невже ви надієтесь перемогти  прокурорську  мафію?  Невже прокурор Гулько не може знайти на Вас управи щоб закрити рота?

Відповідь  Михайла  Олександровича:   « Я чудово розумію, що жоден прокурор просто   за так злочин не укриває. Тут або вказівка з верху, або звичайний хабар.  В мене немає  прямих доказів, що  Могилів-Подільський  прокурор Гулько  А. взяв хабар за  закриття цієї кримінальної справи, але те, що  його бувший шеф  не був байдужим до цієї справи є неспростовним фактом.

Колишній прокурор  області   Шмургун О., після того як я  підняв питання викрадення земельної ділянки під ринком на колегії ОДА, власноручно порушив відносно мене, за сфальсифікованими  матеріалами, аж дві кримінальні справи.  Та це мене не злякало і я почав відкриту боротьбу із  корумпованим прокурором. І де цей Шморгун зараз?

Не злякає мене і пан Гулько А., якщо надумає йти шляхом  свого колишнього шефа.  Мені вже повідомили, що пан Гулько почав активну роботу по збору  матеріалів, щоб порушити відносно мене чергову справу.   Начебто  знову шукають  щось  в документах по стихійному лиху 2008 р. та умовляють людей давати  неправдиві свідчення   відносно міського голови.  Начебто залучили до цієї брудної справи і працівників УБОЗу.  І все це щоб  закрити мені рота та  змусити відмовитись від активної громадянської позиції,  в т.ч. і щодо  питання  по викраденню земельної ділянки під ринком.

Але  якщо це дійсно так, то мушу запевнити прокурора Гулька А.,  що марно лише витратить час та наб’є собі гуль, адже  не  крав  Саволюк  на посаді міського голови  бо  батьки в дитинстві не навчили.  І з чим нічого вже не вдієш, скільки не копай.  А от, якщо покопатись в білизні самого прокурора….. Та якщо цим займеться той хто має певний досвід …….

А змінити  мою громадянську позицію, яка формувалась  все життя, шляхом примітивного шантажу,  то марна справа. І пора це вже  моїм опонентам зрозуміти.

А щодо перемоги над прокурорською мафією,   то  вважаю, що  її не існує. Існують лише певні корупційні зв’язки серед керівництва. Переважна більшість працівників прокуратури це досвідчені та порядні люди. Це тяглові лошадки, яких загружено  роботою зранку і до вечора.   Їм вже самим очортіло  самодурство їхнього керівництва і вони прагнуть змін.  А зміни незабаром будуть.  І очищення  в прокуратурі буде.   А чистити будуть саме тих, хто зараз  найбільш себе забруднить та проявить  себе в корупційних зв’язках чи  в  виконані політичних замовлень по переслідуванню  предс тавників опозиції.  І не допоможуть тоді їм ні високі покровителі,  ні  нечесно  отримані гроші. Рано чи пізно  «дахи» починають протікати, а до оплати пред’являються рахунки.  Це не погрози, це застереження для пройдох».

17.06.2011 р.

Громадський рух «Громада»

ДАЛІ  БУДЕ

Прокурор Гулько А. обмовився про існування змови….???!

За словами прокурора Гулька А., які він висловив з опалу,   згідно домовленості між відомствами обласної  та міської прокуратури,   як покарання, таким   активістам на їх подальші звернення  будуть відтепер даватись лише формальні відписки, а  їхні звернення та  скарги будуть переадресовуватись до інших органів (до суду, міліції, податкової адміністрації та ін.)

Причиною для  такої « вже цікавої» позиції прокуратури щодо громадських діячів м. Могилева-Подільського, за словами прокурора,  стало те, що останні  несправедливо поскаржились  обласному прокурору  Мрихіну О. на протиправну бездіяльність   міського прокурора Гулька А. при розгляді  ним скарги  щодо протиправних дій міської влади, яка відмовилась зареєструвати громадську організацію «Інститут демократичних ініціатив».

Передумовою для вище викладеного стало те, що  ініціатори створення нового громадського об’єднання  громадян подали в міську раду на реєстрацію відповідні документи  про реєстрації громадської організації ще 26 квітня 2011 р.  Та незважаючи на те, що згідно Закону  рішення про реєстрацію громадських організацій повинно бути прийнято на протязі  3-х днів, лише після неодноразових  звернень до міської влади,  ініціаторам аж 3 червня надійшла відповідь, в якій йшлося, що їм відмовлено в реєстрації громадської організації рішенням виконкому №180 від 25.05.2011р.  При цьому в рішенні виконкому не було вказано жодних підстав, що стали причиною для відмови в реєстрації громадської організації.  Представники  громадськості після цього змушені були звернутись  за допомогою до міжрайпрокурора Андрія Гулька, а паралельно, щоб не витрачати час, ще й до прокурора області О.Мрихіна.  Але станом на 17.06.2011 р. ніякої відповіді  від обох відомств прокуратури не надійшло.

За словами Гулька А.,  претензії  до прокуратури щодо бездіяльності  є безпідставними, адже  Він, начебто, одразу ж відреагував на звернення  та опротестував незаконне рішення  виконавчого комітету  Могилів-Подільської міської ради щодо відмови в реєстрації  нового об’єднання громадян. А в результаті   дій прокуратури громадська організація вже зареєстрована.

На запитання О.Саєнко про те,-  «чому   на сьогодні  самим засновникам Громадської  організацію «Інститут демократичних ініціатив»  ще не відомо, що  в міській раді їх громадське об’єднання вже зареєстровано»,- прокурор Гулько порадив звернутись  з цього питання до самої міської ради.

Що Ольга Саєнко  одразу ж і зробила та, за порадою прокурора, вже через декілька хвилин була в міській раді..

Про відвідини Могилів-подільської міської ради  розповідає сама О.Саєнко:

« Одразу після поради прокурора, я направилась в юридичний відділ міської ради де мала розмову із юристом Покимою Інною Олександрівною, яка відповідає за реєстрацію громадських організацій.  Покима І., коли я їй передала розмову з прокурором Гулько А. про те, що з його слів,  громадська організація «Інститут демократичних ініціатив» вже зареєстрована, зробила здивовані,  круглі очі та повідомила, що нічого про  це не знає. А після недовгої паузи добавила, що ні про які протести прокурора їй не відомо і  громадську організацію « Інститут демократичних ініціатив» ніхто не реєстрував. І взагалі, за словами Покими І., прокурор Гулько А. не має ніякого права втручатись в діяльність міської ради з цих питань та опротестовувати дане рішення виконкому.  А якщо в засновників громадської організації  є якісь претензії до рішення виконавчого комітету міської ради про відмову в реєстрації громадської організації, то необхідно скаржитись  не до прокуратури,  яка все одно нічого не допоможе, а  звертатись  до суду».

Ось так! То що, не праві громадські діячі, які відверто заявляють, що Могилів-Подільська міжрайпрокуратура настільки останнім часом стала безпорадною та бездіяльною, що  повністю втратила будь який авторитет  серед громади міста та вже не може  впливати  на протиправні дії працівників Могилів-Подільської міської ради, які  демонстративно  ігнорують і закони, і прокуратуру,  яку очолює пан Гулько А.?

17.06.2011 р.

Громадський рух «Громада»

«Діти війни» вимагають захисту своїх прав

У 2009 р. розмір цієї виплати «заморозили» урядовою постановою та залишили на рівні 2008 р. — 49,80 грн, незважаючи на те, що мінімальна пенсія на той час зросла. Таку ж щомісячну доплату одержують «діти війни» і цього року.

Відстоюючи свої права, понад 1,5 млн «дітей війни» в Україні звернулися з позовами до судів. 50 тис. осіб уже відсудили у держави й отримують  належні їм гроші.  У дітей війни м. Могилева-Подільського та інших міст і районів Вінницької області такі ж самі проблеми — своїх грошей вони не бачать як і своїх вух.

Для того, щоб і могилівчанам нарешті примусити державу виконувати Закон та свої ж зобов’язання перед дітьми війни іншого шляху немає, як звернутись за захистом своїх законних прав до суду.

Але як правильно це зробити, щоб суддя не відмовив в задоволені позову?  Необхідно скористатись вже існуючою в Україні    такою практикою, а вона складається з наступних кроків:

Крок 1.   Подати заяву до районного управління ПФУ.

Скласти заяву до управління ПФУ у м. Могилеві-Подільському, Вінницької області. З оформленої заяви необхідно зробити дві копії, які залишити в себе, а саму заяву відправити рекомендованим листом чи віднести особисто до управління ПФУ за пдресою пл. соборна,12 (у цьому випадку, на одній із копій в канцелярії мають поставити дату та вхідний номер).

Зразок заяви до Управління пенсійного фонду України в м. Могилеві-Подільському

Крок 2.   Отримати відповідь міського управління ПФУ.

Через два тижні прийти особисто в пенсійне управління та забрати відповідь на Вашу заяву. Іноді управління ПФУ направляє відповідь на звернення поштовим листом. З отриманого листа-відповіді з відмовою добровільно виплачувати визначену законом суму у повному обсязі, (не лише 48.90 грн.) зробити дві копії.

Крок 3.   Оформлення адміністративного позову до управління ПФУ.

Для оформлення адміністративного позову до суду про зобов’язання УПФУ виплати 30% надбавку до пенсії та виплачувати її у поновному розмірі в подальшому невідкладно після отримання відповіді (крок 2) прийти і принести із собою наступні копії документів:

1. Копію квитанції про сплату судового збору за подання позовної заяви до суду в сумі 3,40 грн. (ОДЕРЖУВАЧ: місцевий бюджет м. Могилева-Подільського, код платежу: 22090100 , ЄДРПОУ- 34701151
Банк одержувач: ГУДКУ у Вінницькій області, МФО802015 , рахунок-31415537700009)

2.   2 (дві) копії заяви в пенсійне управління (крок 1);

3.   2 (дві) копії листа — відповіді з відмовою пенсійного управління (крок 2);

4.   2 (дві) копії сторінок паспорта (1,2,11);

5.   2 (дві) копії ідентифікаційного коду;

6.   2 (дві) копії пенсійного посвідчення з відміткою «дитина війни»;

7.   2 (дві) копії довідки МСЕК з інформацією про інвалідність 1 або 2 груп.

Крок 4.   Подання адміністративного позову до суду.

Оформлену позовну заяву із квитанцією про сплату судового збору необхідно подати до суду особисто через канцелярію, де повинні проставити відмітку про прийняття позову, або ж відправити на адресу суду рекомендованим листом. Простіше скористатись послугами пошти.


(Зразок адміністративного позову)

(Заява про визнання причин пропущення строку для звернення до суду поважними)

Крок 5.   Отримання ухвали (повістки) суду про відкриття провадження у справі та запрошення у визначений час для участі у слуханні справи.

Після отримання ухвали (повістки) суду необхідно оформити заяву про розгляд справи без вашої участі в порядку письмового провадження.

(Зразок заяви про розгляд справи без участі позивача)

Заяву разом з поясненнями необхідно своєчасно відправити на адресу суду поштою чи віднести особисто. При бажанні й можливості особисто бути присутнім при слуханні справи необхідно на цьому наполягати, оскільки в суді вас як позивача будуть переконувати у написанні вище згаданої заяви.

Крок 6.   Отримання рішення (постанови) суду.

Без сумніву та в разі своєчасного виконання цих рекомендацій суд винесе постанову на користь дитини війни, яке повинен не пізніше наступного після його прийняття направити на вашу адресу рекомендованим листом. У випадку, якщо протягом 5 днів судове рішення не буде доставлено поштою, рекомендуємо прийти до суду особисто й вимагати видати відповідне рішення (постанову) для ознайомлення.

(Зразок заяви про видачу винавчого листа та рішення суду апеляційної інстанції)

Як правило, постанова суду оскаржується управлінням ПФУ до суду апеляційної інстанції, у зв’язку з чим, його до рішення апеляційного суду виконати не можливо.

Крок 7.   Апеляційний суд.

Отримавши рішення (постанову) районного суду та з’ясувавши, чи воно оскаржене відповідачем, рекомендуємо прийти до нас, щоб разом обговорити та здійснити певні дії в подальшому, оскільки необхідно добиватись пришвидшення розгляду скарги УПФУ судом апеляційної інстанції. Лише після прийняття апеляційним судом рішення та з його урахуванням можна виконати рішення районного суду.

Крок 8.   Виконання судового рішення.

Варто знати, що існує процедура виконання судового рішення, що включає отримання виконавчого листа та пред’явлення його до виконання органами державної виконавчої служби. Лише у такому випадку є гарантія своєчасного виконання управління ПФУ судового рішення та виплати належних вам грошей, оскільки в разі перешкоджання виконанню чи не виконання рішення суду посадовим особам загрожує кримінальна відповідальність.

(Зразок заяви про відкриття винавчого провадження)


P.S.

Для тих громадян, хто не має змоги  самотужки пройти всі судові митарства та виконати  вище згадані кроки для отримання грошей в м. Могилеві-Подільському створено Центр правової допомоги. Консультації можна отримати за тел. 097-538-49-90 в координатора Центру правової  допомоги дітям війни  Ольги Саєнко.


Державні соціальні гарантії дітям війни

Згідно ст. 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», дітям війни надаються такі пільги:

 1. право на переважне залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників;
 2. використання чергової відпустки в зручний для них час;
 3. одержання додаткової відпустки без збереження заробітної плати строком до двох тижнів на рік;
 4. виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи;
 5. першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва та городництва;
 6. безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів у межах області (Автономної Республіки Крим) за місцем проживання;
 7. право на 25-відсоткову знижку при платі за користування комунальними послугами (газом, електроенергією тощо) у межах середніх норм споживання;
 8. діти війни, які є інвалідами, мають право на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни та у військово-медичних закладах охорони здоров’я (госпіталях). Госпіталізація проводиться при відповідних показаннях та наявності вільних місць.

Отримання статусу

Для отримання статусу «Дитина війни» необхідно звернутись у районний відділ соціального захисту за місцем реєстрації, пред’явити паспорт та надати пенсійне посвідчення для встановлення відмітки (штампу), який засвідчує встановлення статусу.
У разі, наявності ламінованого пенсійного посвідчення або виготовлення дублікату загубленого пенсійного посвідчення, надається виписка відповідної тимчасової довідки.

ДИВИСЬ ТАКОЖ:

Могилів-Подільський міськрайсуд (банківські реквізити)

ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

—  РІШЕННЯ СУДУ ПО «ДІТЯХ ВІЙНИ»

Закон «Про соціальний захист дітей війни»

Підготував

Член Громадської Ради

при Вінницькій обласній Раді                                            М.О. САВОЛЮК 

Після мітингу Ямпільска влада в агонії!

Так, в міську раду та інші державні органи, які очолюють бувші працівники міліції почались виклики підприємців-організаторів мітингу. В організаторів мітингу почали    виясняти, яке вони, мовляв,  мали право запрошувати  в Ямпіль на мітинг представників Могилева-Подільського, Бершаді та Вінниці.  Ямпіль, мовляв, заборонена зона і що тут робиться ніхто не повинен  ніхто  знати.  При цьому представників   із сусіднього міста Могилева-Подільського називали не інакше, як «мафія» з Могилева-Подільського. А для більшої переконливості  та демонстрації переваг влади над народом,  на другий же день,  розпочались перевірки  підприємців — ініціаторів мітингу.

Так, 14 червня 2011 р. працівник пожежної інспекції капітан Олександр Соловей завітав до підприємців Ерней Інни Вачеславівни, яка вела протокольну частину мітингу  та до Заярської Євгенії  Іванівни та склав  акти про порушення пожежної безпеки. Мовляв, ось так вам. Щоб знали як «рипатись» на владу.

Про що це може свідчити? Лише про одне, що влада не розумна, що вона не вміє йти на діалог з народом і не хоче цього робити. А значить вона тимчасова,  добре розуміє це  і  в агонії ставить собі за мету скоріше і побільше нахапати, щоб  забезпечити власний добробут за рахунок громади,  поки біля «корита».  Але так думають лише недалекоглядні  теперішні можновладці.

За кожен свій крок на державній посаді чи на посаді в органах місцевого самоврядування, за кожну незаконну дію, за кожен незаконно привласнений карбованець  чи  шматок землі дуже скоро  необхідно буде нести  відповідальність за європейськими стандартами, про які вони люблять останнім часом так багато говорити.

Теперішня влада вже зробила прецедент, організувавши переслідування лідерів теперішньої опозиції.   Та   владі слід пам’ятати, що з першого  дня при владі вже потрібно готуватись йти в опозицію. Бо опозиція починає готуватись  до влади і до неї рано чи пізно прийде і пригадає всі свої митарства тим хто їх створював!

То давайте жити по правді, по законах і тоді не потрібно буде боятись ні мітингів, ні людей, ні приходу до влади опозиції.

16.06.2011 р.

Громадський рух «Громада»

Дивись також:

У ЯМПОЛІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ПРОТЕСТУ

Міському голові Ямпільської  міської ради

Кульбабі  Олександру  Васильовичу

—— ————————————————

24500, вул. Жовтнева, 94\2,  м. Ямпіль, Вінницької області , тел.(043-36) 2-12-03

Саволюка Михайла  Олександровича —————————————————-

24000,  м. Могилів-Подільський, вул. Тропініна, 34,  тел. 04337-6-56-92

Інформаційний запит

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою виконання громадських обов’язків члена Громадської Ради при Вінницькій обласній Раді по захисту інтересів громад,  прошу надати мені  за адресою  24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,        вул.  Тропініна,34  тел. 6-56-92, 096-464-17-90  наступну інформацію:

                                                                                                                                                   8. Прошу надати відповідний розрахунок  по поставлених питаннях в формі таблиці.

1.       Хто саме з посадових осіб Ямпільської міської ради чи РДА  виступив  ініціатором ліквідації міського  комунального ринку;

2.       Чи є вказані особи, що виступили ініціаторами ліквідації  міського комунального ринку власниками (співвласниками),  або близькими родичами  власників  приватного ринку «Виноградар» та чи не виникає в цьому випадку конфлікт інтересів.

Також прошу надати копію проекту рішення з додатками  та копію самого  рішення  Ямпільської міської ради №233 від 19.04.2011 р.

У випадку, якщо по якомусь із пунктів інформація є з  обмеженим доступом  згідно ст.30 Закону України «Про інформацію», прошу надати письмову інформацію про те, яким саме нормативним актом Ямпільська міська рада визначила вказану інформацію конфіденційною.

Інформацію прошу надати на протязі 5-ти діб, попередньо повідомивши за телефонами 6-56-92, або 096-464-17-90.

14.06.2011 р.

Член Громадської Ради

при Вінницькій обласній Раді                                            М.О. САВОЛЮК

Кому йдуть гроші від послуг ветмедицини?

Слідом за командою «контролерів-рекетирів»  Бровка йдуть представники лабораторії ветеринарної медицини, а саме Сіденко Тетяна Василівна, яка збирає з кожного торгівця  по 2 гривні. Ну, нібито для проведення аналізу продукції. Звичайно, якщо покупець  купує товар навіть і на тротуарі, проте він повинен бути цілковито  впевненим, що після цього не потрапить до лікарні із якоюсь кишечною паличкою. Але вся фішка в тому, що ніякі аналізи продукції взагалі не проводяться і навіть  зразки продукції не відбираються. З людей просто збирають кошти для… . А от для кого і для чого достеменно нікому не відомо, крім працівників ветлабораторії та деяких  «особливих»  осіб.  Проте, випадково це чи ні, але після того,  як  окремі підприємці, що торгують на місцевому ринку зробили зауваження  пані Сіденко Т.В., мовляв, а чому ви не проводити аналізи, ви що хочете щоб люди похворіли від якоїсь зарази, то наступного ж дня  керівник  приватної структури Вадим Власов  наїхав на цих підприємців з вимогою забирати свої торгові місця з ринку та звільнити їх для інших. Отакої, а яке право має пан Власовов виганяти підприємців із ринку? А виявляється тому, що нещодавно міська влада, яку уособлює в собі П.Бровко, передала комерційній структурі, співвласником та керівником якої є В.Власов, усю територію продуктового ринку. При цьому ніякого конкурсу на оренду земельної ділянки під ринком, як того вимагає закон, не проводилось.    А контролером, який збирає кошти із торговців на ринку та й на тротуарах, є син міського голови Д.Бровко. Крім того, лабораторія ветлікарні також знаходиться не території,  яку контролюють В.Власов і Д.Бровко. То  для кого збирає кошти  працівник ветлабораторії?   Про це не важко здогадуватись.

Ця інформація є сигналом для місцевої прокуратури та для міліції, які повинні вияснити чому із нещасних селян  якісь «бритоголові»  та офіційні представники ветмедицини здирають гроші за послуги, які не надаються.

Людям також цікаво знати,   хто саме із посадових осіб  ці кошти привласнює та отримує хабарі за прикриття  звичайного  шахрайства  та вимагання, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Чи прокурор Гулько А. навчився лише переслідувати законослухняних підприємців в інтересах ПФУ і в притул не помічає справжніх злочинців? Чи може також з ними  в долі та приймає участь  у витрачанні коштів  селян десь у «Чубатій скелі?

16.06.2011 р.

Громадський рух «Громада»

Чому не ремонтується Проспект Незалежності?

1Пригадується, що ще в 2010 р. міський голова Михайло Саволюк запевняв жителів міста про те, що в 2011 р. розпочнеться капітальний ремонт  проспекту Незалежності.

«Ми вперше за останніх 20-25 років маємо можливість проводити капітальний ремонт вулиць,- урочисто повідомляв Михайло Олександрович,-в 2009-2010 рр. місто прийняло участь в обласних конкурсах по залученню коштів обласного бюджету на ремонт міських доріг і виграло їх. За ці кошти було відремонтовано вулиці Стависька та 3-тя Гвардійська, які найбільше постраждали під час стихійного лиха в 2008 р.  Тепер в нас на 2011 р. будуть вільні кошти і ми зможемо не лише провести ямковий ремонт вул. Полтавської, Пушкінської, Гагаріна, Київської, але будемо  мати змогу  знову прийняти участь в обласному конкурсі та  отримати вдвічі більше коштів на міські дороги, за які капітально відремонтуємо Проспект Незалежності. А після Проспекту  займемось ремонтом інших центральних та другорядних доріг. Через 2-3 роки проблеми доріг в місті зникнуть. Така впевненість ґрунтується на тому, що ми вже виготовили відповідні проекти і набули досвіду здобуття позабюджетних коштів на ці цілі в т.ч. і за кордоном»,- запевняв Михайло Саволюк.

Але чому тоді при таких  грандіозних можливостях міста, які були здобуті командою екс-мера  М.Саволюка, Проспект Незалежності нагадує  сьогодні поле битви.

Представники громадськості 23.06.2011 р. звернулись з інформаційним запитом  щодо ремонту доріг до міської влади, але отримали відповідь за підписом в.о. міського голоови, секретаря міської ради, який являється також керівником місцевої організації Партії регіонів В.Бохонця в якому повідомляється, що в надані запитуваної інформації відмовлено бо ця інформація, начебто  є державною  таємницею, а тому відповідь не  «положено» ( лист №4 від 25.05.2011р.) ???! Дивина та годі.

З  проханням прокоментувати  проблему. Щодо стану доріг в Могилеві-Подільському,  ми звернулись до того ж Михайла Саволюка, який сьогодні є членом  Громадської ради при Вінницькій обласній Раді  і представляє  в області наш  придністровський регіон від імені громадських організацій.

«Так, дійсно ми започаткували дуже гарну традицію не проводити лише ямковий ремонт доріг,- розповідає екс-мер,- а проводити і капітальний ремонт вулиць за рахунок позабюджетних коштів. Щоб  ці кошти місто отримало,   необхідно було виготовити відповідну проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та вчасно подати пакет документів на конкурс.  Після перемоги в конкурсі необхідно було перерахувати на область 30% коштів від  загальної суми з міського бюджету. Тобто умови такі: 30% — це кошти міського бюджету, а 70 % з обласного бюджету. Після перерахування коштів  до обласного центру, там  проводиться тендер без нашої участі та впливу і на конкурсній основі  визначається організація, яка буде проводити ремонт міських доріг.  На час ремонту міська рада передає обласним структурам  дорогу, що підлягає ремонту.  А після її ремонту, знову приймає на міський баланс.   При цьому слід зауважити, що  виключається будь яка можливість для корупції та «відкатів» з боку міської влади, адже ремонтом  фактично займаються обласні структури під наглядом керівництва області.   І якщо корупція і є то лише там, в обласному центрі.  Якщо міська влада корумпована і живе лише за рахунок   тіньових схем по розкраданню бюджетних коштів, то такі схеми ремонту доріг їй не вигідні — вкрасти нічого та неможливо, а тому і участі в конкурсах не приймають.  Їм краще вже робити ямковий ремонт за закопувати бюджетні кошти в бруд, як це робилось раніше. Адже спробуй підрахуй ті ямки.  Тоді ніхто не зможе перевірити  скільки витрачено насправді матеріалів та привласнено коштів.

Від такої ганебної практики,  лише ямкового ремонту доріг,  ми відійшли ще в 2009 р. і в результаті маємо капітально відремонтовані центральні вулиці. На 2011 р. заплановано капітальний ремонт  Проспекту Незалежності. Проектно-кошторисну документацію  було виготовлено завчасно і ми її залишили теперішньому керівництву містом. Гріх буде не скористатись цією документацією  та не подати її на конкурс.  Тут багато розуму вже не треба. Необхідно просто продовжити  те, що ми розпочали  та за тією ж методикою.   Всього на ремонт Проспекту Незалежності можна отримати в 2011 р. щонайменше від 1мл.700тис. до  1млн.900 тис. грн.  Якщо  ж  міська влада не скористається цією можливістю, яку ми їй залишили, то це буде свідчити лише про одне,- влада знову повернулась до старої  корупційної  схеми  розкрадання бюджетних коштів,-  до ямкового ремонту доріг.

Та тепер  владі користуватись корупційними схемами  буде не  дуже  легко та й небезпечно, адже  громадськість міста розпочинає встановлювати за органами влади дієвий громадський контроль.  А незабаром,  після зміни влади, коли правоохоронні, судові,  інші державні органи будуть  очищені  від корупціонерів та вже не будуть працювати  на Партію Регіонів  і  переслідувати представників опозиції, а  будуть захищати  Закон, всім хапугам перепаде на горіхи.   І ми їх про це попереджаємо завчасно, тобто профілактуємо .  А тому в мене особисто  є певна надія, що міська влада побоїться  громадського контролю  та майбутньої відповідальності та таки подасть документи на обласний  конкурс і проспект Незалежності буде відремонтовано ще цього року. Іншого виходу в них просто немає, — підсумовує екс-мер Могилева-Подільського Михайло Саволюк,- ми не дамо  теперішній владі загубити те найкраще, що було  розпочато в нашому місті на покращення добробуту людей  та поліпшення іміджу міста».

Тепер знову запитання до влади: то коли  ви, шановні  панове  «отці» міста розсекретити інформацію про  наявні кошти на ремонт доріг та чи маєте намір подати документи на обласний конкурс  і відремонтувати Проспект Незалежності, чи вам і надалі кортить  хапати  «відкати» на ямковому ремонті?

Ой стережіться, бо лихо вам буде….

14.06.2011 р.

Громадський рух «Громада»

Дивись також:

—         Інформаційний запит представника громадськості  щодо  стану доріг

—         Відповідь на інформаційний запит (відписка)

Виконкому Могилів-Подільської міської ради

————————————————————-

24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський,

Вінницької області, пл. Шевченка, 6\16, тел. 6-52-40

Царенка Олександра  Володимировича

——————————————————

24000, м. Могилів-Подільський,  Вінницької області,

вул.  Стависька, 75, кв.63, тел.  6-24-68, 067-49-72-49-4

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені інформацію  про те:

 1. коли було проведено тендер по ремонту міських доріг в м. Могилеві-Подільському?;
 2. яка сума коштів передбачена в міському бюджеті на ремонт доріг в 2011 р.?;
 3. яке підприємство стало переможцем тендеру  по ремонту міських доріг в м. Могилеві-Подільському?;
 4. яке підприємство фактично виконує роботи  по ремонту міських доріг в м. Могилеві-Подільському?;
 5. який об’єм робіт по ремонту доріг вже виконано  в цьому році в м. Могилеві-Подільському, на яку суму та чи проведено розрахунки з підприємством, яке виконувало ці роботи та на яку суму?;
 6. чи дотримано підприємством, яке виконувало роботи по ремонту доріг  в м. Могилеві-Подільському, відповідних технологій ремонту доріг?

Інформацію прошу надати мені письмово на протязі 5-ти діб на вказану адресу.

23.05.2011 р.

Голова Вільних профспілок підприємців України

м. Могилева-Подільського Вінницької області                                                                                                                                                                 О.В.Царенко

 

У ЯМПОЛІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ПРОТЕСТУ

1, були представники громадської організації «Спілка підприємців Бершадського району 2004» на чолі з її головою Д.Г. Процеповим, легендарним Леонідом Рибаком та іншими небайдужими до долі Ямполя і області Бершадцями.

Поряд з ними стояла делегація солідарних з мітингувальниками Ямполя з Могилева-Подільського на чолі з недавнім мером цього міста, членом громадської Ради при Вінницькій обласній Раді Михайлом Саволюком, головою міської організації Вільних профспілок  Олександром Царенком, відомою в Могилеві активісткою – заступником голови міської організації партії «Наша Україна» Ольгою Саєнко, в числі інших почесних гостей мітингу була  секретар Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України Ірина Касьян. Не видно було лише комуністів, керівників міста,  району, депутатів, в тому числі і минулого скликання, які приймали рішення про відкриття комунального ринку, не було і екс-мера, котра підписувала відповідні документи про цей базар. Навіть опозиційних лідерів фракцій ніхто не бачив. Навіть тих, що полум»яно б»ють себе в груди на виборах і запевняють, що вони за народну комунальну власність у вогонь і воду…

2

Мітинг видався на славу!..  Міліція була на цей раз з народом – нікого не била, не ображала. Майже дві години мітингувальники вільно під красивим гаслом: «Геть мафію від влади!..» через гучномовець розповідали місту, міліції, випадковим і запрошеним гостям, самі собі про аморальність прийнятого рішення міською Радою про закриття в місті єдиного комунального ринку який був відкритий попереднім скликанням Ради, детально інформували про прояви корупції, що доїдає в Ямполі останні міські земельні ділянки, залишки останньої комунальної власності. Гості з Бершаді, Вінниці, Могилева ділилися досвідом боротьби з антинародними силами в їх містах, розказували про запеклі протистояння правди і кривди в їх судах, прокуратурах, міліціях, які нерідко жирують за бюджетні, а то й кримінальні кошти, називали і свою місцеву владу бандитською.

Під кінець мітингу була прийнята дуже гарна, аж на двох аркушах, резолюція учасників і гостей мітингу в якій мітингувальники звертаються до міськради не порушувати конституційні права простих громадян, які торгують на комунальному ринку, не знищувати його, відремонтувати вже існуючі дитячі майданчики, а не творити новий дитячий майданчик на місці комунального ринку, мало не на перехресті доріг, під палючим сонцем. Резолюція також закликає прокурора припинити сповідувати філософію «моя хата скраю» і захистити законні права людей, яких корупція обдирає до нитки.

На другий день, після мітингу, міський тротуар, поблизу комунального ринку над яким нависла сокира закриття, був заповнений вщент дрібними торгівцями з сіл, які там, на асфальті, а то й на землі, продавали дари своїх городів. А мер міста телефонував мені і переконував, що це я, організувавши вчора вищевказаний мітинг, спровокував  таке без культур»я і антисанітарію сьогодні на тротуарі. Обіцяв про це повідомити самому головному редактору «33 каналу» з метою перевиховання мене.

3

Між тим, ті, що були на вчорашньому мітингу, клялися-божилися, що нічого спільного з тими провокаторами, хто торгує сьогодні на тротуарі не мають. І закликали міськраду сповна поповнювати бюджет за рахунок накладання солідних штрафів на торгівців на тротуарі, а не використовувати їх, як аргумент проти законослухняних підприємців.

А поки вже кілька місяців йде холодна війна між керівництвом міської Ради і підприємцями, котрі законно отримали торгові місця на комунальній торговій площі – бюджет міста нагадує дірявий мішок з якого вже все випало…

13.06.2011 р.

Василь Кізка, Ямпіль