Могилів-Подільські «братки» привласнюють навіть міські газони!

 

СтройкаТак, по вул. Стависька  46 «К» така собі особа  С.Шевчук по прізвиську «Шеф» нагло захопила земельну ділянку в самому центрі міста та будує  будівлю  розмірами  24Х6 метрів прямо  на газоні  під вікнами багатоповерхового будинку.  При цьому будь яких дозволів міська рада на таке будівництво не давала та й не могла дати, адже таке будівництво суперечить санітарним, будівельним та протипожежним нормам.  Крім того, для  такого будівництва необхідно отримати в оренду або приватну власність  саму земельну ділянку, а це можна зробити лише на конкурсній основі та погодити будівництво із власниками багатоповерхівки. Будівництво проводить бригада будівельників, якими заправляє Віктор Корба (див. фото нижче)

стройка

Дещо  про  особу «Шефа».   Нічим корисним для міста ця особа не відзначилась.  Про місце роботи та  статки  останнього знають лише правоохоронці та здогадуються сусіди.  Але незаперечним є той факт, що «Шеф»  офіційно ніде не працює,  але офіційно одружений  на дочці теперішньої дружина  мера Бровка П. та те, що  в 2005 р. його рідного брата , який на той час був охоронником мера Бровка П., було вбито на  «розбірках»  пострілом з обріза.  Цю резонансну подію неодноразово висвітлювали ЗМІ (дивись: «УБИЛИ «ШЕФА»… Здається, в Могилеві-Подільському вже немає людини, яка б не обговорювала цю подію.

Нахабством «Шефа», який захопив більш як 120м2 комунальної землі невдоволені як  міські депутати так і жителі міста, а особливо  мешканці багатоповерхівки. Проте офіційно стати на захист міської власності ніхто не наважується  через реальну небезпеку  фізичної розправи чи знищення майна місцевими «братками». Бездіє і міліція та прокуратура, які є підкаблучними  місцевого злочинного угрупування та відкрито його покривають. Поки що єдинною силою, яка відкрито виступила на боротьбу із місцевою «мафією» та веде з нею рішучу боротьбу є міська партійна організація «Наша Україна».

Нашоукраїнці  задокументували факт протиправної діяльності С.Шевчука та направили відповідні заяви про вчинення ним злочину  до міжрайпрокуратури (прокурор  Гулько) та до місцевої міліції (начальник В.Шрамко).

Яка буде реакція на ці заяви  доблесних правоохоронців читай в наступних публікаціях.

 

Могилів-подільському міжрайпрокурору

А.Гулько

Начальнику Могилів-Подільського МРВ УМВС України  у Вінницькій області

Шрамку В.П.

—————————————————————————————

Могилів-Подільської міської організації політичної партії «Наша Україна»

 

ЗАЯВА

в порядку ст. 97 КПК України

 

Повідомляю, що мені стало відомо про те, що 29 квітня 2011 р. по вул. Стависька, 46, «К» жителем м. Могилева-Подільського Шевчуком Сергієм, відомого по прізвиську «Шеф», незаконно захоплено комунальну земельну ділянку, на якій останній споруджує будівлю площею 120м2. Як мені стало відомо від депутатів міської ради, міська рада  вказану земельну ділянку Шевчуку С.  в оренду чи приватну власність не надавала та дозволу на будівництво за вказаною адресою не давала.  Вказане будівництво проводиться  з порушенням санітарних, протипожежних та будівельних норм, а також створює перешкоди  для нормального проживання мешканців сусіднього будинку (вул. Стависька, 46) з якими  будівництво  не було погоджено. Крім того,  будівля зводиться  на земельній ділянці, що являється «зеленою зоною» міста на якій будь-яке будівництво заборонено рішенням сесії міської ради.

Протиправні дії Шевчука С. викликають справедливе обурення громадськості міста, підривають довіру населення до органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, що в подальшому може призвести до дестабілізації соціально-політичного життя в місті та викликати масові акції протестів.

Вважаю, що в діях Шевчука С. містяться ознаки злочину.

На підставі вищевикладеного,  керуючись ст. ст. 94-97 КПК України,

ПРОШУ:

 

 1. Притягнути вищевказану особу  до кримінальної  відповідальності;
 2. Вжити негайних заходів щодо припинення незаконного будівництва та приведення земельної ділянки  в попередній стан.
 3. Повідомити  заявника про рішення постановою, яке буде прийняте в порядку ст. 97 КПК

Про кримінальну відповідальність за завідома неправдивий донос мені відомо.

Додаток:  фото місця незаконного будівництва

29 квітня 2011

Голова Могилів-Подільської міської організації

Політичної партії «Наша Україна»

Член Громадської Ради при Вінницькій обласній Раді М.О. САВОЛЮК

 

 

Дивись також:

УБИЛИ «ШЕФА»

ВБИВЦЮ «ШЕФА» З МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО, який вдруге тікав від правоохоронців, допоміг знайти Рекс

У МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ТАКИ ДІЙСНО УБИЛИ «ШЕФА». Це підтвердив Ленінський районний суд міста Вінниці

У Могилів-Подільский з новою владою повернувся «рекет» 90-х

За попередніми даними слідства, один 31-річний безробітний місцевий житель п’ять років розшукувався міліцією за крадіжку з проникненням у житло. Втім, це не завадило йому спокійно перебувати то у місті, то у столиці та зібрати навколо себе банду таких самих непрацюючих, фізично міцних людей, явно не для добрих справ.

У цьому місті з батьками жив молодий приватний підприємець, який нещодавно продав свою машину і отримав за це непогану суму в американських доларах. Ну і, звісно, інформація про продаж автомобіля, де всі на виду і знають один про одного фактично все, скоро дійшла до підозрюваного у злочині. Вже встановлено, що декілька місяців тому під приводом начебто «бізнес-зустрічі» зловмисник із декількома спільниками вивезли чоловіка у ліс над Дністром і почали «наїзд». Як розповів потерпілий, «якщо не віддаси гроші, будеш рити тут власноруч собі могилу», на підтвердження погрожували пістолетами і навіть постріляли – для залякування.

Як розповів бізнесмен, нападники, певно, могли вбити його, але згодом вирішили отримати фінансовий «викуп». Звісно, не на жарт переляканий за свою долю та своїх близьких і рідних чоловік віддав «рекетирам» вісім тисяч доларів виручки у марній надії, що його залишать у спокої… Тому про цей випадок він повідомляти правоохоронцям не став.

Деякий час зловмисник зі спільниками перебували у своїх справах у столиці. Потерпілому інколи телефонували – «аби не забував за життя і старих знайомих». Згодом залишили у спокої, втім, ненадовго. І одного дня навесні ватажок спокійно і несподівано з’явився у житті підприємця: «Тепер ти нам винен 15 тисяч доларів». Підприємець, звісно, був шокований – мовляв, звідки ж такі кошти мені взяти? Та прохання агресора не зупинили і через деякий час він заявив щось на зразок: «Ми включили вже тобі лічильник, ти нам вже 20 тисяч доларів винен за «відстрочку»! У іншому випадку дуже погано буде твоїм батькам! І не подумай нікуди жалітись, бо буде ще гірше!»

Підприємець, якого вже до смерті залякали попереднім «наїздом», лише зміг буквально вимолити дозвіл сплачувати борг частинами – попросив спочатку дві тисячі доларів – суму, яку мав на руках на той момент. За своєю «долею» на початку квітня вимагач знову з конкретними намірами та погрозами серед білого дня спокійно заявився до будинку потерпілого. Але тільки-но гроші перейшли з рук до рук, як на зловмисникові замкнули наручники оперативники СБУ та бійці спецназу «Альфа». Їм він погрожувати не насмілився…

Іван КАПУСТИНСЬКИЙ

«33-й канал» №17 20 квітня 2011 р.

дивись також

«Варяги» у Могилеві-Подільському перетворюють храми на базари!

иисус

Ісус Христос, зробивши з мотузків бич, прогнав з храму всіх торговців з їхньою худобою, столи міняйл поперекидав, а гроші їхні розсипав. І сказав продавцям голубів: «Візьміть це звідси, і не робіть дому Отця Мого домом торгівлі». Ніхто не посмів не послухатися Ісуса.

(Див.: Ін 2, 13–25).

 

Цю біблійну істину  про недопустимість перетворення храмів  на  місця продажу скотини  слід пам’ятати усім  православним християнам.   Це стосується також і храмів науки  де навчаються наші дітки, де молоде покоління  збагачуються знаннями та духовними цінностями.

Розумні люди вкладають гроші в духовність тому, що розуміють, що чим більше ми дбаємо про чистоту душі підростаючого покоління тим менше потрібно буде вкладати коштів в тюрми, наркодиспансери та інші виправні заклади. Нерозумні   чи одержимі лукавим  діють навпаки.  Ось так навпаки і діє теперішня міська влада.  Замість того  щоб в центрі міста розширити  навчальні площі СЗО школи-гімназії  №2, де сьогодні дітки змушені  навчатись через переповнені класи  в дві зміни, влада вирішила  приміщення шкільного навчального закладу  (МНВК) передати під  ринок.  А  усі ринки, як відомо, в місті належать родині  молдавського мера-самозванця Бровка .  Ще донедавна  цю аферу  вважали  божевільними чутками. Але вже сьогодні місто рясніє оголошеннями адміністрації КП «Фінансист», яким віднедавна керує  особа, яку в місті всі знають лише як «братка»  по прізвиську «Риба».

Хоча чому тут дивуватись? Пригадаймо, скільки навчальних закладів та дитячих садочків знищив Бровко за попередніх каденцій на посаді міського голови з 1994 р. Де сьогодні ці навчальні заклади? У приватних руках в тому числі  і в родини Бровка.

То чи варто в місті будувати дитячі садочки та щколи, коли приходять  якісь бровки  та роблять з них базари?  А може варто згадати біблійну історію та вчинити з ними так само як вчинив Ісус!?

 

Дивись об’яву  адміністрації КП «Фінансист»

 

ОБ»ЯВА!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

м. МОГИЛЕВА — ПОДІЛЬСЬКОГО!

На території КП «Фінансист», вул. Шолом Алейхема, 1 (колишній міжшкільний навчально- виробничий комбінат) планується створення речового торговельного майданчика!.

Бажаючим отримати місце для здійснення підприємницької діяльності на даному торговельному майданчику прохання звертатися до адміністрації КП «Фінансист» за адресою вул. Шолом Алейхема , 1 з 8.30 до 16.30 в робочі дні.

Довідка за телефоном 098- 71- 38- 173 та 6 — 66 -76.

Адміністрація КП «Фінансист».

Як в Могилеві-Подільському міліція укривала злочин!?

Братки

Громадський рух «Громада» пообіцяв могилівчанам взяти на контроль цей та інші випадки нахабної поведінки родичів Бровка та його самого.

В результаті було встановлено, що  працівники міліції (начальник В.Щрамко) не тільки не затримали злочинців, не вилучили награбоване як речовий доказ,    не тільки не  притягнули їх до відповідальності, але ще й нахабно намагались приховати злочин.  Так, замість того, щоб порушити кримінальну справу по факту пограбування підприємця, працівники міліції  порадили злочинцям добровільно повернути награбоване, що ті і зробили, при цьому  з погрозами заявнику. А міліція після цього винесла постанову про відмову в порушені кримінальної справи, приховавши цей факт та  не надавши  заявнику будь якої відповіді. Випадково дізнавшись про укриття злочину, заявник звернувся в прокуратуру та навіть до Президента України. В результаті незаконну постанову про відмову в порушені кримінальної справи  було  скасовано прокуратурою 20.04.11 р.

Про остаточне рішення в цій справі  невдовзі буде повідомлено.

Надаємо повний текст  відповіді прокурора А.В.Гулька на скаргу потерпілого Пшеборського С.О.

«Пшеборському С.О.

м. Могилів-Подільський

20.04.11 р. № 74-64-11

Ваша скарга на постанову про відмову в порушені кримінальної справи за зверненням щодо неправомірних дій Бровка Д.П. та Шевченка В.О., міжрайонною прокуратурою розглянута.

За наслідками перевірки матеріалів про відмову в порушені кримінальної справи, міжрайпрокуратурою 20.04.11 р. оскаржувану постанову скасовано, а матеріали з письмовими вказівками повернуто начальнику Могилів-аодільського МВ УМВС України у вінницькій області для організації додаткової перевірки.

Про результати додаткової перевірки та прийняте рішення вас буде повідомлено Могилів-подільським МВ УМВС України у Вінницькій області

Могилів-Подільський міжрайонний прокурор

радник юстиції                                                                                                                         А.В.Гулько»

P\S

Яким чином міліція знову спробує «похоронити»с цю справу проти сина Бровка П.,  в чому громадськість міста  вже навіть не сумнівається, ми невдовзі довідаємось і назвемо прізвища працівників міліції до цього причетних.

Дивись по темі:

«В МОГИЛЕВІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДКРИТО ГРАБУЮТЬ ПІДПРИЄМЦІВ»

«НАША УКРАЇНА» перелякала Януковича!

Саволюк

«Провести Х-й ювілейний з’їзд «Нашої України» було колективною ідеєю.  Це нові   форми політичної роботи, які наша партія втілює в життя. Партія вперше за останні роки запропонує реальні реформи і висловила чітку позицію. До речі, подібні форми роботи політичних партій в цивілізованих країнах загальноприйнятна практика. Коли партія народна не на словах а на ділі то їй немає чого ховатись та колуарно і таємно від народу приймати рішення.

Перш за все  делегати з’їзду  постановили вимагати від керівництва держави денонсації «Харківських угод», які позбавили нас територіального суверенітету на 32 роки наперед. Всі говорять про 25 років, але це якщо рахувати від 2017 року. Тож маємо підстави говорити про 32 роки втрати суверенітету та економічних можливостей Криму, Севастополя та власне всієї української економіки. Делегати зїзду також постановили домагатись скасування московських газових угоди 2009 року, які, починаючи від несправедливої ціни на газ для українців, і до того, що їх було укладено з порушенням законодавства — всупереч вказівкам глави держави, є невигідними Україні. Відповідні вимоги й резолюцію з’їзду було передано до Адміністрації Президента.

Щоправда, при передачі вимог і резолюцій з’їзду до Адміністрації Президента трапився своєрідний конфуз. Коли, делегати з’їзду та представники інших громадських організацій, що до нас приєднались, підійшли до стін Адміністрації Президента, то виявилось, що площа перед самою будівлею вже зайнята прибічниками «регіоналів», яких охороняли  спецпідрозділи міліції.  Коли ми підійшли поближче, то кордон міліції, було ще посилено і пробиватись до Адміністрації Президента можна було лише в рукопашному бою із озброєною міліцією. Можливо на це і був розрахунок, бо як потім виявилось,  приміщення Адмініністрації Президента спішно покинули і зникли в невідомому напрямку не лише сам В.Янукович, але й усе керівництво Адміністрації.  Проте в наших планах на цей раз  і не було вчиняти захоплення державних установ, а тому ми  доброзичливо привітались із працівниками  міліції  та студентами — «регіоналами»  пасхальним вітанням і у відповідь почули  такі ж доброзичливі вітання.  А коли нардеп Парубій ще й добавив вітання: — «слава Україні» то «регіонали» дружно  відповіли: — «Героям слава».  Такої відповіді  від «регіоналів» явно  ніхто не очікував і це дещо спантеличило нас.  Проте, як потім стало відомо,   «регіоналами» масовиками виявились звичайні студенти столичних вузів, яким пообіцяли за декілька годин «постояти» по 80 грн. і які на це погодились при умові, що ніхто не візьме в руки жодного прапора з логотипом Партії регіонів. І дійсно, всі представники «регіоналів», а їх було біля Адміністрації Президента біля 300 осіб,  тримали в руках лише національні прапори.

Щодо очікуваного від з’їзду ефекту, то  ми його досягли.  Сучасна політика не повинна займатись симуляцією своєї діяльності в кабінетах та конференц-залах.  Необхідно переходити до активних дій і йти до людей та будити їх.  І час для цього настав. «Мовчанням ягнят» ми допустимо вчинення діючою владою нових злочинів, що загрожують національній безпеці та остаточно втратимо державний суверенітет. Якщо ми виберемо собі хліб між свободою і хлібом то незабаром не будемо мати ні свободи ні хліба.   Дії цієї влади новоявлених воротил і є цьому підтвердженням. Хтось має поставити  заслін намірам «братків».  Для цього потрібна сила, яка об’єднає всіх чесних патріотів.  І такою силою  є  «Наша Україна».

Дивись також:

ЮщенкоВіктор Ющенко: Промова на Х З’їзді «Нашої України»

НаливайченкоВалентин Наливайченко: Ера комфортних з’їздів закінчилася

Парубій: Нам як ніколи потрібно згуртуватися проти окупаційних дій

УНІАН: Ще не вмерла «Наша Україна»?

Вінницькі "Нашоукраїнці"з Лілією ГригоровичЮщенко дає відповіді ЗМІЮщенко дає автограф могилівчанамМітинг під стінами Адміністрації Президента

БЛАГОДАТНИЙ ВОГОНЬ ЗІЙШОВ В ХРАМІ ГРОБА ГОСПОДНЬОГО В ЄРУСАЛИМІ

СХОДЖЕННЯ БЛАГОДАТНОГО ВОГНЮ. ВІДЕО 1

СХОДЖЕННЯ БЛАГОДАТНОГО ВОГНЮ. ВІДЕО 2

ФОТО, ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

 

ЄС надає допомогу українським містам та організаціям

В рамках надання допомоги Європейського Союзу Україні

у частині підтримки впровадження Енергетичної стратегії України

у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії

проводиться конкурс проектних пропозицій,

які фінансуються за рахунок коштів (грантів)Європейського Союзу

Загальні умови участі:

 • фінансування ЄС передбачено для реалізації проектів у сфері енергоефективності, які впроваджуються у містах України районного підпорядкування

 

 • обрання претендентів на отримання грантів для реалізації проектів у сфері енергоефективності здійснюється на конкурсних засадах на основі законодавства Європейського Союзу про закупівлю.

 

Обсяги фінансування:

 • Від 50,000 € до 200,000€
 • Від 50% до 80% допустимих витрат

 

Об’єкти проектних пропозицій:

 • Проектні пропозиції повинні бути спрямовані на заходи з енергоефективності, а саме: частковий або повний ремонт, реконструкція або модернізація енергоємних об’єктів комунальної інфраструктури під відповідальність українських органів місцевого самоврядування (місцевих Рад (*)[1]) подати заявку на грант (у тому числі, об’єкти комунальної власності в житлових багатоквартирних будинках). Наприклад: поліпшення теплоізоляції будівель, модернізація систем опалення/охолодження, у тому числі, теплових мереж, реконструкція систем зовнішнього освітлення (міського освітленнявулиць) тощо

 

 • Об’єкти проектних пропозицій повинні перебувати комунальній власності або в управлінніорганів місцевого самоврядування (місцевих Рад(*)

 

 • Об’єкти проектних пропозицій повинні бути визначені з урахуванням того, що впровадження проектів повинно бути здійснено протягом 24 місяців та після присудження гранту.

 

Потенційні претенденти на отримання гранту:

 

 • міста України районного підпорядкування в особі місцевих районних Рад, абоПрослушать

 

 

 • недержавні, неприбуткові організації, зокрема:
  • недержавні організації
  • об’єднання громадян
  • профспілки
  • організації, що представляють економічні та соціальні інтереси
  • організації, що сприяють ефективному управлінню
  • місцеві організації
  • організації споживачів
  • жіночі та молодіжні організації
  • будь-які неурядові асоціації та незалежні фундації.
  • ·Прослушать
  • ·Словарь

 

Умови участі:

 

 • Кандидати на отримання грантів обов’язково повинні подати заяву у партнерстві з:
  • місцеві Ради (*) з недержавними учасниками;
  • недержавні учасники з місцевими Радами (*)

 

 • У проектах також можуть брати участь інші учасники, але вони не можуть отримувати фінансування з коштів гранту. Наприклад: постачальники устаткування, енергетичних послуг або будівельних компаній тощо.

 

Умови подання пропозицій:

 • Крайній термін для представлення пропозицій — 1 червня 2011 року

 

 • Більше інформації та аплікаційні форми представлено на сайті: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/funding_opportunities/grants/index_en.htm

 

 • Заявки на конкурс подаються виключно англійською мовою.

 

 

 


[1](*) місцеві Ради міст районного підпорядкування

ЗНИЩИВШИ МІСЬКИЙ САЙТ — ВЛАДА РОЗРИВАЄ СТОСУНКИ З ООН

Могилів-Подільський стає новим партнером ПРООН/МПВСР

МІСЬКИЙ САЙТ В РЕЙТИНГУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОЗОРОСТІ (БУВ !!!)

ПР ООН підтримує вихід Могилів-Подільської міської ради в Інтернет

Могилів-Подільська міська рада (тези до звіту)

ПРОТОКОЛ КООРДИНАЦІЙНОЇ ЗУСТРІЧІ

СЕМІНАР ПР ООН  В КРИМУ

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МОГИЛЕВА-ПОДІЛЬСЬКОГО