ЗВІТ ДРУЗЯМ І ПОБРАТИМАМ ЗА 16 ЛИПНЯ 2014р.

На жаль відпралені ще 8 липня два ящики продовольства в с.Новоборовиці Свердловського району Луганської області, де неподалік воюють наші прикордонники, виявилася не вдалою. Вінниця затримала цю відправку. І лише сьогодні вдалося встановити, що ці ящики продовольства, так потрібного прикордонникам, з 8 липня знаходяться у Вінниці!… Я написав заяву сьогодні, щоб негайно повернули їх. Пошлю знову іншому, на жаль, адресату. З 11 числа не може отримати посланих мною в м.Тельманове Донецької області сержант Б. Його підрозділ зараз перебуває у дуже важких боях. Хлопці проливають кров. Просив Ямпільського комісара посприяти доставленню цих 17 ящиків з Тельманово на передову їм. Відповідає не щиро, щось говорить лиш би відчепитися… Ясна річ, нічого не допоможе. Вибачте, хлопці… Що не можу вам допомогти поки що. Стійте, дорогі, ви Батьківщину захищаєте. Це святе діло.
Під час відправки дуже допоміг мені Саша Пелешко і Людмила Олексіївна Очеретна. Низький їм уклін. Низько кланяюся магазинам «Копійна», «Смак», «Наша ряба». Там встановлені мною продуктові ящики для бійців. Сьогодні всі продукти з них теж відправив на фронт. Ті добрі люди, патріоти, які вкидають продукти в ті ящики в магазинах — знайте, ваші пожертви до грама відправлені на фронт. Дякую. Це кілька ящиків хорошого сертифікованого продовольства. Сьогодні відправив два ящики добре просоленого, приправленого сала. Дякую дуже жінкам з Ямпільського базару і Людмилі Олексіївній Очеретній за кулінарну підготовку сала до відправки. Колективу «Копійки» за спеції до сала. Друзі, дорогі земляки, дуже прошу вибачити якщо когось забув. Ви герої тилу. А без тилу війни не виграють. Знайте це.
Під час відправки до мене підійшов Цибульський П.А. з Ямполя і попросив прийняти для придбання тепловізора для бійців 50 гривень. Дякую йому. Слідом за ним підійшов заступник міського голови Ямполя В.І. Копачевський. Він пожертвував 200 гривень на тепловізор. Дякую і йому сердечно.
Докладніше про хід збору коштів на тепловізор. Як ви знаєте, я зібрав з допомогою своїх дорогих помічників, про яких вже не раз розповідав, яким дуже дякую майже тридцять тисяч гривнів. Завтра планую отримати ще тисячу — зібрали Вінницькі адвокати (адвокат Оксана Курнаєва). Завтра планую бути у Вінниці і отримати ці кошти. А тепер про найпікантніший момент. Я звернувся по допомогу в зборі коштів до керівництва газети «33 канал» в якій працюю. Запропонував допомогти мені зібрати другу половину суми. На днях на сесії обласної Ради вони зібрали 17 тисяч пожертв, сьогодні повідомили, що зібрали ще одну тисячу. Отже, вже на сьогодні до зібраних мною майже тридцяти тисяч гривнів вони готові додати своїх майже двадцять. За ці гроші вже можна купити тепловізор. Але не дуже якісний. Нам треба не менше 62 тисяч гривнів. Є домовленість, що керівництво газети додасть ще кілька тисяч гривнів до повної суми. Зараз всі ці тонкощі з»ясовую. Повірте, це не просто. Крім того є дискусії який саме тепловізор купити і кому конкретно його передати — нацгвардійцям чи айдарівцям. Справа в тому, що розвідвзвод, яким командує М.С., і якому планувалося передати тепловізор, зараз на ротації на деякий час. Тому вирішуємо питання як діяти в цій ситуація, адже тепловізор має воювати якнайшвидше, а не пилитися десь в кабінеті. Друзі, я вас інформуватиму про перебіг подій з придбанням і передачею тепловізора. Дякую вам сердечно. Тримаймося! Слава Украї

 

Василь Кізка, Ямпіль

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*