СЛАВА МОГИЛІВЧАНАМ, ЩО ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС АТО!

Блажко Володимир Олексійович (25.06.1982-27.07.2014) прапорщик Могилів-Подільського прикордонного загону

Дмитренко Павло Петрович (10.08.1970-27.07.2014) — старший солдат Могилів-Подільського прикордонного загону

Дзюбелюк Олександр Миколайович (23.07.1990-27.07.2014) — старший лейтенант Могилів-Подільського прикордонного загону

Соколовський Віктор Іванович (24.12.1986-27.07.2014) — старший сержант Могилів-Подільського прикордонного загону

Блажко В.О.                                                        Дмитренко П.П.

Дзюбелюк О.М.                                                    Соколовський В.І.

 

Коврига Сергій Володимирович

(17.04.1962 р.-28.07.2014 р.)

Уродженець м.Могилева-Подільського, підполковник в запасі, боєць батальйону «Айдар», загинув в боях за м. Лутугино (Луганська область), захищаючи незалежність України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 липня 2014 р. на площі Шевченка орієнтовно о 13.30 год. відбудеться траурний мітинг-прощання за загиблими.


Висловлюємо глибокі співчуття родичам та близьким!

 

 

 

СЛАВА МОГИЛІВЧАНАМ, ЩО ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС АТО!: 12 комментариев

 1. Вчора, 30 липня, після похорон воїна на новому цвинтарі Могилева-Подільського я зайшов в до редакції «Краян». щоб там оприлюднити факт передачі мною тепровізора ПУЛЬСАР командиру взводу Нацгвардії — колишньому меру Могилева-Подільського Михайлові Саволюку., який теж там був із своїм сином, котрий воюює з батьком в одному взводі за цілісність України. На жаль редактор цього ЗМІ пані Тетяна Фоменко, обмеживши конституційне право жителів міста на отримання достовірної, суспільно важливої інформації, не дозволила це зробити. Тому змушений скористатися можливостями інтернету, щоб розповісти про цю подію. Для Могилівчан вона цікава хоча б тим, що цей тепловізор куплено в основному за гроші жителів Ямпільського району. Міська Рада і підприємці до яких я звертався по допмогу не пожертвували жодної тисячі на цей прилад. Правда, в цьому тепловізорі є 300 гривень депутата міськради пана Войтовича, 100 гривень — голови райради пана Сіранта і підполковника СБУ Ткаченка. Дуже дякую їм за допомогу . Запрошую переглянути відео передачі тепловізора командиру взводу М.Саволюку тут http://www.youtube.com/watch?v=1IYgRvbnhXQ

 2. Та ви що Саволюк ворог №1 мера ,а Фоменко тільки пише те що мер скаже це весь Могилів знає,та грає під його дудку.

 3. У правовій державі це важкий злочин — обмеження людей у праві на суспільно значиму інформацію. Я був дуже і дуже вражений, я її багато разів перепитував яке вона має право не показати жителям міста цю подію. Тим більше, що в місті вже так багато вбитих на фронті. Я ще раз переконався, що це не журналіст, це просто примітивна тітка, яка займає чуже посадове крісло. При тім тітка — волюнтарист, диктатор, самозакоханка.

 4. НЕ ТІТКА, а ТІТУШКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  А якщо, для тих, хто мав з нею справу, вона «ТИТЬКА ТАРАКАНЬЯ» (це російською)………………………..

  А по НАШОМУ, по УКРАЇНСЬКИ….- «цицка тарганюча»………….

  Таня, ти це заробила!
  Цілуй далі рожеву попку дона Педроса!!!!!!!

 5. Шановні Могилів-Подільчани, пропоную вам подивитися відео з якого дуже добре видно хто така ця Фоменко. І де ви її взяли? Вам не соромно, що таке створіння дозволяє собі обмежувати ваше конституційне право на отримання суспільно значимої інформації? Протестуйте проти цієї особи. Пікетуйте її, вигоньте геть.

 6. А вот посмотрите, уважаемые украинцы — ваши военнослужащие Дзюбелюк и Блажко — они в списках как расстрелянные своими числятся..

  Обратите внимание.

  putnik1.livejournal.com/3305024.html

 7. Таким кремлёвским сучарам как ты, и тем, кто эту гнусную ложь выкладывают в интернете — вечно гореть в аду вместе с сатаной и его свитой, которую возглавляет адский жополиз Путяра!!!!

  Сказать вам, черви подземельные, чтобы вы побоялись БОГА — кощунство!

  БОГ не знает вас, потому, что вы не знаете БОГА!!!

  АМИНЬ!!!

 8. Цей кізка повний бовдур і боягуз.Нехай він покаже краще то відео де його разом з сволчнюком били матері і дружини прикордонників під час пікету митниці.А так прийшло три нероби в кабінет тендітної жінки і піаряться пітушари.І нехай сволочнюк нікому не бреше що воює.Сидить вдома з своїм синочком і лиш строче пасквелі на цьому брехливому сайті.Але нічого,коли повернуться реальні герої,тоді таких сволот вони гарненько розплетуть.СЛАВА УКРАЇНІ!!!СМЕРТЬ сволочнюкам!!!!

 9. Гостю: 91.124.69.134

  ————————————————————————————————————————

  Цікаво, а що буде з бровковсько-путлеровськими прихвостнями коли могилівчани закінчать свою роботу в АТО? Їм, мабуть, пекло покажеться раєм. А то поки одні добровільно країну захищають- інші, обкурившись та вмостившись перед компом, брудом їх поливають.

  Ти, сучий потрох, сяд з Кізкою в бус та поїдь хлопцям з Могилева хоч води відвези. Кізка це постійно робить.
  А на митному посту Саволюк сам поставив провокаторів у стойло, а матері солдатів попросили в нього допомоги. Ти спитай у справжніх матерів, хто їм допоміг звернення написати та направити до потрібних інстанцій…..

 10. Гостю: 91.124.69.134

  …………………………………………..

  Интересно, в каких это академиях тебя выучили изрыгать то дерьмо, которое ты тут написал?
  По стилю очень похоже на Высшую академию умненьких дебилов села Борівка, в которой четыре года(в одном классе) учился великий теоретик, знаток шизофрении и дебилизма(как он сам это всем утверждает) — Петя Бровко.

  А ты как видно, его лучший ученик.

  Что, кишки у вас с Петькой заворачиваются от зависти, что В.Кизка и М.Саволюк — Люди с большой буквы Л? Да, больно, видать, очень больно, задевает вас тот факт, что они Герои!

  А вы по сравнению с ними — обыкновенные ничтожества.

  Пусть Петя отправит хотя-бы одного своего отпрыска в зону АТО, у него ведь много «сыночков» брачных и внебрачных .

  Что, слабо?

  Вот то-то и оно!

 11. Петька с Гендосом Вацаком и Фомой уже больше сотни караваев на сухари перепустили, всё ждут «русских освободителей» с Приднестровья….

  Сегодня, говорят, у Вацака в пекарне(наши агенты там тоже есть), очередной каравай выпекли, на всякий случай, всё ждут, когда ХУЙЛО спасёт их от выселицы……..За то, что они тут «творили» все эти 23 года «незалёжаности»…..

  НЕ ДОЖДУТЬСЯ !!!!

Комментарии запрещены.