ПОМІЧНИК ОКСАНИ КАЛЕТНИК ВІДХРЕСТИВСЯ ВІД НЕЇ

Все своє журналістське життя, працюючи в журналі „Перець”, я відстоював справедливість і правду. Навіть у часи тоталітарного режиму намагався залишитися людиною. В першу чергу перед людьми, яких захищав, яким  в силу своїх можливостей, допомагав .

Два роки тому я брав участь, як Ви знаєте, у парламентських виборах в якості довіреної особи  кандидата в народні депутати Оксани Калетник. Ми разом з Оксаною Калетник розробляли її передвиборну програму кандидата у депутати, ключовими положеннями якої були засади  євроінтеграції, українська мова – як єдина державна,  рівноправні (паритетні) відносини з Російської Федерацією, державна підтримка  занедбаному українському селу тощо. Чудові рядки, прекрасна програма. При цьому, судячи з передвиборчої програм, Оксана Миколаївна декларувала себе перед усіма нами, як позапартійний кандидат. Незалежний ані від партій, ані від рухів. Саме така позиція кандидата у депутати постійно стверджувалася упродовж виборчих перегонів та періодично в газеті „Батьківська земля”.

Саме такі засади виборчої програми кандидата в народні депутати Оксани Калетник, її переконлива (на словах, як тепер виявилося) позиція зумовили моє рішення взяти участь у виборчій кампанії. Виборча програма кандидата Оксани Калетник імпонувала і всій нашій команді, як і людям, котрі віддали свої голоси за неї. Ми свято вірили, що майбутній народний депутат  дотримається цієї програми. Не стане „тушкою”, не візьме участі у парламентських бійках, саме тому (я так вважав) треба побільше вибирати до вищого законодавчого органу жінок, як це робиться в багатьох європейських країнах. Довіряючи Оксані Миколаївні, я з усіх трибун запевняв, вас мої земляки, що   Оксана не зрадить!

Яким же було моє розчарування, коли я дізнався, що  ставши народним депутатом, Оксана Калетник вступила до Комуністичної партії Сам завдяки  цього комуністичному й водночас аморальному  „подвигу” у Верховній Раді  створюється фракція комуністичної партії у Верховній Раді України. Бо, як відомо, по всій Україні по мажоритарному округу у народні депутати не пройшов жоден комуніст.  Такого мажоритарника — комуніста потрібно було негайно знайти у парламенті, І за  будь яку ціну, як у народі кажуть, створити комуністичну фракцію. І таку особу знайшли. Нею раптово стала  Оксана Калетник — перебіжчиця. Цей „ком подвиг” не відповідав її передвиборчій програмі. Та й комуністкою, наскільки мені відомо, вона ніколи не була. Отже, тут спрацювали якісь інші чинники.

Я не можу засуджувати нічиїх комуністичних поглядів. Відповідно свого світогляду на свої погляди має право кожна людина. Але людей не потрібно дурить, не  можна їх зраджувати. Це аморально. Ось в чому суть. З нас будь — хто може сповідувати будь-які  ідеї, ідеоології. Але в такому випадку потрібно було і до людей йти не  з прихованим компартійним квитком. Принаймні в душі. Потрібно було заявити про це чесно: я комуністка і цим усе сказано, як писав поет. І тоді тебе ніхто б не осудив. Але якщо ти йшла до народу з одним обличчям, а в Верховній Раді раптом перекинулася у вигідну( вочевидь,  на той час) партію і вступила в її ряди, то ти всіх виборців обдурила, зрадила. А з іншого боку  — як може представник буржуазного класу та капіталіст бути комуністом, в які комуністичні принципи це вписується?

Оксана Калетник на ПА ОБСЕ почему-то представляла интересы России

.

Наступними ударами зради та розчарування для мене було підтримання Оксаною Калетник у Верховній Раді України так званих диктаторських законів у січні 2014р., що йшло також у розріз із її перевиборчою платформою щодо побудови громадянського суспільства. Вразило її негативне відношення до протестувальників Євромайдану, які вмирали, по суті, за її передвиборчу програму —  ідею євроінтеграції. Але тут вона зраджує сама себе. Вона повністю  ігнорує усі  голосування у Верховній Раді України, які стосуються  доленосних проблем. Відновлення, у такий важкий для країни час, життєдіяльності нашої держави. Особливо в перші дні після втечі до Російської Федерації президента злодія, президента –убивцю Віктора Януковича.

З болем у душі відзивався кожен такий крок Оксани Калетник. Я неодноразово звертався до неї, намагався переконати її в необхідності дотримуватися програмних передвиборних засад та принципів, не опускатися до аморальних дій і вчинків, які не прикрашають її як жінку і як народного депутата. Виявилося мій голос був голосом волаючого у пустелі. У її душі мої слова  не знайшов ані порозомуння, ані розуміння.

Та на цьому „комподвиги” Оксани Калетник не закінчилися. Учора я прочитав у новинах, що Оксана Калетник, перебуваючи в Баку,  на сесії Парламентській Асамблеї Організації  Безпеки та Співробітництва  Європи (ПА ОБСЄ), як Член Постійної делегації цієї організації від України  не поставила свого підпису під Декларацією  ПА ОБСЄ і цим самим не засудила (очевидно, схвалила) агресивні дій Російської Федерації проти  нашої держави, окупацію Криму, розв’язання РФ неоголошеної війни проти  України.  Пані чи тепер знову товариш  Калетник  виявилася єдина поміж усіх європейців , яка по суті підтримала московського окупанта. Така діяльність народного депутата Оксани Калетник, на мій погляд, носить уже відверто  антиукраїнський, антидержавний характер.

Враховуючи все вищезазначене, я публічно засуджую таку аморальну й небезпечну для нашої країни діяльність Оксани Калетник як народного депутата Україна. Я офіційно відмовляюся від співпраці з нею, як помічник народного депутата. Глибоко шкодую та прошу пробачення у виборців мажоритарного округу №16 за те, що агітував за Оксану Калетник, був її довіреною особою на виборах у 2012р.

Сподіваюся, що діяльність Оксани Калетник отримає адекватну правову та просто моральну оцінку виборців, і така сумнівна особа більше не ганьбитиме своїми необдуманими (а може й обдуманими вчинками), ані себе, ані виборців, ані конституцію парламенту, яка межує на грані  зі зрадою українського народу, української держави. Слава Україні!

Олег Чорногуз,

екс-помічник народного депутата Оксани Калетник

 

 

 

 

ПОМІЧНИК ОКСАНИ КАЛЕТНИК ВІДХРЕСТИВСЯ ВІД НЕЇ: 5 комментариев

  1. Коза она драная, ваша Елманова-Калетник, сучка крашеная, а попросту, обыкновенная проститутка. Неужели непонятно? А когда вы были её доверенным лицом, неужели вам небыло известно, про то как она весь округ засыпала своими продуктовыми пайками, которые состояли в основном из просроченых продуктов? Ни за что не поверю, что вы этого не знали!

    А теперь, каетесь, что толку с этого? Поздно пить «Боржоми», когда почки уже отвалились!!

  2. Чорногуз пожертвував собою за ради знищення зрадниці України О.Калетник

  3. Друзі, хочу оприлюднини свою позицію відносно Оксани Калетник, нардепа від нашого 16 округу. Я вважаю, що всі троє Калетників, включаючи і Оксану, стали суб»єктами маніпуляцій спецслужб ворожої нам Росії у війні з Україною. Особливо це стосується Ігоря і Оксани Калетників. Вони вже завдали Україні колосальний інформацій та інші удари. Шкоду від діяльності зараз цих двох осіб, найперше — Оксани, важко переоцінити. На мій погляд від арешту і позбавлення волі цих людей в Україні зараз рятують лише корупційні зв»язки і великі гроші. Це моя приватна думка. Мені дуже соромно, що газета «33 канал», в якій я працюю кореспондентом, регулярно друкує вцілому антиукраїнські матеріали Оксани Калетник. Я не знаю чи вони проплачені і як. На жаль, або на щастя, я не головний редактор цього часопису і не можу це припинити. Крім того не знаю чому насправді він взагалі іде на таке, можливо через фінансові проблеми. Я підримую Олега Чорногуза, колишнього помічника народного депутата Оксани Калетник, який здав всі посвідчення про свою будь-яку причетність до цієї особи і заявив у ЗМІ про засудження її дій. Слава Україні!

    Василь Кізка

  4. оксана це антихрист з обличчям ж1нки 1 той хто друкуе 1нтервю з нею або запрошуе на передач1 теж наносить1нформудар по народк укра1ни

Комментарии запрещены.