ОДНІ БЛОКУЮТЬ, А ІНШІ ДІЮТЬ!

Як пише сам пан Кзка на своїй сторінці в соціальній павутині: «В першій половині дня 27 липня, після двох тижнів пошуків, у Дзигівці я знайшов добрих людей, які пожертвували на замовлення наших воїнів, які воюють за незалежність України в зоні АТО, два хороших німецьких спальних мішки. Це син і батько Капелісті.

фотография Василий Кизка.

 


У другій половині дня один із цих спальних мішків передав дружині прикордонника П., який на днях разом з іншими відправляється в найпекельнішу точку україно-російського кордону.

фотография Василий Кизка.

 

 

 

 

 

 

На заміну, зокрема, тим чотирьом прикордонникам, Могилів-Подільського прикордонного загону, котрі загинули там цього ж 27 липня за Україну.

Спальний мішок допоможе бійцеві вижити, не користуючись помітним ворогу здалеку наметом. Слава Україні! Героям слава!»

 

Але при цьому Василь Кізка чомусь скромно замовчує, що нарешті, після кілька- місячної епопеї із збором коштів для придбання тепловізора бійцям розвідки Нацгвардії, йому вдалось цей, вкрай необхідний для бійців прилад, придбати. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStHB4ZhXbF3cn0KP6HyUpxESxA0Et3yjF2rkjHEQxZbJXBW46f

Тим самим буде збережено не один десяток життів патріотів Україні на передовій.

Усім би так…..

Прийміть пане Василю найщирішу подяку від бійців Нацгвардії та інших учасників бойових дій в зоні АТО.

 

Усіх інших, хто не на словах, а на ділі хоче допомогти бійцям в зоні АТО, просимо також підключитись до В.Кізки (тел. 067 7534708,  096-464-17-90)

ОДНІ БЛОКУЮТЬ, А ІНШІ ДІЮТЬ!: 8 комментариев

 1. Хотілось би порадити тим, хто хоче дійсно допомогати нашим бійцям з Могилева-Подільського, так саме, як це робить Василь Кізка, організувати збір та транспортировку речей та коштів, необхідних для наших військових, що воюють на сході України.

  Чесно кажучи, дивлячись на те, як вони організували те пікетування біля таможні, хотілось запитати, а чи не запізно ви тут зібралися, дорогенькі?

  Тому, що саме байдужість більшості, для яких ніякої «політики» крім тісно набитих холодильників до цих пір не існувало, привела до такого стану в країні, коли за свою байдужість сьогодні приходиться розраховуватись життями своїх синів, чоловіків, братів та друзів….

  Прийшов час збирати каміння. І поки кожен з нас не підійме свій «камінчик», який впав на цю землю, через нашу байдужість, ми будемо і далі втрачати наших синів.

  Тож, прокиньтеся хочаб зараз, бо завтра буде вже занадто пізно!
  Не дарма кажуть — «якщо ви не бажаєте займатись політикою, то вона невдовзі займеться вами»…..
  Так воно і сталося……

 2. Блокування доріг, з вимогою повернути бійців з АТО, розпочалось в багатьох місцях України як по команді. І що дивує в першу чергу то це те, що міліція та СБУ мовчки за цим спостерігають, та інколи навіть заохочують до вчинення цього злочину. Серед пікетувальників збирається декілька батьків військовослужбовців. а всі інші просто зіваки, або, ще гірше, заробітчани, які відпрацьовують гроші зацікавлених осіб. Серед пікутувальників чомусь перважна більшість прибічники партії ВО «Батьківщина» та партії Регіонів?!

  А хто від цього отримує девіденти? Незаперчним є той факт, що цьому дуже радіють сепаратисти, серед яких ширяться чутки, що необхідно продержатись ще декілька днів, вбити побільше учасникуів АТО і в україні буде бунт проти влади, а після цього можна вводити і війська РФ? Доказом ось ця публікація: rusvesna.su/news/1406418634

 3. Одне, вибачте не зрозуміла, воюють за » незалежність» України? а хто на неї зазіхає?? Росія- це смішно,з її військом і можливостями «прибрати » Україну собі питаня годин,навіть не днів. А если звезды зажигают, -це комусь надо. Та й ми самі здамося, бо ж не з вилами воювати. І їдуть наші солдати чомусь туди під Луганськ і Донецьк,а не ті сюди. Бо Росія винна. Янукович такий ,довів країну,а ця влада бідкається- ой важко-то як. в одному правду каже dkflf -не чекайте кращого. То нащо така нам влада. Яка хоронить нас сама,вибачте- добровільно самі ідемо на смерть- бо герої — і їм слава. Дурний,та й вічная йому память. Оце про нас. У нас завжди хтось буде винним,Путін, партії,Янукович,а потім і Порошенко,а далі ще . Бо плохому танцору -штаны мешают. Ми звикли до того,що нами командують і ми терпемо,ми такі собі «лохи»/ без лоха і жизнь плоха/, бо ми самі таких з себе зробили. Нас травлять неякісними продуктами і нам все добре, у нас медецина жахлива,нічого най буде, нам погано жити,бо так не живуть, з тами зарпатами ,за таких умов та податків, ,але ми терпемо. І от майдан- ЕВРО вийшли всі,а чого- ??? ІДЕЯ… Якая єдність -вражає, ти ба і отак всі піднялися, за ідею. Ніхто не піднімався проти реформи медичної, ніхто проти корупції,а тут раз і ідея. ЕВРОМАЙДАН- чесний, порядний — а головне прозорий, за рівноправ»я. Особливо ,коли гинуть сини простих людей,а не посадовців,де партіотизм владних осіб,в якім місці?! А де той майдан сьогодні,коли владу цікавить оренда газотранспортної системи,а не те,що вбивають наш народ. А цікавить через те,що немає за що воювати,МВФ не дає кредиту, грошей нема. А от за такі принципи ЗАХІД- за людські,що є найлюдськіші, бо не першому місці- гроші ,а далі економіка,а далі прибутки і контроль. МОЛОДЦІ УКРАЇНІ — ВИ ВИСТОЯЛИ ЄВРОМАЙДАН І ДОБИЛИСЯ ЄВПРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ- ГЕРОЯМ СЛАВА.

 4. Вам шановний Кізка не соромно писати «блокування првокаторами мосту»,які провокатори,кого ви провокаторами називаєте,матерів та жінок прикордонників які знаходяться в зоні АТО,ви ж знімали цей ролик?Прийдіть ще раз коли люди зберуться,то вам розкажуть де провокатори,а де ні,і ще одне пишіть казки ,оповідання вам це краще підходить.Аще ви лицемір,скажу чому,коли писали про похорони Бровінського і Бровка знайшли,та хотіли його зачіпити в статті,»як без нього»видавлював він сльози»,а в статті про смерть похорони Глущака,то прям цитуєте слова Бровка ,вся стаття з цитат Бровка,що дали вам пиздячки доброї,тому як пишете,то по суті а не когось зачіпати,як ті баби на похороні одним жалко ,а другі прийшли подивитись хто як плаче,а не прибічник Бровка,він всім подобатись теж не може,але пишіть по суті,як це наприклад робить Саволюк.

 5. Вот если бы в России мамаши вышли на мосты и дороги против политики Путяры, который отправляет на братоубийственную войну своих сограждан против нас-Украинцев!!!!!!!
  А ехойных дятей дажа на погост на родину — матушку Рассею не забирають, закапывають где попало, как псов-собак непотребных…….

  ОЙ, ХУЁВО, БЫ БЫЛО ЭТИМ МАМАНЯМ!!!!!!
  Прямо скажем, по росейски- ПИЗДАРИКИ! И мамашам и детёнышам ехойным !!!!!!

  Архипелаг «ГУЛАГ» по ним бедолашным плачеть, ядри их в……….

 6. Почему Россия лечит украинских военных и отправляет их домой, ведь они же для них враги?

 7. Это вам, скудоумненьким, Россия лечит ваши тупенькие головки сказками про то, что вы тут по скудости ума вашего пишете. Назовите, кто эти военные, которых вылечила Россия и отправила домой?

  Поезжайте в Россию, поживите там, может поумнеете. Хотя, врядли вам это уже поможет.

  Используйте и дальше вашу головку по программе «минимум» — кушайте в неё!))))

Комментарии запрещены.